Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Baldwin Hills Scenic Overlook

+6
parker
charles
blair
mathilde
noah
admin
10 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Baldwin Hills Scenic Overlook Czw Cze 14, 2012 11:44 am

admin

admin

First topic message reminder :

Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Tumblr_m2uci22jDh1qiqc9ko1_500


76Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 10:00 pm

betty

betty

aż sprawdziłam przez Ciebie, ale lilka Ci się nawet nie wpisywała do relacji, więc wiesz!
- ja chyba też. poza tym słyszałam o tobie tyle historii, że to aż dziwne, że to nie ona nas sobie przedstawiła, tylko spotkaliśmy się przypadkiem. - stwierdziła, kręcąc głową z niedowierzaniem. zmartwiła się, że mieszka w innej dzielnicy, ale nie dała tego po sobie poznać, zresztą on szybko przedstawił jej swój pomysł, który tylko wywołał na jej twarzy kolejny szeroki uśmiech. szczególnie, że przy nim czuła się bezpiecznie, a teraz to podstawa! - moglibyśmy ją zaskoczyć i przyjść razem i od razu jej wytknąć, że musieliśmy sami się poznać. - wymyśliła z rozbawieniem, ale zaraz sobie uświadomiła, w jakim polly może byc opłakanym stanie. - chyba że będzie już w pidżamie. wtedy chyba by mnie zabiła, że cie przyprowadziłam. ale i tak możemy złapać jedną taksówkę, zawsze wyjdzie taniej. - wymyśliła.

77Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 10:08 pm

darren

darren

xd ale zawsze mogą być jakimiś kumplami, ale wtedy brian by tylko oberwał od darrena zresztą jeżei kiedyś się o wszystkim dowie to i tak to zrobi xd taki z niego honorowy obywatel, stający w obronie kobiet! szkoda, że wczoraj go tam nie było to by ją obronił:c - naprawdę? - roześmiał się - mam nadzieję, że wypowiadała się o mnie w samych superlatywach. no ale tak, ja też często słyszałem o tobie, nie mogę, bo idę z betty na zakupy, kiedyś cię z nią poznam. mhm - zaśmiał się kpiąco - ale wiesz co. powiem ci, że dobrze, ze sami wzięliśmy sprawy w swoje ręce - roześmiał się - bo tak pewnie jeszcze z dziesięć lat by nas nie poznała! - hm, okej, skoro już idzie spać to nie będę jej przeszkadzał. i okej, skoro tak to podjadę z tobą, odwiozę cię do polly i wrócę do siebie. ale wiesz co, nie mów jej, że się poznaliśmy, zrobimy jej psikusa - zaśmiał się i pewnie zadzwonił po taxi bo było już naprawdę późno. taka dziewczyna jak betty powinna już o tej porze dawno spać!

78Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 10:16 pm

betty

betty

w pewnym momencie aż się przestraszyłam i chciałam pisać, żeby ktoś ją ratował, ale musiała to w końcu przeżyć sama! i betty ma nadzieję, że nigdy go nie spotka i nawet nie wie, jak on się nazywa, chyba że kiedyś go wspólnie spotkają, to tylko tak mógłby się dowiedzieć.
- ja raczej często słyszałam "jesteś pewna? darren mówił inaczej...". chyba powinnam cię nie lubić, że zawsze podważałeś moje zdanie! - roześmiała się, bo przecież nie był niczemu winny. teraz nawet nie dziwiła się polly, że zawsze wolała słuchać jego, niż betty! - może zrobiła to specjalnie, bo chciała miec nas tylko dla siebie? myślała, że polubimy się bardziej i o niej zapomnimy. - wymyśliła, chociaż zaraz zrobiło jej sie głupio, bo mogło to zabrzmieć dwuznacznie, a przynajmniej w jej małej główce, która za dużo sobie zawsze wyobrażała. - poprosimy ją, żeby nas ze sobą zapoznała? - spytała, bo nie wiedziała, jakiego on chce jej robić psikusa. czy po prostu wyskoczyć pewnego dnia i się witać jak najbliżsi przyjaciele. zerkała na niego nieznacznie, kiedy zamawiał taksówkę i przygryzła wargę.

79Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 10:21 pm

darren

darren

roześmiał się - na pewno tak nie było! polly zawsze gada takie głupoty - wymyslił, bo musiał się z tego jakoś wykręcić. - hahaha, nie wiem, zobaczymy ile jeszcze będzie nam obiecywała to zapoznanie nas - i wsiedli to taksówki, która zaraz podjechała, odwiózł ją do polly, a potem sam wrócił i zasnąl od razu, bo taki był śpiący, jak ja, dobranoc!

80Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 23, 2012 10:24 pm

betty

betty

a ona u polly musiała się powstrzymywać, żeby nic nie mówić o darrenie, a potem pewnie jej się śnił, znając ją...

81Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:07 pm

josephine

josephine

Ubrana w obcisł strój sportowy dobiegła sobie aż tutaj. Teraz pewnie rozciągała kończyny na jakimś dużym kamieniu, robiła skłony i w ogóle intensywnie się rozciągała. Bo wiadomo, sport to zdrowie! Szkoda tylko, że ten cały wysiłek fizyczny tłumiła papierosami, które też niestety uwielbiała.

82Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:10 pm

darren

darren

twoje postaci wszystkie są takie wysportowane? xd bo u mnie zazwyczaj takie lenie jak darren, który owszem lubił sport, ale oglądać w telewizji czy tam na stadionie.. dziś znów siedział sobie gdzieś tam i odpoczywał, właśnie na tym kamieniu, na którym rozciągała się josephine. pewnie musiał być dość sporych rozmiarów ten kamień. o i darren właśnie popalał sobie jakiegoś papierosa, tak na odstresowanie.

83Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:15 pm

josephine

josephine

Haha, a tak jakoś się składa,że wszystkie lubią sport, ale to chyba przechodząca cecha ze mnie xd w takim razie to był głaz a nie kamień! Skoro on tam siedział, a ona nawet go nie zauważyła. Dopiero gdy się nieco przesunęła, bo jakaś tam wypukłość głazu jej nie pasowała pod butem, zauważyła go i się przestraszyła. -Ojezusmariaiwszyscyświęci! Przestraszyłeś mnie! Czego nic nie mówisz, że tu jesteś?! -serce jej chyba zaraz wyskoczy z klatki, właśnie tam się trzymała rękami, jakby chciała temu zapobiec. -Jeszcze z papierosem, no wiesz. A ja tu chciałam na moment zapomnieć o moim brzydkim nałogu. -tak na niego biednego naskoczyła, oj.

84Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:24 pm

darren

darren

jezu ja nienawidzę biegać xd ale ostatnio zaczęłam ćwiczyć jogę, haha. to w sumie ode mnie też przechodzi na postacie, to moje lenistwo... prawie się jej przestraszył, aż podskoczył z wrażenia na jej słowotok! gapił się na nią przez chwilę, mrugając oczami, przez co prawie wypaliłby sobie dziurę w spodniach, ale w ostatniej chwili się ogarnął i strzepnął końcówkę papierosa na ziemię. - ojej, przepraszam - roześmiał się na jej ostatnie słowa. - jak chcesz mogę cię poczęstować - wyszczerzył się głupkowato, ale cham trochę.

85Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:34 pm

josephine

josephine

Dla mnie bieganie jest spoko xd ale bardziej wtopiłam się już w stretching i nałogowo robię brzuszki xd Gdy tak nic nie mówił, ona oparła ręce na biodrach i patrzyła na niego piorunującym wzrokiem. Gdyby się nie odezwał to znów zalałby go potok słów z jej ust. -Nie mogę, nie teraz, kiedy ćwiczę! -odpowiedziała nieco oburzona. No bo widział jej strój to chyba się domyślił, co ona tu robi. A miała swoją taką zasadę, że kiedy miała na sobie sportowe cicuhy to nie sięgała po papierosy. Sięgnęła po swój miniaturowy plecak i wyciągnęła z niego litrową butelkę, z której napiła się wody. Gdy skończyła, oblizała usta. -Gdybyś nie był taki bezbronny to inaczej bym z tobą postąpiła. Będziesz mógł poczęstować mnie papierosem, jeśli odprowadzisz mnie do domu. Chyba, że wcześniej zwiejesz...-odpowiedziała i uśmiechnęła się kącikowo. Była bezpośrednia, a co.

86Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:42 pm

darren

darren

brzuszki nieee, chociaż dzisiaj na działce zaczęłam robić, to wszystko przez tą jogę...;/ a w sumie dobrze, przynajmniej się trochę ruszam xd miniaturowy plecak i litrowa butelka! w ogóle nie kąpałaś się ostatnio w fontannie na rynku, bo taka podobna do ciebie była ta dziewczyna xddddd - okej - wzruszył ramionami z papierose w ustach z dłońmi wyciągniętymi przed siebie w obronnym geście, bo aż jej się wystraszył tak się nakręciła. - bezbronny? - zrobił wielkie oczy - to znaczy? - bo nie wiedział o co jej dokładnie chodzi, czy wygląda na takiego zmarnowanego po pracy czy wiedziała, że nie potrafi się bić czy co! chociaż bić się chyba potrafił jako tako, dopóki przeciwnik nie był pięć razy większy od niego. - hm - przyjrzał jej sie zastanawiając sie nad jej słowami. była całkiem ładną dziewczyną, ale jeszcze zobaczy czy jest warta tego papierosa i odprowadzania do domu!

87Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:51 pm

josephine

josephine

Jejku no, takie lekko zarysowane mięśnie brzuszka są świetne! Ahaha, no jak czytałam posta to też zwróciłam uwagę na miniaturowy plecak i litrową butelkę, ale nie chciało mi się już edytować xddd nie, nie kąpałam się, ostatni raz na rynku byłam we wtorek, ale wszystko pamiętam więc wykluczam kąpiel w fontannie xdd -No stoisz taki nieco przestraszony, nie wiem czy mną czy czymś innym, skromny i uległy. Takie jest moje zdanie na tą chwilę. -wyjaśniła pakując butelkę do plecaka. -Nie lubisz się bić co? -popatrzyła na niego. W jej oczach wyglądał na ułożonego, sympatycznego chłopaka. Nie do końca tacy ją kręcili najbardziej, ale nadrabiał wyglądem, więc można mu wybaczyć. -Nie zastanawiaj się tak długo, bo się rozmyślę i sama się odprowadzę. -poinformowała go. Zarzuciła plecak na plecy i była gotowa by wracać. W ogóle to mieli się z Claudią spotkać, ale Donek wszedł w paradę ;<

88Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 7:58 pm

darren

darren

hmhmhm, a to chyba był piątek chociaż nie jestem pewna dokładnie. no i nie mówie, że są złe tylko ja ich nienawidzę robić xd i tak piątek, bo było tak gorąco, dzisiaj to juz w ogóle.. zrobił jeszcze większe oczy niż przed chwilą i nawet otworzył usta ze zdziwienia. zaraz się roześmiał jednak. - po prostu nie wiedziałem, że ktoś tu oprócz mnie jest, a tak nagle zaczęłaś gadać, że się zdezorientowałem, tak to nazwijmy - uśmiechnął się tak jakoś. - o jezu, dziewczyno, weź się ucisz lepiej! - roześmiał się - tracisz coraz bardziej szanse na tego papierosa - pogroził jej w żartach, żeby nie mówiła, że taki uległy...... bo dla niego jednak to była jakaś tam zniewaga jako faceta! ale uniósł tyłek gasząc żarzącą się końcówkę o ten głaz. ale nadal stał w miejscu. no właaaaaśnie,echech;c randkuje sobie z nim zamiast darrenem:c

89Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:17 pm

josephine

josephine

Jeszcze ich skojarzymy! Claudia będzie wybierać między nimi dwoma xd Dobrze, że zareagował tym śmiechem, bo gdyby się spłoszył jeszcze bardziej to ona bez zastanowienia ruszyłaby sama w drogę powrotną. Nie lubiła facetów, którzy wykazywali się mniejszą odwagą niż ona i w ogóle, którzy byli ciotami. Józefa potrzebowała silnego chłopa! -No dobra, to już się zamykam. Nic już nie powiem. Bo jednak chcę tego papierosa dostać od ciebie. Dawno niczego nie dostałam. -wzruszyła ramionami. No i pewnie zaczęli schodzić w dół, bo na zdjęciu to tak wygląda, jakby to było jakieś wzgórze.

90Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:24 pm

darren

darren

spoczko xd no ewentualnie ruszył za nią swój wcale nie tłusty zad, bo praktycznie pewnie miał płaski tyłek... ale i tak był seks z tymi rudymi włosami xd bo nie wiem czy wiesz, że był irlandczykiem-rudzielcem! - okej, niech ci będzie - udał, że spogląda na nią nieśmiało, ale robił sobie teraz tylko jaja. wyciągnął w jej kierunku paczkę, ale zaraz jednak ją cofnął. - ale chwila, chwila... nie miałaś przypadkiem nie palić w sportowym stroju? - chyba, że tego nie mówiła na głos tylko w myślach, to czyli darren miał magiczne zdolności, bo nie chce mi się sprawdzać.

91Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:40 pm

josephine

josephine

Rudy Irlandczyk, no po prostu mniam

92Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:42 pm

darren

darren

xd no co ty chcesz sam seks! weź teraz spróbuj, chyba już powinno być okej, myśle

93Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:52 pm

josephine

josephine

To może zaczniemy w innym miejscu xd zeszli na dół, spróbuję zacząć u niej w domu.

94Baldwin Hills Scenic Overlook - Page 4 Empty Re: Baldwin Hills Scenic Overlook Sob Cze 30, 2012 8:53 pm

darren

darren

ok

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach