Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Grauman's Chinese Theatre

+3
crystal
tony
admin
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Grauman's Chinese Theatre Empty Grauman's Chinese Theatre Pon Cze 18, 2012 4:21 pm

admin

admin

Grauman's Chinese Theatre Graumanschinese

2Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 12:48 pm

tony

tony

przechodził sobie tutaj, nie wiem, po co i na co, ale tak właśnie było. wałęsał się po mieście bez zbytniego celu, bo całe jego życie było raczej bezcelowe i polegało tylko na włóczeniu się. palił papierosa, który był jego nieodłącznym znakiem rozpoznawczym.

3Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 12:57 pm

crystal

crystal

miała być massie ale jest crystal, skoro się przyjaźni z jego sis. szła tędy z malutkim alexem, bo w sumie nigdy nie wiem, ile ten brat lilki ma lat i opowiadała mu o tym teatrze, bo przez ostatni rok życia w los angeles dowiedziała się co nieco o mieście. myślała jeszcze o tym sympatycznym pablo, który wyciągnął od niej numer, ale do tej pory się nie odezwał przez co było jej trochę smutno. dostrzegła toniego w jakiejś niewielkiej odległości i napotkawszy jego spojrzenie uśmiechnęła się delikatnie.

4Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:01 pm

tony

tony

ona jest opiekunką alexa? xd nie sądzę, żeby napotkała tony'ego wzrok, bo on zawsze wbijał wzrok w ziemię i nie patrzył na mijających go ludzi, ale najwyraźniej usłyszał czyjś głos opowiadający o tym teatrze i musiał podnieść wzrok, żeby spojrzeć, kto to z takim przejęciem opowiada o tak mało istotnym miejscu. nie odwzajemnił jej uśmiechu, bo był typem smutasa, za to zatrzymał się i wbił wzrok w teatr, zupełnie jakby widział go po raz pierwszy i zastanawiał się, czy ten budynek zawsze tutaj stał. był taki charakterystyczny, a jednak tony nigdy nie zwrócił na niego uwagi. to właśnie dlatego, że zawsze patrzył tylko na swoje stopy! a teraz stanął na środku chodnika, zatarasowując wszystkim drogę.

5Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:10 pm

crystal

crystal

tak! fajną fuchę ma, co? stanęła tuż przed nim, bo wypadało jednak się przywitać. - witaj, tony. - powiedziała trzymając dalej rączkę alexa, który podobno nie lubił spacerować i wolał chodzić na rękach albo w wózku. jednak ona chciała mu pokazać, że świat widziany z jego perpektywy też może być ciekawy. co do toniego, to dawno go nie widziała i przyglądała mu się chwilkę badawczo próbując ogarnąć czy nic się w nim nie zmieniło, ale chyba nie. - co u ciebie? - zapytała patrząc na niego niepewnie, bo jednak trochę się go bała.

6Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:17 pm

tony

tony

ano ma!
- cześć? - odpowiedział trochę niepewnie, bo był kiepski w zapamiętywaniu imion, ale dziewczyna musiała go wyraźnie znać, skoro podała jego imię, a nie był wcale taki popularny, jak większość mieszkańców la. zmrużył oczy i przyglądał jej się chwilę, aż skojarzył, że była kilka razy u niego w domu, bo była jakąś tam koleżanką blair. - w porządku. - wzruszył ramionami, wkładając ręce do kieszeni. zerknął na alexa. - to twój syn? - spytał kontrolnie.

7Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:20 pm

crystal

crystal

pożałowała, ze w ogóle się tak przed nim zatrzymała. dlatego wciągnęła powietrze i gryząc dolną wargę stała przed nim, bo teraz już z kolei byłoby niefajnie od niego zwiać. - syn? nie, nie. to alexander cherry... - wyjaśniła zerkając na alexa. - opiekuję się nim. - powiedziała z uśmiechem zerkając na jego papierosa. miała nadzieję, ze nie umrze teraz od tego na raka, a co gorsza alex się tego za bardzo nie nawdycha, bo jeszcze będzie miał jakąś astmę czy inne choróbsko. nie wiedziała, co jeszcze powiedzieć, więc zerknęła na swoje buty.

8Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:24 pm

tony

tony

zagadywanie tony'ego było bardzo złym pomysłem, szkoda, że nie wiedziała o tym wcześniej!
- och. to wiele wyjaśnia. - pokiwał głową, zaciągając się ostatni raz papierosem i rzucając niedopałek na ziemię, żeby przygnieść go butem i wydmuchać dym gdzieś w bok. chwilę nic nie mówili, więc zrobiło się niezręcznie, a tony zerknął znowu na budynek. - pokazujesz mu ten teatr? - skinął głową w jego stronę, bo przypomniało mu się, że przed chwilą opowiadała o tym miejscu. ej, w ogóle ona ma zęby jak królik na avku.

9Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:35 pm

crystal

crystal

nie tylko na tym avku tak ma xd ona ma po prostu takie krzywole! ale ogółem jest taaakaaaa kochana. no i ma seksi ciało. zastanawiała się, czy tony teraz jeszcze mniej ją lubi, skoro jest nianią. będzie musiała pogadać o tym z blair, bo inaczej nie przeżyje. - opowiadam mu o nim. weszłabym do środka, ale nie jestem pewna, czy i on miałby na to ochotę. - zaśmiała się i spojrzała znowu na chodnik. - poza tym napisy tutaj go bardziej interesują. - bo były tu odciski rąk i tak dalej, więc mały szukał teraz swoich rączek.

10Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:42 pm

tony

tony

ale serio wygląda jak królik tutaj! xd ale miała problemy! tak jakby fakt, że była nianią, mógł mieć jakikolwiek wpływ na to, czy tony ją lubi czy nie. a poza tym on do wszystkich miał taki dystans. nie wiem, czy w ogóle miał jakichkolwiek przyjaciół. blair była chyba jedyną bliską osobą w jego życiu.
- wiesz, to zabawne, mieszkam w tym mieście od kilku lat, a przysięgam na boga - jasne, był ateistą, to sobie mógł przysięgać - że nigdy w życiu nie zwróciłem uwagi na ten budynek. - oznajmił, patrząc znowu na teatr, bo tak było mu łatwiej, niż patrzeć na rozmówczynię. powinna w ogóle się cieszyć, że on z nią rozmawia.

11Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:47 pm

crystal

crystal

- więc masz okazję. - powiedziała z uśmiechem, ale mały zrobił kupę w pampersa więc musiała go lecieć przebrać, bo już mnie tony zmęczył. więc możesz dać mi freddiego. zacznij.

12Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Wto Cze 19, 2012 1:52 pm

tony

tony

zmęczył Cię? nie umiesz rozmawiać z trudnymi ludźmi. xd dobra, poszedł też, pewnie się ciesząc, że mieli jakąś wymówkę, żeby się rozejść.

13Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 12:54 pm

liliann

liliann

Nie mam pojęcia co mogła tutaj robić Lily ale przechadzała się pewnie albo robiła coś równie super interesującego że każdy zwykły śmiertelnik jej tego zazdxrościł. a najprowdopodobniej była na jakimś spotkaniu z ważnymi ludźmi od ojca bo musiał dobrze wypaść więc ją wziął a ona oczywiście pokazała najwyższą klasę a teraz.... szlajała się po LA.

14Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 12:57 pm

ralph

ralph

w sumie oczekiwałam czegoś 'stała tu/siedziała/ćpała', ale najwyraźniej nie jest z tobą aż tak źle! xd a ralph właśnie wychodził z teatru, bo matka go wysłała po jakieś bilety. w sumie to się trochę wkurzył, że robi sobie z niego takiego chłopca na posyłki, a pracowników wykorzystuje w łóżku, ale chyba wolał już latać po mieście za jakimiś chorymi biletami zamiast uprawiać z nią seks, o fuuj. lily dostrzegł już z daleka, więc z wywieszonym jęzorek poleciał za nią. - siema, siema! co tam? - stuknął ją w boczek łokciem i się zaśmiał.

15Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:02 pm

liliann

liliann

staram się jak mogę. spojrzała na niego z przymrużonymi oczami. a dla twojej informacji lily nie ćpała by w środku miasta.... na widoku. nieważne. uśmiechnęła się. - cześć ralph. - powiedziała przyjemnie i zatrzymała się nawet. - całkiem nieźle. - przyznała i podrapała się po nosie. ostatnio była na jakiejś super mini randce z parkerem więc mogła cieszyć mordę tylko. - a u ciebie? - zapytała.

16Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:06 pm

ralph

ralph

dobra, zapamiętam. ale i tak kiedyś ci udowodnię, że będzie ćpała przed ratuszem czy gdzieś. zamachał tymi biletami jej przed cieszacą się mordą. sam w sumie nie miał zbyt wiele szczęścia ostatnio, chociaż można to interpretować na kilka sposob. bo po pierwsze donnie z nim zerwała twierdząc, że ją ogranicza czy jeszcze coś gorszego, a po drugie jego siostra zaczęła podrywać victora, przez co miał kumpla w mniejszej ilości. i właśnie zastanawiam się nad jakąś lasią. hmhm. - średnio, ale dzisiaj fajnie. - no i przypomniał sobie o tym biletach. - matka sobie zrobiła ze mnie chłopca na posyłki. byłem już zanieść jej sukienkę do pralni a teraz te bilety - skrzywił się, bo myślał że lily go jakoś pocieszy.

17Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:10 pm

liliann

liliann

lily mogłaby zrobić z niego jedynie swojego chłopca na posyłki chociaż nie sądzę by miała wiele do załatwiania. victor nie czuje się przez nikogo podrywany i na pewno nie porzucił ralpha także spoko. uśmiechnęła się i posmyrała go po ramieniu. - to zajmij się czymś ze mną i powiesz jej że jesteś zajęty jakby znów czegoś chciała. - powiedziała uśmiechając się do niego bo nie miała planów to mogła go poniańczyć.

18Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:14 pm

ralph

ralph

zaraz poniańczyć! chociaż pewnie crystal zabrała małego na jakieś przyjęcie urodzinowe do kolegi z przedszkola, albo po prostu jakieś towarzystwo mamusiek z hollywood hills zorganoziwało przyjęcie dla dzieci z okazji wakacji, tak więc nie musiała być z małym. w sumie na szczęście ralpha. - a czym chcemy się zajmować? - zapytał z uśmiechem chowając bilety do kieszeni nie przejmując się tym, że może je pognieść. pewnie były imienne i czekały na nich od roku, bo już zarezerwowali sobie miejsca na tą premierę sto lat temu.

19Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:19 pm

liliann

liliann

jak nie miała alexa to kogoś musiała niańczyć nie. zaśmiała się cicho. - jeszcze nie wiem, ralph. możesz coś wymyślić ciekawego, coś co lubisz robić. - wzruszyła ramionami. liczyła jednak na to że weźmie pod uwagę to że jest dziewczyną i nie weźmie jej na przykład na jakiś żołnierski tor przeszkód. bo jego pewnie by nawet nie zaczęła z obawy o swoje piękne i zadbane dłonie. uśmiechała się do niego ślicznie i delikatnie poprawiła sukienke i włosy żeby dobrze się prezentować w jego towarzystwie i czekała na to czy coś wymyśli.

20Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:26 pm

ralph

ralph

zmrużył oczy chwilę myśląc. w sumie to słońce go razilo i żałował, ze nie wziął z domu swoich okularów przeciwsłonecznych, ale przecież nie będzie z tego powodu płakał. - możemy iść na plażę. albo na mój jacht! - oczywiście nie zabrałby ją w rejs dokoła świata, ale raczej po prostu wypłynęliby gdzieś sobie tam. zmrużył oczy. - chyba, że motorówkę... to też możemy się gdzieś przepłynąć. - chciał poświecić gołą klatą gdzieś na środku oceanu.

21Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Pią Cze 29, 2012 1:28 pm

liliann

liliann

uśmiechnęła się do niego. - całkiem niezły plan. o ile będę miała się tam gdzie poopalać. - powiedziała i oblizała usteczka. - mam tylko nadzieję że nas nie utopisz. - roześmiała się i wzięła go pod ramię po czym poszli na ten jacht czy motorówę sama zacznij.

22Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Nie Lip 22, 2012 4:55 pm

charles

charles

No więc byli na jakimś przedstawieniu! Razem, więc fajnie. Dziecko było z mamą Charliego bo wpadła, więc oni się bawili. Najpierw tak ładnie kulturalnie, ale teatr jest mrau. No więc teraz wychodzili!

23Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Nie Lip 22, 2012 5:03 pm

lexie

lexie

Lexie miała na sobie jakąś ładną sukienkę i buty na obcasach i w ogóle wyglądała świetnie! Specjalnie się odszykowała na to wyjście, bo rzadko mieli teraz okazję gdzieś iść sami, więc chciała, żeby było idealnie. Kiedy wyszli z teatru, była uśmiechnięta oczywiście. Splotła ich palce razem i przymknęła oczy, wdychając zapach wieczornego powietrza. A potem drugą dłonią chwyciła jego rękę w okolicach łokcia i tak się przytuliła, patrząc na profil Charliego roziskrzonymi oczyma.

24Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Nie Lip 22, 2012 5:07 pm

charles

charles

Charlie wyglądał świetnie jak zawsze wiadomo. Gdy tak się przytuliła, to uśmiechnął się i nachylił całując Ją tak delikatnie w usta. Pewnie wcześniej wymienili uwagi o spektaklu, więc teraz milczeli. Patrzyli na siebie z uśmiechem. Byli oślepieni sobą! -wino czy drinki? - zapytał, chodziło mu oczywiście o miejsce, do którego pójdą teraz.

25Grauman's Chinese Theatre Empty Re: Grauman's Chinese Theatre Nie Lip 22, 2012 5:12 pm

lexie

lexie

Bardzo oślepieni. Kogoś mi przypominają! Odwzajemniła pocałunek i odgarnęła włosy za ucho, bo wiatr zawiał i zasłonił jej twarz.
- Wino - odparła zdecydowanym tonem i kiwnęła do tego głową, jakby chciała podkreślić wagę swoich słów, bo to była niesamowicie ważna decyzja! Cmoknęła go jeszcze w usta i pociągnęła za dłoń, okręcając się w miejscu i stając przodem do niego. Szła przy tym tyłem, uśmiechając się przeuroczo!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Kodak Theatre

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach