Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Alondra Golf Course

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Alondra Golf Course Empty Alondra Golf Course Czw Cze 14, 2012 9:19 am

admin

admin

Alondra Golf Course 12784_1

2Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:10 pm

stella

stella

nie chciało mi się jak na razie ruszać przeglądarki, choć i tak będę musiała inne ruszyć do relacji, pozdro ja...

w każdym razie stella sobie spacerowała po tym parku, cokolwiek to jest. miała w uszach słuchawki, słuchała ostrej muzyki i szła do domu, bo się bała ciemności, że ktoś ją porwie i zgwałci! w każdym razie była bardzo wyczulona, bardzo bardzo.

3Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:16 pm

benjamin

benjamin

skoro golf course to pewnie benjamin przyjechał tu na jakąś partyjkę tego golfa, więc właśnie szedł w jakimś zacnym polo, wsuniętym w lniane spodnie z torbą pełną kijków którąś ze ścieżek. żałował, że idzie na pieszo, ale przynajmniej schudnie. jadł dzisiaj porządny obiad, więc było co zrzucać. trącił ramieniem stellę, którą chyba znał, a nawet jak nie to i tak zna. - rety! co mnie tak zaczepiasz? - zapytał trochę w sumie oburzony, bo teraz rezygnuje z golfa i woli z nią iść na drinka. przynajmniej sobie porucha. wiadomo, na czym zależy benkowi. co za cham!

4Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:19 pm

stella

stella

dochodzę do wniosku, że pewnie się zgubiła skoro jest tutaj a nie w domu czy w klubie, chociaż w domu bezpieczniej to w klubie fajniej! tak zabawa ponad wszystko, nawet własne zdrowie. poczuła jego bark na swoim ramieniu! - to chyba ty mnie zaczepiasz? - uniosła brew, nie denerwowała się jednak wiedziała że to nie ona, chyba coś mu się pomyliło!

5Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:28 pm

benjamin

benjamin

poprawił sobie tą torbę i oblizał usta. - dobra. może być. ja cię zaczepiam i oczywiście wychodzę na brutala. - on jednak nie imprezował aż tak bardzo. a przynajmniej nie w tygodniu, skoro pracuje w firmie ojca łamane na dziadka. - co tu robisz? - zapytał przyglądając się jej uważnie, szukając gdzieś wzrokiem jej partnerów gry, bo tak samemu w golfa to byłoby mu nudno.

6Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:32 pm

stella

stella

wywróciła oczami, nie widziała potrzeby bawienia się w oskarżanie jej o zaczepianie. stella nie pracowała, była studentką, ale nie wieczną! i była bogata, w dodatku oczywiście na utrzymaniu rodziców, których była oczkiem w głowie! - trzeba było tak od razu mówić - powiedziała delikatnie się uśmiechając. - ja? hm, chyba nie trafiłam dobrze do domu - wrzuszyła ramionami, nie za specjalnie się przejmowała tym, że no nie tafiła. nie była sama, a chłopak nie wyglądał na gwałciciela.

7Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:37 pm

benjamin

benjamin

to w końcu się znają czy nie? xd bo to dość istotna sprawa! benjamin nie jest zbyt przyjemny dla nieznajomych. więc może lepiej niech się znają, bo chyba nie mam ochoty na wrednego suka, jakim jest on w rzeczywistości. więc po prostu uśmiechał się do niej, a uśmiech miał doprawdy przesłodki. - do domu? chyba nie masz godziny policyjnej, co? - objął ją ramieniem, ukradkiem jeszcze cmokając jej policzek, który obczajał czy czasami jej nie obwisł i nie potrzebuje interwencji chirurga.

8Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:42 pm

stella

stella

okej, niech się znają, skoro tak wolisz. toteż są na etapie gierek, uroczo! - nie mam, przecież wiesz że moi rodzice są w waszyngtonie i prowadzą firmę by przesyłać mi kasę na konto - powiedziała jakby to było tak bardzo oczywiste, że aż wiadomo tak samo jak data chrztu polskiego? czy to że teraz mamy euro i że niestety nie wyszliśmy z grupy. - ale mam zajęcia jutro, wiesz. poza tym nie ma kto mi dotrzymać towarzystwa! - westchnęła głośno, była to jednoznaczna aluzja.

9Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:51 pm

benjamin

benjamin

no właśnie euro! czas się modlić o gola irolków xd pomasował ją po ramieniu. - oj, biedactwo. nie możesz sobie zrobić wolnego? z przyjemnością wziąłbym cię na balety jakieś. - zaśmiał się słodko idąc przed siebie. jego telefon wibrował mu w kieszeni. pewnie ten szef, albo po prostu współpracownik, skoro jego szefem jest ojciec... no, ale ojca mógłby olać, więc może być i on. to nie takie istotne, skoro i tak pójdzie ze stellą gdziekolwiek zamierzałaby go zabrać. najlepiej do niej.

10Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 7:54 pm

stella

stella

przydałoby się piwko do meczu ;o
- hm, a ty możesz sobie zrobić wolne? - spytała tak niewinne jakby, tak ona niewinna. to diabeł wcielony! wiadomo, że miała w tym jakiś swój cel, miała swoje poczucie towarzystwa, zabawy tylko na celu. a doskonale wiedziała, że pracuje w firmie ojca i nie może go zawieść. w dodatku jak byłi tak blisko to może poczuła jego wybiracj,e taka była wyczulona. - nie odbierasz? - dopytała, może przeszło jej przez głowę, że może to być jakaś lasia, co by była zazdrosna.

11Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 8:09 pm

benjamin

benjamin

sorka! miałam krótkie zw.
- ja mogę wszystko - powiedział poważnym tonem i zaraz się zaśmiał. - jutro mam wolne i tak, więc to nieważne. - właśnie stąd przyszli na tego golfa. a przynajmniej mieli taki zamiar. zmrużył oczy. musiała być bardzo wyczulona na wibracje, skoro to poczuła. westchnął i wyjął telefon, by zignorować ojca. - to mój tata. gdzieś tu czeka na mnie, bo mieliśmy grać. ale jakoś nie mam ochoty. - uśmiechnął się do niej miło i przystanął. - wiesz, co? wyłączę w ogóle telefon. żeby nam nie przeszkadzał. - postanowił i nawet tak zrobił. ale słodziak. teraz jej cały jej.

12Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 8:16 pm

stella

stella

ja też, sałatkę robiłam sobie
- wolne? to świetnie! w takim razie ja też opuszczę te parę mało ważnych zajęć - ucieszyła się jak małe dziecko, ale to był jej niecny plan, żeby z nią poszedł, cnie. w każdym razie ona dość często mijała parę, parenaście zajęć, nie potrzebowała ich do szczęścia, mimo że była na medycynie, była bardzo zdolna, co ważniejsze miała znajomości, a raczej jej rodzice. - a on nie będzie zły? -dopytała jeszcze, tak z grzeczności, w końcu wypada. - w ogóle gdzie idziemy? - dopytała jeszcze, była ciekawa czy odweidzą jakiś klub czy bar, czy od razu zmierzą w kierunku czyjegoś domu.

13Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 8:23 pm

benjamin

benjamin

mi też mogłaś zrobić! ;c
- dobrze zrobisz. kto by się przejmował jakąś anatomią, czy co ty tam teraz masz. - na samą anatomię zaświeciły mu się oczka. pewnie gdyby nie fakt, że sam wolałby się nią zająć, zapytałby o jakieś ciekawe preparaty, z którymi było jej przyjść się spotkać. chociaż on jakoś nigdy nie był zainteresowany chemią ani biologią, a formalina śmierdziała według niego tak strasznie, że w życiu by tego nie wytrzymał. - pewnie będzie, ale przecież nie może być zły na zawsze. - uśmiechnął się szerzej. - nie wiem, właśnie. masz jakiś szatański plan? w zasadzie to nauczyłem się robić wyśmienitego drinka! więc... gdybyś chciała mogę ci go zaprezentować. z tym, ze u mnie jest dzieciarnia, bo brat robi jakąś imprezę. - pożalił jej się, chociaż to tak naprawdę niezła bujda, bo brian nie zapraszał znajomych do domu. miał pewnie zakaz xd

14Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 8:29 pm

stella

stella

trzeba było wołać, że chcesz! ale to tylko pomidory ser feta i sól, wcześniej miałam tortille <3
- nawet nie wiem, chociaż pojutrze mam egzamin z czegoś, ale anatomia akurat jest fajna, szczególnie w praktyce - stwierdziła, może dlatego od dziecka chciała zostać lekarzem, ze względu na anatomię człowieka? xd okej nie róby z niej takiego dziecka, możemy postawić na nastolatkę xd nawet nie chciała słyszeć odpowiedzi o ojcu, nie interesowało ją to za specjalnie. - mówisz? to możesz go zrobić u mnie, tylko nie wiem czy wszystko mam - zaproponowała, nie przejrzała go, nie wnikała czy była to prawda, zresztą chyba dla niej to bylo lepiej.

15Alondra Golf Course Empty Re: Alondra Golf Course Pon Cze 18, 2012 8:35 pm

benjamin

benjamin

a to ja mam makaronową jakąś w lodówce, ale mi się ruszyć nie chce! no, nieważne. zjem sobie czekoladę. przynajmniej nie będzie musiała ubierać majtek na drugą stronę, gdyby została na noc i nie miała nic na przebranie. chociaż on akurat unikał seksu u siebie, chyba że z dziwkami pokroju suki (pozdro minnie, jak to brzmi xd), bo mógł je wyganiać kiedy tylko chciał. to znaczy normalne laski też mógł, ale wtedy popsułby sobie reputację na dzielni. - jestem pewien że masz - i pewnie po drodze jej mówił, co będzie potrzebował. a ty już zacznij u niej!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach