Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Bottega Louie

4 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Bottega Louie - Page 2 Empty Bottega Louie Czw Cze 14, 2012 12:22 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Bottega Louie - Page 2 Tumblr_m5djhrjEoV1qa9eyr


26Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 12:59 pm

donnie

donnie

Westchnęła i pokręciła głową, by potem unieść kąciki swoich ust. Kiedy jej łapka znalazła się przy jego ustach pozwoliła sobie złapać go za podbródek i przyciągnąć nieco do siebie, sama również przechyliła się w jego stronę, by nie musiał się za bardzo gimnastykować, i złożyła na jego ustach dosyć zachłanny, przynajmniej jak na całusy w miejscu publicznym, pocałunek, uznając, że w takim razie już się nie będzie na niego gniewać, skoro jest takim uroczym chłopcem i jeszcze ją komplementuje. Całe szczęście nie wpadła na pomysł by wynająć jakiegoś prywatnego detektywa, by zbadał sprawę.

27Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 1:07 pm

ralph

ralph

spojrzał na nią i lekko się uśmiechną widząc, co kombinuje. sam nie miał problemu z wyrażaniem uczuć w miejscach publicznych. przecież to całkiem miłe widząc, że jacyś ludzie mają się ku sobie. to nic, ze wczoraj opieprzył z milion par idących sobie po prostu za rękę parkiem, po tym zjaraniu i myśleniu tylko o fanny. odwzajemnił jej pocałunek chwilę masując jej kark, by zaraz opaść już normalnie na krzesełko. pewnie podniósł się, kiedy go tak ciągnęła do siebie. - nie jesteś dziś w pary? - zapytał trochę zmieszany, zastanawiając się, czy teraz w takim razie są parą, skoro publicznie się całują. no i był jeszcze dalej oszołomiony po pocałunku, bo donnie połaskotała go po podniebieniu.

28Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 1:24 pm

donnie

donnie

Sorki wzorki, robiłam zakupy! Domyślam się, że to "pary" w pytaniu Ralpha to "pracy". A przynajmniej tak zakładam.. Donnie oblizała swoje smakuśne, super seksowne usta, by potem pokręcić głową. - Mam wolne popołudnie - wyznała mu, bo chociaż oficjalnie miała przerwę, a potem powinna zjawić się, żeby odebrać jakieś papiery z biura, uznała, że może to sobie podarować i pomęczyć trochę Ralpha. Za chwilę wróciła do swojej kawy, uśmiechając się cały czas, bo uwielbiała usta Ralpha, mogła je całować i całować.

29Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 1:32 pm

ralph

ralph

tak xd powinnaś się już przyzwyczaić, że nie umiem pisać xd - mówisz poważnie? - ucieszył się, bo w takim razie mogli porobić coś razem. co nie znaczy, ze gdyby musiała wracać to by się nie cieszył. bo sam też mógł coś zorganizować. nawet wczoraj obadał pewną opuszczoną budkę ratownika na którejś z plaż koło niego i tam spalił kilka skrętów, przez co nie za bardzo wiedział jak stamtąd zejść. - chcesz gdzieś iść? moglibyśmy powylegiwać się na plaży. albo u mnie przed basenem. - przymnął oczy wyobrażając sobie donnie topless, każącą mu smarować swoje plecy, co robiłby z rozkoszą.

30Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 1:36 pm

donnie

donnie

Przywykłam już, dlatego niezależnie od tego, jakie głupoty piszesz i tak cię rozumiem. Jestem cudowna, wiem! Donnie o dziwo miała dosyć podobną wizję, bo zdecydowanie byłoby jej przyjemnie, gdyby Ralph nasmarował ją jakimiś ślicznie pachnącymi olejkami, zachwycając się przy tym jej cyckami, które były przecież milion razy fajniejsze od tych Fanny, bo kto by chciał takie wielkie cyce? Ok, Donnie jej ich zazdrościła, ale przecież nie mogła się do tego przyznawać. Odgarnęła włosy za uszy i wzruszyła ramionami. - W sumie ten twój basen brzmi wyjątkowo kusząco. Dopiję kawę i możemy iść - zaproponowała, zaraz szybko zabierając się za swoją resztkę kawki.

31Bottega Louie - Page 2 Empty Re: Bottega Louie Wto Cze 19, 2012 1:45 pm

ralph

ralph

to super xd gratuluję ci. - to super. - dawno jego basen nie oglądał innych tyłków od tego jego matki. więc zaraz tam poszli i zacznij.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach