Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

ralph's

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1ralph's Empty ralph's Pon Cze 18, 2012 4:25 pm

benjamin

benjamin

ralph's Ralph_sRibbonCutting

2ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:28 pm

benjamin

benjamin

wybrali się na zakupy, bo od czasu do czasu trzeba. poza tym poniedziałek był dniem kupowania piwa i mieli tutaj jakąś super okazję. nie, żeby musieli czyhać na okazje, ale przyjemniej było zapłacić za żarcie mniej. wtey więcej mogli wydać na... no w sumie nieważne, skoro są facetami i do szczęścia potrzebują tylko piwa, dziwek i pizzy. benjamin pchał wózek i drapiąc się po karku gapił się, co brian wrzuca do środka. nic fajnego tam nie było więc ziewał. - nie wyspałem się, tej. - mruknął do niej, bo ludzie się na nich gapili, że są chyba jakieś niemowy, bo tylko łazili i do siebie mrugali porozumiewawczo.

3ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:32 pm

brian

brian

bo nie potrzebowali słów. brian przyszedł do domu naćpany i schlany i poszedł od razu spać a rano wstał wcześnie bo jest głupi i nie potrafi spać dłużej niż 3 godziny a potem odsypia popołudniami dlatego wkurzył się że benek ciągnął go do sklepu. wrzucał teraz całe skrzynki piwa i wódki do wózka żeby bratu było ciężej bo dzisiaj go wcale nie lubił. no dobra może jednak trochę go lubił.

4ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:37 pm

benjamin

benjamin

benek xd jak wujek gej mojego chłopca xd tylko on bernard! albo benek jak żwirek dla kocurów xd - spoko, ja sobie też tego współczuję. - powiedział patrząc obojętnie na wódkę w wózku. - weź jeszcze whisky. może być jameson. - nie miał nic do iroli, w sumie to nawet żadnego nie znał. a że whisky mieli spoko... o ile w ogóle taka whisky w takim nędnym sklepie by się odnalazła. i pozdro, że jakiś prywatny mi puszcze strzałki xd - ty też nie wyglądasz najlepiej. chcesz radę od starszego brata? - zapytał z nadzieją, że jednak będzie chciał xd

5ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:40 pm

brian

brian

zapomniałam że on w ogóle coś mówił do niego xd ale brian był tak zajęty wrzucaniem alkoholi do wózka że się nawet nie zorientował że ktoś mówił do niego. oblizał usta i spojrzał na niego. - co? - uniósł wargę zniesmaczony bo nie wiedział co się wokół niego dzieje i ogólnie kompletnie nie ogarniał jak to sie dzieje, że się tu znalazł i wrzuca to wszystko do koszyka. pokręcił głową i wzruszył ramionami bo obojętne mu to było czy dostanie radę czy nie..

6ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:44 pm

benjamin

benjamin

- dalej cię trzyma co? - zapytał jednocześnie zaniepokojony i rozbawiony. ale jednak bardziej rozbawiony, bo ten gówniarz nigdy się nie nauczy, że warto jednak pić z umiarem. - no nieważne. rada starszego brata jest taka, że seks jest lekarstwem na wszystko. - poklepał go rozchachany po ramieniu i pchnął wózek dalej. - możesz poderwać nawet kasjerkę. - jemu było obojętne kogo rucha, brian. grunt, że sam w końcu umówił się na kolację z jakąś stażystką, która miała takie cycki, że w pracy chodził cały czas ze wzwodem jak ją mijał.

7ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:48 pm

brian

brian

- hę? - mruknął znów i spojrzał na niego groźnie. - no nie wiem. - burknął ale najwidoczniej tak było. pewnie wrócił nad ranem i jak mówiłam zbyt wiele nie spał więc ciągle był schlany i tak dalej. chociaz może nie aż tak bardzo. no i nie chciał żeby ten mu mówił o umiarkowanym piciu bo lubił przychodzić do domu zadupcony. oblizał usta i uniósł brew przyglądając mu się. - kasjerkę? żartujesz. - prychnął obrażony. - wczoraj poznałem słodką organizatorkę muszę ją odszukać i przelecieć. - powiedział poważnie i pokiwał głową do siebie bo miała słodką buźkę i cycki.

8ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:52 pm

benjamin

benjamin

i śpiewający mięsnego jeża. benjaminowi nie przeszkadzał pijany brat, o ile nie rzygał do zlewu w kuchni albo nie sikał do jego łóżka myśląc, że jest w kiblu. - żadna dupa nie jest zła, jeśli chodzi o seks. - wzruszył ramionami. przyjrzał mu się uważnie. - tylko się nie zakochaj, młody. - pachnął mu ręką przez potylicę i się uśmiechnął. - chcesz paprykowe czy ser cebula? - zapytał przyglądając się paczkom, ale w końcu wrzucił do wózka obie.

9ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 4:56 pm

brian

brian

nie sądzę by śpiewał mięsnego jeża. to tylko jonathan. - nie sądzisz chyba że jestem w stanie żywić do kogoś tak silne uczucia. wystarczy że ciebie toleruję. - burknął i wrzucił jeszcze jakąś jedną paczkę czipsów do wózka bo lubił wpierdalać wszystko co nie ucieka z talerza.a potem szedł na siłkę i było dopiero. wyglądał tak jak wygląda. seksi. oblizał usta i wziął se z półki małą buteleczkę pepsi którą otworzył i napił się łyka bo chciało mu się pić. a jak powszechnie wiadomo pijesz pepsi jesteś seksi i tego trzymał sie brian.

10ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 5:01 pm

benjamin

benjamin

- wyglądasz jak galerianka - stwierdził gapiąc się na niego jak pije z tej puszki, po którą zresztą wyciągnął rękę i nawet brutalnie mu ją wyrwał, bo czerwiec był miesiącem zakupów na rachunek benjamina! - kiedyś miałem jedną galeriankę... - pomyślał o tym, jak robiła mu loda na podziemnym parkingu, a on ją tylko wykopał z auta i odjechał z piskiem opon, bo nie płacił za seks z amatorkami. - no, nieważne. co jeszcze chcesz? te dobre skrzydełka pikantne weźmiemy. - jedli jakieś tanie świństwo, które wystarczyło włożyć do mikrofali, bo byli zbyt leniwi by zamawiać coś do domu.

11ralph's Empty Re: ralph's Pon Cze 18, 2012 5:02 pm

brian

brian

nie chce mi się jednak w ogóle grać bo załamałam się studiami i rekrutacją. cześć.

12ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:24 am

ralph

ralph

szwędał się po mieście zastanawiając się, czy dobrze zrobił, że jest z donnie, ale na razie było wspaniale. przyszedł do ralphsa, bo zawsze kręciło go to, ze sklep nazywa się jak on, a teraz siedział na murku przed sklepem czy nawet na parapecie i odpakowywał sobie jakiegoś loda.

13ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:29 am

fanny

fanny

pewnie nie chodzila zazwyczaj do takich sklepow, ale tylko tutaj mieli te czekolade, ktora uwielbiala...ale skoro wstydzila sie tu przychodzic to miala na nosie jakies ogromniaste okulary przeciwloneczne, a na glowie kapelusz z ogromnym rondem. pol roku pisalam to slowo... rozejrzala sie czy czasem nikt nie widzial i odpalila papierosa, chociaz miala rzucac.

14ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:36 am

ralph

ralph

jej cycki robiły taki wiatr, że lód od razu spadł mu z patyka. - co kurwa - jęknął, bo akurat spadł mu na stopę i teraz miał takiego brudnego buta. uniósł wzrok na fanny. - co narobiłaś, cycata! - rzucił do niej, bo nie skojarzył jej z fanny. dawno nie widział jej cycków na trzeźwo, poza tym patrzył teraz tylko na nie a nie na jakąś jej twarz, to skąd mial wiedzieć, kto to.

15ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:39 am

fanny

fanny

-znowu ty!-rzucila niezadowolona, bo ralph byl ostatnia osoba ktora miala dzisiaj ochote widziec, bo wstala lewa noga i wszyscy ja wkurwiali...o malo nie pobila jednej ze swoich japonskich sluzacych ale potem sobie przypomniala ze ona znala jakies kung fu albo inne tiramisu i zrezygnowala bo nie chcialaby zle skonczyc. zsunela okulary z nosa bo jej bylo niewygodnie z tym kapeluszem, a poza tym chciala rzucic ralphowi grozne spojrzenie, co tez zrobila. chociaz "cycata" wziela pewnie za komplement.

16ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:44 am

ralph

ralph

- chyba ty - mruknął jak już zdjęła te okulary z nochala i pomachał nogą by lód zleciał już na ziemię i wstał by do niej podejść. - ale masz wory pod oczami. pokazujesz się tak publicznie? - zapytał krzyżując łapy na cyckach, chociaż nie miał takich wielkich jak ona, to nie było czym się chwalić. - poza tym, co tu robisz? - pewnie go śledziła i teraz będzie chciała z nim być! ale nic z tego...

17ralph's Empty Re: ralph's Sro Cze 20, 2012 11:46 am

fanny

fanny

twoje postaci to takie zawsze chamy to sie obrazila i poszla xd

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach