Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

pablo

3 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1pablo Empty pablo Pon Cze 18, 2012 1:29 pm

pablo

pablo

pablo Dizajn_po_kawalersku_600x0_rozmiar-niestandardowy

2pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:09 pm

crystal

crystal

pewnie ma tylko tą kuchnię xd no, dobra. zaprosił ją na kolację i w ogóle, więc mruczkowo już ją zjedli i teraz siedzieli u niego na kanapie oglądając jakiś wciągający film, który dobiegał końca. pewnie oglądali piękny umysł i wygłaszał już mowę końcową i było zbliżenie na pomarszczoną jennifer connelly, ktora nawet w takim wcieleniu była zachwycająca. crystal poprawiła się na tej kanapie wtulając bardziej w jego pierś. skoro ciebie wzruszył ten film to ją tym bardziej, więc miała już od dawna mokre policzki od łez, chociaż film był dla niej ciekawy pod względem jego schizofrenii.

3pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:14 pm

pablo

pablo

Nie chce mi się miliona zdjęć wstawiać, sorki. ;d
I na "Pięknym umyśle" nie płakałam aż tak, że miałam policzki zmoczone, sorki. Miałam w ogóle pisać, że oglądali "Las Vegas Parano", ale ty już wybrałaś tytuł filmu, więc soraski. No to przytulał ją i pewnie całą koszulę/koszulkę mu zamoczyła. Jeszcze nie wybrałam w co był ubrany. A on miał ogromnego kaca i jej szloch przyprawiał go o okropny ból głowy, nie dał jednak tego po sobie poznać. - Uwielbiam ten film. - Skwitował jedynie. Pewnie widział go milion razy, w przeciwieństwie do mnie!

4pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:18 pm

crystal

crystal

jeszcze by się mu zachciało ćpać i co wtedy! a ona była jak ty więc uniosła jedynie na niego swój wzrok, chociaż światło tylko dawał ten malutki telewizorek, bo przecież pablo to nie bogacz żaden i nie ma plazmy... chyba, że kiedyś gdzieś wygrał. - jest cudowny! słyszałam o nim już, ale nie miała czasu by się za niego zabrać. - westchnęła przesuwając ręką po policzku i uśmiechnęła się mdło do niego. - wzruszający! - i sięgnęła po swój kieliszek z winem. - ktora godzina? - zapytała przed napiciem się z niego, bo chyba powinna już wracać do domku!

5pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:33 pm

pablo

pablo

Faktycznie była trochę jak ja, z tym "Pięknym umysłem" ;c
A ćpać mu się chce niestety cały czas, taki nałóg nic nie można poradzić! No i nie miał plazmy niestety, tylko telewizor z kineskopem, podobny do tego na którym dzisiejszy mecz oglądałam! - Widzę, że musisz nadrobić co do klasyków kina. - Pokiwał głową. On chyba oglądał wszystkie klasyki, począwszy od "Casablanci" skończywszy na "Shutter Island" czy coś! Pośpiesznie zerknął na zegarek, który miał na ręku. - Przed dwunastą. Śpieszysz się gdzieś? - Zapytał. Miał nadzieje, że zostanie u niego!

6pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:39 pm

crystal

crystal

- muszę - powiedziała już rozbawiona i odstawiła kieliszek wzdychając na tą późną godzinę. - nie, ale już jest późno. pewnie masz szkołę na jakąś wczesną godzinę ranną. - a nie chciała mu przeszkadzać w pójściu spać. bo akurat nie planowała zostawać na noc, oczywiście gdyby jej to zaproponował to zaczęłaby rozważać tą propozycję i pewnie raczej pozytywnie, bo wolała sypiać w ramionach mężczyzn i nie znała lepszego sposobu na udany sen.

7pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:50 pm

pablo

pablo

- Więc jutro powtórka z dzisiejszego wieczoru. Tyle, że oglądamy "Siedem" - Zastrzegł. Ech kocham "Siedem" <33 Jeden z lepszych thrillerów jakie oglądałam! - Daj spokój, nie po to się z tobą umawiałem, żebyś tak szybko mi zwiała. - Pewnie przytulił ją teraz mocniej, żeby zatrzymać ją przed opuszczeniem jego mieszkania. - Może zostaniesz co? - Zamrugał tymi swoimi czekoladowymi oczami. Bo właśnie tak go sobie wyobrażam, z czekoladowymi oczętami!

8pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 9:54 pm

crystal

crystal

siedem jest pro! ja go sobie wyobrażam jak mi kokietuje colina z fajką w ryju... ale nieważne. przyjrzała mu się z uśmiechem i spuściła wzrok, bo nie mogła zbyt dlugo na niego patrzeć, bo inaczej ogarniała ją fala goraca i nie mogła myśleć. - siedem już widziałam. ale zawsze chciałam obejrzeć milczenie owiec, a trochę się bałam. - powiedziała niewinnie, bo tak naprawdę uwielbiała horrory, ale jednak milczenia owiec jakoś nie miała przyjemności nigdy widzieć. oparła policzek o jego ramię i przymknęła oczy układając łapkę na jego płaskim brzuchu, którego trochę mu zazdrościła, bo sama teraz miała taki nadęty brzuszek po tej sytej kolacji. - skoro nalegasz... chyba nie umiem ci odmawiać. - westchnęła z ubolewaniem i uniosła głowę by móc na niego swobodnie patrzeć.

9pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:06 pm

pablo

pablo

Zaśmiał się, a potem pokiwał głową. - W porządku, może być "Milczenie owiec", ale jeśli się na to zdecydujesz to musisz obejrzeć i "Czerwonego smoka" i "Hannibala" - Odparł poważnie. Nie wyobrażał sobie, żeby obejrzeć to bez dogłębnego zrozumienia tej historii. - I jeśli będziesz się bała, a jest tam parę mocnych scen to przytulę Cię wtedy i na pewno będzie okej. - Obiecał od razu i uśmiechnął się słodko w jej kierunku. - Och, przyrzekam że nie będę się do Ciebie dobierał, jeśli tego się obawiasz po nocy spędzonej w moim mieszkaniu. - Odparł. Był w stanie aż tak się poświęcić!

10pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:11 pm

crystal

crystal

zmrużyła oczy. - skoro tak uważasz, to mogą być te wszystkie tytuły, ale nie wiem czy na raz będziemy w stanie to obejrzeć. - bo jednak liczyła dwie godziny na jeden film. liczyła na te przytulanki, bo chyba mocne sceny była w stanie przetrawić. zapiekły ją policzki na to dobieranie się, bo może nie myślała tak w ten sposób o nim, co o sobie. - nie przesadzaj, pablo. - pokręciła głową i przesunęła ręką z jego brzucha do uda. ale nie przez jakieś krocze, tylko raczej bioderkiem. - nie mogłabym tak o tobie pomysleć, bo jesteś zbyt szarmancki i dobrze wychowany. - nawet jej nie pocałował, więc nie wiedziała co z nią nie tak, skoro oprócz tulenia na razie do niczego nie dochodzi i czy czasami nie wymysliła sobie tego, że chodzą na randki a według niego to po prostu towarzyskie spotkania i jest na przykład gejem.

11pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:26 pm

pablo

pablo

Pomiział ją swoim nieogolonym policzkiem po jej twarzyczce. - Przecież nie musimy wszystkiego na raz oglądać. - Wyjaśnił. On sam pewnie nie wytrzymałby trzech filmów pod rząd, na pewno by zasnął. Zupełnie jak ja teraz po drugim piwie. ;c Zaśmiał się po chwili słysząc jej słowa. - Znam siebie, no ale dziewczyny mają zawsze jakieś obawy. - Wzruszył ramionami. - A ja naprawdę nie mam zamiaru Cię rozebrać bez twojej zgody. - Choć miał nadzieję, że kiedyś to nastąpi, może dzisiaj! A potem musnął ją w policzek, bo miał taką ochotę.

12pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:31 pm

crystal

crystal

weeź, kłamco. sama chciałaś do rana siedzieć to teraz się męcz! pewnie zadrapał ją tymi kłaczolami prawie do krwi.. chyba że nie miała jakieś wrażliwej cery a jego zarost był miękki jak puszek... - ale ja tobie ufam, pablo. - chociaż to akurat żadne wyróżnienie bo ufała wszystkim dlatego zwykle nie brała udziału w wyborach bo najchętniej głosowałaby na wszystkich, skoro takie obiecanki płynęły z ich usteczek. uśmiechnęła się z kolei na jego pocałunek zastanawiając się, na jak wielką dziwkę by wyszła gdyby do czegoś dzisiaj doszło. oczywiście czysto hipotetycznie, bo nie sądziła by w ogóle on zrobił jakiś krok w tym celu a sama była zbyt nieśmiała. - pozmywam, żeby rano nie zleciały się tu jakieś muszki. - stwierdziła wstając i poprawiając sobie sukienkę na cyckach, bo trochę się jej obsunęła.

13pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:43 pm

pablo

pablo

Nie wytrzymam do rana bo jestem stara! ;c
I miał super, fajny zarost. Tak męski, a jednocześnie taki który nie drapał. W sumie nie znam faceta, który by taki miał, ale to forum i wszystko się może zdarzyć!? - Cieszę się, że mi ufasz. - Pokiwał głową. On sam sobie nie ufał, więc nic dziwnego........ I ojej, serio miał wielką ochotę ją rozebrać i ruchać na milion sposobów, ale tą decyzję zostawił Crystal i czekał na jej ruch, więc pewnie się nie doczeka. - Daj spokój, ja jutro pozmywam. - Mruknął i chwycił ją za rękę, a potem poprowadził do swojego pokoju.

14pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:47 pm

crystal

crystal

i zazdrosna o ojca smile
bo to nie jego prawdziwy zarost tylko pożyczył futerko od jakiegoś kotka i sobie dokleił! - jesteś pewien? - ale nie miała sił na jakieś szarpanie się z nim, więc jedynie kiwnęła głową i poszła z nim do tego pokoju, po którym najpierw się rozejrzała a później przystanęła gdzieś obok niego opierając rękę na jego ramieniu. wygladał tak nonszalancko w tej wysuniętej ze spodni białej koszuli! był jak jej james dean... - pablo? - zapytała nieśmiało i przymknęła oczy by musnąć kącik jego warg krótko. celowała w usta, ale miała zeza. - było mi dzisiaj naprawdę miło. - mruknęła cicho po chwili.

15pablo Empty Re: pablo Nie Cze 24, 2012 10:57 pm

pablo

pablo

A ty jesteś chamka! xd I James Dean. <3
Och, Pablo miał wielką ochotę ją pocałować na dobrano, ale miał takiego kaca, że nie dał rady. Dlatego też musnął ją jedynie w policzek, coś tam jeszcze pogadali, a potem Pablo zasnął jak dzieciak bo był okropnie zmęczony.

16pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:35 pm

pablo

pablo

Siedział sobie w samych bokserkach i ćpał razem z Blair. Pewnie wcześniej się ruchali jak króliki, ale zeszli z fazy i znów musieli zaćpać. W tle leciała jakaś relaksująca muzyczka. Pablo właśnie wciągnął krechę i położył się obok dziewczyny. Musnął ją w nagie ramię i uśmiechnął się koślawo. - Uwielbiam relaksować się w ten sposób. - Stwierdził.

17pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:39 pm

crystal

crystal

a crystal głupia oczekała aż alexander zaśnie i dopiero wtedy mogła ruszyć na łowy królowej disco... albo raczej kury domowej, bo pablo zostawił u niej swoją koszulę, bo w tym wszystkim porwała mu guziki i obiecała je podoszywać. więc miała ze sobą tą koszulę no i szeroki uśmiech przyklejony do ust, kiedy to stanęła przed jego drzwiami i zapukała, w razie gdyby pablo spał... nie chciała go budzić! jeszcze by zaspał jutro na rano do pracy. a wiadomo, jaką miał ją odpowiedzialną.

18pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:44 pm

blair

blair

blair zaćpała przed nim więc kiedy ją smyrał cieszyła się już jak głupia. siedziała przy nim w samych majtkach bo miał upał w mieszkaniu. po za tym często lubiła tak siedzieć bo sądziła że od nienoszenia stanika urosną jej cycki. a podłogę pewnie myła na kolanach bo czytała że to powiększa piersi bo były jakieś badania na ten temat. też to czytałam.... ah. - taaak? - zaśmiała się i zmrużyła oczy kiedy ktoś zapukał. zarzuciła jego koszulkę na siebie i musnęła jego usta a potem poszła otworzyć żeby się biedak nie zmęczył bo miała zamiar go jeszcze potem wykorzystać i musiał być w pełni sił. otworzyła drzwi i zmarszczyła brwi. - pomyliłaś mieszkania ? - zapytała mało uprzejmie i oparła się o framugę.

19pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:49 pm

pablo

pablo

Nie było jej długo więc sam też się podniósł i poszedł do drzwi. Wcześniej jednak sztachnął jeszcze jedną kreskę i spojrzał w lustro żeby sprawdzić czy wygląda dobrze, w razie gdyby przyszli po niego łowcy talentów, wygrał jakąś nagrodę lub odwiedził go właściciel mieszkania, które wynajmował........ Nie był to jednak nikt w tych osób, tylko Crystal, której obecnością się bardzo zdziwił. Stał tuż za Blair i z niedowierzaniem patrzył w stronę drzwi. - Crystal...? - Jęknął. - Co ty tutaj robisz o tej porze? - Zapytał zdziwiony.

20pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:54 pm

crystal

crystal

spojrzała zdziwiona na blair i zaśmiała się. - o matko... nie wiem już sama. nie chciałam do ciebie przyjeżdżać... co nie znaczy że niefajnie cię widzieć - powiedziała z uśmiechem nie zwracając uwagi na w sumie dziwne zachowanie ze strony przyjaciółki. przez dłuższą chwilę serio miała wrażenie, ze pomyliła mieszkania, ale widząc pabla za jej plecami szczena jej opadła w dół. nie odpowiedziała nic tylko wydukała jakieś 'y... ja...' i przesuwała wzrokiem to z blair na pabla to z pabla na blair i nie mogła ogarnąć co się dzieje! tym bardziej, ze ona bya na gaciach w jego koszulce a on w ogóle w samych majtkach. na razie nie widziała ich naćpania, bo była zbyt przerażona zdradą.

21pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 10:58 pm

blair

blair

zapomniałam że się przyjaźnią. no nieważne. uniosła tylko nieznacznie kącik ust. - ciebie również jak zawsze miło widzieć. - stwierdziła obojętnie bo była naćpana i potrzebowała miziać się z pablem a nie gadać z crystal która się przypałętała w nieodpowiednim momencie. oblizała usta i spojrzała za siebie kiedy crystal wydawała z siebie dziwne dźwięki i uśmiechnęła się do chłopaka. - chyba pomyliła mieszkania. - stwierdziła spokojnie w jego stronę i podrapała się po brzuchu wracając do niej wzrokiem. - stało się coś? - zapytała jej bo może się stało a ona była taką okropną przyjaciółką że się nie zapytała.

22pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 11:06 pm

pablo

pablo

Biedaczek stał jak wryty bo nie wiedział co powiedzieć Crystal czy też Blair, a najgorsze było że się znały! W ogóle dobrze, że nie wpadł w jakieś konwulsje ze stresu w tym momencie i że piana nie pociekła mu z ust..... No w każdym razie mocno się denerwował. xd - To wy się znacie!? - Warknął zdziwiony i wybałuszył oczy. Przespał się z koleżankami, albo co gorsza przyjaciółkami. Będzie pokutował do końca życia! Pewnie tak to sobie tłumaczył. - Crystal, wszystko w porządku? - Zapytał, bo wyglądała w tym momencie gorzej niż on!

23pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 11:10 pm

crystal

crystal

pokręciła energicznie głową na jej pytania. czy coś się wydarzyło? ależ skąd! przyszła tylko do swojego rzekomego faceta (okej! nikt nie mówił, że jest jej, ale przecież się kochali... i byli na kilku randkach, a on był tak szarmancki że nigdy by na to nie wpadła!), a on najwyraźniej sobie w najlepsze jest z jej przyjaciółką. czemu ona nigdy nie wie, z kim ta się spotyka? nie była w takim razie pewna, czy są takimi przyjaciółkami, za jakie je miała. spojrzała na pabla, kiedy ten znowu tak kojąco się do niej odezwał. - wszystko w porządku... - zapewniła go już na granicy płaczu i wyciągnęła rękę w ich stronę dalej stojąc w niezmienionej pozycji. - to twoje - wydukała cicho łapiąc się wolną ręką za brzuch. żołądek podszedł jej do gardła i strasznie się wykręcał. chciało się jej wymiotować. tym bardziej, ze w środku grała taka romantyczna muzyka, przy której pewnie chciałaby uprawiać seks.

24pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 11:15 pm

blair

blair

oblizała usta i uśmiechnęła się kiedy ta stwierdziła że nic się nie stało. nie widziała po nich zdenerwowania bo była za bardzo naćpana po za tym nie uważała tego za nic złego. no i w ogóle to ona nie wiedziała że crystal przespała się z pablem i tylko tamci dwoje to wiedzieli. przyglądała się jej z przymrużonymi oczami. - może jednak. - mruknęła i podrapała się po głowie. zaproponowała by jej działeczkę ale bała się że ta ją wyklnie od szatanów więc wolała siedzieć cicho. - chcesz wody? boli cię coś? - zapytała marszcząc czoło. zachowywali się już dziwnie nawet jak dla naćpanej blair więc to koszmarnie.

25pablo Empty Re: pablo Sro Cze 27, 2012 11:21 pm

pablo

pablo

A on miał od tego wszystkiego zawroty głowy. Blair pewnie nic jej nie mówiła, bo to co było miedzy nią a Pablem to zwykle ćpanie z dodatkiem seksu, nie był więc czym się chwalić. Zerknął gniewnie na Blair, pewnie nigdy tego nie robił, ale w tym momencie irytowała go swoją nonszalancją. Może i był naćpany, ale nie miał takiego odlotu jak ona. - Bądź cicho. - Skarcił ją i zerknął niepewnie na Crystal, nawet chwycił tą koszulę i przełknął głośno ślinę. - Proszę Cię, wejdź... - Powiedział teraz błagalnie. Pewnie chciał jej wszystko wytłumaczyć, bo było mu strasznie głupio, a ona była taka dobra!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» pablo
» pablo
» pablo
» pablo chavez

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach