Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Los Angeles City Hall

+6
kenny
massie
mathilde
mercury
theo
admin
10 posters

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Los Angeles City Hall Empty Los Angeles City Hall Pon Cze 18, 2012 4:19 pm

admin

admin

Los Angeles City Hall 3610638

2Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 8:10 pm

theo

theo

Standardowo nie miałam gdzie zacząć i pragnę się poskarżyć, że w gastronomii nie ma mcdonlada! A Theo właśnie wracał z pracy i był tak piekielnie głodny, że jedyne co udało mu się zrobić to kupić szybko duże frytki z maca, usiąść pod ratuszem i je skonsumować. Aparat zapewne leżał swobodnie obok niego, a on sam zachwycał się smakiem frytek. W Grecji takich nie robili!

3Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 8:27 pm

mercury

mercury

to nie możesz tego maka zrobić? xd no to łap mercuriego, który siedział na ławce obok słuchając muzyki z ipoda, bo pokłócił się z freddim i ten go wyrzucił z domu wyzywając od niedobrych gnomów, bo nigdy nie potrafił wymyślić czegoś gorszego. ach ten freddie! kiedy spojrzał w bok, twarz theo została tak oświetlona, że wyglądał jak ten grecki bożek... dlatego podniósł tyłek i podszedł do niego, by pogapić się chwilę na jego buzię. - co ci się stało w policzek? - pozdro sto dwa, ze gram z dwiema postaciami, co mają blizny na policzkach <3

4Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 8:37 pm

theo

theo

A z kim jeszcze grasz? ;d
Theo go pewnie nawet nie zauważył. Bardziej w tym momencie go obchodziły frytki, które już prawie zjadł, ale mimo to był ciągle głodny. Nie chciał jednak obżerać się na mieście bo straciłby wtedy swój świetny wygląd! Zerknął momentalnie zdziwiony na chłopaka, który stanął tuż obok niego. - Nie wydaje Ci się, że jesteś ostatnią osobą, której powinienem mówić o tej bliźnie? - Odparł spokojnym i miłym tonem. Nie miał jednak zamiaru mówić o bliźnie nieznajomemu, a tak na prawdę to jeszcze nie wymyśliłam dlaczego ją miał.

5Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 8:42 pm

mercury

mercury

z julkiem z ryjem lauridsena xd
jeszcze potęgujesz ten swój głód takimi postami. xd sorensen ją ma bo... uwaga! chciał pogłaskać psa, a ten go upierdolił xd - smacznego - rzucił dopiero teraz widząc, jak ten śliczntek obżera się tłustymi frytkami. może go poczęstuje? a nie... jeszcze by mu obrósł tyłek w tłuszcz i co! nawet freddie by go nie zechciał :C nie wspominając o takim theo czy jeszcze kimś ładniejszym. - nie, dlaczego? to interesujące. - już myślał o jakimś fajnym tekście. ty pożeraczu frytek z maka o bliźnie na policzku... oooo... kocham cię. czy jeszcze durniejszym, bo innych raczej nie mógł mieć.

6Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 8:54 pm

theo

theo

Wiem czemu ma ją Sorensen, oglądałam filmik: Beautiful story! I już zjadłam jabłko, bo nie mogłam się powstrzymać. Ech, ten mój wilczy apetyt! I w ogóle pragnę powiedzieć, że twój koleś z awka przypomina mi Kenny'ego. xd No ale do rzeczy!
Theo spojrzał na niego zdziwiony. Szczerze wolałby żeby zamiast tego kolesia stała tutaj jakaś przyjemna dziewczyna, ale cóż nie można mieć wszystkiego! Zerknął więc na niego i odparł. - Wdałem się kiedyś w bójkę i tak mi zostało. - Jego głos był spokojny i opanowany.

7Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 9:02 pm

mercury

mercury

w życiu go nie przypomina, nie znasz się. mruczu filmik! jaki on tam jest słooooodki. nieważne! xd - okej - wzruszył ramionami, jakby to nic takiego. - hej! jesteś fotografem? niezły aparat. jak miałem ostatnią sesję to też takiego używali. - podrapał się po udzie, bo w zasadzie świerzbiło go krocze, ale nie wyjmie mu tu fiutka i nie zacznie nim machać. trzeba ładnie poderwać takiego theo. - jestem mercury - wyciągnął do niego swoją delikatną dłoń.

8Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Wto Cze 19, 2012 9:15 pm

theo

theo

Uciekł bo zobaczył jak Mercury'emu stanął na jego widok. xd

9Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:00 pm

mathilde

mathilde

oddała psa i szlajała się gdzieś tutaj bez celu smutna i tak dalej. nie wiedziała co ma ze sobą robić.

10Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:05 pm

theo

theo

Ostatnio też tu grałam Theo. No ale cóż........ Theo natomiast był zapracowany bo gdzieś przy ratuszu robił sesję wychudzonym modelkom. Teraz jednak miał przerwę i szedł z dwiema kawami na wynos na plan zdjęciowy. Zobaczył jednak smutną Mathilde i postanowił podejść. Theo był bezpośredni, a na dodatek za dobry dla ludzi. Dlatego też zaszedł ją od tyłu i podał kawę przez ramię. - Trzymaj... Na poprawę humoru.

11Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:14 pm

mathilde

mathilde

oni mieli się przyjaźnić czy coś nie? w kazdym bądź razie kiedy ktoś ją zaskoczył kawą się zdezorientowała i spojrzała na niego po czym odetchnęła z ulga że to nikt kogo nie zna. wystarczyło jej poznać jednego biednego chłopaka dzisiaj. - dzięki. - wzięła kawę i przytuliła się do niego bo potrzebowała miłości a najwyraźniej mogła na niego liczyć.

12Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:18 pm

theo

theo

No na pewno się przyjaźnili bo Theo to taka ciepła klucha, której można się wygadać, przytulić itp. Był taki kochaaaany, a jednocześnie zabójczo przystojny! Zdziwił się kiedy tak praktycznie bez słowa się przytuliła do niego. O mały włos jego kawa nie wylądowała na chodniku, na szczęście był zaradny. Dlatego utrzymał w ręku kawę i jednocześnie ją przytulił. - Co się stało? - Zapytał momentalnie. Nikt normalnie nie rzuca się tak na niego, czuł coś niedobrego w powietrzu! xd

13Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:24 pm

mathilde

mathilde

zabójczo przystojny to i tak nie wystarczające określenie jego urody! potrzebowała się poprzytulać a że tylko do niego miała na to odwagę to korzystała ile może. - nic się nie stało. - powiedziała cicho. - spotkałam dzisiaj chłopaka którego dziewczyna odrzuciła zaręczyny i jest mi go tak żal, theo. - westchnęła cichutko i przymknęła oczy. - nie przeżyłabym czegoś takiego. - dodała unosząc głowę by na niego spojrzeć.

14Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:34 pm

theo

theo

Fakt, Tobias jest więcej niż przystojny. <3
Oddalił się nieznacznie żeby móc zobaczyć jej twarz. Zaśmiał się słysząc jej słowa. Nie wiedział, że Mathi jest AŻ tak empatyczna, że współczuje nowo poznanym osobom i w ogóle. On aż takim altruistą nie był, ale mimo wszystko był kochany. - Wiesz, że teoretycznie to nie musiałabyś przeżywać czegoś takiego ponieważ zazwyczaj to facet oświadcza się kobiecie i to ona decyduje czy chce z nim być czy nie. - Odparł z uśmiechem. - Dlatego od startu my faceci jesteśmy na przegranej pozycji. - Zaśmiał się znów, ot tak.

15Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:38 pm

mathilde

mathilde

stanowczo ;3
ona bywała aż tak. ale to zależy prawda od dnia jaki miała. dzisiaj jej samej było jakoś przykro, odkąd wstała więc wolała być taka kochana żeby nie narobić sobie problemów. - wiem, wiem. ale sam fakt. jemu naprawdę było przykro. jak można kogoś tak potraktować. - pokręciła głową z dezaprobatą i westchnęła. - często macie lepiej. nikt nie chce was wykorzystywać i kiedy was zatrudniają nie patrzą na to czy macie cycki i zgrabny tyłek. - powiedziała bo ją to na przykład oczywiście denerwowało. bo nie lubiła być oceniana po wyglądzie. chociaż była całkiem śliczna to tego nie widziała.

16Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:54 pm

theo

theo

Pewnie miała PMS i dlatego była taka współczująca i płaczliwa, zmiany nastrojów no nie. xd Theo tak sobie to tłumaczył. Jejku, jaki on był czasami prosty, tak prosty, że aż głupi. No, ale z taką twarzą wybacza się mu wszystko, taki jego urok. - Zatrudniłbym Cię nawet gdybyś miała odstające uszy i trądzik na twarzy. - Powiedział pocieszająco. - Ale jesteś śliczna i dlatego zwracają na to uwagę kiedy starasz się o pracę. - Mogłaby być jedną z jego modelek. Ale wszystkie laski, które pozowały mu do zdjęć były głupie jak but, nie chciał żeby Mathilde też taka się stała! ;cc

17Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 1:57 pm

mathilde

mathilde

pewnie miała! to zawsze dobre wytłumaczenie na wszystko xd z taką twarzą wybaczyć można wszystko. roześmiała się na jego słowa cicho. - to naprawdę miłe. - powiedziała przyglądając mu się z delikatnym uśmiechem. ale wiedziała że nie każdy jest taki kochany. ona źle by się czuła przed aparatem. ale kto wie skoro noah chce z niej zrobić gwiazdę i będzie grała w jakimś filmie z joe jonasem...... czy jakoś tak. - a co słychac u ciebie, theo? dalej jesteś taki zapracowany? - zapytała.

18Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 2:02 pm

theo

theo

To na prawdę wielka szansa jak Noah wypromuje ją w filmie z Joe Jonasem. xddddd
Kawa pewnie mu wystygła... Biedaczek, nawet nie zdążył się jej napić. Niestety zimnej nie lubił, dlatego też pełny kubek wyrzucił do śmietnika, który stał niedaleko i uśmiechnął się do dziewczyny po czym wskazał palcem na plan zdjęciowy, który było widać z oddali. - Jak widać ciągle pracuję, teraz właściwie mam przerwę. - Wytłumaczył. - I nie przejmuję się tym, że trwa dłużej niż powinna... W końcu beze mnie nie zaczną i nie poradzą sobie. - Wzruszył ramionami. Kto inny zrobi takie idealne zdjęcia!

19Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 2:06 pm

mathilde

mathilde

bo nie. będzie gwiazdeczką disneya jak selena gomez xddd
mathi całkiem zapomniała o kawie ale nie chciała jej marnować więc się napiła łyka. chociaż była jakaś niedobra. nie piła pewnie kawy w ogóle bo szkodziła i niszczyła zęby. była zdrowo żyjąca dziewczynką. naiwna i zapewne dalej dziewicą... ah ta mathi. - a nie zwolnią cię przez to? może powinienes tam wrócić theo. nie chcę cię przytrzymywać i robić jakieś problemy tobie. - westchnęła.

20Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 2:17 pm

theo

theo

I będzie dziewczyną Biebera!!!!
No nie, same dziewice na tym forum. xd Mathi, Juliet, Betty i na pewno jeszcze kilka by się znalazło. Od kiedy robimy tutaj takie porządne lasie, haha. Theo przewrócił oczami i zaśmiał się. - Zwolnią? Daj spokój, kto inny zrobi im tak dobre zdjęcia. - Machnął ręką. Jednak zerknął na plan zdjęciowy, nikt go nie szukał więc mógł całkiem spokojnie gawędzić z Mathi.

21Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 2:22 pm

mathilde

mathilde

bo one trzy musza być super przyjaciółkami w takim razie! mamy też dwie prostytutki więc nie jest az tak porządnie xd no jakby liczyć moją blair to trzy ale ona nie jest taką zawodową dziwką xd - na pewno nikt, bo jesteś najlepszy, ale wolałabym żebyś nie miał przeze mnie kłopotów, theo naprawdę. - uśmiechnęła się do niego leciutko i przytuliła na króciutko znów do jego boku. musiał wiedzieć jak mathi bardzo go lubi i ceni to co robi. pewnie miała miliony jego różnych fotografii krajobrazów u siebie w pokoju porozwieszanych.

22Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Pią Cze 22, 2012 2:27 pm

theo

theo

No i w tym momencie go zawołali, dlatego przeprosił Mathi, obiecał że się odezwie i poleciał na plan zdjęciowy, żeby robić dalej zdjęcia kretyńskim modelkom. <3

23Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Sob Cze 23, 2012 6:52 pm

massie

massie

musiała coś załatwić w ratuszu, ale przecież nie był czynny całą dobę tym bardziej w soboty, więc zdecydowanie zbyt późno tutaj przyszła. więc taka wkurzona stała przed nim paląc jakiegoś cienkiego papierosa aromatyzowanego i przesuwała wzrokiem po ludziach przechodzących obok, z wielkim znudzeniem bo nikt jej jak do tej pory nie zaciekawił. martwiła się przy okazji na kat, ale ta przecież jest dużą dziewczynką, więc sobie poradzi.

24Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Sob Cze 23, 2012 6:59 pm

kenny

kenny

wiem, jak Twoje dziewczynki lubią kenny'ego! on sobie tędy przechodził, bo wybierał się właśnie do jakiegoś baru czy innego miejsca, gdzie zamierzał poderwać pierwszą lepszą ładną dziewczynę, których w tym mieście było całe mnóstwo, bo co chwilę przyjeżdżały jakieś nowe, wierzące, że mogą zdobyć świat, a zamiast tego to on zdobywał je. zamiast tego zauważył po drodze massie, z którą załóżmy, że się znał, bo na pewno chodzili na te same elitarne imprezy i w ogóle. może mieszkała w willi obok niego. może nawet już ją kiedyś zaliczył!
- cześć, sąsiadko. - wyszczerzył się więc na jej widok.

25Los Angeles City Hall Empty Re: Los Angeles City Hall Sob Cze 23, 2012 7:06 pm

massie

massie

nie zaliczył jej! niestety. ale mogli kiedyś się przylizać czy coś takiego. massie się szanowała i skoro nie dawała takiemu brianowi, do którego miała jednak słabość, bo sprawiał jej mnóstwo prezencikow, nie to co kenny, który był taką hołotą że momentami wstydziła się z nim pokazywać. teraz zmierzyła go i zmrużyła oczy. - witaj kenneth - bo moje lasie lubią tak na niego mówić i westchnęła. - co u ciebie? - pewnie on ostatnio miał imprezę i musiała przenosić się na noc do juliena, bo nie mogła spać.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach