Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

derek

+2
nigel
derek
6 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1derek Empty derek Sob Cze 16, 2012 9:32 am

derek

derek










derek kim
dzwonki

DOMYŚLNY: the clash - should i stay or should i go
SMS: sex pistols - god save the queen

WIADOMOŚCI

(1) nowa wiadomości.

poczta głosowa

"nie mogę odebrać, nagraj się po sygnale, albo dzwoń do kat!"
(1) nowa wiadomość.



2derek Empty Re: derek Pon Cze 18, 2012 9:08 am

nigel

nigel



nigel

kiedyś ją polubię. jak ona przestanie być dla mnie niemiła. kto mówi coś o dziwkach? nie jestem jeszcze aż taki brzydki, bym musiał płacić za seks ;*

3derek Empty Re: derek Pon Cze 18, 2012 9:15 am

nigel

nigel



nigel

a ty kiedy, krzywy ryju? jakbyś nie miał dziewczyny to założę się, że nie zaliczałbyś już z pół roku. ładna, nie? widziałeś jej cycki? śpiewa w operze. i to ona mnie upijała, nie ja ją...

4derek Empty Re: derek Pon Cze 18, 2012 9:32 am

nigel

nigel



nigel

i tak nie chciałbym słuchać o waszym życiu seksualnym, przykro mi. chciała mnie upić, żeby potem rozebrać. zresztą nie twoja sprawa. to dokąd dzisiaj idziemy?

5derek Empty Re: derek Pon Cze 18, 2012 9:43 am

nigel

nigel



nigel

tylko przed tobą tak chętnie się rozbieram! to dam ci znać pod wieczór, ciao.

6derek Empty Re: derek Wto Cze 19, 2012 7:23 pm

polly

polly



polly

hej tutaj polly! trochę głupio mi pisać... ale jaką muzykę gra wasz zespół?

7derek Empty Re: derek Wto Cze 19, 2012 7:30 pm

polly

polly



polly

zanczy wiesz mnie to ogólnie wszystko jedno, nawet klasykę bym uywtrzymała! tylko chodzi o moje przyjaciółki, tak będę wiedziała jak to im przedstawić! w ogóle na czym grasz?

8derek Empty Re: derek Wto Cze 19, 2012 7:42 pm

polly

polly



polly

ale fajnie! nie wiedziałam! ja na pewno przyjdę, dziewczyny też namówię! będziesz miał kolejne fanki do swojego fanclubu!

9derek Empty Re: derek Wto Cze 19, 2012 8:16 pm

polly

polly



polly

okej! i już mam nazwiska |nazwiska, bo mnie się nie chce szukać| do zobaczenia pod sceną!

10derek Empty Re: derek Sro Cze 20, 2012 12:19 pm

polly

polly



polly

hej, mam pytanie! mogę zabrać jeszcze jedną osobę?

11derek Empty Re: derek Sro Cze 20, 2012 12:23 pm

polly

polly



polly

|nazwisko darrena| jezu?! mówisz serio? byłoby super! wszyscy cieszymy się na ten koncert! moja przyjacióka pisała mi, że słyszała was w radiu!

12derek Empty Re: derek Sro Cze 20, 2012 12:31 pm

polly

polly



polly

na pewno będzie świetnie albo i jeszcze lepiej! Smile umiem już nawet tekst jednej waszje piosneki!

13derek Empty Re: derek Sro Cze 20, 2012 12:38 pm

polly

polly



polly

okej xd to będę musiała do piątku nauczyć się reszty tekstów xd ale na gitarze ci nie pomogę, bo w tym jestem totalnym beztalenciem ;d

14derek Empty Re: derek Sro Cze 20, 2012 12:50 pm

polly

polly



polly

to do piątku! nauczę się tych tekstów żebyś miał koło ratunkowe w zanadrzu!

15derek Empty Re: derek Czw Cze 21, 2012 10:44 pm

polly

polly



polly

pewnie zdałam, ale wiadomo trzeba poczekać na wyniki, ciekawe czy dostanę piątkę, hm. ale mniejsza. na pewno się pojawię, możesz to mieć jak w banku! w końcu nie przygotowywałam się na marne.

16derek Empty Re: derek Czw Cze 21, 2012 10:50 pm

polly

polly



polly

to świetnie, nie będzie biegania za nimi dużo Smile skoro nalegasz, zostane sobota i tak jest wolna. tylko że nigdy nie byałam na takiej imprezie...

17derek Empty Re: derek Czw Cze 21, 2012 10:56 pm

derek

derek



derek

zawsze musi być ten pierwszy raz! w zasadzie to żadna impreza, tylko bawią się ludzie w klubie po koncercie, piją piwo i takie tam. no ale jeśli w ogóle nie lubisz takich wydarzeń to nie będę nalegał i najwyżej wyciągnę cię na jakiś spacer z valentino.

18derek Empty Re: derek Czw Cze 21, 2012 11:13 pm

polly

polly



polly

po porstu mówię ze to bedzie mój taki pierwszy raz. ale wydają się być całkiem spoko. polubiłam go w ogóle, dobry z niego towarzysz więc na spacer też nie będę narzekać

19derek Empty Re: derek Sob Cze 23, 2012 6:37 pm

bethany

bethany



beth

;ooooooooooooooooooooooooo jak to? nie słyszałam, bo zwinęłam się szybko z holly, bo bolała ją głowa...I

20derek Empty Re: derek Sob Cze 23, 2012 6:49 pm

bethany

bethany



beth

ojezu, co za idiotka! przepraszam, derek, no ale kto normalny zrywa z powodu dziewczyny, z którą tylko siedziałeś przy barze i rozmawiałeś! no powiedz! ojacie, jak chcesz mogę przyjść do ciebie z popcornem i jakimś głupawym filmem na poprawę humoru!

21derek Empty Re: derek Sob Cze 23, 2012 7:02 pm

bethany

bethany



beth

idiotka do kwadratu! masz gdzie spać? bo jeżeli nie to mogę odstąpić ci na jakiś czas moje łóżko, a ja przeniosłabym się do holly, chyba by się nie obraziła, bo bardzo lubi twój zespół.

22derek Empty Re: derek Sob Cze 23, 2012 7:20 pm

bethany

bethany



beth

okej. pozdrów go ode mnie tak w ogóle! no i trzymaj się! jak będziesz chciał posiedzieć i pomilczeć to daj znać, jestem do twojej dyspozycji!

23derek Empty Re: derek Sob Cze 23, 2012 7:30 pm

bethany

bethany



beth

dobranoc, trzymaj się!

24derek Empty Re: derek Sro Cze 27, 2012 5:26 pm

bethany

bethany



beth

;o jak to się stało? na pewno dobrze wszystko przemyślałeś? nie lepiej było się zastanowić?

25derek Empty Re: derek Sro Cze 27, 2012 5:58 pm

james

james



beth

cieszę się, że jesteś szczęśliwy. tylko ciekawe jak długo. czyli już nie mieszkasz u nigela?

[

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» derek kim
» derek & kat
» derek
» derek
» polly-derek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach