Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Hollywood Bowl

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Hollywood Bowl Empty Hollywood Bowl Pon Cze 18, 2012 4:18 pm

admin

admin

Hollywood Bowl Arxp3dGCQAA_oyR_large

2Hollywood Bowl Empty Re: Hollywood Bowl Czw Lip 05, 2012 4:44 pm

josephine

josephine

Nie wiem czy można tam sobie siedzieć, nawet jeśli nie ma jakichś koncertów, ale mniejsza z tym. Józefinie się udało i sobie właśnie siedziała gdzieś na szczycie, z wyprostowanymi nogami opartymi o niższy rząd. W jednej ręce dzierżyła książkę, którą czytała, a w drugiej trzymała kubek z mrożoną kawą. Wprost cudownie, brakowało tylko papieroska, ale odpali go pewnie jak skończy rozdział, bo nie lubi przerywać w połowie.

3Hollywood Bowl Empty Re: Hollywood Bowl Czw Lip 05, 2012 5:17 pm

adam

adam

Nie wiem co Adaś mógł tu robić xd. Przyszedł w każdym razie, paląc skręta. Na widok znajomej twarzy, uśmiechnął się pod nosem. Podszedł i usiadł obok, patrząc na profil dziewczyny.
- Znów się spotykamy - powiedział z rozbawieniem, uśmiechając się łobuzersko.

4Hollywood Bowl Empty Re: Hollywood Bowl Czw Lip 05, 2012 5:24 pm

josephine

josephine

Tzreba było samej wybierać miejsce xd Słysząc jakiś głos Josephine zniesmaczona tym, że musiała przerwać lekturę, uniosła głowę lekko mrużąc oczy, bo pewnie słońce jej po twarzy świeciło. Ale Adam swoją posturą może trochę je przysłonił, tak myślę. Gdy spostrzegła,że to ON, przewróciła oczami. -Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać. -odpowiedziała i wróciła do czytania, choć nie mogła się dość skupić, bo czytała jedno zdanie razy milion! I wcale jej się nie dziwię, że nie mogła się skupić.

5Hollywood Bowl Empty Re: Hollywood Bowl Czw Lip 05, 2012 5:32 pm

adam

adam

Zmrużył oczy, patrząc na nią uważnie, wciąż uśmiechając się w ten sam sposób. Przez chwilę nic nie mówił, tylko tak wpatrywał się uporczywie.
- Oczywiście, że cieszyć. Ostatnio chciałaś mi wskoczyć do łóżka. No chyba, że płaczesz w trakcie - odparł z rozbawieniem.

6Hollywood Bowl Empty Re: Hollywood Bowl Czw Lip 05, 2012 5:42 pm

josephine

josephine

Zamknęła dość gwałtownie książkę i schowała ją do torby. -Nie, nie płaczę podczas seksu. -poinformowała go zgryźliwie. -Wkurzasz mnie, wiesz? Bo gdybyś nie wyglądał tak jak wyglądasz to już by mnie tu nie było! -skrzyżowała ręce na piersiach i zaczęła machać nogą, wcześniej zakładając ją na drugą nogę.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» kenny hollywood
» Hollywood Sign

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach