Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

co ci się śniło?

+6
bethany
ivy
cornelia
blair
massie
kari
10 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1co ci się śniło? Empty co ci się śniło? Nie Cze 24, 2012 7:48 pm

kari

kari

no właśnie!

bo mi się właśnie przypomniało, że chyba wczoraj mi się śniło, że jadłam makaroniki na dworcu i były pyszne.

2co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Nie Cze 24, 2012 7:53 pm

massie

massie

beznadziejna gra, bo nie mam snów ;x

3co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Cze 25, 2012 11:06 am

blair

blair

biedaku! ja mam same koszmary jakieś więc rzeczywiście...
oprócz tego że śnił mi się taki śliczny mały puszysty kotek biało-szary ;3

4co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pią Lip 06, 2012 12:50 pm

cornelia

cornelia

mi sie śniło, że nie umiem jeździć samochodem, a to chyba źle jak za 3 dni mam egzamin na prawko ;/

5co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pią Lip 13, 2012 8:57 am

ivy

ivy

ok miałam dziś dramatyczny sen, większości nie pamiętam, tylko to, że dostałam paczkę z llarowe, gdzie zamówiłam ostatnio JEDEN lakier crowstoes korzystając z darmowej wysyłki, a w paczce było z milion lakierów i to po kilka sztuk, wszystkie takie piękne!!!!! xd

6co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pią Lip 13, 2012 9:02 am

blair

blair

też bym chciała takie sny! mi się śniło wczoraj że jakiś psychol chciał do mnie strzelać i mnie zamordować a dzisiaj że moja rodzina o coś się strasznie kłóciła i że uciekałam też przed kimś z jakiejś wsi... boże.

7co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 10:59 am

bethany

bethany

mi jakaś laska chciała sprzedać różowego składaka za 80zl xd i jeszcze jechalam jakas dziwna droga do domu z przyjaciolmi i jakims kolesiem i jeszcze innym jakims wkurwiajacym gosciem, a potem bylam jeszcze gdzies z jeszcze inna przyjaciolka, ale juz nie pamietam co to bylo, na jakiejs wieeeelkiej gorce, tylko to pamietam;c

8co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 12:02 pm

liliann

liliann

mi się znów śniło że przed kimś uciekałam...
i jeszcze że byłam z prababcią na zakupach i chciała kupić mojej ciotce futro bo jej zimno...

9co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 12:14 pm

bethany

bethany

;o ja pamiętam mój jedyny straszny sen, jak jeszcze chodziłam do podstawówki chyba, to jakiś gościu mnie gonił z nożem po biedronce xddddddddd bo miałam koło domu to byłam częstym bywalcem xd i to był chyba mój najstraszniejszy, skoro go do dzisiaj pamiętam xd

10co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 12:27 pm

liliann

liliann

to najstraszniejszy sen jaki miałam to morderstwo w szkole podstawowej mojej... straszne. krew policja... obudziłam się zestrachana nieźle.

11co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 12:47 pm

bethany

bethany

;o a mojej przyjaciolce sie cos snilo, jakas II wojna swiatowa i jakies poucinane glowy czy rece, np moja ;/ to nie bylo fajne xd

12co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Lip 16, 2012 4:00 pm

liliann

liliann

teraz śniło mi się że jakieś dzieciaki rzucały we mnie piłką do kosza i mnie tak podrywały i że musiałam wracać skądś na nogach bo rodzice nie poczekali na mnie jak mi obiecali... dziwne.

13co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Wto Lip 31, 2012 9:07 am

bethany

bethany

że książę william (ale taka jego lepsza wersja) był mężem mojej powiedzmy ciotki i robiłam sobie z nim słit focie, mieliśmy pojechać na wakacje, ale okazało się, że nie ma takiego pociągu na jaki czekaliśmy;c

14co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Wto Lip 31, 2012 4:15 pm

betty

betty

Tobie się śnił książę william, a mi się wczoraj śniła królowa elżbieta! xd że czekałam na przejściu dla pieszych, a akurat jechała cała eskorta policyjna i na końcu królowa w jakiejś swojej karocy i się zatrzymała i zaczęła ze mną rozmawiać <3

15co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Wto Lip 31, 2012 7:33 pm

bethany

bethany

no pacz! ale się zgrałysmy, dobrze, że żadnej z nas nie śnił się karol xd

16co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Nie Sie 12, 2012 7:15 am

liliann

liliann

wczoraj mi się śniło że w niemieckiej reprezentacji siatkówki gra owczarek niemiecki....
a dzisiaj że uciekałam przed kibicami arki gdynia.

17co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Nie Sie 12, 2012 2:07 pm

minnie

minnie

a mi, że byłam tuż pod sceną na koncercie simple plan i zdobyłam autograf sebaaaa<3
i że byłam w związku z moim kolegą, to akurat dziwne ;o

18co ci się śniło? Empty Re: co ci się śniło? Pon Sie 13, 2012 10:49 am

ophelia

ophelia

a mi się śniło, że krokodyl chciał mi odgryźć rękę. -,- nigdy więcej głupich filmików nie oglądam.......

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach