Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Los Angeles County Museum of Art

+4
crystal
fanny
brendon
admin
8 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Los Angeles County Museum of Art Pon Cze 18, 2012 4:09 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Urban-Light-at-La-County-Museum-of-Art


26Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 1:43 pm

liliann

liliann

słysząc jego propozycję roześmiała sie głośniej. - oj parker, parker. - mruknęła nie przestając się śmiać i pokręciła głową. - możesz spróbować, myślę że będą zachwyceni. - powiedziała i ucałowała jego gładziutki policzek. był taki seksowny że trudno jej było trzymać łapy przy sobie. z resztą komu byłoby łatwo. zaraz przesunęła ustami gdzieś bardziej w stronę jego.

27Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 1:48 pm

parker

parker

- też uważam to za świetny pomysł - ja na przykład widziałam w londyńskiej galerii lustro, więc może kiedyś wpadną na to, żeby wywiesić skarpetki.. kto wie. uniósł kącik ust w lekkim uśmiechu, gdy pocałowała go w policzek. nie mówił już nic i sam przesunął swoje usta w kierunku jej, składając na nich delikatny pocałunek.

28Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 1:56 pm

liliann

liliann

oja. to rzeczywiście ciekawa wystawa musiała być. xd pogłębiła momentalnie ten pocałunek i przysunęła się do niego jeszcze bliżej. całowali się chwilę aż w końcu się odsunęła i spuściła nieznacznie wzrok. bywała zawstydzona w jego towarzystwie. ale nie tak źle. po prostu... ją onieśmielał. dlatego nic nie mówiła i patrzyła na swoje wysokie szpilki. a mimo tych butów i tak była dużo niższa od niego bo lachowski ma chyba z metr dziewięćdziesiąt! ah.

29Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:05 pm

parker

parker

ta druga już była lepsza, bo miała ciekawsze obrazy, ale w tym pierwszym to same rzeczy typu picasso xd. no i jego dzieła też tam były. ale te lustro to mnie rozwaliło i nadal nie wiem o co w tym mogło chodzić. ułożył dłoń na jej policzku i sam całował ją teraz o wiele śmielej. - co jest? - chwycił jej podbródek i uniósł jej głowę w górę, tak żeby móc spojrzeć jej w oczy. uśmiechnął się uroczo. no i pewnie rzeczywiście jest o wiele niższa, bo jak tak patrzę na jego zdjęcia, to zawsze jest od wszystkich wyższy. cudny jest <3

30Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:09 pm

liliann

liliann

picasso jest spoko. ja najbardziej lubię daliego. xd van gogh jest spoko, monet też. wzruszyła ramionami. - nic. - zapewniła go. - po prostu... nic. - szepnęła i westchnęła ciężko. pewnie poczuła motylki w brzuchu czego nigdy wcześniej nie czuła i było jej z tym dziwnie. na pewno widywali się często i dużo rozmawiali nawet jak nimi nie grałyśmy to na pewno spędzali ze sobą mnóstwo czasu. uniosła teraz kącik ust i oparła się o niego by nie patrzeć w jego anielską buźkę. - po prostu poczułam coś czego nigdy nie czułam i nie wiem co o tym myśleć. - powiedziała w końcu przełykając głośno ślinę bo się denerwowała. jest cudaśny! ;3

31Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:17 pm

parker

parker

a ja właśnie moneta. a picassa wcale nie było tak łatwo przekopiować i męczyłam się z tym, aż w końcu zdecydowałam, że nie przerysuję całego tylko kawałek ;d. uśmiechnął się i objął ją ramieniem. na pewno się spotykali wiele razy i zabierał ją na jakieś romantyczne randki, bo miał o wiele lepsze pomysły niż ja teraz. sam czuł się podobnie, kiedy chociażby o niej myślał. często łapał się na tym, że myślami był gdzieś przy niej, gdy miał coś zupełnie innego do roboty. - co poczułaś? razem nad tym pomyślimy - zaczął ją miziać po ramieniu. jej zdenerwowanie zaczęło się udzielać i jemu.

32Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:20 pm

liliann

liliann

no bo picasso nie jest łatwy. ale ja najbardziej kocham tytuły obrazów daliego. oja. xd
pokręciła głowa i westchnęła. - to nic takiego. - zapewniła go uśmiechając się lekko. - po prostu... to takie przyjemne uczucie. - westchnęła i przygryzła wargę ciągle na nią nie patrząc. trochę się bała za bardzo. przytuliła się bardziej i patrzyła przed siebie zawzięcie.

33Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:28 pm

parker

parker

ja kiedyś myślałam, że jest dopóki w szkole nie kazali mi tego rysować. ja tam nie patrzę na tytuły, ale trzeba przyznać, że są niezłe xd
- na pewno? - pochylił się nad nią i pocałował ją w policzek. oparł się plecami o jakąś ścianę, czy coś podobnego i ułożył się trochę inaczej, żeby było im wygodniej, po czym objął ją w pasie. - pojedźmy na jakąś wycieczkę - wypalił nagle, żeby przerwać ciszę.

34Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:33 pm

liliann

liliann

no tak. dziewczyna zgwałcona przez własną cnotę czy coś podobnego było.
- na pewno. - powiedziała z uśmiechem lekkim i poprawiła sobie włosy. musiała ładnie wyglądać przecież. zaśmiała się cicho. - jak to na wycieczkę? - zapytała - gdzie chcesz jechać na tą wycieczkę? - dopytała marszcząc nosek.

35Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:38 pm

parker

parker

jemu pewnie podobałaby się nawet cała poczochrana i bez makijażu. była urocza i miała w sobie coś co go tak do niej przyciągało. - no nie wiem, gdziekolwiek - wzruszył ramionami, po czym się zamyślił. jak już wpadł na taki pomysł, to musiał coś wymyslić.

36Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:41 pm

liliann

liliann

musiał i to coś poważnego wymyślić. uśmiechnęła się do niego. - no ale gdzie.... jakaś wycieczka jachtem, wycieczka do afryki, europy, dalej w amerykę? - zapytała mrużąc oczy i uśmiechnęła się do niego. chwyciła jego dłoń bo spleść ze sobą ich paluszki.

37Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:49 pm

parker

parker

mój laptop wariuje ;x
milczał jeszcze przez chwilę, poważnie myśląc co by jej zaproponować. - do wenezueli - powiedział w końcu. - albo chin, wenecji, gdzie tylko zechcesz - spojrzał na ich splecione dłonie. - możemy nawet zwiedzić cały świat, ale chyba nie mielibyśmy aż tyle czasu - dodał trochę rozbawiony.

38Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 2:53 pm

liliann

liliann

ja musiałam się przenieść na laptopa ze stacjonarnego bo brat marudził.
uśmiechnęła się do niego delikatnie i westchnęła. - jeźdźmy do wenecji, albo paryża, albo rzymu... gdzieś gdzie jest ładnie, gdzie jest co zwiedzać.. - pomyślała obierając się jeszcze wygodniej o niego. - nie chcę zwiedzać całego świata. chcę spędzić miły czas. - powiedziała oblizując usta. chociaż nie była pewna czy chce zostawiać małego na tyle czasu, ale przecież crystal zajmie się nim odpowiednio. no i ma ojca!

39Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:02 pm

parker

parker

- do wenecji - zdecydował w końcu. zawsze chciał sobie popływać tymi łódeczkami. a jeśli chodzi o zwiedzanie, to on pewnie nawet w afryce miałby co zwiedzać. wtedy mogli by zabrać minnie, bo to chyba ona chciała ujeżdżać lwy. - czyli zwiedzając ze mną świat nie spędziłabyś miło czasu? - zrobił smutną minkę. zaraz jednak się znowu uśmiechnął.

40Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:05 pm

liliann

liliann

- okej. - powiedziała z uśmiechem. kiedy powiedział o tym podróżowaniu po świecie westchnęła. - nie parker, wiesz że nie. - mruknęła i pokręciła głową. - chodziło mi raczej o to że nie potrzebuję zwiedzać całego świata żeby spędzać z tobą miło czas. wystarczy ta wenecja. - powiedziała uśmiechając się. dziwnie się czuła. wszystko było pokręcone. ona nie wiedziała co czuje a ten pocałunek co najmniej namieszał jej w glowie ogromnie.

41Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:13 pm

parker

parker

napisał już pewnie do kogoś, że ma im załatwiać dwa bilety do wenecji, bo on nie będzie miał czasu nad tym siedzieć. - to dobrze - przytulił ją do siebie jeszcze bardziej, zaciągając się zapachem jej perfum.

42Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:23 pm

liliann

liliann

wtuliła się do niego i uśmiechnęła delikatnie. matka mi napisała długopisem na nodze głupol.... oja. uśmiechnęła się znów i cicho westchnęła. nie wiedziała co ma robić ze sobą. wszystko było pokręcone. - wiesz. - zaczęła w końcu cicho. - chyba trochę za bardzo cię lubię. - powiedziała z westchnięciem. bo już bardzo dawno nie przywiązała się tak do żadnego faceta, a jego zdążyła dobrze poznać i strasznie polubić. teraz zastanawiała się czy nei czuje czegoś więcej do niego.

43Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:32 pm

parker

parker

hahah xdd. ja zaraz idę, więc oni jeszcze pogadali, a potem odprowadził ją.

44Los Angeles County Museum of Art - Page 2 Empty Re: Los Angeles County Museum of Art Pią Lip 06, 2012 3:34 pm

liliann

liliann

no to na pewno tak było.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach