Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Stadion Dodgersów

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Stadion Dodgersów Empty Stadion Dodgersów Pon Cze 18, 2012 4:12 pm

admin

admin

Stadion Dodgersów Tumblr_lq00m4XkP01qzce88o1_500_large

2Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:11 am

cornelia

cornelia

Co jakiś czas odbywał się trening otwarty Dodgersów, oczywiście zupełnie przypadkiem to był ten dzień. Cornelia nigdy nie rozumiała tego sportu dla tego postanowiła wykorzystać nadmiar wolnego czasu i przyszła tu z nadzieją, że wreszcie zrozumie, czemu tyle radości daje tym facetom rzucanie się na siebie i zabieranie sobie jakiejś piłki i to jeszcze nie okrągłej. W sumie to ja sama tego nie ogarniam xd

3Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:14 am

victor

victor

to sa bejsboliści chyba... ale nieważne. on gra w piłkę nożną. jak gomeziu! co nie ;d w dodatku w manchesterze city z tego co kojarzę po za tym w londynie był kibolkiem jak pete z hoolsów więc ten. on też jednak siedział na tym treningu w takim razie i przyglądał się jaki beznadziejny ten sport jest i w ogóle nie fascynujący w przeciwieństwie do nogi. siedział obok kornelki i siarczyście przekilinał z super brytyjskim akcentem którego amerykańce nie rozumieją.

4Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:23 am

cornelia

cornelia

Jak widać, cornelia była blondynką i mogła się czasem pomylić gdzie jest i co ogląda, ale tego sportu też nie rozumiała. Kiedyś jej brat próbował jej wytłumaczyć co to jest spalony ale po nieudanych próbach odpuścił. Tak więc Nela siedziała i oglądała jak sportowcy machają sobie pałkami w małą piłeczkę. Wszyscy dookoła niej ekscytowali się tym co dzieje sie na boisku, a ona siedziała jak sierotka. Wypaplała pod nosem coś w brytyjskim slangu i wyjęła telefon żeby pograć w pasjansa xd a co! ;p

5Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:37 am

victor

victor

a co! będzie miała rozkminy jakich pewnie victor nie słyszał w swoim życiu jeszcze. spojrzał w bok kiedy mruczała coś do siebie w języku tak dla jego uszu przyjemnym. no i z tym też akcentem. a że oboje są z londynu to musieli mieć podobny bo mimo że długi grał w manchesterze to londyńskiego akcentu nie był w stanie się pozbyć. pewnie nawet nie chciał. przyglądał się jej z uśmiechem i temu jak gra. - jak przesuniesz tą piątkę to będzie lepiej. - poradził jej uśmiechając się lekko i wpatrywał się w nia z uśmiechem.

6Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:44 am

cornelia

cornelia

Podniosła wzrok i jak by nie do końca przytomna spojrzała na niego. Zamrugała parę razy i wróciła do gry. Złożyła serię i spojrzała na wynik. Nowy rekord. Jest z niej koksu xd - Dzięki, gdyby nie ty to pewnie nie dokończyła bym tego rozdania - wywróciła oczy, ale tak przyjaźnie, wiesz jak. - Londyn? - zapytała z delikanym uśmiechem po tym jak zastanawiała się skąd głos chłopaka wydaje jej się znajomy, no tak akcent. Ludzie tutaj przeciągają głoski, a on mówił tak miękko i ojoj

7Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:48 am

victor

victor

ojojoj tak ślicznie po prostu mówią. roześmiał się kiedy udało się jej pobić rekord. - nie ma za co. - powiedział z rozbawieniem bo jeszcze nigdy nie widział by ktoś przychodził na stadion i zamiast oglądac treningu grał w pasjansa. - tak, londyn, manchester, anglia. - pokiwał głową i uśmiechnął się. - ty też. - to nie było pytanie a stwierdzenie bo powiedziała na tyle dużo żeby się zorientował, chociaż miała w akcencie coś niepasującego. pewnie ten paryż.

8Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 11:58 am

cornelia

cornelia

Taaak ona miała pare lat paryża w akcencie! A pasjansa ukałdała bo miał świetną fabułę, to chyba jasne. - Spostrzegawczy, zazwyczaj ludzie gubią się w moim akcencie przez francuski. Długo już tu jesteś, znaczy w Los Angeles? - zapytała z zaciekawieniem. W domu mówiła sama do siebie bo sprzątaczka mówiła po hiszpańsku a ojciec ciągle pracował, więc było dla niej miłym urozmaiceniem, że ktoś może jej odpowiedzieć

9Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 12:03 pm

victor

victor

on znał tyle ludzi i tyle różnych akcentów że dla niego to raczej dość oczywiste wszystko było. nauczył się dobrze wsłuchiwać. pokręcił głowa. - niedawno przyjechałem. tydzień temu, może trochę dalej. - wzruszył ramionami. - przyjeżdżałem tu wcześniej na wakacje i jak miałem dosłownie chwilkę wolnego a teraz najwyraźniej zostanę tu na dłużej. miał jakieś szorty bo było tu goraco więc pewnie mogła zobaczyć opaskę uciskową na jego kolanie bo miał jakiś potworny uraz przez który na razie nie mógł grać i strasznie mu było z tym źle

10Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 12:07 pm

cornelia

cornelia

Własnie na tej opasce Nela skupiła swoją uwagę. - Ja też ledwo co przyjechałam, jeszcze nie przyzwyczaiłam się do tego jak ludzie tu mówią więc miło Cię posłuchać - stwierdziła z uśmiechem - A ty grasz w ten wspaniały i interesujący sport? - udała szczere zainteresowanie tym pochłaniającym sportem o którym nie miała zielonego pojęcia.

11Stadion Dodgersów Empty Re: Stadion Dodgersów Czw Cze 28, 2012 12:16 pm

victor

victor

pokręcił głową. - grałem w piłkę nożną. skoro jesteś z londynu to wiesz o co chodzi. - roześmiał się. - ale miałem powazny uraz więc musiałem przestać na jakiś czas. - wzruszył ramionami i uśmiechnął się. spojrzał na zegarek. - teraz lecę, ale... - dał jej karteczkę z numerem. - jakbyś chciała mnie jeszcze posłuchać to zadzwoń. - powiedział z uśmiechem i zniknął.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach