Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

cocodrillo

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1cocodrillo Empty cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:10 pm

lexie

lexie

cocodrillo Picture

2cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:12 pm

lexie

lexie

Lexie i Charlie weszli do sklepu trzymając się za ręce. Najwyższy czas kupić coś dla Laure, w końcu za 4 tygodnie miała przyjść na świat! Lexie uśmiechnęła się rozczulona, widząc te wszystkie maleńkie ciuszki.

3cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:18 pm

charles

charles

Charlie był caaały zadowolony, że wreszcie poszli szalał tam miedzy zabawkami! -patrz, patrz! - przyniósł Kłapouchego, bo tam jest! A potem jeszcze tygryska! - fajni, nie? - wrzucił to do koszyka, a teraz z zainteresowaniem oglądał jakieś nosidełka wypasione!

4cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:35 pm

lexie

lexie

Spojrzała na niego z rozbawieniem. Był taki uroczy, że aż mu dała buzi za to!
- Fajne skarbie - powiedziała, całując go znów w policzek. Sama poszła na ubranka i oglądała jakieś sukienki. A jak zobaczyła takie miniaturowe trampeczki, to się rozczuliła! I od razu wrzuciła je do koszyka.

5cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:43 pm

charles

charles

ZOBACZ TO!
Charlie jak już nakupił zabawek przyszedł do Lexie, objął ją tak troszkę od tyłu i szybko pocałował w kark, tak przy ramieniu, a potem już stanął obok oglądając co kupuje. Znalazł koszulke, która go zachwyciła i zaraz ją wpakował do koszyka, oto taką: śliczna.
Wybrał też jakiś kocyk! -jej, mogłaby się już uroodzić -powiedział patrząc na brzuszek. -Laure, maluszku, popatrz co my tu dla ciebie mamy!

6cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:48 pm

lexie

lexie

Widziałam taką niedawno, miałam ochotę kupić! A nie, to była jestem córeczką tatusia, ale też się zastanawiałam xd.
Lexie też już wypełniła koszyk koszulkami, sukienkami i w ogóle ojejku! Zaśmiała się lekko patrząc na Charliego.
- Laure będzie strasznie rozpuszczona - powiedziała i cmoknęła go krótko w usta.

7cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:52 pm

charles

charles

To jeszcze lepiej! Zbankrutujemy, zobaczysz. Będziesz mi musiała zabierać pieniądze, bo ojej.
Jeszcze trzeba mydełka, szamponiki, ręczniczki i takie tam! Zmarszczył brwi i uśmiechnął się -będzie bardzo kochana! -uśmiechnął się tylko i pogładził brzuszek. Położył koszyk, bo był taki ciężki już pewnie. -córeczko? chcesz coś jeszcze? -zapytał, a ludzie pewnie się na nich gapili!

8cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 1:58 pm

lexie

lexie

Spoko, ja będę trzymać łapkę na naszych finansach xd. Młahaha.
- To na pewno - uśmiechnęła się promiennie. Już kochała na zabój to maleństwo wywijające w środku jej brzucha i niedające jej spokoju! Rozejrzała się po sklepie.
- Przydałyby jej się pieluszki. Tak mi powiedziła - odparła z rozbawieniem.

9cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:01 pm

charles

charles

Ale nie szalej! I wydzielaj mi po dwie stówy na koncerty aha. Czarli też kochał! Strasznie kochał swoją maleńką córeczkę, której chyba nie wypuści z rąk jak ją już dostanie. I będzie z nią dylał na spacery ciągle!
-a pieluszki! Dobrze, że nas ta mała pilnuje -powiedział całkiem poważnie i poszedł po pakę pieluszek.

10cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:09 pm

lexie

lexie

Będzie ciężko z tym szaleństwem xd. A na koncerty sobie też będę musiała wydzielać, więc spoko!
Kiedy już wrócił z tymi pieluszkami, Lexie stanęła przed nim i położyła dłoń na jego torsie, uśmiechając się delikatnie. W oczach miała czyste szczęście!
- Będzie tak cudownie - szepnęła.

11cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:15 pm

charles

charles

To już w ogóle zbankrutujemy coś czuję. Ale spoko, ogarniemy! On też się do niej uśmiechnął. Ujął jej drugą doń i przyłożył jej nadgarstek do swoich ust i ucałował.
-będzie. będziemy szczęśliwi we trójkę -powiedział taki tego pewien.

12cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:26 pm

lexie

lexie

Ogarniemy na pewno!
Uwielbiała, gdy całował jej nadgarstki. Uśmiechnęła się do niego czule i przejechała opuszkami palców po policzku Charliego.
- Na pewno. Będzie cudownie - powtórzyła.

13cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:30 pm

charles

charles

Przytulił ją do siebie na chwilę, co teraz było utrudnione przez ten brzuszek, musnął wargami jej policzek i poszli sobie już do kasy, zapłacić miliony za to wszystko. -Lexie? Bo poradzimy sobie, prawda? Z Laure? -zapytał tylko cicho.

14cocodrillo Empty Re: cocodrillo Pon Cze 18, 2012 2:33 pm

lexie

lexie

Stali sobie już w kasie i kasjerka patrzyła na nich z lekkim uśmiechem. Lexie spojrzała na Charliego uważnie.
- Poradzimy sobie - odparła pewnym głosem i pocałowała go w policzek. Zapłacili i poszli do domu.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach