Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Baldwin Hills Scenic Overlook

+6
parker
charles
blair
mathilde
noah
admin
10 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

1Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Baldwin Hills Scenic Overlook Czw Cze 14, 2012 11:44 am

admin

admin

First topic message reminder :

Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Tumblr_m2uci22jDh1qiqc9ko1_500


51Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:05 pm

darren

darren

uśmiechnął się jeszcze szerzej widząc uroczy uśmiech na jej ślicznej twarzy! - hoho, dobre pytanie - pewnie nic nie pamiętał, bo ta się spił. aha i ktoś u mnie w bloku ma wcześniej transmisję meczu, bo się wydzierał pół minuty przed golem u mnie xd - ale oczywiście, że dobrze! jak zawsze! - był niepoprawnym optymistą jeśli chodzi o wszystko niezwiązane z uczelnią, na której go nie chcieli.

52Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:08 pm

betty

betty

hahaha, może przepowiada przyszłość! i dobrze, że nie wiedziała, że tak się spił, bo zaraz miałaby przed sobą briana z twarzą darrena i posądziłaby go o bycie takim, jaki on! ona serio teraz będzie miała jakąś awersję do chłopaków, nawet do dobrych i kochanych!
- najwyraźniej aż za dobrze się bawiłeś, skoro teraz cię ukarało. - stwierdziła. ciekawe, za co ją tak karze, że zawsze ma takiego okropnego pecha, ach!

53Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:18 pm

darren

darren

może!
- noo może... ale na szczęście jestem cały i zdrowy, tylko trochę kolano mnie boli, ale to tam nic - machnął ręką, bo przecież był facetem, więc nie będzie marudził z powodu jakiegoś tam bólu kolana. a tak naprawdę pewnie mu się przestawiło coś w stawie, ale on i tak będzie udawał, że wszystko w porządku! - w ogóle chyba ci przeszkodziłem, co? - spytał zerkając ciekawie na kiążkę, bo był ciekaw co czytała. jakby jeszcze czytał książki... a jedyne co przeczytał to pewnie dzieci z bullerbyn, bo to chyba wszyscy przeczytali. chociaż może nie w usa, ale on był z irlandii to mógł.

54Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:27 pm

betty

betty

wbiła wzrok w jego kolano.
- trochę sobie obtarłeś. - przyznała. na szczęście nie leciała krew, bo wtedy betty by zemdlała na sam jej widok. albo właśnie ruszyłaby do ratunku i wyciągnęła z torebki całą podręczną apteczkę. najpierw nie załapała, o czym on mówi, ale dopiero po chwili przypomniało jej się, że siedziała tu książkę. - ach, to. - pogładziła dłonią okładkę. - niee, i tak jakoś nie mogłam się skupić na czytaniu. - podniosła wzrok i uśmiechnęła się do niego znowu. na pewno zauważyła jego akcent, ale było jej głupio się o niego pytać. w ogóle była onieśmielona, jak zawsze w kontaktach z facetami.

55Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:34 pm

darren

darren

- a tam, obtarcie - machnął ręką znów, przez co mógł w sumie trochę wyglądać jak homoseksualista. i usiadł obok niej, bo tak to cały czas stał i go zaczynały nogi boleć. - mogę sobie usiąść, bo już mnie nogi zaczynają boleć od tego stania - powiedział do niej z ładnym uśmiechem oczywiście, który go nie opuszczał. - hm, coś cię gryzie? - wyczuł, bo czasami był dobry w te klocki i może powinien spróbować dostać się na psychologie a nie reżyserię, gdzie było milion chętnych więcej! i pewnie gadał tak jak irlandczyk, który pytał mi się o restaurację, a ja go nie rozumiałam, xd

56Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:42 pm

betty

betty

- jasne, siadaj. - przesunęła się od razu i pewnie zrobiło jej się głupio, że wcześniej tego nie zaproponowała, tylko rozsiadła się na tej ławeczce jak pan i władca. zdążyła już polubić ten jego uśmiech i cały czas go odwzajemniała. - taaak, ale to nieważne, nie chcę zadręczać nieznajomego swoimi problemami. - zamachała rękoma przed twarzą, jakby chciała odgonić od siebie te problemy czy coś. moja koleżanka teraz pracuje jako kelnerka i irlandczycy zostawili jej raz sto złotych napiwku. xd

57Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:47 pm

darren

darren

cały czas myślałam, że ona na trawie siedzi nie wiem czemu xd - noo nieee - zrobił jakąś fajną minkę, wcale nie taką, że go tam zadręcza czy coś - powiedz, co cię dręczy... będzie ci lepiej - popatrzył na nią zapewniając swoim wzrokiem, że będzie dobrze! oooo, kochani ci irlandczycy xd

58Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:53 pm

betty

betty

pewnie dlatego, że nie widzisz zdjęcia! mogła siedzieć na trawie, na ławce, na drzewie, bez różnicy.
- nieee, naprawdę. - odgarnęła włosy za ucho, po opadły jej na twarz z tego wszystkiego. przekręciła głowę, żeby na niego spojrzeć i posłała mu delikatny uśmiech, żeby nie myślał, że ona nie chce z nim rozmawiać, tylko naprawdę miała trudności z otwarciem się, a tym bardziej opowiadaniu jakiemuś nieznajomemu o swoim wczorajszym wieczorze, bo jeszcze by wykorzystał jej historię, udawał miłego, a potem też ją zgwałcił! - powiedzmy, że ja po prostu wczoraj się tak dobrze nie bawiłam, jak ty. - wyjaśniła pokrótce.

59Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 7:58 pm

darren

darren

pewnie tak, chociaż na innej przeglądarce widziałam :c
ktoś ją zgwałcił!?:C jakby mu powiedziała to by od razu poleciał mu najebać, nawet jeśli okazałoby się, że to jakiś jego kumpel, to tym bardziej w sumie! - okej, jak nie chcesz to nie mów, rozumiem - powiedział nie nalegając, bo skoro nie chciała mówić to on to uszanuje. poza tym nie miał pojęcia, że rzeczywiście było kiepsko u niej. - no to następnym razem jak będziesz gdzieś szła to musisz zadzwonić do mnie - zażartował, bo nawet nie znali swoich imion a co dopiero telefonów.

60Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:05 pm

betty

betty

u mnie też tak jest, że każda przeglądarka co innego pokazuje. xd nie zgwałcił jej, ale było blisko, obmacywał ją i jej groził i w ogóle. mówiłam wczoraj, że bethany powinna się cieszyć i doceniać kenny'ego, bo on chyba jedyny był wczoraj kulturalny na tej imprezce!
- taaak? ciekawe, jak to zrobię. - zaśmiała się od razu, odganiając myśli od wczorajszego wieczoru i mając nadzieję, że on też nie będzie drążył tematu. szczególnie, że wydawał jej się coraz bardziej uroczy.

61Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:15 pm

darren

darren

xd jak dobrze trafiła! ale kiedyś muszą jeszcze na siebie trafić, w sensie bethany i kenny! oczywiście, że nie będzie, skoro zauważył, że mówienie na temat, który ją gryzł to jak stąpanie po cienkim lodzie. więc w ogóle jakby tej sprawy nie było dla niego. - no jak to jak, ja ci podam numer, a ty dzwonisz kiedy masz ochotę na dobrą zabawę! -roześmiał się.

62Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:21 pm

betty

betty

ale wiesz, ze jak na siebie trafią, to skończy się na tym, że ona już nie będzie dziewicą. xd EJ! w ogóle przeglądałam teraz smsy polly i wyszło na to, że on się przyjaźni z polly i crystal, czyli przyjaciółkami betty i chyba oni wszyscy w czwórkę wczoraj byli na tym koncercie......ale dobra. może nie znają się osobiście, tylko z opowieści i jak poznają swoje imiona, to się domyślą, że to oni. xd
- dzieki, chociaż nie wiem, czy w najbliższym czasie będę taka chętna do imprezowania. - usmiechnęła sie delikatnie, jaka głupia, on jej daje swój numer, a ona znajduje jakieś wymówki..........

63Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:30 pm

darren

darren

xddddddddddd no tak, darren się przyjaźni z polly, a crystal rozjebał kamienicę także pozdrawiam xd ale na pewno jakoś się minęli, pewnie darren gdzieś się zgubił podczas koncertu, a przyszedł tylko z polly, a one doszły później! - okej, nie mówię, że teraz w tym tygodniu, ale kiedyś jak będziesz się nudzić i najdzie cię ochota na zabawę to przypomnisz sobie tego rudego gościa, sierotę, który potyka się o własne nogi i gotowe! możesz pisać, dzwonić czy co tam chcesz! - nawet mogła rozdać ten numer koleżankom, ale tego już nie powiedział.

64Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:40 pm

betty

betty

nie ma to jak się ogarnąc na czas.<3 roześmiała się.
- a co, jeśli to ty nie bedziesz mnie pamiętać? - spytała, przekrzywiając trochę główkę i przyglądając się mu uważnie, jakby chciała go zapamiętać. - poza tym nie wiem, jak cię zapisać. jako rudego chłopaka, który potyka się o własne nogi? - powtórzyła po nim, uśmiechając się lekko. i cały czas też pisala smski z polly, także ogólnie pozdrawiam nieogar.

65Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:44 pm

darren

darren

no xd na pewno darren czuł się tam niechciany, ale co tam, nie miał nic lepszego do roboty, więc katował swoją obecnością biedną betty! - nie ma takiej możliwości - zaśmiał się kręcąc dodatkowo głową. - no jak chcesz i ci się zmieści taka nazwa - wzruszył ramionami, podśmiechując się cicho - zawsze możesz spytać mnie o imię - powiedział jakby jej podpowiadał to.

66Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:48 pm

betty

betty

jej się bardzo podobały takie tortury, były lepsze, niż te, które zaserwował jej brian i w ogóle cały był lepszy, więc wiadomo!
- to też dobry pomysł. o ile będę kojarzyć, że to imię tego rudego chłopaka od przewracania się. - zaśmiała się i spojrzała na niego przeciągle, ale aż się zawstydziła, więc wbiła wzrok w telefon. - to jak masz na imię? - spytała w końcu.

67Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:52 pm

darren

darren

właśnie miałam się pytać kto ją tam prawie zgwałcił, bo już bałam się, ze robbie, który odprowadza bethany do domu xd roześmiał się razem z nią - jestem pewny, że tak! - i aż się zdziwił, kiedy mu się tak przyglądała długo. i chyba aż z tego wszystkiego też trochę zawstydził. - darren - powiedział z nieustającym uśmiechem na twarzy. - no to teraz moja kolej. jak masz na imię? - zapytał z wyszczerzem na twarzy, bo myślał, że jest taaaki fajny w tym momencie.

68Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 8:58 pm

betty

betty

hahaha, teraz brian będzie postrachem wszystkich dziewczyn? xd dla niej był teraz fajny, więc dużo się nie mylił! wstukała jego imię do telefonu, ale z początku nie pomyślała, że to może być darren od polly, bo przeciez w tym mieście mogło być milion darrenów. no dobra, bez przesady.
- betty. miło cię poznać, darren. - uśmiechnęła się delikatnie. - to teraz możesz mi podać ten numer. - oznajmiła i kiedy zaczął dyktować, akurat dostała smska od polly, naginam czasoprzestrzeń jak zawsze. - przepraszam, tylko umawiam się z przyjaciółką. - zamachała telefonem.

69Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:03 pm

darren

darren

no pewnie tak, właśnie beth z betty chyba są przyjaciółkami? jak nie to mogą być, bo to chyba jednak jakaś lilki była. albo nie, nie wiem, wszystko mi się już myli. - mi też ciebie miło poznać, betty -uśmiechnął się uroczo i teraz dochodzimy do momentu, w którym darrenowi coś zaczęło świtać. - aaa ok, ok. spoko - uśmiechnął się do niej, że nic się złego nie dzieje z tego powodu - hm - mruknął po dłuższej chwili zastanowienia i gapienia się na betty twarz - czy ty czasem nie jesteś przyjaciółką polly? bo miała przyjść na wczorajszy koncert z jakąś betty i crystal... ale może to tylko zbieg okoliczności - powiedział zastanawiając się czy nie robi z siebie głupka. ale i tak już zrobił wcześniej, wiec co mu szkodzi.

70Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:10 pm

betty

betty

mogą byc, bo te wszystkie dziewice to i tak muszą się trzymać razem, tu jest ich tyle! założą jakiś klub czystości. xd
spojrzała na niego zaskoczona, kiedy o to spytał i nawet przerwała w połowie pisania smsa.
- właśnie z nią piszę. to znaczy z polly. - roześmiała się, bo rzeczywiście była na tym koncercie z polly i crystal, do momentu, w którym jej one nie zniknęły, a resztę historii znamy. - byłeś wczoraj na tym koncercie? nie widziałam cię. - uśmiechnęła się lekko. może gdyby go poznała wcześniej, to nic złego by jej się nie przytrafiło. okropna polly, że trzymała ich obojga w ukryciu przed sobą przez tak długi czas!

71Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:16 pm

darren

darren

hahahaha xd no właśnie, teraz zwalmy wszystko na biedną polly xd - nie no? - usmiechnął się jednak trochę nie wierząc - na serio? pozdrów ją ode mnie - roześmiał się i rozejrzał na boki czy tam na tą panoramę. - byłem, byłem, z polly właśnie, ale potem w czasie koncertu się zgubiliśmy, a potem to już spotkałem kumpli no i widzisz - zaśmiał się - dzisiaj ze mną trochę kiepsko było.

72Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:30 pm

betty

betty

wychodzi na to, że wszystko jej wina, z derekiem i kat, teraz z nimi.... ach, ta polly!
- pozdrowię i przy okazji spytam, dlaczego nigdy nas sobie nie przedstawiła. - powiedziała, może trochę zbyt odważnie, najwyraźniej nabierała pewności siebie albo wlaśnie była na tym etapie, że wpadała w radosny słowotok i mówiła rzeczy, których potem żałowała. uśmiechała się jednak ładnie, żeby zatuszować potencjalne wpadki. - no tak, ja też ją tam zgubiłam. - pokiwała głową, nie chcąc gadać o tym koncercie. i miała nadzieję, że brian nie należał do kumpli darrena! chociaż już zdążyła sobie wyrobić opinię, że darren to taki dobry chłopak, to nie mógł go znać.

73Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:35 pm

darren

darren

a nie wiem nawwet, ale nie chce mi się sprawdzać w relacjach. - no właśnie, koniecznie tak zrób! - przytaknął jej, zgadzając się z betty w stuprocentach, bo jak polly mogła nie przedstawić mu tak uroczej koleżanki! ale w sumie jak sam im potem zniknął to nawet nie miała jak :c no ale. - czyli też byłaś z nią! - bo tego chyba jeszcze nie wiedział. - no popatrz, co za zbieg okoliczności, albo raczej wyminięcie. nie wiem - zaśmiał się. zrobiło się późno już dosyć, dziwił się, że jeszcze nie zaczęła bać sie tu z nim siedzieć! - daleko stąd mieszkasz? - zapytał - bo zrobiło się trochę późno, jak chcesz to mogę cię odprowadzić albo wsadzić w taksówkę - bo może już nie chciał się tak narzucać, źle by zrozumiała albo coś.

74Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:45 pm

betty

betty

lepiej nie sprawdzaj, bo jeszcze by się okazało. xd
- raczej zbieg okoliczności, że poznaliśmy się dzisiaj, nawet nie wiedząc, że wczoraj się tak wyminęliśmy i że znamy polly i w ogóle. - wymyśliła, ale dodała to "i w ogóle", bo w pewnym momencie pomyślała, że może to przeznaczenie i że prawdziwa miłość zawsze się odnajdzie i tak dalej, więc przez chwilę nie wiedziała, co powiedzieć. miała zdecydowanie zbyt wybujałą wyobraźnię, szczególnie, jeśli chodziło o wyobrażenia o jej księciu z bajki. (ale żeby książę z bajki rudy...?) spojrzała na zegarek. - o rany, totalnie się zagapiłam, nie zauważyłam, że już tak późno. - naprawdę się zdziwiła. tak się zagadała, że zapomniała o tym, że od wczoraj bała się ciemności i nieznajomych. xd - właściwie to złapałabym taksówkę, bo i tak jadę na noc do polly. - wstała z ławki/trawy i przygładziła swoją bluzkę. - więc muszę tylko na chwilę wpaść do siebie i wtedy do niej. możemy nawet wziąć jedną taksówkę, kieruję się do westwood, a ty? - spojrzała na niego wyczekująco, modląc się, żeby móc z nim jeszcze przez chwilę porozmawiać w taksówce.

75Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 3 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 9:53 pm

darren

darren

śmiesznie by było xd
roześmiał się. - no tak, wiesz co, ja z nią muszę pogadać na poważnie, dlaczego nas wcześniej nie poznała! - ja na historic core - nie powiem trochę był zawiedziony, ale zaraz szybko coś wymyślił! - ale wiesz co, wolę upewnić się czy na pewno tam dotrzesz, poza tym muszę opieprzyć polly - roześmiał się, bo nie wiedział, że ona teraz była w takiej beznadziejnej sytuacji troszkę. - więc mogę odprowadzić cię pod same drzwi jej mieszkania. chyba, że ci się narzucam - dodał, bo jednak narzucać się nie chciał.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach