Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Mathilde

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Mathilde Empty Mathilde Pią Cze 15, 2012 1:47 pm

mathilde

mathilde

Mathilde Small-bedroom-design-ideas-for-women-with-light-color

2Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:14 pm

noah

noah

napisała mu smsa, że czuje się nie najlepiej, więc nie przyjdzie na spotkanie. przez to zaczął panikować i nawet jeśli własnie na linii miał wokalistę funu, który mu śpiewał tuuunaaajttt łiii aaaa jaaangggg, to i tak zjawił się pod jej drzwiami, w które walił jak idiota!

3Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:16 pm

mathilde

mathilde

nie wiem skąd wiedział gdzie mieszka ale pewnie wiedział wszystko lepiej niż nie jeden detektyw więc otworzyła mu drzwi zaraz nie wyglądając wcale olśniewająco czy przepięknie. no dobra dalej miała w sobie coś cudownego ale jednak to nie był jej szczyt możliwości. zdziwiła się ogromnie kiedy go zobaczyła. - ee... - mruknęła i poprawiła szybko koszulkę która się jej podwinęła.

4Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:19 pm

noah

noah

pewnie wyciągnął od niej imię i nazwisko, a wtedy wiedział już o niej wszystko! - zabieraj swoją dupę! - warknął na nią, bo nie ma pogrywania z noah! o nie, nie, nie. czy gorączka, czy jakaś opryszczka narzadów intymnych nie przeszkodzi nikomu w pracy! nie w pracy dla niego. - podpisujesz ze mmną kontrakt na wyłączność, maleńka. zrobimy z ciebie gwiazdą większą od tej ze zmierzchu... zawsze zapomnę jej nazwiska - westchnął gramoląc się do środka i rzucił jej pod nogi jakąś wielką paczkę. - masz tam sukienkę na premierę. idziesz tam poznać ludzi z towarzystwa. - wyjaśnił jej szybko i poszedł do kuchni obadać, czy ma coś smakowitego, bo cały dzień łaził głodny.

5Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:24 pm

mathilde

mathilde

spojrzała na niego ze zdziwieniem i bała sie aż odezwać! - ale... ja gwiazdą? nie chcę być gwiazdą. mam studia, muszę się uczyć muszę wiele rzeczy.. - jęknęła bo była trochę zorana tym wszystkim co jej teraz powiedział. - nie umiem zachowywać się odpowiednio wśród ludzi wysoko postawionych! - jęknęła zrezygnowana.

6Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:29 pm

noah

noah

- tak, ty. - mruknął, jakby miał do czynienia z idiotką. w sumie to nieźle sobie z nimi radził. wolał ludzi głupich, bo mogł im mówić wszystko, co mają robić i po prostu to robili bez zastanowienia. a to ułatiało mu sprawę! - potrzebuję aktorki, kotku. do filmu z jonasem. dzisiaj się poznacie na premierze. - mruknął wyjmując z lodówki jakąś nagryzioną kanapkę i sobie ją wziął. - no to, co mała? za godzinę będzie tu fryzjerka i tak dalej. sukienkę już masz i samochód też po siódmej przyjedzie. bądź błyskotliwa! wchodzisz z jonasem, więc lepiej się nie spóźnij. - przeszedł obok niej i wyjął ze swojej aktórki papierosy. - masz.. na premierze dasz mi już podpisany. - wręczył jej kopertę i wyszedł z kanapką, która była całkiem smaczna.

7Mathilde Empty Re: Mathilde Nie Cze 17, 2012 3:30 pm

mathilde

mathilde

poorała sie jeszcze bardziej słuchając tego co mówi ale tylko kiwała głową i zrobiła co jej kazał. i przeczytała kontrakt ale nic z niego nie rozumiała pewnie. ale podpisała bo się go bała.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach