Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Harajuku Crepe

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Harajuku Crepe Empty Harajuku Crepe Czw Cze 14, 2012 12:28 pm

admin

admin

Harajuku Crepe Tumblr_m4b5o8dSHw1qa9eyr
Harajuku Crepe Tumblr_m4b5oe9dye1qa9eyr

2Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:27 pm

ralph

ralph

przyszedł tu, bo widzę wiszące jakieś banany to dobrze o tym świadczy. poza tym kiedyś tu była pizzeria, w której pierwszy raz dostał działkę trawy, na hasło dodatkowe oregano, bo fanny musiała zawsze mieć dobrze przyprawioną pizzę. pewnie gdzieś wyczytała, że to jest dobre na cellulit, a zrobił jej się taki na cyckach. dlatego odchrząknął na wejściu i poszedł do stolika czekając na jakąś dupę, co go obsłuży.

3Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:33 pm

abbey

abbey

A ja Cię zapewniam, że tutaj Abbey nie pracowała! Na pewno dorabiała sobie w jakiejś przyjemnej kawiarence działającej od dziesiątej do dwudziestej drugiej i ani minuty dłużej. Dziś jednak miała poranną zmianę, dlatego też zwiedzała miasto. Zmęczenie jednak przywiodło ją tutaj, gdzie miała zamiar napić się zmrożonej coli i poczytać przewodnim dla turystów. Oprócz pracy chciała tutaj wszystko zwiedzić, pewnie łącznie z posiadłościami sław. ;3

4Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:37 pm

ralph

ralph

muszę cię rozczarować, a raczej bardziej abbey, bo ralph jednak żadną sławą nie był. - eej, daj mi jakiś sok! bananowy... - i zarechotał jak głupi mrugając do niej zawadiacko, bo myślał, że jest fajny. ale taki zjarany chyba nie był nigdy. nawet na harvardzie. ale to wszystko przez fanny bo dała mu kosza. pewnie chciała się na nim zemścić! to może jak do niej podbije następnym razem to się zgodzi być z nim. kto to wie.

5Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:43 pm

abbey

abbey

A ja Ci powiem, że już wiem z jakiego powodu chciałam zrobić na forum kelnerkę. xd Na oglądałam się The Big Bang Theory i tam jest ta głupia Penny! Pff.... Pewnie kiedy weszła i usłyszała jego stękanie zerknęła na niego gniewnym wzrokiem i od razu się oburzyła. - Hej, nie jestem tutaj kelnerką. - Założyła ręce na biodra w geście bojowym i była już gotowa się na niego rzucić ze złości. Po chwili jednak opanowała się i usiadła przy stoliczku, jednocześnie czekając na swoją colę.

6Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:48 pm

ralph

ralph

ja nie oglądałam to nie wiem, co za penny. - hej, nie jestem tu kelnerem też! możemy się bzyknąć. - stwierdził z uśmiechem nie przejmując się zupełnie niczym, bo był luzackim amerykańcem. no i był ralphem, głupkiem jakich mało. chociaż w sumie jest mądralą, skoro ma być prawnikiem. - ale się zjarałem! kurwa... - podrapał się po czole. - DA MI KTOŚ TEN JEBANY SOK Z BANANA! - i od razu mu go przynieśli dlatego siorbał ten soczek, bo był utajonym murzynem i banan to jego owoc narodowy.

7Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 6:57 pm

abbey

abbey

Ty nic nigdy nie oglądasz, ech...... Abbey zerknęła na niego z politowaniem. Ona i przypadkowe bzykanie? Hahaha, bzykała się jedynie ze swoim chłopakiem, którego gdzieś tam w Nebrasce zostawiła, bo on chciał być rolnikiem i uprawiać kukurydzę, a ona marzyła o życiu w wielkim mieście. xd Trochę jest odzwierciedleniem Effie, bo też jest taką cnotką, a Eff nie mogłam zrobić bo przecież jest "zajęta" xdddd - Dawno nie widziałam takiego chama.... - Prychnęła niezadowolonym głosem. Jak w ogóle mogli takie osoby wpuszczać do kawiarenek!

8Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 7:00 pm

ralph

ralph

soraski xd no właśnie. . . . effie już nie jest twoja. pewnie ty ja zgapiłaś i dopiero teraz się wydało :C - cooo mówisz? - podniósł swój zadek i przyczłapał do niej. zamrugał oczami. - nie znam cię. - zauważył pochylając do niej, ale miał zawroty głowy, więc zaraz się za nią złapał. - cholera. za dużo zioła. dziewczynyyyyy nie palcie marihuuuaaanyyyyy... - zanucił jej do ucha.

9Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 7:11 pm

abbey

abbey

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina! ;cc
Pewnie uniosła wzrok kiedy stanął nad nią i zaczął marudzić. Przewróciła z niezadowoleniem oczami i odparła. - Oczywiście, że mnie nie znasz, bo nie zadaję się z osobami twojego pokroju. - I nie chodziło jej o to że jest brunetem, a nie blondynem, czy o to że zamiast biedować jest bogaty, tylko o to że był chamem i prostakiem, a w jej rodzinnym mieście pełno takich. Może był stamtąd? ;oo - Nie palimy marihuany. - Odparła z rozbawieniem. - W porządku, przemówiłeś nam do rozumu, możesz już iść. - Machnęła ręką w geście oddelegowania go sprzed jej stolika.

10Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 7:24 pm

ralph

ralph

zrobił smutną minkę. - nie wyganiaj mnie... jestem tylko biedny ralphem, który czuje się dziś taaaki samotny. - westchnął kładąc policzek na ten brudny stoliczek i westchnął sobie. - rzuciła mnie... na dobre mnie rzuciła. - pokręcił głlową, bo serio go to zabolało. pewnie fanny była pierwszą, która go odrzuciła. no i zaraz po niej była donnie, która dzisiaj też się obraziła. więc serio był bardzo samotny. - chcesz ciastko? - zapytał unosząc się jakoś do pozycji siedzącej, bo tak leżał na tym brudnym stole. - chyba, że się odchudzasz. to może jogurt. - wzruszył ramionami.

11Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 7:27 pm

abbey

abbey

Przewróciła oczami. Oczekiwała, że przybywając do LA spotka ciekawych ludzi, a nie ćpunów o złamanym sercu, którzy będą traktowali ją jak psychologa. Westchnęła więc i zerknęła na niego. - Ciastko może być. - Odparła lekko uśmiechając się. - Więc mówisz, że Cię rzuciła tak? Jak się z tym czujesz? - Zapytała. Może zamiast ekolożką, powinna być psycholożką. <3 Nie, nie zdecydowanie wolała ratować biedna zwierzęta, aniżeli biednych ludzi. Zwierzęta przynajmniej nie mówiły!

12Harajuku Crepe Empty Re: Harajuku Crepe Pon Cze 18, 2012 7:29 pm

ralph

ralph

- jak śmieć... jak jej znoszone szpilki od manolo, które tak lubiła, a też we mnie rzucała. kurwa. - i dobra, nie umiem takim ćpunkiem grać, więc wstał. - spieprzam stąd. za bardzo śmierdzi bananami. - prychnął, wstał i wyszedł. zacznę crystal.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach