Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

doniek

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1doniek Empty doniek Wto Cze 26, 2012 7:10 pm

donald

donald










donald waltz
dzwonki

DOMYŚLNY: depeche mode - enjoy the silence
SMS: brakes - all night disco party

WIADOMOŚCI

(1) nowa wiadomości.

poczta głosowa

"jestem na sali albo po prostu nie mogę odebrać! nagraj się po sygnale."
(1) nowa wiadomość.



2doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 8:05 pm

daisy

daisy



nieznany

cześć, pasuje ci jutro 10, cafe chloe? mamy do omówienia parę kontraktów. pozdrawiam, daisy.

3doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 8:22 pm

daisy

daisy



nieznany

ojej, pan smith? chyba pomyliłam numery... bardzo przepraszam. ale w takim razie ma pan/pani bardzo podobny numer do numeru johnnego deppa ; )

4doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 8:31 pm

daisy

daisy



nieznany

mam tylko nadzieję, że nie jesteś jakimś jego fanatykiem, bo niestety żadne spotkania z johnnym nie wchodzą w grę. ewentualnie mogę przekazać od niego jakiś autograf na pocieszenie i przeprosiny za robienie kłopotu. na drugi raz muszę uważniej spisywać numery.

5doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 8:41 pm

daisy

daisy



nieznany

ooooch, to dobrze! bo gdyby mój szef dowiedział się, że numer do niego jest w posiadaniu jakiś fanów pewnie od razu by mnie zwolnił. jeszcze raz najmocniej przepraszam i życzę miłego wieczoru! i wygranej rozprawy!

6doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 8:51 pm

daisy

daisy



nieznany

nawet nie wiesz jak mi ratujesz skórę! dzięki bogu, że trafiłam na normalnego człowieka. w takim razie nic innego jak wygrana ci jutro nie pozostaje : )

7doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 9:05 pm

daisy

daisy



nieznany

z pewnością skorzystam, jeśli zajdzie taka potrzeba. dziękuję i w moim wypadku dobranoc, bo jutro mam masę pracy. jeszcze raz przepraszam i już nie przeszkadzam, powodzenia!

8doniek Empty Re: doniek Wto Cze 26, 2012 9:12 pm

daisy

daisy



nieznany

dzięki! :d mam nadzieję, że już ostatni raz zdarzyła mi się taka pomyłka. ale miło się pisało, ale teraz już naprawdę koniec, dobranoc!

9doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 5:36 pm

daisy

daisy



nieznajoma daisy

oo, no mówiłam! gratulacje! i prawdę mówiąc nie myślałam, że napiszesz. a johnny.. nie podpisał żadnego kontraktu. więc na żaden film z nim w roli głównej na razie się nie zanosi. ale ty akurat chyba nie będziesz z tego powodu rozpaczać : )

10doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 6:05 pm

james

james



nieznajoma daisy

kim jestem? tzn? jestem managerką sławnych ludzi w la, jeśli o to ci chodzi. i mam wtyki tu i tam. wiesz, mogę nawet polecić cię crusie'owi (znów ma jakieś problemy), skoro jest z ciebie taki dobry adwokat! ;d nie najgorzej, ale zawsze zarobiłabym trochę więcej, ale nie narzekam.

11doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 6:12 pm

james

james



nieznajoma daisy

och, to nic takiego. po prostu mam na głowie milion spraw, którymi oni mogliby sami się zająć, ale wtedy nie miałabym pracy. poza tym wydaje mi się, że wykłócanie się na sali sądowej jest o wiele trudniejsze niż widywanie się ze sławnymi osobami : )

12doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 6:27 pm

james

james



nieznajoma daisy

daisy payne xd musisz w takim razie bardzo lubić swoją pracę?

13doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 6:41 pm

james

james



nieznajoma daisy

to dobrze, bo w końcu najważniejsze to robić coś co się lubi. hm, to teraz twoja kolej, bo gdzie ja 'użeram' się z gwiazdami już wiesz. a ty skąd jesteś?

14doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 6:52 pm

james

james



nieznajoma daisy

no nie! czyli jesteśmy sąsiadami, tzn. wiadomo bunker hill nie jest jakieś małe, ale kto wie może mieszkasz za moją ścianą. mieszkam tu od roku, a znam tylko portiera... oczywiście, że oglądałam! i szczerze powiedziawszy jesteś pierwszym donaldem, na którego się natknęłam :d jak byłam mała, dzieci zawsze się ze mnie śmiały:<

15doniek Empty Re: doniek Sro Cze 27, 2012 7:02 pm

james

james



nieznajoma daisy

o nie, muszę to usłyszeć na żywo w takim razie, bo słyszałam tylko marne podróbki, ale donald z krwi i kości, to byłoby coś :> mam nadzieję, że jakoś kiedyś wpadniemy na siebie przypadkiem, znajdę cię na facebooku, to będę wiedziała jak wyglądasz. zresztą może masz biały kuperek i niebieski kubraczek, donaldzie?:d/div>

16doniek Empty Re: doniek Pią Cze 29, 2012 7:06 am

daisy

daisy



nieznajoma daisy

haa, znalazłam cię! i wcale nie masz dzioba, ale i tak niezłe zdjęcie!/div>

17doniek Empty Re: doniek Nie Lip 01, 2012 3:36 pm

daisy

daisy



daisy

jeszcze raz przepraszam cię za wczoraj, miałam jakiś beznadziejny dzień... i masz może namiary na jakiegoś dobrego mechanika?

18doniek Empty Re: doniek Nie Lip 01, 2012 3:52 pm

daisy

daisy



daisy

no proszę cię, zniszczyłam ci samochód, więc jak możesz mówić, że nic się nie stalo.. o no to super! to wpadnę niebawem na kawę i wytłumaczysz mi gdzie ten mechanik urzęduje :> i oczywiście, że pamiętam, chciałam nawet ci o niej przypomnieć, ale zastanawiałam się czy nie zaprosiłeś mnie na nią pod wpływem jakiegoś urazu powypadkowego!

19doniek Empty Re: doniek Nie Lip 01, 2012 4:04 pm

daisy

daisy



daisy

w takim razie jak będę miała chwilkę czasu to na pewno wpadnę! tak, a jeszcze bardziej ofiarą losu, która nie potrafi prowadzić auta... no właśnie, musieliśmy się zawsze mijać, aż do wczorajszego feralnego dnia. chociaż aż tak bardzo feralny nie był skoro w końcu na siebie wpadliśmy!

20doniek Empty Re: doniek Nie Lip 01, 2012 4:12 pm

daisy

daisy



daisy

no właśnie, trzeba znajdować pozytywne strony tej stłuczki! mam nadzieję, że twoja dziewczyna nie wydrapie mi za to oczu jak przypadkiem spotkam ją w windzie...

21doniek Empty Re: doniek Nie Lip 01, 2012 4:21 pm

daisy

daisy



daisy

siostra?;o to chyba tym bardziej, bo pewnie sama jeździła tym autem... dobra, nie przeszkadzam, miłego dnia! i do zobaczenia na obiecanej kawie ; )

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» doniek
» doniek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach