Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

h&m

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1h&m Empty h&m Wto Cze 19, 2012 1:54 pm

freddie

freddie

h&m 15788433alfredcusto5122008104115am

2h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 1:57 pm

freddie

freddie

freddie wyciągnął swojego mercury'ego na zakupy i teraz przeglądał cały asortyment okularów przeciwsłonecznych, przymierzając wszystkie pokolei i robiąc dzióbki do lustra. pewnie na ręce trzymał jeszcze jakiegoś swojego psa chichuahę (dobra, nie wiem, jak to się pisze), bo z niego przecież była taka gwiazdeczka.
- misiaczku! w których wyglądam seksowniej? - zawołał do mercury'ego z drugiego końca sklepu i dalej przymierzał okulary.

3h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 2:07 pm

mercury

mercury

ja też nie wiem xd zawsze piszę fonetycznie! mercury akurat wybieral sobie jakieś gacie, bo nie znosił okularów w h&mie. wolał jakieś ray bany. w końcu one były takie hollywoodzkie! słuchając jakiejś piosenki lady gagi przesuwał palcami po wieszaczkach. nic nie było tu fajnego! dlatego westchnął i ruszył do freddiego. - są okropne. chodźmy stąd. przecież wiesz, ze nie znosze tych szmat. - mruknął do jego pleców.

4h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 2:11 pm

freddie

freddie

cziłała? xd
- to wcale nie musisz nic kupować, tylko pomóż mi! no, dalej, które mam wybrać? - dalej przymierzał okulary, zupełnie puszczając mimo uszu jego słowa o tym, że były okropne. jemu tam się podobały! chociaż rzeczywiście były zbyt powszednie. kto to widział, żeby gwiazdor nosił takie same okulary, jak całe pospólstwo? chociaż zakupy były żywiołem freddie'go, więc pewnie po prostu chodził teraz po wszystkich sklepach i przymierzał wszystkie, a tak naprawdę i tak żadnych nie kupi. albo był zakupoholikiem! i kupował milion par, a potem żadnej nie nosił, tylko kradł mercury'emu. wymieniali się okularami, jak lachowski i jessiann. xd

5h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 2:32 pm

mercury

mercury

taak xd to w końcu nic nie kupi czy kupi wszystkie? bo zaczynam się gubić w tym, co robi freddie! mercury nie lubił aż tak bardzo zakupów, ale już dał się wyciągnąć. mieli kupić jeszcze jakieś gumki i żele intymne. chociaż chyba nie potrzebowali gumek. . . . - nie wiem już sam, freddie. weź pierwsze lepsze albo wszystkie. ile one w ogóle kosztują? - uniósł brew, bo na przykład u takiego louis vuittona nie kupiliby wszystkich, bo to za bardzo nadszarpnęło jego budżet. spojrzał w górę, bo akurat grali jego piosenkę i z dumą się uśmiechnął. - dobra, może ten h&m nie jest taki najgorszy.

6h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 2:40 pm

freddie

freddie

też nie wiem, jaka będzie jego decyzja! dobra, pewnie kupi wszystkie i naprawdę mają jakiś oddzielny pokój w domu, w którym znajdują się wszystkie jego ciuchy, które zakłada raz w życiu i nigdy więcej. chociaż tak to chyba mają wszystkie gwiazdy. może lubili z gumkami? haha.
- wezmę wszystkie, jesteś genialny! - oznajmił z entuzjazmem i złapał garść okularów, tyle, ile zmieściło mu się w dłoni. nawet nie patrzył, jak wyglądają. pewnie jakieś damskie wybrał, ale jemu to raczej nie przeszkadzało. - nieważne ile. biorę. - dodał jeszcze, bo spełnił swoje marzenie i był tak bogaty, że nie musiał patrzeć na ceny, bo i tak na wszystko było go stać. też się wyszczerzył, kiedy usłyszał głos swojego ukochanego w głośnikach, bo uwielbiał jego piosenki oczywiście. - myślałem, że to ty mi śpiewasz do uszka. - zachichotał i ruszył do kasy. zapłacił, poszli też kupić te żele i pewnie jeszcze zaciągnął go do dwóch innych sklepów, a ja w sumie idę, no to ten.

7h&m Empty Re: h&m Wto Cze 19, 2012 2:44 pm

mercury

mercury

albo nie byli sobie wierni i nie chcieli jednak skończyć z tym aids ;c wiadomo jak skończył freddie mercury xd pocałował go w usteczka, kiedy stwierdził, ze jest genialny bo to kochane z jego strony. - czasami jesteś takim idiotą, freddie. ale i tak cię kocham. - westchnął idąc za nim i pewnie ten chciał jeszcze więcej sklepów zwiedzić, ale mercury się nie zgodził, więc w końcu wylądowali znowu w domu, gdzie razem trenowali śpiew. nago!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach