Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

donnie

2 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1donnie - Page 2 Empty donnie Sro Cze 20, 2012 3:21 pm

donnie

donnie

First topic message reminder :

donnie - Page 2 Tumblr_m5q6716m0u1qd51hoo1_500


26donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 4:59 pm

ralph

ralph

przymknął oczka, kiedy tak go pieściła, a robila to prawie tak jak jego babcia, a ta była mistrzynią w mizianiu policzków ralpha. - mój dzień? - wzruszył ramionami, bo wolał nie mówić nic o tym, że wczoraj zjarał się tak, ze wylądował na plaży i tak przespał całą nockę, a rano wracając do domu prawie go potrącił jakiś samochód. - kiepski. wszyscy mnie dzisiaj irytują. - stwierdził podnoszac się do pozycji siedzącej i sięgnął ręką po whisky, by sobie i jej nalać jej do szklanki.

27donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 5:07 pm

donnie

donnie

- Żartujesz? Nawet ja cię irytuję? - Spytała, trzepocząc do niego zalotnie rzęsami, by potem szeroko się uśmiechnąć i pogłaskać go po pleckach. - W takim razie nie będę cię już zamęczać, jeszcze całkowicie znienawidzisz gatunek ludzki i zapragniesz przenieść się na jakiegoś Marsa - westchnęła, by potem oprzeć się wygodniej na kanapie, korzystając z okazji, że Ralph się trochę podniósł.

28donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 5:11 pm

ralph

ralph

pocałował jej ramię. - ty mnie nigdy nie irytujesz... - wymruczał. i tylko spróbowałby powiedzieć coś innego! pewnie od razu wyrzuciłaby go za drzwi i tyle by z tego była. chociaż pewnie tym samym zrobiłaby mu przysługę. w końcu i tak miał z nią skończyć. przymknął oczy myśląc o tym marsie bo coś sobie przypomniał o działce na księżycu o którym opowiadał komuś wczoraj, ale nie wiedział komu. dlatego też napił się whisky i pokręcił głową. - nie... bo musiałabyś wynieść się tam ze mną. ale masz pracę. - mruknął z jakimś wyrzutem.

29donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 5:28 pm

donnie

donnie

Sorry za przymułę, ale przypomniałam sobie, że miałam kupić essie póki są za 15zł na paatalu.. .. . Przewróciła oczyma. - Zobaczymy, jakie ty będziesz miał podejście do takich wyjazdów, kiedy zacznie ci się rok akademicki, mądralo - poklepała go po ramieniu, a potem nachyliła się do stoliczka, coby sobie również nalać alkoholu. Już w końcu była przyzwoita pora na picie, więc nie musiała mieć jakichkolwiek wyrzutów sumienia!

30donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 5:38 pm

ralph

ralph

okej xd
- potrafiłbym zrezygnować ze studiów dla własnego szczęścia, donnie. - powiedział poważnie, bo jednak chyba był egoistą i stawiał właśnie siebie na miejscu pierwszym, więc nie było mowy o studiach, jeśli by mu nie pasowały. ale akurat prawo mu pasowało, bo na harvardzie na przykłąd miał ładne koleżanki. ciekawe, jak będzie tu! - ale nieważne. - bo nie miał ochoty na kłótnie. w sumie to spać mu się okropnie chciało, znowu.

31donnie - Page 2 Empty Re: donnie Pon Cze 25, 2012 5:41 pm

donnie

donnie

To pewnie zasnął a Donnie przykryła go kocem, czy coś! Nie chce mi się grac, OMG!!!!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» donnie edwards

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach