Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Baldwin Hills Scenic Overlook

+6
parker
charles
blair
mathilde
noah
admin
10 posters

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 4]

1Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Baldwin Hills Scenic Overlook Czw Cze 14, 2012 11:44 am

admin

admin

Baldwin Hills Scenic Overlook Tumblr_m2uci22jDh1qiqc9ko1_500

2Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:38 pm

noah

noah

spacerował tędy ze swoim wielkim dogiem, którego dostał od jakiegoś brada pitta czy innego johnniego deppa, bo tylko z takimi kolesiami się znał. główkował nad tym, co zrobić, bo jedna młoda aktorka złamała nogę i teraz nie mieli postaci. gapił się dlatego na panoramę miasta i badał, gdzie jest mógłby kupić swoje udziały, bo ostatnio inwestował. i dlatego bił się z alisherem usmanovem o udziały w fejsbuku, ale chyba przegrał bo aż tak bogaty nie był jak ten gruby rusek!

3Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:40 pm

mathilde

mathilde

biedak. mathilde spacerowała tędy i rozglądała się po okolicy. LA było takie ogromne a ona czuła się taka malutka. nikogo nie znała. nic nie wiedziała. gubiła się przy własnym ciasnym mieszkanku i wszystko było jakby nie tak! ze smutną minką usiadła gdzieś tutaj i schowała twarz w dłoniach.

4Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:49 pm

noah

noah

taki kurdupel jak noah raczej nie umie upilnować wielkiego doga, który jak stanął na tylnych łapach miał ponad metr osiemdziesiąt! penie ten, kto mu go dał nie bardzo go lubił i chciał by ten pies, którego słodko nazwał scooby doo, go zjadł. ale scooby doo był szaleńcem, dlatego też podleciał do mathilde i zaczął na nią skakać i szczekać, ale nie by zrobić jej krzywdę, a raczej by się z nim pobawiła. noah był za stary i już nie miał tyle sił. - ty głupi kundlu! wracaj tu! - podbiegł do nich noah i zaczął szarpać psa za obrożę, na co ten tylko go obszczekał i wyrwał znowu biegając wokoł mathilde jak jakiś nienormalny!

5Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:51 pm

mathilde

mathilde

mathilde się przestraszyła tego okropnego psa i ogromnego przede wszystkim. ale kiedy zobaczyła że chce żeby go pogłaskać i posmyrać za uszkiem roześmiała się i go pogłaskała. - nic się nie stało. - powiedziała do mężczyzny. pewnie gdyby była bardziej pewna siebie zakochałaby się w nim od pierwszego wejrzenia.

6Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:55 pm

noah

noah

mathilde w noah? ona jest ślepa?! zamrugał oczami kiedy podniosła głowę i się na niego popatrzyła! - o mój boże! o mój boże... - gorączkowo powtarzał i ujął jej buzię w swoje łapki. - IDEALNA! - zawołał by zaraz się roześmiać, pokazując całemu światu swoje krzywe zęby. nawet ostatnio napisali o nim w jakimś pisemku, w artykule o osobach z show biznesu, które nie ulepszają się i nie korzystają z usług medycyny estetycznej. noah zawsze twierdził, że przecież ktoś musi być brzydki, by inny ładnym mógł być. poza tym takim go stworzyła matka natura, a blizny miał po wypadkowe. kiedyś był w końcu ładniejszy. - daj mi swoje portfolio, dziewczyno, bo nie wytrzymam! - powiedział pospiesznie odsuwając już od niej swoje brudne łapy.

7Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 1:58 pm

mathilde

mathilde

może!!! teraz to się przestraszyła tego faceta który macał ją po delikatnej buzi. nie wiedziała kto to jest bo niby skąd. polubiła jedynie jego psa, który wydawał się najkochańszym zwierzakiem na świecie. - że co mam panu dać? - zapytała zdziwiona. - nie mam żadnego portfolio. - mruknęła cicho i przyglądała mu się ze zdziwieniem. - w ogóle nie za bardzo wiem o co panu chodzi. - dodała niepewnie i spojrzała na niego spod spuszczonej nieznanie głowy. raczej była nieśmiała i nie lubiła kiedy takie coś się wokół niej działo.

8Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 2:03 pm

noah

noah

- jak to nie masz? - odsunął się o krok i zmrużył oczy, ale zaraz pochylił do niej, chociaż wcale nie musiał. miał te swoje marne metr siedemdziesiąt, więc był nawet od niej sporo niższy, z pięć centymetrów... ale to nic! grunt, że jego żonka była tez niezłym kurdupelkiem. tak czy siak zniżył ton głosu. - ile ci daje konkurencja? jeśli podpisałaś kontrakt to nic! pomogę ci go tak rozwiązać, by jeszcze zapłacili ci odszkodowanie! potrzebuję cię! masz idealną twarz do tej roli! - zaklaskał w dłonie, bo to był jego cel. musiała się zgodzić. a on brał ją w ciemno bez sprawdzania jej umiejętności, bo nawet jesli ich nie miała to nieważne, skoro wyglądała jak wyglądała.

9Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 2:08 pm

mathilde

mathilde

- ale ja nie wiem o co panu chodzi. jaką konkurencję? - zapytała i zmarszczyła brwi. - jest pan z jakiejś uczelni czy coś takiego? - zapytała zaciskając usta i zaraz je oblizała. była zdezorientowana i zestresowana tym że tak ją napadł swoim słowotokiem. za to głaskała psa bo wydawał jej się przyjemniejszy.

10Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 2:15 pm

noah

noah

- z uczelni! - wybuchnął śmiechem. - ale jestes dowcipna! pasowałabyś do hbo na stojaka! - klasnął w łapki po raz kolejny i zaraz westchnął. poszperał w swoich spodnia, żałując że nie wziął swoich bojówek, w których każda kieszeń była wypełniona jego wizytówkami i wyjął jakąś pomiętą, która była w tylnej kieszonce. - to moja wizytówka. masz tam adres biura i tak dalej. zagrasz z joe jonasem! więc... cóż. będzie w porządku. co do wynagrodzenia jeszcze się dogadamy, skoro nie jesteś znana - zmrużył oczy, bo jednak nigdy wcześniej jej nie widział, ale już podbiła jego serduszko! - a teraz na razie. mam solarium za pięć minut! - zapiął psa już porządnie i gdzieś go ciągnął.

11Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Pią Cze 15, 2012 2:17 pm

mathilde

mathilde

zdziwiła się koszmarnie patrzyła na to wszystko i poszła do siebie myślec.

12Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 9:39 am

blair

blair

była już w stanowczo lepszym humorze więc przyszła tutaj trochę się porozciągać i tak dalej bo dbała o figurę. teraz starała się jakoś zrobić szpagat czy coś równie wymagającego. może przygotowywała się do pracy w jakimś klubie nocnym i chciała być rozciągnięta, kto ją tam wie!

13Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 9:43 am

charles

charles

Powiedzmy, że Charlie przyszedł tutaj, żeby skorzystać z ostatnich dni spokoju! Bo jak zaraz urodzi się dziecko, to już nie będzie na to czasu! Chyba, że będzie uciekał od płaczu malucha! No, ale pewnie nieee, Lexie go nie wypuści czy coś. Wiec teraz sobie tutaj biegał!

14Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 9:47 am

blair

blair

Lexie będzie go tyrać bo sama będzie zmęczona! biedak. ;c w każdym bądź razie blair była tak niewidoczna, pewnie siedziała w jakimś super kamuflażu, że charles ją potrącił albo nawet nastąpił jej na dłoń czy coś podobnego. w każdym bądź razie ona zdążyła mruknął poirytowane ała i od razu wstała na równe nogi. - czy ty nie patrzysz gdzie chodzisz?! - zapytała wkurzona i zmierzyła go wzrokiem.

15Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 9:56 am

charles

charles

No biedny, chociaż ty jedna to widzisz!
Biegł ze słuchawkami, więc jej nie usłyszał, tylko widział, że nagle wstała i jakieś nerwowe ruchy warg wykonywała. Wyciagnął się słuchawki i przystanął patrząc na nią. -w czymś pani pomóc? - zapytał zdezorientowany.

16Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 10:06 am

blair

blair

oczywiście! mam w sobie ogromnie dużo współczucia dzisiaj dla niewyspanych i zmęczonych osób xd
- pytasz mnie o coś takiego po tym jak mnie staranowałeś?! upadłeś na mózg jako dziecko?! - warknęła w jego stronę. - powinieneś przejść się do okulisty! - krzyknęła wymachując rękami na wszystkie strony. była raczej wybuchowa i wszystko brała bardzo emocjonalnie.

17Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 10:11 am

charles

charles

O, to bardzo dobrze, bo ja nie śpię od 3!
Charlie patrzył na nią jak na jakąś wariatkę i zrobił krok do tyłu, żeby go tymi rączkami nie poobijała. -wpadłem na panią? jej.. - pokręcił głową. -przepraszam w takim razie, proszę mi wybaczyć! Wygląda pani na całą! - powiedział, ale zaraz zmrużył oczy -chyba, że jednak jestem ślepy, jeśli coś pani się stało, mogę natychmiast odprowadzić na pogotowie!

18Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 11:36 am

blair

blair

- nie dość że ślepy to idiota! - prychnęła i pobiegła do domu.

19Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:28 pm

parker

parker

siedział sobie na trawie i przyglądał się panoramie miasta. czasami lubił posiedzieć sam na takim odludziu i pomyśleć.

20Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:30 pm

liliann

liliann

przyszli tu z lily bo odkąd się poznali na pewno bardzo często się spotykali i spędzali ze sobą tyle czasu ile to jest możliwe. a lilka się cieszyła z tego wszystkiego. - dziwne miejsce.... zawsze bałam się tutaj przychodzić sama. wydawało mi się że znajdę tu jakiegoś trupa. - wyznała mu kiedy usiadła obok niego i oparła się o jego bok.

21Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:36 pm

parker

parker

on ją też bardzo polubił, więc wykorzystywał prawie każdą wolną chwilę na spędzenie z nią. - trupa? - zaśmiał się. - ja bym się bardziej bał, że spadnę z tej góry - stwierdził, nadal gapiąc się w dół. czasami się nawet obawiał, że się poślizgnie i sturla, dlatego nie podchodził za blisko.

22Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:40 pm

liliann

liliann

roześmiała się - naprawdę się o to bałam, nie śmiej się ze mnie! - szturchnęła go lekko i zaśmiała się. - to była ogromnie stresująca chwila kiedy tu przychodziłam. - pokręciła głową. - a o tą góre to też, ale raczej chyba bardziej o tych zbirów. - powiedziała śmiejąc się dalej. - nie mów że też byś się nie bał znaleźć trupa... - powiedziała poważniej.

23Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:44 pm

parker

parker

- nie śmieje się z ciebie - powiedział rozbawiony i objął ją jedną ręką, dając jej buziaka w policzek. - brawo, pokonałaś swój strach - zaśmiał się znowu. - nie mówię, że nie bałbym się, bo raczej nie chciałbym wpaść na jakiegoś trupa, ale raczej nie martwiłem się o to, kiedy tutaj przychodziłem - wzruszył ramionami i zamyślił się. przedtem nie wpadło mu do głowy, że to całkiem niezłe miejsce na pozostawienie ciała martwego człowieka, czy czegokolwiek innego.

24Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:48 pm

liliann

liliann

jakby chciał teraz kogoś zabijać to wiedział gdzie ukrywać trupa xd - jasne, śmiejesz się ze mnie. - powiedziała ale sama się zaśmiała bo ona się nie gniewała na niego przecież. przytuliła się na chwilę do niego. - bo nie myślisz racjonalnie parker. - powiedziała szczerząc się do niego i dała mu buziaka w policzek też.

25Baldwin Hills Scenic Overlook Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sro Cze 20, 2012 1:57 pm

parker

parker

na pewno xd. - nie prawda - zrobił się poważny, ale tylko na chwilę, bo nie mógł się powstrzymać i zaraz roześmiał się. - to ty masz jakieś czarne myśli - zaśmiał się.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 4]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach