Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

crystal

5 posters

Idź do strony : 1, 2  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 2]

1crystal Empty crystal Czw Cze 14, 2012 3:52 pm

crystal

crystal










crystal
dzwonki

DOMYŚLNY: the beatles - hey jude
SMS: the beatles - eleanor rigby

WIADOMOŚCI

(1) nowa wiadomości.

poczta głosowa

"hej, tu crystal, nie mogę teraz odebrać, oddzwonię później!"
(1) nowa wiadomość.



2crystal Empty Re: crystal Sob Cze 16, 2012 10:04 pm

liliann

liliann



Liliann Cherry

Crystal wybacz że odzywam się dopiero teraz ale mam trochę zajęć. umówmy się jutro to wszystko spokojnie obgadamy i będziesz mogła zaczynać pracę.
Liliann.

3crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 7:51 pm

pablo

pablo



Numer nieznany

Witaj, tutaj Pablo. Mam nadzieję, że pamiętasz... Obiecałem się odezwać. Mam również nadzieję, że wczorajszy spacer podobał Ci się.

4crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 7:56 pm

polly

polly



polly

chcesz iść w piątek w ramach odreagowania na koncert? poznałam gitarzystę tego zespołu!

5crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:06 pm

pablo

pablo



Pablo

Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dasz się jeszcze namówić na jakiś spacer, hm?

6crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:09 pm

polly

polly



polly

fajny! fajny! bardzo miły i sympatyczny! muzykę też mają spoko, zobacz |link do yt|

7crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:20 pm

polly

polly



polly

hm... a ja nie ;x ale już ich znam, podoba mi się ich muzyka. ale teraz jak znam gitarzystę to możemy poznać może i cały zespół! nigdy w sumie chyba nie znałam muzyka żadnego?

8crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:29 pm

polly

polly



polly

ten taki wysoki, chudy brunet... ten z cholernie niebieskimi oczami i oczywiście elektrykiem xd

9crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:42 pm

polly

polly



polly

mhm! takie ma, śliczne! pewnie dlatego pani w supermarkecie poleciała na niego! tak?! kogo?

10crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 8:50 pm

polly

polly



polly

wjechałam na niego w sklepie... wiem niezdara ze mna. w dodatku on popchnął wieżyczkę z puszkami, masakra. sprzedawczyni się na mnie darła przez chyba dobre pięć minut, wieczność! ale uratował mnie z jej szponów, dzięki bogu. naucyzciel? to ile on ma lat? nie za stary?

11crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:05 pm

polly

polly



polly

przeprosiłam! pomogłam w wyobrze wody, potem nadawałam jak idiotka, nei wiem skąd był ten słowotok. a potem zaposił na koncert mnie. hm? to może początkujcy naucyzciel. w każdym razie uważaj, bo może być pedofilem!

12crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:18 pm

polly

polly



polly

crystal! jego oczy mnie rozproszyły po prostu ;x poza tym zaprosił mnei i powiedział że moge wziąć koleżanki to biorę ciebie i betty. poza tym nie znam go lepiej będzie jak nie pójdę sama, chyba.

13crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:27 pm

polly

polly



polly

właśnie nie wiem! zbadacie teren, jak będzie bezpieczny to możecie zniknąć, tylko jak nie będzie to nie zostawiajcie mnie samej. bo co jak oni pija i ćpają i potem mnie zgwałca? ;o

14crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:33 pm

polly

polly



polly

to dobrze, kochane jesteście <3 nie, a co z nim?

15crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:47 pm

polly

polly



polly

jasne, że tak nie zostawiłabym was! na pewno, przecież was kocham! <3 zabiłaś?! jak to? co się stało?

16crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:54 pm

polly

polly



polly

hm, może upiecz jakieś dobre babeczki dla niego w ramach przeprosin? sama nie wiem, ciężka rzecz...

17crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 9:58 pm

polly

polly



polly

jak coś możemy zawsze u mnie coś razem upiec, zawsze ci pomogę, przecież wiesz!

18crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 10:07 pm

polly

polly



polly

okej, to jak coś możesz na mnie liczyć. ubrać? moiom zdaniem nie za wyzywająco, ale też tak żeby podkreślić twoje nogi! nie może cię przecież zaraz zaciągnąć do łozka

19crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 10:16 pm

polly

polly



polly

pamiętaj, najpierw go rozgryźć a potem jak już może coś wyjść. dobra ja zmykam, bo oczka mi się zamykają! napisz mi ptoem jak randka przebiegła! buźka! <3

20crystal Empty Re: crystal Wto Cze 19, 2012 10:25 pm

polly

polly



polly

nigdy nie wiadomo, może być młody w zawodzie i go nie znają dobrze, uważaj na siebi i baw się dobrze <3

21crystal Empty Re: crystal Sro Cze 20, 2012 8:40 am

pablo

pablo



Pablo

To ja dostosuję się do Ciebie, w końcu mam mniej napięty grafik. Powiedz tylko, który wieczór. ; )

22crystal Empty Re: crystal Sro Cze 20, 2012 1:13 pm

pablo

pablo



Pablo

Więc wpadnę dziś po Ciebie około 19. Do zobaczenia!

23crystal Empty Re: crystal Sob Cze 23, 2012 7:27 pm

polly

polly



polly

już nie chodzi o to.... się czuje masakrycznie, bo derek pewnie jest już na mnie zły albo mnie nienawidzi, w ogóle chyba wszyscy mnie nienawidzą, nie wyjdę już nigdy z domu! ;x

24crystal Empty Re: crystal Sob Cze 23, 2012 7:35 pm

polly

polly



polly

pewnie wszyscy tak myślą, że moja. niszczę życia innych! pewnie już mnie potępili.

25crystal Empty Re: crystal Sob Cze 23, 2012 7:52 pm

polly

polly



polly

wiesz, że ja nigdy do niego nic nie miałam, tylko mnie z darrenem tak nakręliście! no ale on wyszedł wczoraj kompletnie załamany, boję się do niego odezwać ;x

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 2]

Idź do strony : 1, 2  Next

Similar topics

-

» crystal
» crystal
» Marko i Crystal
» crystal reynolds

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach