Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

josephine

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1josephine Empty josephine Nie Cze 24, 2012 4:11 pm

josephine

josephine

Małe mieszkanie z salonem połączonym z kuchnią, łazienką, sypialnią i małym balkonem.

2josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 8:54 pm

josephine

josephine

Mimo że spotkała Darrena pierwszy raz w swoim życiu, nie znała jego imienia to mimo wszystko wpuściła go do siebie. Zresztą nie wyglądało na to, że Darren był jakimś seryjnym mordercą czy złodziejem. -To ty się rozgość, a ja pójdę zmienić swój strój. -ruszyła do łazienki. -Przygotuj papierosy! -krzyknęła jeszcze z bathroomu.

3josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:01 pm

darren

darren

- ok, juz szykuje! - krzyknął jeszcze do niej, chociaż zniknęła za drzwiami do łazienki. szkoda, ze je zamknęła, bo nie obraziłby się gdyby zostawiła je otwarte na oścież... pochodził sobie po mieszkaniu, ale w końcu wylądował pod drzwiami od łazienki, bo ile mogł łazić po tym mieszkaniu. zawsze mógł zacząć grzebać jej np. w bieliźnie i pobawić się w penetratorów, ale jakoś nie wpadł mu ten pomysł do głowy - tak w ogóle - krzyknął do drzwi, chodząc teraz raz w tą raz w tą pod drzwiami - jestem darren - krzyknął, podrzucając sobie paczką w powietrzu.

4josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:06 pm

josephine

josephine

Nigdzie nie napisałam, że zamykała drzwi, ale dobra xd Pewnie już wyszła spod prysznica, a teraz smarowała się jakimś ładnie pachnącym balsamem. -Dobra Darren, to chodź tu, pomożesz mi wysmarować plecy. -zawołała i w międzyczasie jeszcze zakryła się nieco ręcznikiem, żeby on nie widział za dużo!

5josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:13 pm

darren

darren

oj tam, to było takie oczywiste, że nie musiałaś tego pisać xd zdziwil się kiedy kazała mu tam wejść. ale wszedł ostrożnie, powoli wychylając łepek zza drzwi. - no okej - uśmiechnął się szerzej, bo pewnie, że lubił sobie podotykać kobiece plecy. oczywiście wolałby wysmarować ją od drugiej strony, ale tymi plecami też się zadowoli - ładnie pachnie - mruknął, bo jak tylko wszedł zapach balsamu trafił do jego nozdrzy. i wcale mu się specjalnie jakoś nie podobał, ale tak powiedział, żeby się podlizać! wziął od niej butelkę i zaczął ją smarować swoimi zwinnymi dłońmi, musiał je mieć zwinne, bo był kelnerem, a wiadomo kelner musi być zwinny z tymi wszystkimi talerzami i tacami xd - tak w ogóle to miło by było gdybym wiedział komu smaruję plecy - zaśmiał się - nie żeby mi to przeszkadzało, wręcz przeciwnie. ale ty już moje imię znasz...

6josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:17 pm

josephine

josephine

Boję się rozpisywać, żeby znowu mi nie ucięło posta xd No i czego się tak brzydko podlizywał. Gdyby tylko Josephine poznała prawdę to by go zwyzywała, bo ona ceniła sobie szczerość. -A no tak, wybacz. Josephine. -przedstawiła się i uśmiechnęła do niego w lustrze. Musiała przyznać, że dłonie to miał stworzone do masowania pleców. -Świetnie ci to idzie, jesteś może masażystą? -może wyolbrzymiała, to było tylko zwykłe smarowanie, no ale te dłonie miał takie subtelne to mógł i być masażystą.

7josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:25 pm

darren

darren

biedna xd no ale co tam taki mały nieistotny szczegół jak zapach, poza tym jakoś bardzo mu nie przeszkadzał, tylko cały czas czuł go w nosie. mógłby być, może kiedyś był nawet na jakimś kursie albo masował plecy wszystkim koleżankom w liceum i teraz tak naprawdę wyszedł z wprawy! odwzajemnił jej uśmiech, uśmiechając się do jej odbicia, od razu powędrował wzrokiem na jej cycki, ale niestety zakryte. roześmiał się - naprawdę? no widzisz, dobrze trafiłaś. nie jestem masażystą z zawodu, ale można powiedzieć, że mam w tym doświadczenie - posłał jej uśmieszek.

8josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:28 pm

josephine

josephine

-Nigdy nie kłamię w takich kwestiach Darren. -odpowiedziała nieco zachrypniętym głosem, że aż sobie musiała odkaszlnąć. Kiedy uznała, że już dosyć ją nasmarował, odwróciła się do niego i najpierw zadziornie uśmiechnęła, a potem ucałowała go w policzek. -Dzięki. A teraz możesz pozwolić mi się ubrać? -uniosła brew. -Za minutkę do ciebie wrócę i zapalimy. -poklepała go pocieszająco po policzku i wymownie spojrzała na drzwi.

9josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:38 pm

darren

darren

uśmiechnął się tylko na jej słowa, kucając, bo smarował jej teraz tą dolną część pleców i to nie jego wina, że jego oczy były zupełnie na przeciwko jej zgrabnego tyłka... szybko jednak wstał kiedy się odwróciła. - oczwiście, josephine -odchrząknął i zniknął wcześniej posyłając jej uśmiech. poszedł się rozgościć na kanapie, bo pewnie szli piechotą i nogi mu odpadały...

10josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:45 pm

josephine

josephine

Józefa zarzuciła na siebie jakąś obszerną czarną koszulkę i nic poza tym. No jeszcze majtki miała, dobra. Wilgotne włosy puściła wolno na ramiona i poszła do salonu, gdzie czekał Darren. Usiadła bez słowa obok niego podwijając jedną nogę pod pośladki i spojrzała na paczkę, która leżała na stoliku. Widziała już po nazwie, że Darren palił dobre fajki. -Gdzie nabrałeś tego doświadczenia w smarowaniu? -spytała zaciekawiona dość czekając niecierpliwie aż odpalą fajki.

11josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 9:58 pm

darren

darren

nie wiedział na co ona czeka, więc sam sięgnął po te fajki i poczęstował najpierw ją, a potem siebie. - gdzie? no wiesz, w liceum byłem mistrzem masażu - uśmiechnął się pokazując ząbki. pewnie był właśnie z tego znany i wszystkie dziewczyny chciały być przez niego wymasowane. podsunął jej ogień i podpalił jej ćmika a potem sobie, by potem odłożyć zapalniczkę na stół, gdzie leżała paczka. stwierdził, że skoro z niej taka palaczka, nie palarka xd to będzie miała ochotę na więcej, a on był taki kochany, że chętnie zostanie dłużej by ją jeszcze poczęstować.

12josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:06 pm

josephine

josephine

Nie chciała z łapami startować, skoro to nie były jej fajki. A miała taką zasadę, że dopóki ktoś jej nie poczęstuje papierosem to sama nie weźmie. Zaciągnęła się i wypuściła dym odchylając głowę do tyłu, po czym przeczesała włosy wolną ręką. Strzepnęła popiół do popielniczki w kształcie penisa, strzepywało się do jąder xd -Oh to całkiem słodkie. Czuję się zaszczycona, że taki mistrz mnie smarował. Gdyby te wszystkie licealistki wiedziały, że cię dopadłam, mogłoby być ze mną ciężko! -zrobiła duże, niby przerażone oczy i znów się zaciągnęła.

13josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:09 pm

darren

darren

aha xd - fajna popielniczka, mają takie w wersji damskiej? - zapytał okręcając w dłoniach tą popielniczkę i przyglądając się jej z zainteresowaniem. chociaż nie powiem czuł się dziwnie trzymając ją w dłoniach! - no i dobrze, bo powinnaś - pokiwał głową z dumą - no ale to nie to samo co kiedyś, chyba zdążyłem już wyjść trochę z wprawy... - powiedział niby zawiedziony tym faktem.

14josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:15 pm

josephine

josephine

-Jasne,że tak. Tam strzepuje się do macicy. No ale wiesz, lesbijką nie jestem, to wybrałam sobie peniska. -zaśmiała się głośno i zaciągnęła się. Przyjrzała mu się. -No nie żartuj, że wyszedłeś z wprawy! To jakie to musi być przyjemne kiedy byłbyś całkowicie wprawiony. -mruknęła nieco rozmarzona. Pewnie sobie pomyślała, że musiał być szczęśliwy skoro dziewczęta do niego tak lgnęły. Przynajmniej umiał masować, bo kolorem włosów raczej wyrywać tłumów nie mógł. No chyba, że to liceum kończył jeszcze w Dublinie i tam laski lecą na rudych jak ćmy do światła.

15josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:21 pm

darren

darren

- no to muszę sobie kupić, a piersi do kompletu są? - zapytał jeszcze, bo od razu by sobie kupił komplet jeżeli josie będzie chciała mu się pochwalić gdzie kupiła takie cudeńko! uśmiechnął się widząc jej rozmarzenie na twarzy, może też trochę przesadzał, ale ona o tym nie musiała wiedzieć. - może kiedyś mój talent się nawróci to jak kiedyś się jeszcze zobaczymy to może będziesz miała szansę doznać tego na własnej skórze - błysnął całkiem ładnym uśmiechem. no pewnie, ze w dublinie i chodził do szkoły gdzie było bardzo dużo rudych, no ale też bez przesady, ale twarz miał całkiem spoko jak na tamtejsze klimaty.

16josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:28 pm

josephine

josephine

-Nie wiem, zapytasz panią ekspedientkę to ci wszystko powie. Swoją drogą bez sensu wymyślili z tą macicą. Wiadomo, że faceci właśnie lecą na cycki, a nie na nasz układ rozrodczy. -zrobiła niezadowoloną minę. Wypuściła dym z ust i zgasiła peta w jąderku. Przeciągnęła się i spojrzała na niego. -Myślisz, że jeszcze się spotkamy? A chciałbyś? -spytała unosząc lewą brew.

17josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:38 pm

darren

darren

- no właśnie - pewnie nawet nie wiedział co to macica... okej nie róbmy z niego takiego ignoranta.... - to powiesz mi chociaż co to za sklep? - zapytał, bo strasznie się napalił na te popielniczki, z nadzieją na cycki. chociaż o wiele bardziej wolałby jakieś prawdziwe, których dawno nie widział..... biedactwo. - czy chciałbym? - popatrzył na nia, nieco zaskoczony tym pytaniem - no nie wiem to wszystko zależy od ciebie, josie - uśmiechnął się fajnie do niej, przyglądając się jej całkiem niewinnej twarzy. chociaż coś czuł, że wcale taka niewinna nie jest.

18josephine Empty Re: josephine Sob Cze 30, 2012 10:44 pm

josephine

josephine

-Wszystko po 1$, niedaleko plaży. Taka rupieciarnia trochę, ale czasem można znaleźć takie cudeńka jak ta popielniczka. -wyjaśniła. Biedny, jak mu szczęście dopisze to może zobaczy cycki claudii xd Podrapała się po policzku i przeczesała wilgotne jeszcze włosy. -Myślę, że moglibyśmy jeszcze gdzieś się spotkać, na papierosie. -mrugnęła do niego okiem. No tak, jej niewinność to tylko pozory. Nie jej wina, że otrzymała takie...anielskie geny. Potem jeszcze spalili po papierosie, pogadali i Josie pożegnała Darrena.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Josephine Friedrich

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach