Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Hollywood Sign

+3
abbey
julien
admin
7 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1Hollywood Sign Empty Hollywood Sign Pon Cze 18, 2012 4:17 pm

admin

admin

Hollywood Sign Tumblr_m5moosyWZQ1rpd04jo1_500_large

2Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Wto Cze 19, 2012 12:54 pm

julien

julien

wziął jakąs taksówkę, bo to pewnie było daleko, a lubił bardzo to miejsce, bo było takie przyjazne niczym wizytówka los angeles! w każdym razie przyjechali ttuaj, na samej górze zostali wysadzeni, bo pewnie przód z daleka już widziała! jakimś trudem dostali się pod sam napis i własnie siedzieli sobie pod o. - jak ci się tutaj z tej storny podoba? - spytał uśmiechając się i czując wiatr we włosach!

3Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Wto Cze 19, 2012 1:41 pm

abbey

abbey

Sorki w ogóle, że tak długo, ale mój ojciec - złota rączka składa orbitrek i jest sfrustrowany tym, że jest to takie trudne. <3
Zastanawiała się przez długi czas gdzie jadą, a kiedy zobaczyła znajomy napis zaśmiała się pod nosem. Pewnie ostatnio była tutaj z koleżanką, którą poznała w pracy! Było całkiem milusio kiedy siedzieli pod tym "O", szczególnie że przyjemny wiatr muskał jej twarz i rozwiewał niesfornie ułożone włosy. - Od tej strony jeszcze nigdy nie byłam. - Stwierdziła z uśmiechem i wzruszyła ramionami. - Hej, wiesz że to najczęściej odwiedzanie miejsce w LA przez turystów? - Tą ciekawostkę wyczytała pewnie w przewodniku!

4Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Wto Cze 19, 2012 1:53 pm

julien

julien

spoczko, spoczko! do mnie niedługo chłopiec przyjdzie, jak sobie frytki zrobi.
on sam nie wiedział gdzie ją zabrać, pewnie w alei gwiazd już była, w ogóle tamto miejsce było bardzo tłoczne przez co nie do końca mu się podobało. - no tak, ale mało kto jest na tyle odważny by zobaczyć to miejsce z tej perspektywy, okej no może nie odwazny, a sprawny i posiada chęć. - zaśmiał się, sam pewnie był tu dopiero jakiś trzeci raz, ale bardzo mu przypadło do gustu to miejsce. - fajne są stąd widoki, tam widac plażę. - wstał i pokazał jej palcę. - a tam przed chwilą mniej więcej byliśmy - pokazał tamto miejsce. - fajnie stąd wygląda miasto nocą, w dodatku jak jest alkohol i nzajomi to można fajnie się zabawić - pewnie pierwszy raz tutaj był na jakieś własnie kameralnej imprezce!

5Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Wto Cze 19, 2012 2:18 pm

abbey

abbey

Ech dobra ja na razie idę bo ojciec mnie denerwuje z tym składaniem i zaraz zresztą będę ćwiczyć. <3 Pogadali więc i w ogóle posiedzieli tutaj z godzinę, a potem Abbey zczaiła się że jest spóźniona do pracy i uciekła. ;oo
Paa!!!

6Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:18 pm

derek

derek

trzeba dbać o formę, więc zabrał kat ze sobą i biegali po okolicy, ale pewnie w końcu się zmęczył i obejrzał za kat, by oprzeć ręce na udach i lekko się pochylać. - rety, chyba się starzeję - powiedział żartobliwie, by kat nie miała wątpliwości, ze jeszcze nie jest czas na zmiany i dalej powinni być razem. w końcu ona tak się brzydziła staruchów!

7Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:21 pm

katherine

katherine

kat biegała bez problemu bo na siłowniach i innych ćwiczeniach spędzała dużo czasu żeby dbać o wychodzone ciało. kiedy mruczał coś o starzeniu się uniosła brew. - nie po prostu nie dbasz o siebie kochanie. - powiedziała obojętnie i zaczęła się rozciągać skoro już przystanęli. musiała być giętka jak trawa na wietrze!

8Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:23 pm

derek

derek

odpisał jeszcze w międzyczasie polly, która była naprawdę słodką dziewczyną, ale to o której nie wspomniał ani słowem katherine... no bo w sumie nie była aż tak ważna, poza tym wiedział, jak się wścieka o potencjalne konkurentki, kiedy naprawdę żadna nie mogła się z nią równać. - zaraz nie dbam - przeciągnął się stając na paluszkach i ruszył w jej kierunku by zaraz objąć w pasie. - spójrz na to miasto, nie jest piękne? - zapytał szepcąc do jej ucha i zerkając na panoramę la.

9Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:26 pm

katherine

katherine

gdyby się dowiedziała, to pewnie by go udusiła i wymordowała wszystkie laski w LA. mimo że udawała taką pewną siebie dziewczynę i nigdy nie pokazywała że odczuła jakąś porażkę czy coś podobnego to jednak była cholernie zazdrosna i wrażliwa w środku głęboko. - derek. - mruknęła kiedy ją obejmował bo miała zamiar dalej się rozciągać ale nie mogła kiedy był taki kochany. z resztą jak zawsze. westchnęła i oblizała usta spogladając na panoramę miasta. - rzeczywiście jest pięknie. - przyznała mu i uśmiechnęła się delikatnie przytulając się jakoś bardziej do niego pomimo że śmierdział.

10Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:36 pm

derek

derek

ona też śmierdziała! weeeź. pocałował ją jeszcze w policzek. - też jesteś taka piękna! boże... co ja mówię. jesteś piękniejsza. najpiękniejsza na świecie. - lubił jej powtarzać komplementy, bo po pierwsze serio tak uważał, a po drugie ona wtedy naprawdę się cieszyła. a chciał by zawsze się uśmiechała i była zadowolona. - żałuję, że nie możesz być na moim najbliższym koncercie. - westchnął smętnie, bo liczył że uda jej się przyjść i będzie się świetnie bawić. może nigel by ją w końcu polubił... no i ona nigela. ale oczywiście coś jej wypadło.

11Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:41 pm

katherine

katherine

pewnie pachniała jakimiś stokrotkami a nie xd uśmiechnęła się do niego i chwyciła go za rączki kiedy prawił jej tak cudowny komplement. - dziękuję derek. - powiedziała cichutko i ucałowała jego kącik ust delikatnie w podziękowaniu. zawsze się cieszyła słysząc komplementy bo podnosił jej samoocenę. pewnie gwałtownie jej spadała jak ktoś jej mówił że jest za gruba albo coś takiego na castingach.... - ja też żałuję, derek. - powiedziała i westchnęła. - ale musze być na tym bankiecie. w końcu jestem nową twarzą tej firmy. - westchnęła cicho.

12Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:44 pm

derek

derek

schował momentalnie telefon do kieszeni, by nie robiła mu awantury na całe wzgórze, bo jeszcze by te literki z napisu hollywood poodpadały i musieliby za to płacić! puścił jej rączki i objął ją w pasie mocniej przyciągając do siebie. - no wiem. piorunująco piękną twarzą. - zaśmiał się i pocałował jej usta. - naprawdę nie czujesz zmęczenia? - zapytał dla pewności, bo on przed chwilą miał taką zadyszkę, ze nie mógł wyrobić. teraz mu się unormowało, ale czul jakby nogi miały mu odpaść.

13Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:47 pm

katherine

katherine

w dodatku rozwaliłaby mu telefon zapewne z tej całej złości. no ale co poradzić. nie czuła się pewnie ani trochę chociaż derek zapewniał ją ciągle że to ona jest miłością jego życia. to i tak obawiała się że ktoś jej go zabierze. jakaś suka. zaśmiała się. - chyba nie aż tak piorunująco piękna. - powiedziała z rozbawieniem i przesunęła dłonią po jego włosach. - naprawdę. a ty naprawdę je czujesz? - zapytała unosząc brew. - musze chyba nad tobą trochę popracować. - mruknęła z rozbawieniem i klepnęła jego zgrabny tyłeczek. dobrze że sam z siebie był takim chudzielcem.

14Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 12:51 pm

derek

derek

on chyba nie był aż taki zazdrosny o nią, jak ona o niego, bo nie podejrzewał jej o żadne zdrady i nie powtarzał tego co chwilę, ale widząc ją z jakimś innym facetem zawsze przeszywał go dziwny dreszcz, jakby zaraz miała wydarzyć si tragedia. całe szczęście nie gadał jej nic o tym, by nie wzięła go za jakiegoś popaprańca i idiotę, który jej nie ufa. - nie nabijaj się ze mnie, kat - jęknął smutno. - nie wiem, co jest ze mną. - ostatnio nawet od razu po seksie zasypiał, kiedy jeszcze jakiś czas temu mogli to robić po kilka razy pod rząd. czas udać się do seksuologa! albo trenera orgazmów, bo ostatnio o tym było w mieście kobiet xd

15Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:02 pm

katherine

katherine

widziałam to. babcia mi pokazywała tego trenera seksu xd niesamowite. a jaki nieładny.... - nie nabijam się z ciebie kochanie przecież - powiedziała uśmiechając się do niego ślicznie. - po prostu nie ćwiczysz. - stwierdziła i zaśmiała się. - zaczniemy ćwiczyć kochanie i będziesz super. - powiedziała z uśmiechem. - będziesz jeszcze cudowniejszy. - dodała i pocałowała go.

16Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:09 pm

derek

derek

co mówił, że koleś do niego dzwonił w połowie dnia i ten się cieszył, że skończył w swojej dziewczynie xd jakie niektórzy mają problemy, ja jebie xd - dla ciebie wszystko. mogę nawet chodzić na siłkę siedem dni w tygodniu, dla ciebie. - zaśmiał się zastanawiając się, jak będzie wyglądał 300% bardziej umięśniony i chyba raczej będzie średnio ale skoro tacy się jej podobają. może na solarium też ma chodzić? o nie! razem z rodzincą noah :c

17Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:12 pm

katherine

katherine

co nie. ja bym nie przypuszczała xdddd mój zepsuty komputer to przy tym pestka xd uśmiechnęła się do niego. - to nie tylko dla mnie kochanie, ale dla twojego zdrowia przede wszystkim. - powiedziała z uśmiechem i dała mu ponownie buziaka. - poprawisz kondycję i będziemy mogli się kochać do samego rana. - powiedziała uśmiechając się zadziornie i posmyrała go po pleckach.

18Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:21 pm

derek

derek

i mój spadający z kolan ;3
- a więc jednak dla ciebie - mruknął po tym kochaniu się do samego rana, bo jak dla niego to mogliby po prostu się przytulać. nie, żeby nie lubił się z nią kochać, broń boże! - ej, zabierz mnie daleko - zanucił do jej do ucha. - aż po szczęścia kres, będę szedł za tobą tak jak wierny pies - bo to idealnie do niego pasuje ;c taki pantofel! - chciałbym ci powiedzieć, trochę mi zależy... kiedy widzę ciebie zapominam siebie - bo coś czuję, ze teksty jego piosenek są podobnie dziwne.

19Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:26 pm

katherine

katherine

tak tak. to tym bardziej pesteczka xd
- troszkę dla mnie też. ale przede wszystkim dla swojego zdrowia kochanie! - powiedziała i westchnęła cichutko. słuchała jego cichego nucenia z uśmiechem. lubiła kiedy tak mruczał jej do uszka bo to przyjemne ogromnie. zamknęła mu usta czułym pocałunkiem bo ostatnio mają dla siebie mało czasu. ona gdzieś lata całymi dniami, potem on ma koncerty i ona siedzi sama aż nie wróci.

20Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:35 pm

derek

derek

mogła chodzić na koncerty! ale pewnie wcale nie lubiła ich muzyki. chciał dalej jej śpiewać, bo miał więcej takich fajnych tekstów, ale pocałunki były również miłe. dlatego przesunął dłonią wzdłuż jej pleców do tyłka. - kocham cię cały czas - zanucił znowu. - nie zapomnij mnie. - zaśmiał się i już wrócił do całowania, bo może wcale nie chciała słuchać jego durnego śpiewania.

21Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:37 pm

katherine

katherine

po prostu chodziła zmęczona. po za tym nie lubiła pewnie jego zespołu i nie mogła patrzeć na jego fanki więc wolała siedzieć sobie w domu i spać czekając na swojego księcia. - ja cię też kocham. ogromnie! - wyznała mu cichutko nie śpiewając co prawda ale seksownie mruczała. oddawała jego pocałunki i uśmiechała się co jakiś czas.

22Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 1:40 pm

derek

derek

lepiej, ze nie śpiewała, bo raczej nie miała najlepszego głosu. - kto pierwszy ten robi drinki! - klepnął ją w dupkę i ruszył sprintem do domu, ale pewnie go prześcignęła, albo sam dał jej fory, bo katherine i tak nie umiała przyrządzać dobrych drinków, dlatego on je zrobił po powrocie do domu i razem wylegiwali się przy basenie rozmawiając o jej karierze, bo pewnie ta jego jej nie interesowała :c

23Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 6:53 pm

william

william

Will miał jeden z tych dni, w które potrzebował natchnienia. Cała jego wena do projektowania gdzieś uciekła między piątym, a szóstym kubkiem kawy. Jego oazą spokoju i miejscem kontemplowania od niemalże zawsze był napis Hollywood. Jako dzieciak uwielbiał tu przychodzić ze swoimi przyjaciółmi, tak po prostu, żeby rozkoszować się nieziemskim widokiem, który najlepszy bywał jednak nocą. To tutaj zawsze odnajdywał wewnętrzny spokój i natchnienie, które wystarczało mu na nawet kilkanaście świetnych projektów. Wierzył, że i tym razem tak będzie, a jego cudowne miejsce nie straciło swoich magicznych właściwości.

24Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 6:57 pm

polly

polly

polly także się tutaj znalazła, w dodtaku miała ze sobą butelkę taniego wina w torebce, bo miała na nie ochotę, pewnie i tak na droższe by jej nie było stać! w każdym razie chciała trochę posiedzieć sama, popić, popatrzeć na miasto, może trochę pomarznąć. ostatnio dużo zamieszania było wokół dereka, ktróego tak naprawdę nie znała, a o którym wszyscy mówili jako randka dla polly na piątkowy wieczór, a ona sama nie wiedziała już co o tym wszystkim myśleć. przyszła tu z nadzieją, że będzie sama, nawet miała taką pewność. już wyciągnęła butelkę, wzięła łyk gdy zobaczyła chłopaka, obcego chłopaka. - nie wiedziałam, że ktoś tu będzie - powiedziała nieco zmieszana, bo pewnie zobaczył ją z tą butelka, pomyślał o niej jak o pijaczce. schowała butelkę za siebie.

25Hollywood Sign Empty Re: Hollywood Sign Sro Cze 20, 2012 7:10 pm

william

william

Był tak oczarowany wieczornym widokiem LA, że nawet nie zauważył siedzącej niedaleko dziewczyny. Kiedy jednak się odezwała drgnął nieznacznie i spojrzał na nią z zaciekawieniem, bo jej głos był niesamowicie przyjemny dla ucha.
- Ja również. Zwykle nikogo tutaj nie zastaję, nie sądziłem, że ktoś jeszcze ma tak samo szalone miejsce na spędzanie wieczoru co ja. - powiedział uśmiechając się przyjaźnie. Okazało się, że nie tylko jej głos był ładny, dziewczyna w całej okazałości okazała się być niezwykle urodziwa. Will zachęcony jej zagadaniem przysunął się ostrożnie bliżej i wyciągnał w jej stronę dłoń.
- Will. - przedstawił się

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» kenny hollywood
» Hollywood Bowl

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach