Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Walt Disney Concert Hall

5 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Walt Disney Concert Hall Pon Cze 18, 2012 4:05 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Walt Disney Concert Hall - Page 2 Lightmatter_disneyhall5


26Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Sro Cze 20, 2012 8:17 pm

crystal

crystal

przeszedł ją dreszczyk, kiedy tak ją miział. bo chyba sto lat nikt jej nie dotykał. to znaczy mężczyzna. i dotykał, a nie uścisnął jej dłoń. dlatego chwilę patrzyła się po prostu przed siebie. kiedy znowu się odezwał podążyła za nim swoimi oczami. dla niej siedzenie nie było takie bezsensowne. - nie jestem pewna, czy o tej porze są jakieś przyzwoite miejsca otwarte - stwierdziła nieśmiało i westchnęła. gdyby nie mieszkała z lilką to zabrałaby go tam. ale dalej nie omówiła z nimi sprawy gości. z kolei miała dalej klucze do mieszkania w historical core, więc zmrużyła oczy. - ale możemy iść do mnie. jestem pewna, że coś tam dobrego znajdziemy do jedzenia. - bo miała pierogi w zamrażalniku, do którego marko nigdy nie zaglądał, bo bał się, że odmrozi sobie palce.

27Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Sro Cze 20, 2012 8:20 pm

pablo

pablo

Uśmiechnął się słysząc jej propozycję. - Więc chodźmy. - Chwycił ja za rękę i pośpiesznie ruszyli do niej! I ty zacznij bo mi się nie chce szukać tematu. xd

28Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:14 pm

grace

grace

o łał! w takim razie wpadła na jego koncert, chociaż wolałaby oglądać skoki do wody bo jarało ją wszystko związane z pływaniem, więc od wczoraj łaziła wkurzona, bo australijki wygrały w sztafecie, z tego co pamiętam. no nieważne, miała wejściówki za kulisy, więc teraz tam się doczłapała i pukała teraz do jego wielkiej garderoby w której miał pewnie milion dziwek, jak to raperkowie.

29Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:18 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

Myślałam, że hala koncertowa Walta Disneya była przeznaczona tylko dla gwiazd Disney Channel. Jean-Ralphio nie miał u siebie w garderobie żadnej dziwki robiącej mu aktualnie loda, czy w ogóle jakiejkolwiek innej, tylko grzecznie popijał herbatę przyglądając się swojemu podbródkowi, bo jakiś kumpel mu powiedział, że ten ma za duży. Był chyba o wiele za mało raperski. Powinien się podszkolić! W każdym razie słysząc pukanie zmarszczył czoło i zawołał, żeby wchodzić, bo nie chciało mu się wstawać. Pewnie akurat jakaś lasia robiła mu pedi a nie chciał jej kopnać w twarz wstając.

30Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:24 pm

grace

grace

mówisz, ze tylko dla takich? xd może johnny zrobił ścieżkę dźwiękową dla jakiegoś filmu, więc sięgnął go taki zaszczyt xd grace oblizała usta i założyła włosy za uszy i zaraz sięgnęła do klameczki, by ją nacisnąć. - heeeej - zamruczała włażąc do środka i nawet nie rozglądając się szczególnie na boki poczłapała do niego. - byłeś nieziemski! - jęknęła zachwycona, chociaż w sumie nigdy nie nadążała za tymi raperami i nawet nie wiedziała, co tam wyśpiewują, bo zbyt wolno myslała. chociaż w tym swoim błyszczącym dresiku wyglądał super.

31Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:28 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

W sumie kto go tam wie, wszystko możliwe. Całe szczeście zdążył się przebrać w jakieś normalne ciuchy, bo może i był raperem, ale nie przepadał za dresami w życiu codziennym, chyba że chodziło o siłownię albo bieganie, wtedy mógł zrobić wyjątek. Podniósł wzrok na Grace, uśmiechając się do niej szeroko. Jej piersi zdecydowanie wciąż były tak samo olbrzymie, w związku z czym mógł się do nich szczerzyć bez końca. - Miło cię widzieć, Grace - stwierdził, podnosząc się ze swojego miejsca, by ułożyć łapsko na talii Grace i nachylić się do niej, żeby musnąć ustami jej prawy policzek. - Cieszę się, że ci się podobało.

32Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:31 pm

grace

grace

chyba, że występował tak jak na avku. wtedy to w sumie by pasował do tego disney chanel i byłby takim raperem jak jonas brothers rockmanami xd - jesteś słodki - pomiziała go po ramionku. - fajnie tu masz. - stwierdziła klaskając w swoje delikatne, młodzieńce łapeczki i chichotając pod nosem. - stałam obok dziewczyny, która zemdlała kiedy przyszedłeś. zupełnie jak na jakimś koncercie biebera czy tam beatlesów - chociaż myślę, że ona znała bardziej tego pierwszego niż chłopaków z liverpoolu. odeszła na niego o krok i poprawiła sobie lewą podkolanówkę bo coś jej się obsunęła i opadła na jakimś mięciutkim fotelu. - było chyba milion osób! - nigdy nie była najlepsza z matmy.

33Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:39 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

Trudno, żeby Grace bywała często na koncertach Beatlesów. Chociaż może ja o czymś nie wiem.. - Dzięki. Napijesz się czegoś, Grace? Muszę korzystać z tutejszych dogodności póki mogę - zaśmiał się, podchodząc do swojego wcześniejszego miejsca, by dopić herbatę, która nieco już ostygła, ale była niezła, więc nie zwrócił na to większej uwagi. - Żartujesz, zemdlała? Mam nadzieję, że nic się jej nie stało? - Spytał nieco zaniepokojony, chociaż jego męskie ego zostało troszkę pomiziane. - Myślę, że faktycznie było coś koło miliona - pokiwał głową, szczerząc się szeroko. - Aż dziwne, że ludzie nie woleli zostać w domu żeby oglądać olimpiadę!

34Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:43 pm

grace

grace

ale mówię o znajomości zespołu i ich muzyki xd poza tym pewnie jednak trochę ich znała, skoro paul grał na otwarciu igrzysk, a najwyraźniej ona je oglądała. miała na komorce nawet aplikację, że jej najnowsze wiadomości przesyłało, to zadzwoniło, że amerykanka pobiła rekord świata w pływaniu stylem motylkowym, więc pisnęła podniecona tym bardziej. - będzie złoto! - zachwyciła się, ale zaraz podniosła głowę i oblizała usta. - nieważne. - machnęła co do tego łapką i wróciła do ich wcześniejszej rozmowy o tej fance. - o matko! tak, zaschło mi w gardle. - pokiwała głową nie mówiąc w końcu, czego chce, bo było jej to obojętne. - nie, nie. jej facet ją podniósł i chyba po koncercie z nią zerwał. - westchnęła, bo i ona nie mogłaby być z kimś, kto kocha się w kimś innym. w tym wypadku w raperze. och! - olimpiada nie ucieknie, a taki koncert może się nie powtórzyć! - chociaż ona osobiście wolałaby oglądać.

35Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:48 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

Popatrzył na nią a propos tego złota i uniósł nieznacznie kąciki ust. Nie za bardzo interesował się tym, co działo się na olimpiadzie, oglądał tylko fragmenty dla przyzwoitości, by nikt mu nie wypominał, że jest ciotą i nie zna się na sporcie. A przecież świetnie grał na przykład w petanque! - To dobrze, że nic się jej nie stało, bo nie chciałbym, by w jutrzejszych gazetach pisali więcej o dziewczynie, która zemdlała, niż o mnie - stwierdził, nalewając jej jakiegoś drineczka, sobie również, bo herbatka mu się znudziła, zresztą jej już i tak nie pił, skoro ją wypił. Logika mistrzów. - Może i masz rację - pokiwał głową, podając jej szklaneczkę.

36Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 6:58 pm

grace

grace

przewróciła oczami. - mdlejąca dziewczyna nie jest taką sensacją jak ty - zauważyła, chociaż coś czuła, że i tak niewiele będzie o nim w gazetach, bo ostatnio wszystkie nagłówki krzyczą o olimpiadzie i londynie. biedny jean. - dzięki - uśmiechnęła się na drinka, ktorego od razu łyknęła nie bojąc się, że może to być jakiś sok z gumijagód, po którym chciałoby się jej tylko robić lody albo byłaby jeszcze bardziej niewyżyta. może dlatego, bo ogołem taka była? no, nieważne. - ogółem nie naprzykrzam ci się? pewnie jesteś zmęczony - zrobiła maślane oczka, by zaprzeczył i czasem nie wywalił jej za drzwi.

37Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:02 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

- Może i masz rację - wzruszył ramionami, a potem w końcu usiadł gdzieś niedaleko niej, to znaczy na fotelu obok pewnie, skoro ona siedziała na jakimś fotelu. - Jasne, że mi się nie naprzykrzasz, Grace. Nie jestem aż taki zmęczony, poza tym przyda mi się towarzystwo kogoś, kto nie próbuje mi się wciąż podlizywać jak wszyscy ludzie tutaj - zmarszczył nos. Uważali go za największą gwiazdę świata, bo wczoraj mieli koncert jakiejś piosenkarki country, na który sprzedali mniej niż jedną piątą biletów.

38Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:09 pm

grace

grace

albo na kolana jej się uwalił, bo czemu nie. okej! jednak kilka tych 'nie' by się znalazło, na czele z dobrem dla zdrowia jej witek, co by nie wyszła stąd o kulach czy w gipsie, bo by jej je połamał swoimi tłustymi pośladkami. roześmiała się. - nie wiem, czy nie powinnam ci w takim razie współczuć tego twojego wspaniałego życia, skoro jest takim ciężarem dla ciebie. - pochyliła się w jego stronę, by ścisnąć jego kolano łapskiem. w drugiej dłoni trzymała tego drinczka, którego od czasu do czasu popijała łapczywie.

39Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:12 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

- Jakbyś chciała to chętnie podzielę się wspaniałościami mego życia, serio, Grace - uśmiechnął się do niej, by potem odstawić swoją szklaneczkę z drinkiem na jakiś stolik obok, by nachylić się do Grace, łapiąc ją za łapkę, tą którą uścisnęła jego kolano, i pocałować jaj wierzch. Dłoni w sensie. - Naprawdę, naprawdę ciesze się, że przyszłaś, Grace - zapewnił ją znów, odrobinę zachrypniętym głosem. Przecież był właśnie po koncercie, nakrzyczał się pewnie, to mówił szeptem w ogóle, czy cos..

40Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:17 pm

grace

grace

może miał nawet jakąś seksi chrypkę, przez którą na jej karczku witał miły dreszczyk i gęsia skórka. - to wspaniale! - wstała i usiadła mu w końcu na kolanach, przerzucając długie nogi przez podłokietnik fotela, a samego jeana objęła za szyję. tą szklankę już pewnie sto lat temu opróżniła i odstawiła na bok, by nie oblać go czasami gdzieś po drodze. jeszcze by się wkurzył i zmienił zdanie. - ale się spociłeś. - dmuchnęła mu w szyjkę, która trochę smrodkała, bo oprócz przebrania się nie zrobił nic w stronę poprawy swojej higieny. ale grace to nie przeszkadzało, bo był i tak bardzo seksi.

41Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:20 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

- Nie zdążyłem jeszcze się umyć. Nie masz ochoty na prysznic, Grace? - Spytał, bo z pewnością miał do dyspozycji prywatną łazienkę z wszelkimi udogodnieniami, jednak wątpił, by on i cycki Grace zmieścili się w niedużej kabinie prysznicowej w tym samym czasie. Przesunął dłonią po jej smakowitym udku, którego jednak chwilowo nie miał zamiaru podgryzać, a potem sięgnął ustami do jej usteczek, chociaż te pewnie smakowały jego potem, skoro siedziała z twarzą w jego szyi!

42Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:24 pm

grace

grace

to miała bardzo solankowe usta. skoro amerykanin z niego, wychowany na mcdonaldzie to lubił sól. w takim razie musiało być i tak przyjemnie. - mm, prysznic brzmi kusząco. - bo dawno nie uprawiała seksu na stojąco w towarzystwie pachnącej piany żelu pod prysznic. pocałowała go delikatnie i zmierzwiła jego włoski odsuwając się nieznacznie. - ale mam okres, więc chyba nic z tego - dodała po chwili lekko skrzywiona, bo przez niego narobiła sobie tylko ochoty.

43Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:28 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

Chwilę zastanawiał się, czemu okres musi być dla niej taką przeszkodą, ale nie chciał się o nic pultać, dlatego tylko uśmiechnął się. - Innym razem - stwierdził w takim razie, przesuwając łapką po jej ramieniu, sprawdzając, czy miała jakiekolwiek mięśnie, czy była cała taka sflaczała jak jej cycki. Chociaż nie, te były całkiem jędrne. - Więc może napijesz się jeszcze, Grace? - Spytał, zastanawiając się, po co tu przychodziła, skoro miała okres, ale zaraz przypomniał sobie, że jeszcze mogła mu obciągnąć, więc nieco się rozchmurzył.

44Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:32 pm

grace

grace

chciała raczej by to on trochę pobawił się z jej cyckami, bo tylko przez takie masaże mogły być one takie fajniutkie jędrniutkie. sama pod prysznicem czy to w łóżku przed zaśnięciem sobie je masowała. w każdym bądź razie pokręciła głową. - może za chwilę, bo jak wypiję dwa od razu to zaraz tu padnę. - posmutniała przypominając sobie swoją słabą głowę. - ale ci urosły mięśnie - zachwyciła się przesuwając łapskiem po jego torsie.

45Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:39 pm

jean-ralphio

jean-ralphio

Pokiwał głową na znak, że zrozumiał, a potem sięgnął po swoją szklaneczke, by dopić drinka, nie było już go tam zbyt wiele, więc po jednym łyczku odstawił już pustą szklankę na stoliczek. - Tak uważasz? Ostatnio nieco cześciej chodziłem na siłownię - wyjaśnił, skromnie spuszczając wzrok na swoją dłoń, którą właśnie masował jej udko, korzystając z okazji, że było pod ręką. - Ale zapewniam cię, że nie jest to zasługa żadnych sterydów! - Dodał, uśmiechając się, by potem wyciągnąć szyję do Grace, by miźnąć ją nosem po szyjce. Jej też pewnie była spocona i słona, ale co tam.

46Walt Disney Concert Hall - Page 2 Empty Re: Walt Disney Concert Hall Nie Lip 29, 2012 7:40 pm

grace

grace

wcale nie! jej szyja była pachnąca i słodka, jak nie jeden cukiereczek czy lizaczek. a że ja spadam, to pewnie obciągnęła mu ze dwa razy i odwiózł ją do domu, albo przynajmniej zamówił jej taksówkę. cze.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Los Angeles City Hall

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach