Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Push Nightclub

+3
theo
kari
admin
7 posters

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Push Nightclub Empty Push Nightclub Czw Cze 14, 2012 12:42 pm

admin

admin

Push Nightclub C5f1acb30015aef14d727056

Push Nightclub 66ccb4b7001ce8004d727056

Push Nightclub 2965dba9001d83c84d727057

2Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 8:51 pm

kari

kari

Kari postanowiła w końcu zasmakować nocnego życia w LA, w związku z czym ubrała super krótką i super obcisłą sukienkę, najwyższe szpilki, które miała, usta pomalowała czerwoną szminką i ruszyła na łowy. Jako że dopiero co dotarła do tego klubu, stała jeszcze przy barze czekając na swojego pierwszego drinka, który kosztował ją o wiele więcej, niż powinien, zwłaszcza że barman pewnie dolał pięć razy mniej alkoholu niż powinien do szklanki, i rozglądała się za jakimś atrakcyjnym tyłkiem, z którym mogłaby trochę pogibać się na parkiecie.

3Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 8:58 pm

theo

theo

Theo natomiast siedział przy barze i rozmawiał z owym oszukańczym barmanem, który musiał być jego kumplem, bo nie dość, że sprzedawał mu alkohol za darmo to jeszcze częstował go papierosami. No i oczywiście tym super zgrabnym tyłkiem dla Kari mógł być Theo, choć nie wiem czy taka dziewczyna jak ona zwróciłaby na niego uwagę. Choć ja na pewno zwróciłabym uwagę na Tobiasa i pewnie przez całą noc nie dawała mu spokoju, ech to na pewno przez tą bliznę. Tak, tak na pewno ta blizna pociągała laski!

4Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:05 pm

kari

kari

Dlatego Tobias na ikonce Theo się tak zasłania, by ukryć bliznę i odgonić od siebie stadko napalonych dziewcząt. O nie, Theo pewnie jest krewnym Samarasa Jezusa od Greków! Kari niestety nie miała pojęcia, że był fotografem, bo z fotografów znalazła tylko miłego Michaela, który był gejem i robił jej zdjęcia testowe w agencji, plus kilku snobów z biznesu, których nie lubiła i od razu wymazała sobie ich z pamięci, bo gdyby miał wypisane na czole "zawód: fotograf" to od razu zaczęłaby piszczeć i pokazywać mu swoje najbardziej high fashion pozy. Albo jak robi booty tooch, najlepszy na świecie, chociaż jej zadek nie jest zbyt pokaźnych rozmiarów. Nawet nie wiedząc o jego profesji nie mogła go nie zauważyć, zwłaszcza że dzieliło ich tylko jedno wolne krzesełko przy barze, dlatego Kari zaraz zwinnie przysunęła się do niego i zatrzepotała rzęsami. Rzęsoma, no jasne xd. - Cześć!

5Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:11 pm

theo

theo

Samaras to ten Jezus od Greków!? Nawet nie wiedziałam, a ostatnio się zastanawiałam jak się nazywa ten długowłosy Grek! Och, no niestety po Theo nie było widać, że jest fotografem. Gdybym miał aparat jako atrybut to pewnie łatwo byłoby się domyślić. Postanowił jednak nie zabierać do klub tak drogiego sprzętu. Zawsze jeśli chciał zrobić zdjęcie mógł użyć swojego Iphone'a no nie! Był w głębokiej zadumie kiedy to Kari przybliżyła się do niego. Dlatego też zamrugał kilka razy nim coś powiedział i dopiero po chwili wydusił z siebie. - Cześć. - Uśmiechnął się widząc przyjemną twarz dziewczyny. - Co Cię tutaj sprowadza? - Zapytał od razu upijając trochę swojego drinka.

6Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:15 pm

kari

kari

Chyba tak! Połowa Greków nazywa się Samaras, więc jestem prawie pewna! xd Kari przyglądała mu się dłuższą chwilę, starając się nie spaść z barowego stołka pod wpływem jego urody, która była wprost zniewalająca, dlatego dziewczyna zamrugała kilka razy, próbując upewnić się, że to na pewno nie jest sen. - W sumie to nie wiem. Nuda..? Chyba coś takiego - wzruszyła ramionkami, wzdychając, a potem podziękowała uśmiechem barmanowi za drinka, którego w końcu dostała i którego wzięła spory łyk na wstępie, chociaż wiedziała, że nie powinna zbyt szybko pić, bo miała raczej słabą główkę. - A ciebie? - Spytała, w dalszym ciągu lustrując Theo wzrokiem.

7Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:21 pm

theo

theo

Połowa Greków to Papa(...) coś tam, nie pamiętam! ;c
No tak, każdy się zachwycał jego urodą. Nawet geje, pozdrawiam z tego miejsca Mercury'ego! To niego jego wina, że miał Greckie pochodzenie, a tam większość facetów była przystojna! Nawet jego ojciec mimo wieku wyglądał jak przystojniak! - Więc nudziłaś się i postanowiłaś przyjść do klubu? - Zaśmiał się. To było ostatnie miejsce w jakim pojawiłby się z nudów. Wolałby pójść do kina, do teatru, albo na wystawę. - Skończyłem pracę, nie zdążyłem wypożyczyć żadnej książki, nie mam z kim iść do kina więc postanowiłem się tutaj pojawić, raz się żyje! - Powiedział z nieco kłamliwym entuzjazmem. Wątpił, że poderwie tutaj jakąś interesującą dziewczynę!

8Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:27 pm

kari

kari

No, to ta druga połowa. xd Odgarnęła włosy za uszy i wzruszyła ramionami. - Trochę tak. Ale nie jestem pewna, czy to był dobry pomysł, bo wydaje mi się, że powinnam była zostać w domu i wcześnie położyć się spać - westchnęła ciężko. Sądziła, że jak jutro zjawi się na kastingu z worami pod oczami to dostanie baty od swojego agenta. - Nie masz z kim iść do kina? Nie żartuj.. Ja bym chętnie z tobą poszła - zapewniła go, uśmiechając się przy tym szczerze. Uważała, że oglądając filmy może nauczy się mówić po angielsku jak człowiek, a nie jak rusek!

9Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:34 pm

theo

theo

Och, on kompletnie nie przejmował się jej akcentem i jej angielskim, sam wcale nie mówił super w tym języku! W końcu jego rodzinny język brzmiał zupełnie inaczej. - Żałujesz, że tutaj przyszłaś bo jutro musisz wstać wcześnie do pracy? - Zapytał, jednocześnie próbując odgadnąć jej zamiary. Słysząc jednak jej kolejne słowa roześmiał się pogodnie i napił znów drinka. - Więc szkoda, że Cię wcześniej nie znałem i nie zaprosiłem. - Wzruszył ramionami i zerknął znów na nią. Była podobna do tych modelek, którym robił zdjęcia, jednak jej na pewno wcześniej nie spotkał!

10Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:43 pm

kari

kari

Kari skinęła głową, upijając kolejny łyk swojego drinka. - Dokładnie tak - przytaknęła. - Chyba powinnam już zacząć spać, by zdążyć wystarczająco wypocząć - westchnęła, chociaż bez większego przekonania, bo i tak nie potrafiła spać na siedząc, no i poza tym chciała jeszcze trochę popatrzeć na uroczą twarzyczkę Theo. - Też żałuję. Myślę, że w kinie oboje moglibyśmy o wiele lepiej spędzić wieczór - stwierdziła i pokiwała głową. - Jestem Kari - dodała, uznając, że może się mu przedstawić, bo nie wyglądał na zboczeńca!

11Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:49 pm

theo

theo

Westchnął i zastukał palcami o blat baru. - W zasadzie też już powinien spać, ale cóż... Szkoda życia na spanie. - Wzruszył ramionami. Pewnie od rana robił jakieś zdjęcia do magazynu. - Tak myślisz? - Zapytał, a propo tego kina. - A na jaki film byś się najchętniej wybrała co? - Zadał znów pytanie. Chciał porównać ich gusta z ciekawości! - Miło mi, jestem Theo. - Przedstawił się również bo był niezmiernie kulturalnym i wychowanym facetem.

12Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 20, 2012 9:54 pm

kari

kari

Przyznała mu rację, ale gdy skończyła drinka to zwiała, bo poczuła się super sennie! Tak jak ja, zresztą xd.

13Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:21 pm

ophelia

ophelia

Po wystawie przyszli więc tutaj coby napić się czegoś mocniejszego i porozmawiać. Usiedli przy barze, Ophelia założyła nogę na nogę więc Benjamin mógł podziwiać jej chude i kościste kolana ponieważ miała na sobie sukienkę, w której wyglądała super seksownie. Więc piła sobie wódkę z wodą sodową i w końcu zapytała. - Jak Ci się podobało? - Oczywiście pytała o wystawę, na którą go zabrała, a nie o to jak czy mu się podoba. Bo wiedziała, że wygląda zjawiskowo i na pewno mu się podoba!

14Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:25 pm

benjamin

benjamin

wolałabym jego/jej dom, ale jak chcesz. napił się szkockiej i spojrzał na nią mrużąc oczy. - było w porządku. - wzruszył ramionami. - wiesz... może nie były to dzieła rodem z luwru, ale nie sądziłem, ze amerykańscy malarze mogą tworzyć w ten sposób. - uśmiechnął się i założył jej kosmyk włosów za ucho.

15Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:35 pm

ophelia

ophelia

Sorki Ofelka nie przyprowadza do domu byle kogo i w ogóle to czepiasz się! Wiem, że mecz słaby, ale też trzymam za Hiszpanów więc nie tyraj mnie. ;o
Zaśmiała się. - W Luwrze nie znajdziesz sztuki nawiązującej do amerykańskiego folkloru. - Bo na jakiejś takiej wystawie byli. Upiła trochę swojego drinka po czym odparła. - Świetnie się dziś bawiłam. - Bo faktycznie tak było. Nie podejrzewała, że Benjamin znał się choć trochę na sztuce, przecież był kuzynem Hollywooda, o czym w sumie nie wiedziała!

16Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:41 pm

benjamin

benjamin

a on w sumie mógłby ją zaprosić! no, nieważne. trochę żałował, ze jednak nie są teraz rozebrani gdzieś w ciepłej sypialni, dlatego był trochę nadąsany i tracił cierpliwość do ophelii, bo ile można z nią siedzieć i gadać o jebanej sztuce! ale udawał, ze wszystko jest w porządku. kiedy pochwaliła go za świetną zabawę obudził się nieco i spojrzał na nią z uśmiechem. - ja też. w zasadzie to obrazy wolę kupować zamiast oglądać, ale w twoim towarzystwie było świetnie - przyznał miziając ją palcem po kolanie, skoro tak nimi świeciła.

17Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:47 pm

ophelia

ophelia

Jaki on napalony! Pewnie Ofelka w zupełności przejrzała jego zamiary bo musiał jej w drodze z muzeum zaproponować drinka u niego. Ona jednak nie dała się i wylądowali tutaj. Uśmiechnęła się i na chwilę utkwiła wzrok w jego palcach smyrających jej kolano. Oczywiście było jej przyjemnie i co jakiś czas przechodził ją milusi dreszcz. Po chwili jednak pochyliła się w stronę jego twarz i szepnęła. - Masz bardzo przyjemny dotyk. - Musiał czuć jej oddech na policzku, a potem delikatnie musnęła go ustami w okolicy żuchwy, a może to był bardziej policzek, ach nie wiem, gdzieś tam w każdym bądź razie. xd

18Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:50 pm

benjamin

benjamin

na pewno nie proponował drinka, tylko zapytał czy ma na coś ochotę czy raczej odwieźć ją do domu. ale ona chciała go przetrzymać jeszcze na drinku, a on czuł się już zmęczony! biedny. uśmiechnął się szerzej. - ty cała jesteś przyjemna, ophelio. - dotknął palcem miejsca w który go ubuziała. - zrobisz to jeszcze raz? bardzo przyjemne. - stwierdził czekając aż znowu się pochyli! pewnie nawet nadstawił jej policzek.

19Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 7:59 pm

ophelia

ophelia

No jasne, bo to Ofelka jest taka nachalna i chce go usilnie przelecieć, ehe. Nawet to on pierwszy zaproponował randkę! :d
Roześmiała się słysząc jego słowa, a kiedy nadstawił policzek roześmiała się bardziej, aczkolwiek nie jakoś ordynarnie tylko całkiem uroczo i milusio. Pewnie znów się zbliżyła do niego, ale tym razem oplotła swoje rączki wokół szyi i dopiero wtedy musnęła jego policzek. - Tyle Ci potrzeba do zadowolenia? - Zapytała i zatrzepotała długimi rzęsami.

20Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:02 pm

benjamin

benjamin

jakbyś znała takiego benjamina to też byłabyś nachalna! ha ha ha! ale z niego cwaniak. bo kiedy leciała tak z ustami w jego stronę to przekręcił glowę i trafiła prosto w usta. - chyba jednak trochę więcej do pełni szczęścia - zamruczał nie odsuwając się od niej, a wręcz przeciwnie, znowu przycisnął swoje usta do tych jej i z większą czułością ją pocałował, a dłoń ułożył pewniej na jej udku.

21Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:13 pm

ophelia

ophelia

Ale nie znam takiego Benjamina, ojej! Chlip, chlip! :cc
Pewnie była nieco zdziwiona jego zachowaniem, choć z drugiej strony mogła się tego spodziewać. Każdy facet zrobiłby tak na jego miejscu, szczególnie z nią, haha! Uśmiechnęła się słysząc jego słowa i założyła kosmyk swoich rudych włosów za ucho. Kiedy pocałował ją drugi raz objęła go znów swoimi rączkami, a raczej jedna wylądowała na jego ramieniu, a drugą smyrała go gdzieś po plecach. Nie miała jednak zamiaru rozbierać go w miejscu publicznym, dlatego po chwili oderwała, po czym zerknęła na niego i przygryzła dolną wargę. - Wiesz, że nie pasuje do Ciebie tak niegrzeczne zachowanie. - Zaśmiała się. W jej oczach był słodki i kochany, szczególnie z tym uśmiechem. Ale nie miała mu za złe, że zrobił coś takiego. Wręcz przeciwnie uśmiechnęła się, a potem znów napiła drinka, zaschło jej w gardle.

22Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:20 pm

benjamin

benjamin

też płaczkam xd
dlatego właśnie był wdzięczny rodzicom za taki a nie inny wygląd. jego brat też wyglądał na słodziaka a był niezłym draniem i idiotą. benjamin przynajmniej miał mózg! - po szkockiej zachowuję się różnie... - uniósł szklankę by się z niej napić i jeszcze raz pocałował ją, ale tym razem w policzek. - chyba nie jesteś zła za ten pocałunek? to znaczy nie ten... ten.. głębszy. - spuścił oczy na jej usta udając troszkę niewinnego i zagubionego w tym wszystkim.

23Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:29 pm

ophelia

ophelia

On serio myślał, że jest taka naiwna? :d Znała najgorszych draniów w mieście i nie dała się żadnemu, wliczając Hollywooda, a więc osoba Benjamina jest dla niej przysłowiową bułką z masłem! Wyprostowała się momentalnie i zerknęła na niego, jednocześnie unosząc brew. - Dlaczego miałbym być zła? Przecież to naturalna kolej rzeczy. Chłopak poznaje dziewczynę, zaprasza ją na randkę no i całują się. Daj spokój nie mamy po dziesięć lat. - Mruknęła, poklepała go delikatnie po udzie, a potem sama się zbliżyła i pocałowała go z języczkiem. Po chwili jednak oderwała się i zapytała z uśmiechem na ustach. - A ty jesteś zły za ten pocałunek?

24Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:36 pm

benjamin

benjamin

pokręcił głową. - nie... trochę zaskoczony, ale pozytywnie. - pogładził jej policzek i chwilę się uśmiechał by zsunąć się ze stołka i wycągnął w jej stronę rękę. - chodź zatańczyć, co? - chciał ją trochę poprzytulać. i przez ten koniec się rozproszyłam teraz ja ! ;c

25Push Nightclub Empty Re: Push Nightclub Sro Cze 27, 2012 8:44 pm

ophelia

ophelia

Wstała bez słowa, chwyciła jego rękę i ruszyli na parkiet, gdzie pewnie tańczyli w gorących rytmach rumby i salsy. Przypomniała mi się od razu scena z "Brzydkiej prawdy" jak Heigl z tym gościem wywijała, ale pewnie i tak nie wiesz o co chodzi! Benjamin zapewne zgrabnie tańczył! Ofelia więc uniosła brew i z zachwytem odparła. - Zainteresowany sztuką, dobrze całujący i nieźle tańczący, hm... Czym mnie jeszcze zaskoczysz? - Pewnie na początku jak go zobaczyła w tych okularkach to miała go za nieudacznika. xd

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach