Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

cornelia

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1cornelia Empty cornelia Sro Cze 20, 2012 3:01 pm

cornelia

cornelia

cornelia Italian-pool-modern-house-design

2cornelia Empty Re: cornelia Sob Cze 23, 2012 3:29 pm

brian

brian

więc po chwili dojechali tu bo pruła z 200 na godzinę pewnie bo co się będzie przejmowac ograniczeniami. wysiadł z samochodu i przeciągnął się. na szczęście to co mu podała pomogło i głowa jego dochodziła do właściwego porządku i tak dalej. - ładnie. - stwierdził.

3cornelia Empty Re: cornelia Sob Cze 23, 2012 3:37 pm

cornelia

cornelia

- Jak sie nia ma co sie lubi... - odpowiedziała niezadowolona. Może i było ładnie, ale nie odpowiadało jej to, że ojciec zmusił ją do przyjazdu tutaj. Nienawidziła mieszkania z nim i tego, że chciał ją za wszelką cene nadzorować. - Proponuje najpierw kąpiel, albo prysznic jak wolisz, a później możesz sie przespać. - powiedziała gdy weszli do domu

4cornelia Empty Re: cornelia Sob Cze 23, 2012 3:39 pm

brian

brian

- a weźmiesz tą kąpiel ze mną? - uśmiechnął się do niej czarująco i zaśmiał cicho po czym wszedł za nią do domu grzecznie. ściągnął buty w przedopokoju żeby sprzątaczka nie miała więcej roboty bo pewnie i tak zapieprzała jak struś pędziwiatr żeby wszedzie zawsze było czysto. nie to co u nich.

5cornelia Empty Re: cornelia Sob Cze 23, 2012 4:06 pm

cornelia

cornelia

- Wanna gościnna jest dość mała na naszą dwójkę, a ja lubie sie wyciągnąć w wannie. Po za tym nie lubie sie kąpać z facetami cuchnącymi szlugami i alkoholem. (musiałam oddać szczeniaka, już jestem). Cornelia zaglądnęła do pokoju gościnnego, ale właśnie szalała tam ich sprzątaczka więc zamknęła drzwi. - Niestety jesteś skazany na moją łazienkę, chodź - rzuciła do niego i zaprowadziła go na piętro

6cornelia Empty Re: cornelia Sob Cze 23, 2012 4:11 pm

brian

brian

- och nie przesadzaj. jestem przecież grzeczny. - westchnął cicho. umył się i poszedł spać a potem obdarował ją milionem komplementów i buziaków za ta pomoc bo czuł się o wiele lepiej mimo że jej nie przeleciał jak dziki zwierzak. a ja idę spać czy coś zaćpac żeby się uwolnić od bólu.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» cornelia
» cornelia
» cornelia
» Cornelia Cartier

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach