Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

stella

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1stella Empty stella Nie Cze 17, 2012 9:11 am

stella

stella

relacje stelli



pozytywne
noah - rodzina
crystal - bardzo dobre znajome
ralph - romans
derek - przyjaciele
benji - leci na nią
lily - przyjaciółki
kristian - obojętni
negatywne
massie
katherine - rywalizują



Ostatnio zmieniony przez stella dnia Pon Cze 18, 2012 11:41 am, w całości zmieniany 1 raz

2stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:19 am

crystal

crystal

może być jakąś siostrzenicą czy kimś tam z rodziny noah! crystal z nią studiuje to może lecieć do jakiś bardzo dobrych znajomych, massie negatywne, ralph romans, derek przyjaciele, benji będzie chciał ją przelecieć! ale czy mu da to jedna wielka niewiadoma xd

3stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:20 am

mathilde

mathilde

mogą się przyjaźnić z lily chyba, kristian do negatywnych bo to raczej spokojny chłopiec, i katherine do negatywnych bo będa ze sobą walczyć na salonach czy coś. chyba że chcesz coś innego. xd

4stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:30 am

stella

stella

w sumie u noaha lepiej by był kuzynka, bo obliczyłam co nieco i by bardziej pasowało jednak kuzynostwo. reszta spoko, co do b. to raczej nie będzie miał z tym problemu, chyba że ona się z nim zabawi w grę to się będzie musiał starać

ogólnie się zgdzam, ale z kristianem raczej nie negeatwyni, nie do końca mi pasuje jego charakter, przynajmniej to co w karcie jest. bardziej coś pod obojętność bym dała, bo ona nic do niego nie ma, on może za nią po prostu nie przepadać, co?

5stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:32 am

mathilde

mathilde

on lubi wszystkich ludzi xd to mogą być dla siebie po prostu obojętni a może kiedyś się zaprzyjaźnią czy coś takiego.

6stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:35 am

stella

stella

no właśnie, dlatego mi nie pasował negatyw ;d

7stella Empty Re: stella Nie Cze 17, 2012 9:37 am

crystal

crystal

mogą się bawić w gierki! a noah, spoczi <3

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» stella
» stella
» stella
» stella -benji
» stella ammah

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach