Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Radius Crew

+2
brian
admin
6 posters

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Radius Crew Empty Radius Crew Czw Cze 14, 2012 12:44 pm

admin

admin

Radius Crew Clubradius01

2Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 6:51 pm

brian

brian

dobra, brian przyszedł do klubu albo raczej jakiegoś takiego fajnego miejsca co to dzisiaj był super koncert jakiegoś początkującego dja i może nie słuchał takiej techniawy ale jednak czasem lubił powyginać swoje super ciało do tego właśnie rytmu. zamówił drinka i szedł właśnie przez środek parkietu do swojej loży vipowskiej gdzie siedział z jakimiś kumplami i obczajali śliczne dupencje.

3Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 6:59 pm

cornelia

cornelia

Cornelia odświeżyła sie w domu i postanowiła wyjść gdzieś na wieczór. Gęsta atmosfera między nią i ojcem sięgnęła zenitu więc wchodząc do klubu mogła wreszcie sie rozluźnić. Weszła na zaplecze gdzie znalazła nożyczki. Obcięła swoją koszulkę odkrywając tatuaż i wyszła z pomieszczenia w którym nie powinna się znaleźć. W barze wypiła szybką kolejkę i tanecznym krokiem weszła na parkiet kręcąc biodrami i wyginając sie w rytm muzyki

4Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:04 pm

brian

brian

piszesz dla mnie stanowczo za mądrymi słowami i czuję się jakbym sama miała ich cholerny niedobór xd w każdym bądź razie kiedy brian przebijał się przez tłum ludzi który był dzisiejszego wieczoru w klubie wpadł właśnie na nią i od razu wpadła mu w oko. była dość wysoka, miała nogi do nieba i anielską buźkę. można powiedzieć że wprost ideał dlatego uśmiechnął się i bez słowa podał jej jednego drinka którego miał w ręce, drugiego zachował dla siebie. - jak się bawisz? - zapytał nachylając się do jej ucha i delikatnie musnął je ustami jakby przypadkiem ale on wiedział że to na kobiety działa więc nic nie robił przypadkiem. przysunął się bliżej żeby dobrze usłyszeć jej odpowiedź.

5Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:10 pm

cornelia

cornelia

dzisiaj mam dzień mądrych słów, postaram sie je ograniczyć specjalnie dal ciebie ^^... Czując jego oddech tuż przy swojej szyi przeszły ją ciarki więc obrzuciła go morderczym wzrokiem. Przynajmniej tak miała zamiar zrobić, lecz chłopak odebrał to w zupełnie inny sposób bo przysunął się bliżej. Nela złapała go za koszulkę zmuszając do tego by delikatnie się pochylił.- złe pytanie. powinieneś zapytać z kim. odsunęła się i już miała odejść w tłum, ale rozmyśliła się, odwróciła do chłopaka i dodała -dzieki za drinka

6Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:18 pm

brian

brian

dzięki bo naprawdę głupio się czuję.... xd pewnie poszedł ci lepiej polski ;x ej wiesz że już od poniedziałku możemy oczekiwać wyników? i trzeba się rejestrować na te cholerne studia. mam przez to depresję ;c kiedy była taka brutalna uśmiechnął się szeroko i pokręcił głową. podobała mu się stanowczo coraz bardziej. - coś mi się zdaje że teraz będziesz się bawić ze mną, co? - mruknął uśmiechając się zabójczo w jej stronę żeby sobie nie myślała że jest taki niefajny. - założył jej kosmyk włosów za ucho i pogłaskał przy tym jej policzek zewnętrzną częścią dłoni. - chyba nie chcesz się na mnie gniewać piękna bogini, co? - wymruczał przysuwając się po raz kolejny bo nie chciał krzyczeć żeby nie stracić głosu po za tym muzyka zagłuszała wszystko. marna techniawa trzęsła wszystkimi ścianami i szybami dookoła nich.

7Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:29 pm

cornelia

cornelia

mają być podobno 29 dopiero, i oby nie było ich jak najdłużej bo nie chce na to patrzeć! A ona patrzyła mu w oczy a później opuściła wzrok jak gdyby zawstydzona, żeby spojrzeć na jego strój. Na kilometr można było wyczuć, że jego celem na tej imprezie jest podryw. - Akwarium pełne rybek co? Uważaj bo niektóre nie są dla ciebie i mogą być nieco - tutaj zawiesiła głos i przejechała palcem po jego szyi. Racja, muzyka była tragiczna, ale widać nie wszyscy byli tam żeby jej dzisiaj słuchać.

8Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:32 pm

brian

brian

dopiero?! o mamoo.... ja myslałam że 24 bo co z cholernymi studiami jak chciałam składać po otrzymaniu wyników a do 2 chyba trzeba złożyć... Uśmiechnął się do niej. był bogaczem który się nudził i wtedy wyrywał wszystkie laski które mu się podobały. a cornelia nie dość że była charakterna to jeszcze taka śliczna że nie mógłby sobie jej odpuścić. uniósł kącik ust. - nieco jakie? - ponaglił ją by dokończyła swoja myśl i zmrużył lekko oczy. zaraz jednak znów się uśmiechnął bo patrząc na jej anielską buzię nie mógł pozostać obojętny.

9Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:42 pm

cornelia

cornelia

Cornelia oddała drinka jemu (jego, czy cokolwiek tu ma być) pierwszemu właścicielowi i uniosła ręce do góry a następnie zaczeła bujać biodrami obracając się dookoła. później pociągnęła łyk drinka przez słomkę i stanęła na palcach. - Mów mi Nela. Tańczysz czy spadasz? - zapytała zupełnie obojętnie zostawiając wszystkie troski gdzieś daleko

10Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:46 pm

brian

brian

jego pierwszemu właścicielowi coś mi się zdaje ale to jest nie ważne xd przyjął tego drinka i zastanawiał się czy będzie musiał ją gonić ale ona jak gdyby nigdy nic zaczęła tańczyć więc krótko się roześmiał. - brian. - przedstawił się jej również. był nia coraz bardziej zauroczony bo najwyraźniej nie była typową dziewczyną. miała coś co go ogromnie intrygowało. ta zmienność, ta tajemniczość.... musiała być jego i to jak najszybciej bo czuł że inaczej doprowadzi go do obłędu. - może i tańczę, ale z drinkami to trochę niewygodna sprawa. - powiedział poważnie i uśmiechnął się do niej swoim najśliczniejszym uśmiechem bo liczył na to że zmiękną jej kolana pod jego wpływem.

11Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 7:57 pm

cornelia

cornelia

Muzyka zmieniła sie na kolejny beznadziejny kawałek. Intrygowało ją jak wszyscy mogą sie do tego bawić, ale postanowiła dołączyć do tej części imprezowiczów. Słysząc jaki problem ma Brian, wyciągnęła ręce w jego kierunku i zabrała mu oba drinki. Później rozstawiła ręce na bok i problem chłopaka zniknął. - Co ty na to... Brian? ...bosze obczaj film na polsacie Very Happy

12Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 8:01 pm

brian

brian

aż się boję. po za tym babcia ogląda coś na tvn7 o hazadrdzistach.... chyba się przyucza xd dzisiaj kazała mi losować numerki do totka którego będzie puszczać xddddd zrobiła se nawet maszynę losująca. mówię ci, komedia. Brian chyba jednak lubił taką techniawę. przynajmniej jemu aż tak bardzo nie przeszkadzała i sądził że nie mogła ona przeszkadzać nikomu kto do tego klubu przyszedł. kiedy wzięła mu drinki i kazała tańczyć roześmiał się głośno i pokręcił głową. - dla ciebie nie ma żadnych problemów co? - zapytał z rozbawieniem i wyciągnął w jej stronę dłoń.- proponuję odłożyć drinki i wyruszyć na parkiet we dwoje. zapraszam cię do swojej loży, wyrzucę wszystkich kumpli i zostaniemy sami, co ty na to? - zaproponował uśmiechając się.

13Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 8:08 pm

cornelia

cornelia

Życie nauczyło ją nie przejmować sie głupotami, a to była dla niej głupota. Zamiast wziąć go za rękę to zaczepiła palcem o szlufkę jego spodni. - Jesteś okropnym facetem skoro chcesz zostawić swoich kumpli na lodzie. Chłopak nadal sie uśmiechał, więc pociągnęła go za sobą robiąc krok do tyłu - idziesz? - rzuciła starając sie przekrzyczeć tłum

14Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 8:19 pm

brian

brian

usmiechał się jak idiota, dziewczyna robiła z nim co chciała a on się poddawał kompletnie jej urokowi osobistemu i spijał z jej ust każde słowo które wypowiedziała. czuł się jak zaczarowany, zahipnotyzowany albo jakby go naćpała eliksirem miłosnym jak w harrym potterze. pewnie się naoglądał i teraz się bał że skończy jak ron! albo że zacznie się do niej ślinić jak małe dziecko na widok chrupek kukurydzianych. okropne obawy... - jasneee.... - powiedział prędko i ruszył za nią posłusznie jak szczeniak patrząc na jej tyłek i zgrabniutkie nogi których mogła jej pozazdrościć niejedna dziewczyna w klubie przebywająca. nela była zjawiskowa.

15Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 8:28 pm

cornelia

cornelia

zakochałam sie w tych postrzeżeniach <3 Nela odzyskała swoją pewność siebie. Brian był przy niej jak mały szczeniak, to pewne. Poznała jego loże po paru chłopakach. Wszyscy byli dobrze ubrai i wyglądali podobnie, prawie jak bracia. Nela doszła tam pierwsza więc zanim Brian sie odezwał wydała z siebie jedno "cześć" które okazało sie na tyle uwodzicielskie że zwróciła na siebie uwagę wszystkich tam zgromadzonych

16Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 8:32 pm

brian

brian

Brian jadł jej z ręki. nawet gdyby podała mu teraz trutkę wsunął by ja bez problemu jak głodne dziecko z afryki. wszystko co pochodziło by od cornelii. był nieświadomy i przymroczony jej wdziękiem. gdy potem pomyśli jak się zachowywał pewnie będzie chciał jakoś sobie z tym poradzić żeby więcej się tak nie zachowywać ale nie sądzę by mu to wyszło. oblizał usta kiedy doszli do loży. było mu gorąco na samą myśl o tej dziewczynie. mruknął jakieś spadać do chłopaków bo pewnie opadły im szczęki i musieli zbierać je z podłogi więc chwilę to zajęło zanim się pozbierali i wcisnęli oczy z powrotem na swoje miejsce. - siadaj. - pokazał jej na mięciutką sofę i uśmiechnął się ślicznie w jej stronę. miał mętlik w głowie. sam usiadł po niej i założył rękę na zagłówek sofy za jej karkiem. - co robisz w życiu nela? - zapytał pochylając się w jej stronę. dmuchał jej przy tym ciepłym oddechem w kark.

17Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:04 pm

cornelia

cornelia

Uśmiechała się praktycznie cały czas. Brian zachowywał się jak całkowicie jej podpożądkowany, ale nadal chciał sprawiać pozory niezależnego faceta. Jedyne co na chwile obecną o nim wiedziała, to to, że był bogatym kolesiem mającym własną lożę, właśiwie tak jak ona, tylko była dziewczyną i nie miała miękkiej kanapy. - Egzystuję. To mój pierwszy dzień tutaj więc chyba całkiem dobrze mi idzie. stwierdziła przechylając głowę lekko na bok i zarzucając przy tym delikatnie opadającym kosmykiem włosów.

18Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:11 pm

brian

brian

Uśmiechnął się do niej i posłał jej jakieś przeciągłe stęsknione spojrzenie bo chciał wiedzieć o niej jak najwięcej. czuł się jak trafiony strzałą amora. czuł się jakby właśnie ona była przeznaczeniem w które nigdy nie wierzył. - egzystowanie to naprawdę ciekawe zajęcie. skąd przyjechałaś? - zapytał unosząc kącik ust i napił się drinka. chciał być nonszalancki, obojętny i takiego udawał, ale w środku wszystko wyrywało się by dotknąć jej gładziutkiej skóry bladej jak porcelana, by zasmakować jej kształtnych ust i przesunąć po jej chudym udzie zimna od drinka dłonią. ale nie mógł. bał się że ją spłoszy. a taki okaz nie trafia się dwa razy. musi być uważny i dobrze wszystko rozegrać.

19Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:18 pm

cornelia

cornelia

Nela zdjęła buty i usiadła na kanapie po turecku, wzięła do ręki rurkę ze zwojego drinka i zamoczyła ją w napoju chłopaka. Ciągle patrząc na jego usta napiła się. Później wyprostowała się i głęboko odetchnęła. - Strasznie nie wygodne. - stwierdziła jak gdyby nigdy nic patrząc na swoje stopy. - Przyjechałam z anglii i wygąda na to że trochę tu po rozrabiam zanim będe mogła ponownie wyjechać.

20Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:26 pm

brian

brian

zdziwił się nieco jej zachowaniem ale to tylko potwierdzało jego myśli o tej dziewczynie, nieprzewidywalna, piękna, indywidualistka, nie przejmuje się zdaniem innych. czego chcieć więcej. uśmiechnął się. - więc po co chodzisz w obcasach? - zapytał bo stawiam że to je miała na nogach skoro było niewygodne. patrzył jak pije jego drinka. nie chciał spuścić jej z oczu choćby na chwilkę bo bał się że zniknie jak dym papierosowy. swoją drogą skończyły mi się i jestem zmuszona rzucić ;c - naprawdę? według mnie to cudowna wiadomość, może uda nam się trochę po rozrabiać razem, co nela? - uśmiechnął się do niej ślicznie i puścił jej oczko. on miał na myśli konkretnie przede wszystkim seks ale nie obraziłby się gdyby poszaleli w klubach, pojeździli samochodem po pustej ulicy przekraczając prędkość o milion kilometrów świetlnych czy coś równie ciekawego.

21Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:33 pm

cornelia

cornelia

Dziewczyna przygryzła wargę, a potem oblizała usta. Teraz gdy rozmawiała, muzyka zupełnie przestała jej przeszkadzać. Wyglądnęła za szybę tuż obok nich i spojrzała na bawiących się ludzi. Pomyślała o zdjęciach które mogła by zrobić i żałowała, że nie ma ze soba aparatu. - To może jako pierwsze szaleństwo powiesz mi coś o sobie? zaproponowała. Nie pal, nie pal Smile

22Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:38 pm

brian

brian

no właśnie nie palę ;d czuję się z tym fatalnie :C ale dam radę pokonam przeciwności losu i tak dalej dalej. ;d uśmiechał się patrząc na nią. zaśmiał się. - nie jestem pewien czy jest to tak ogromne szaleństwo. - powiedział kiwając głową nieznacznie. - wiesz już jak mam na imię, studiuję na ucla architekturę, mieszkam z bratem który jest największym chujem na świecie.. - roześmiał się bo to pieszczotliwe stwierdzenie było o benjaminie - po za tym imprezuję, gram na konsoli. - wzruszył ramionami i uśmiechnął się do niej slicznie. - mówił ci ktoś że jesteś piękna? - zapytał poważnie i spojrzał jej głęboko w oczy.

23Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:44 pm

cornelia

cornelia

Wysłuchała zaciekawiona to co mówił. Lubiła słuchać, zdecydowanie bardziej niż mówić, zwłaszcza o sobie. Po ostatnim zdaniu które powiedział kierując do niej, spoważniała i powiedziała że tak, później nachyliła się ku niemu i cmoknęła go w policzek a następnie wyszeptała mu "dziękuję", do ucha. Zanim Brian sie zorientował, ona siedziała tak jak wcześniej, z tym samym uśmiechem i wyrazem na twarzy

24Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 9:47 pm

brian

brian

on nie lubił o sobie mówić więc szybko streścił to co mogłoby ją interesować a kiedy pocałowała jego policzek mile się zaskoczył i przyłożył dłoń do miejsca które musnęła i uśmiechnął się ponownie. spojrzał na nią. miał ochotę ją całować dotykać, ale nie mógł. bał się. - a ty co mi o sobie powiesz? - przełknął głośno ślinę i żeby ukryć to jak mu gorąco od tego pocałunku szybko napił się drinka.

25Radius Crew Empty Re: Radius Crew Sro Cze 20, 2012 10:02 pm

cornelia

cornelia

Nela jedyne co teraz czuła to rozpraszający zapach jego kosmetyków. Zamyśliła się na chwilę, po czym pomrugała pare razy. - Jestem Zostałam zesłana do ojca bo uznał że przyda mi sie zmiana. Może miał racje - tutaj zawiesiła głos i sięgnęła po torebkę. Wyciągnęła z niej długopis i napisała coś na parasolce z drinka. -Muszę już iść. Miło było- powiedziała zakładając szpilki. Szybciutko wstała, parasolkę włożyła Brianowi za ucho i wyszła zanim chłopak zdążył podjąć jakieś działania by ja zatrzymać.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach