Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Marko i Crystal

3 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1Marko i Crystal - Page 2 Empty Marko i Crystal Czw Cze 14, 2012 6:47 pm

marko

marko

First topic message reminder :

Marko i Crystal - Page 2 8688_f1ed_390

Marko i Crystal - Page 2 1a-Fitted-mirror-door-wardrobe-665x886_large


26Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:16 pm

pablo

pablo

Przewrócił oczami i zaśmiał się kiedy usłyszał jej obawy. Wyglądał na taką niezdarę, że obawiała się iż może sobie uciąć palca! Westchnął i odparł w końcu. - Nie mam mięśni jak Stallone żeby zrobić sobie krzywdę Crystal. - Chwycił więc talerz z pierogami i ruszyli do jej pokoju. A pierogi na pewno były na słono bo takie są najlepsze! Usiedli więc koło siebie na łóżku, a Pablo bez oporu zaczął jeść. Kiedy tylko przełknął zapytał. - Tak właściwie to dlaczego tutaj już nie mieszkach? - Zerknął na nią, a potem nabił kawałek pieroga na widelec i skierował go w kierunku jej ust, ależ on uroczy!

27Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:27 pm

crystal

crystal

zaśmiała się wyobrażając sobie sylvka zamiast pabla i chyba jednak wolała tego drugiego. stallone trochę za stary. - nigdy nic nie wiadomo, pablo. nie widziałam ich z bliska. - zagryzła wargę bo chyba jednak nie chciała by teraz zrobił przed nią jakiegoś striptizu pokazując swoje nagie ciało, bo mogłaby się nie móc oprzeć i chcieć go wytarmosić. miała mu odpowiadać, kiedy ten tak jej podtykał jedzenie, a przecież miała swoje! jednak nie potrafiła mu chyba odmawiać, więc po prostu pochłonęła tego pierożka. - mm - zamruczała wycierając palcem kącik ust. - miałam pracować w jednej z tych posiadłości na hollywood hills i w ostateczności ze sprzątaczki zostałam nianią. a to łączy się z praktycznie całodobową opieką nad małym, więc mieszkam tam. - wzruszyła ramionami i napiła się tej wody.

28Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:32 pm

pablo

pablo

On też wolałby żeby Crystal wolała jego, a nie Stallone. xd - Uwierz mi, nie ma na co patrzeć. - Powiedział i machnął ręką. Pewnie miał w sąsiedztwie koksów, którzy mieli takie bicepsy, że te Pabla nie mogły się z nimi równać. Jednakże cieszył się, że nie był napakowanym łysolem w dresach! Uśmiechnął się widząc jak dziewczyna pochłania pierożka, a potem uważnie jej słuchał. - Więc jesteś całodobową nianią? Wiec jakim cudem masz teraz czas dla mnie? - Zapytał. Na prawdę ją podziwiał! Studiowała medycynę i jednocześnie pracowała na cały etat, wow!

29Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:37 pm

crystal

crystal

pracowała, bo miała już wakacje. poza tym podobno lilka miała obiecywała, ze w czasie studiów jakoś to pogodzą. pewnie będzie zawalała nocki by się uczyć. albo będzie zakuwać z małym na rękach. - mam w porządku pracodawców. poza tym wieczory mam wolne. te które sobie zażyczę... no i kiedy jego siostra ma czas się nim zająć. - zaśmiała się, bo praktycznie lily ją przez większość czasu i tak wyręczała z wszystkiego, tak bardzo lubiła spędzać czas z bratem. - chyba nie żałujesz, ze jednak znalazłam dla ciebie ten czas, co? - przekrzywiła głowę i teraz ona podstawiała mu pod nos pieroga, bo skoro mają zamiar się karmić, to czemu nie.

30Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:46 pm

pablo

pablo

To Pablo też raczej miał wolne skoro były wakacje. Wciągał więc kokę całymi dniami bez konsekwencji i za nic dostawał pensję, jak słodko! - Dobrze, że masz tak elastyczne godziny pracy i na spotkanie nie musiałaś przychodzić z małym w wózku. - Zaśmiał się, a potem zerknął na nią i na pieroga, którego mu wystawiała na widelcu. Oczywiście pochłoną go w sekundzie, bo co to dla niego! - To głupie pytanie, oczywiście że nie żałuję i mam nadzieję, że znajdziesz dla mnie znów czas. - Pokiwał głową i uśmiechnął się. Po czym założył kosmyk włosów Crystal za ucho, bo przysłaniały jej twarz.

31Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 9:50 pm

crystal

crystal

szkoła raczej wolne później... tym bardziej, że noah teraz wyzywa angelę, ze ma iść spać bo jutro do szkoły. to ten. więc nie ciesz się tak z tą koką xd - mhm - pokiwała głową kodując sobie w niej by jednak nie wpaść na durny pomysł i zabrać alexa na którąś z randek z pablo, bo najwyraźniej nie lubi dzieci. chociaż mogła trochę nadinterpretować. odstawiła talerz na szafkę, bo już wszystkie pierogi zjadła i kiedy odwróciła twarz do pabla, miała wrażenie że ten atakuje jej oko, ale tylko chciał pozbyć jej się kłaków! ależ one były niesforne. posłała mu miły uśmiech i spuściła znowu wzrok gdzieś na jego krawat, bo trochę bała się jego oczu.

32Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:03 pm

pablo

pablo

A bo ja żyję w innym świecie i zapomniałam, że teoretycznie do szkoły się jeszcze chodzi! I to wcale nie było tak, że Pablo nie lubił dzieci, tylko nie wyobrażał sobie randki z dziewczyną w czasie jej pracy, po prostu. To nie profesjonalne, a wierz lub nie Pablo był profesjonalistą! Uśmiechnął się widząc jak spuszcza wzrok, na prawdę pochlebiało mu to, że w jego towarzystwie była taka zawstydzona. - To było pyszne. - Odparł i odstawił również pusty talerz gdzieś na szafkę, po czym popił to wszystko wodą. Nie beknął jednak na koniec bo był kulturalny!

33Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:08 pm

crystal

crystal

chciała mu powiedzieć, ze jeśli mu smakowało to będzie mu gotowała codziennie, ale chyba nie zabrzmiałoby to zbyt dobrze. nawet jeśli nie miałaby na myśli nic złego, tylko zwykłe gotowanie i podrzucaniu mu tego jedzonka do domu czy pracy. ale teraz już podniosła na niego swój wzrok i spostrzegła, ze są na jej łóżku. strasznie korciło ją, żeby się na niego rzucić ale on nie robił nic w tym kierunku. może był impotentem? kto wie... od tylu lat ćpania! - jeśli byś jeszcze czegoś chciał to wołaj. - powiedziała nieco zakłopotana i wtedy zgasło światło. - o nie! - jęknęła bo w jednej chwili nic nie widziała. albo korki wyskoczyły albo marko nie zapłacił za prąd, co jest bardziej prawdopodobne.

34Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:16 pm

pablo

pablo

Bo on wcale nie chciał się na nią rzucić, rozebrać, przelecieć, a potem porzucić. Może i był chamem i prostakiem z Meksyku, który ćpał. Ale szanował kobiety ze względu na to, że tak nauczyła go matka. No i owszem miał wybryki z jednorazowym seksem, kto ich nie miał... Ale zawsze na drugi dzień miał kaca moralnego! Więc był w miarę przyzwoitym facetem. Pewnie chciał zrobić coś miłego wobec niej, na przykład musnąć w usta, albo pogłaskać po policzku, ale właśnie wtedy zgasło światło. Westchnął więc i spokojnym głosem odparł. - Masz gdzieś latarkę? Wiesz gdzie są korki? Jeśli to korki to jestem w stanie coś z tym zrobić. - Ale z niego złota rączka!

35Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:24 pm

crystal

crystal

biedny pablo! no i cóż... crystal z pewnością takich wyskoków nie miała. nigdy! jak do tej pory kochała się pewnie z nieliczną grupą (napisałam grubą xd to chyba do ciebie ;3) mężczyzn, gdzie każdego znała dłużej niż pół roku. ale ewentualnie dla pabla mogła zrobić wyjątek. był taki seksi! - ta... poczekaj chwilę. - wstała, ale wtedy usłyszała za oknem jakieś irlandzkie przyśpiewki i opadła na łóżko. - więc to nie korki... sąsiedzi odłączyli prąd, bo chcą się bawić. - odwróciła mordkę w jego kierunku. za oknem świecił im tylko księżyc, co nie dawało jej na tyle dużo światła by mogła widzieć go dokładnie. - przepraszam. możemy już iść, jeśli ciemność ci przeszkadza. - ona mogłaby siedzieć z nim całe życie, bo miał taki kojący głos! i nie wiedziała, która jego godzina. tak pewnie już by biegła do domu lilki, by czasami nie zaspać rano.

36Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:29 pm

pablo

pablo

Dałabym Ci minusa za "grubą", ale nie mogę. xd
Bożee, Pablo miał taką okazję na łatwy seks, a nie chciał tego wykorzystać. Doprawdy złotych chłopak, Crystal powinna to docenić! W żaden nachalny sposób nie próbował się do niej przystawiać, był miły, uroczy, szarmancki, nic po za tym! Westchnął i sam wstał ażeby wyjrzeć przez okno. Faktycznie ktoś urządzał sobie imprezę. - A jednak masz irytujących sąsiadów. - Wymamrotał niezadowolony. Po chwili jednak znów opadł na łóżko, a raczej wygodnie się na nim wyłożył. - Wcale nie musimy iść. Mimo, że nie widzę Ciebie podoba mi się, twój głos jest bardzo uspokajający. - Pokiwał głową.

37Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:36 pm

crystal

crystal

jak to nie możesz? xd
westchnęła. - są irlandczykami. w dodatku kibicami. ostatnio mieli tam jakieś mistrzostwa i za każdego gola, którego im wbili przecinali kable i w ogóle straszyli - pożaliła mu się. - a trochę im tych goli nawbijali. - powiedziała smutno ale kiedy znowu był gdzieś obok niej, a może nawet leżał za jej plecami poczuła się milej. - bardzo miło mi to słyszeć, twój mnie też uspokaja. - przymknęła oczy, co chyba niewiele jej dało, bo tak czy siak nic nie widziała i odróciła głowę przez ramię, by zerknąć na jego biodro, gdzie świecił swoim opalonym ciałem, bo akurat tam mu się koszula podwinęła, a to zauważyła. ale cwaniarka. położyła się obok niego, trochę zestresowana, bo bała się, ze wsadzi jej rękę w gacie a ona nie będzie wiedziała, co ma zrobić. jakby była dziewicą! którą jednak nie była...

38Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:47 pm

pablo

pablo

Pewnie dlatego, że Pablo ma minusową reputację. xd
Roześmiał się. - Doprawdy rozpaczliwie przeżywają przegraną. - Amerykanie raczej nie interesowali się tym, że w Polsce mi na Ukrainie było jakieś tam Euro. Zresztą jaki Amerykanin oglądał piłkę nożną? Raczej skupiali się na koszykówce, futbolu, czy bejsbolu! Może nawet Pablo jakieś mecze z nudów czasem oglądał. Pewnie jego ręka ruszyła w jej kierunku, ale wcale nie do majtek, tylko objął ją jakoś miło, żeby nie bała się ciemności, ani wrzasków za oknem. Po za tym skoro go nie widziała, to chciał jakoś zapewnić, że jest tuż obok, a dotyk był chyba najlepszym wyjściem.

39Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 10:53 pm

crystal

crystal

MWHAHAHAHHAHHAHA! biedaku! tak sobie zasłużył. ; d to teraz mogę jechać na cycki effie ile chcę? ale super! są małe... wklęsłe! bo nie wiem, czy widziałaś kolejny post donnie o tym, że właśnie gdyby miały być mniejsze od effie byłyby wklęsłe <3
- och - westchnęła na to objęcie i lekko się uśmiechnęła, by jednak przybliżyć się do niego. pewnie butów jednak nie mieli na nogach, bo marko zwykle nie sprzątał podłogi, to nie chcieli mu tu nabrudzić. przekręciła się na bok i sama też objęła go jedną ręką. nie była pewna, co teraz. - ładnie pachniesz - szepnęła stwierdzaąc, ze takie kwestie są bardzo często w filmach.

40Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 11:04 pm

pablo

pablo

Jedź sobie ile chcesz, nie wzrusza mnie to a Ozil i tak jest przystojniejszy od Riberiego!
I w ogóle sen mnie zmógł dlatego też idę. I mogę się założyć, że ich też sen zmógł jak tak leżeli i dlatego zasnęli przytuleni do siebie i spali na łyżeczki! Pa!

41Marko i Crystal - Page 2 Empty Re: Marko i Crystal Sro Cze 20, 2012 11:10 pm

crystal

crystal

ale irole ich w środku nocy obudzili, bo tłukli butelki, przez co taka poczochrana crystal serio leciała przez całe miasto by położyć się w swoim aktualnym łóżku.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» marko!
» Marko Srna
» crystal
» crystal
» crystal

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach