Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Griffith Park

+8
tony
kari
patrick
mercury
ruby
eddie
jolene
admin
12 posters

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 3]

1Griffith Park Empty Griffith Park Czw Cze 14, 2012 12:09 pm

admin

admin

Griffith Park Tumblr_m52gbd40qK1qex1i7o1_500

2Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 2:46 pm

jolene

jolene

Jolene była dzisiaj zdecydowanie za bardzo rozkojarzona. Po wyjściu z agencji, w której nie znalazła dla siebie miejsca, wstąpiła do starbucks'a i kupiła sobie dużą kawę. Potrzebowała jej teraz jak niczego innego na świecie. Upijając pierwszy łyk niemalże poparzyła sobie język, zaklęła pod nosem i nieumyślnie weszła na ulicę, prosto pod koła jadącego samochodu, który wyhamował tuż przed dziewczyną klnąc siarczyście w jej kierunku. Blackly zdecydowanie miała słabszy dzień, toteż postanowiła ukryć się pośród bujnych traw Griffith Parku. Usiadła w wygodniejszym miejscu z ciężkim westchnieniem i objęła kubek kawy dłońmi.

3Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 2:55 pm

eddie

eddie

Eddie wracał z pracy. Miał sesję z jakąś rozkapryszoną modelką i był niesamowicie poirytowany faktem, że musiał z taką pracować. Nienawidził, kiedy modelki nie potrafiły się dostosować do jego poleceń. Czy tak trudno zrozumieć 'ręce na biodra, wypchnij ramiona do przody i broda do góry'?! Zwykłe, proste polecenie! Tak więc szedł przez park raźnym krokiem. Koszulę miał jak zwykle rozpiętą przy szyi, włosy rozczochrane, a dłonie wbite głęboko w kieszenie ciemnych jeansów. W ogóle się nie rozglądał. Dopiero po chwili spojrzał przelotnie gdzieś w bok i od razu wrócił tam wzrokiem. Nieopodal siedziała dziewczyna, która wryła mu się w pamięć, a którą już od jakiegoś czasu próbował znaleźć. Bez chwili zastanowienia podszedł i usiadł obok, uśmiechając się jednym kącikiem ust.
- Znalazłem cię - stwierdził, patrząc na nią tymi swoimi błękitnymi oczyma.

4Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 3:01 pm

jolene

jolene

Wbijając wzrok w nadal ciepły kubek kawy, Jolie nie była w stanie zauważyć bruneta, który całkiem niedawno wywrócił jej całkiem poukładane życie do góry nogami. To śmieszne, że nadal była na tyle dziecinna, by myśleć, że po jednym spotkaniu może się spodziewać ogromnej miłości. Po dwóch dniach zdała sobie jednak sprawę, że świat na którym przyszło jej żyć jest o wiele bardziej brutalny i takie historie żywcem wzięte z bajek się nie zdarzają. Czasami nadal miała mentalność rozmarzonej czternastolatki, ale pesymizm zwykle brał górę. Jej zdziwienie było przeogromne, gdy Eddie usiadł obok niej swobodnie i rzucił dwa słowa, które spowodowały, że niemal od razu się uśmiechnęła w niemal najprzyjemniejszy sposób na świecie.
- Nie sądziłam, że w ogóle mnie szukałeś. - powiedziała próbując przestać idiotycznie się szczerzyć i lustrować go na wskroś błękitnym spojrzeniem.

5Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 3:13 pm

eddie

eddie

Widząc ją, aż polepszył mu się humor. Właściwie, to sam się teraz cały czas uśmiechał! Przeszukał chyba połowę agencjii modelek w Los Angeles, żeby ją znaleźć. I nic. Widocznie szukał w tych niewłaściwych. Albo nie była stąd.
- Oczywiście, że cię szukałem, Jolene - powiedział miękkim głosem. Wiatr zawiał mocniej i odruchowo odgarnął jej za uszy kosmyki włosów, które jej opadły na twarz.
- Zapomniałaś mi dać swojego numeru - uśmiechnął się łobuzersko.

6Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 3:20 pm

jolene

jolene

Jolie nigdy by nie pomyślała, że aż tak trudno ją odszukać w agencjach, aczkolwiek LA było całkiem spore i agencji też nie było zbyt mało, co mogło być niewielkim utrudnieniem. Jego głos przyprawiał ją o dreszcze, właściwie wszystko w nim je wywoływało. Nie mogła odlepić wzroku od jego oczu, były tak bardzo niesamowite, że szkoda jej było tracić czas na coś innego. Mimowolnie jednak zerknęła na jego usta, gdy tylko poruszały się wraz z kolejnymi wypowiadanymi przez niego słowami i przygryzła swoją dolną wargę. Nieco zbyt późno się napomniała o stosowne zachowanie i z całą pewnością to zauważył. Trudno jej się było jednak dziwić, szczególnie kiedy odgarniał jej włosy, była wniebowzięta.
- Wybacz, wyraźnie podziałałeś na mnie stanowczo zbyt mocno i byłam chyba nieco za bardzo roztargniona. - powiedziała uśmiechając się przepraszająco, po czym upiła łyk kawy i wyciągnęła ją w jego kierunku. - kawy? - zapytała uśmiechając się lekko.

7Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 3:30 pm

eddie

eddie

Było dosyć ciężko! Samo to, że do tej pory jej nie znalazł o tym świadczyło. A spędzała mu sen z powiek. Sam nie wiedział, czemu tak bardzo zapadła mu w pamięci. Fotografował mnóstwo modelek, czasami zdarzało mu się lądować z nimi w łóżku, oczywiście po pracy, jeśli spotykał je gdzieś indziej. Z Jolene było zupełnie inaczej. Nie potrafił wyrzucić jej z głowy. Dziwne. Uśmiechnął się lekko.
- Więc skoro się już spotkaliśmy, to najwyższy czas wymienić się numerami, bo znowu będę cię szukał po całym LA - zaśmiał się. Pokręcił przecząco głową na tą kawę.
- Nie dziękuję, Już wypiłem dziś zdecydowanie zbyt dużo kawy.

8Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 3:36 pm

jolene

jolene

To samo mogła powiedzieć Jolie. Nigdy nie przywiązywała większej wagi do fotografów, z którymi się zadawała. Starała się podchodzić do tego profesjonalnie i nie chciała podskoczyć w ich oczach za pomocą sprzedawania swojego ciała, a pokazania swoich umiejętności. Eddie jednak działał na nią zupełnie inaczej i to już przy pierwszym ich spotkaniu. Mimo usilnego starania się wzięcia w garść, nie przynosiło to większych efektów.
- Kiedy to całkiem urocze i romantyczne. - uśmiechnęła się niewinnie. Wcale nie chciała go zmuszać do ponownego biegania za nią, ale fakt, że tak bardzo się starał, by ją znaleźć niezwykle ją cieszył. Wzięła jednak od niego telefon i wpisała mu swój numer podpisując się swoim imieniem i niewielkim serduszkiem obok.
- To moja trzecia i chyba ostatnia, bo już niemalże leżałam na masce samochodu. - powiedziała zadrżawszy lekko.

9Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 4:20 pm

eddie

eddie

Zaśmiał się lekko. Faktycznie, szukanie jej wszędzie gdzie się dało i wypatrywanie na ulicy było całkiem romantyczne. Nawet bardzo! Ale cieszył się, że już ją znalazł. Równie bardzo. Spojrzał jak się zapisała i uśmiechnął się lekko. A potem zmarszczył brwi.
- Na masce? To na pewno ostatnia kawa - odparł, kręcąc głową. Wyjął jej delikatnie z dłoni kawę i postawił obok.

10Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 4:26 pm

jolene

jolene

Uśmiechała się promiennie aż do momentu kiedy zmarszczył brwi. Spojrzała na niego nieco zdziwiona, po czym rozchyliła usta w akcie protestu. Jęknęła cicho i spojrzała jak kładzie kawę zdecydowanie za daleko od niej.
- Okrucieństwo bije od Ciebie na kilometr. - powiedziała z uroczo przymrużonymi oczyma, co miało wyglądać raczej na groźne spojrzenie, aczkolwiek wyszło wręcz przeciwnie i całkowicie rozkosznie.

11Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 4:29 pm

eddie

eddie

Widząc to jej spojrzenie uśmiechnął się jednym kącikiem ust. Wyciągnął przed siebie nogi i oparł z tyłu na łokciach, patrząc na nią teraz z dołu.
- Tak, jestem strasznie okrutny. Właśnie uratowałem cię przed wpadnięciem pod kolejne auto - odparł, unosząc przy tym do góry jedną brew. Wciąż patrzył na nią, chyba, żeby się napatrzyć, zanim znów zniknie mu z oczu!

12Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 4:35 pm

jolene

jolene

Mój bohater pomyślała szybko bo jego słowach uśmiechając się przy tym do siebie. Patrzyła na niego jak oczarowana, kiedy tak opadł niżej na trawę. Pomyślała jak cholernie jest przystojny i ucieszyła się, że nie miała tej wady rumienienia się. Z lekkim westchnieniem położyła się na trawie i zamykając oczy wyobraziła sobie jak brunet pochyla się nad nią i całuje prosto w usta. Uniosła dłoń do twarzy i zaczęła się nią wachlować. Otwierając oczy spojrzała na Eddiego i uśmiechnęła się zauroczona.
- To szlachetne z Twojej strony, że się o mnie troszczysz. Jaki masz w tym cel? Planujesz jakąś sesję ze mną? - zapytała unosząc prawą brew do góry.

13Griffith Park Empty Re: Griffith Park Sob Cze 16, 2012 4:56 pm

eddie

eddie

Gdy zamknęła oczy, wpatrywał się w nią bez skrupułów. I był zauroczony. Tym, jak się wachlowała, w jaki sposób zamknęła te swoje niesamowite oczy, w jaki sposób poruszyła ustami, gdy tak leżała. Uśmiechnął się do niej widząc, że znów na niego patrzy. I zaśmiał się.
- Nie miałbym nic przeciwko sesji. Teoretycznie przyjmuję teraz tylko zlecenia od jakiś czasopism, ale dla ciebie na pewno zrobię wyjątek. No chyba, że wiesz coś, o czym ja nie wiem i mamy jednak jakąś sesję - uśmiechnął się sympatycznie.

14Griffith Park Empty Re: Griffith Park Nie Cze 17, 2012 6:30 am

jolene

jolene

Jego śmiech był niesamowicie przyjemny dla ucha, toteż Jolie zaczynała odnosić wrażenie, że w jego obecności nie dane jest jej zachować powagę przez choćby pół minuty. W każdym razie, nie miała nic przeciwko.
- Całkiem poważnie zrozumiałeś moje słowa. - powiedziała przez dosłownie sekundę marszcząc swój zgrabny nosek. - Poza tym, ja dowiaduję się o sesjach z dnia na dzień, więc wybacz Kochany ale nic nie wiem na ten temat. I nie rób dla mnie wyjątków, jakby to wyglądało względem innych, poszkodowanych modelek? - zapytała unosząc nieznacznie brwi do góry. Przeturlała się na brzuch i nieco niezdarnie sięgała po kawę, która jednak była zdecydowanie za daleko, by mogła ją dosięgnąć.

15Griffith Park Empty Re: Griffith Park Nie Cze 17, 2012 10:55 am

eddie

eddie

Nie potrafił oderwać od niej wzroku! Nie wiedział co się dzieje, ale ta dziewczyna miała tak niesamowite przyciąganie, że nawet nie miał siły z nim walczyć. Zresztą, nie miał ochoty, bo po co? Wolał poddać się jej całkowicie. Uśmiechnął się znów, unosząc przy tym jedną brew do góry.
- Praca modelki jest straszna, wiecznie musicie być w gotowości. Dlatego właśnie wolę być fotografem. Chociaż na modela pewnie też bym się nadawał! - zaśmiał się. Oczywiście żartował, bo za cholerę nie pasowałaby mu ta robota.
- Inne poszkodowane modelki nie są na tyle inteligentne, żeby zrozumieć moje polecenie, ot głupie wypchnij ramiona do przodu - odparł z rozbawieniem - Więc nie przejmuj się nimi, dla Ciebie zawsze zrobię wyjątek.

16Griffith Park Empty Re: Griffith Park Nie Cze 17, 2012 11:34 am

jolene

jolene

Słuchała go, pomimo że nie sprawiała takiego wrażeni próbując usilnie dostać kubek z kawą, który skutecznie został od niej odizolowany przez Eddiego. Koniuszek jej języka był wyraźnie widoczny pomiędzy zaciśniętymi wargami, co wyglądało co najmniej uroczo. W końcu jednak westchnęła ze zrezygnowaniem i zupełnie opadła na trawę. Szybko jednak się podniosła, gdyż stwierdziła, że nie chce mieć mrówek we włosach, więc przeturlała się ponownie na plecy, tym razem jednak kładąc głowę na nogach bruneta.
- Tylko dlatego postanowiłeś być fotografem? - zapytała unosząc brew z zaciekawieniem. Ona była zakochana w tym zawodzie i sama bardzo chciałaby go wykonywać, ale niewiele osób o tym wiedziało. - Zdecydowanie byś się nadawał. To znaczy pod względem wyglądu, bo psychicznie to nie wiem, czy byłbyś w stanie. - powiedziała uśmiechając się delikatnie.
- W takim razie zapamiętam to. - powiedziała przyglądając się ponownie jego tęczówkom.

17Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 4:53 pm

ruby

ruby

chodziła z papierosem i robiła zdjęcia nowym aparatem, chciała go wypróbować więc przyszła tutaj!!!!!!

18Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 4:55 pm

mercury

mercury

siedział na jakimś kamieniu rzucając mniejszymi w przechodniów, więc jednym dostała ruby prosto w tyłek. mogła sobie pomyśleć, że tak ją podrywa, ale nic z tego. zagapił się na jej aparat i momentalnie poprawiał włoski, bo może to paparazzi i jeszcze wstawi to zdjęcie na jakieś ich pudelka i co! musiał być nienaganny i piękny.

19Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 4:58 pm

ruby

ruby

eh zrobi z siebie idiotke - oh! - wydała okrzyk gdy dostała po tyłku i zakryła usta ręką odwracając się. popatrzyła na mercury'ego i się zarumieniła bo był takie zajebiście przystojny, szkoda, że gej, ale jeszcze tego nie obczaiła. - uważaj gdzie rzucasz - miała dodać palancie, ale już dała sobie spokój.

20Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:04 pm

mercury

mercury

trochę wkurzył się na nią, ze nie śpiewa do niego tego w rytm jego piosenki, która ostatnio była popularna i wypieprzył z listy przebojów freddiego, przez co mieli ciche dni, aż do wczorajszej impry. - sory! zapomniałem szkieł a jestem ślepy jak kret. myślałem, że to niedźwiedź grizzly. - mruknął drapiąc się po policzku. oho... mówię o szkłach i mi soczewka prawie wypadła. pozdro.

21Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:18 pm

ruby

ruby

- no to nie ja jestem taka zarosnieta jak grizzly hehehehe- wkurzyla sie na typeczka - to sie nosi okulary albo soczewy chuj wie co, ja nie mam takich problemow, bede miec przez ciebie siniaka na dupie - stwierdzila ze smutkiem i sie pomasowala po nim, odwrocila sie od mercurego oburzona. zostala porownana do niedzwiedzia, bol dla chudzielca.

22Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:25 pm

mercury

mercury

- a kto cię tam wie - spojrzał to na jej klatę i pizdeczkę. sam sie golił prawie w każdym miejscu swojego boskiego ciała. i na avku ona ma owłosione nogi :c ale mercury akurat tam ich nie golił. za to paszki, penisek, jakaś klata (o ile mu tak w ogóle rosły) była woskowana. pewnie nakładali sobie wosk na przemian z freddim i próbowali zmniejszyć ból tego drugiego. nie wiem, całując po bolących miejscach albo na nie chuchając. oni mają pewnie jeszcze lepsze pomysły na zniwelowanie bólu. - ej, daj.. mogę ci pomasować to miejsce. podobno jestem w tym niezły. - powiedział z uroczym uśmiechem i ruszył w jej stronę. - fajnego masz nikona. - powiedział z aprobatą.

23Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:34 pm

ruby

ruby

to nie wlosy to kwiatki takie bo jej zimno. - spierdalaj ;o - powiedziała, ale się nie odsunęła bo mógłby pomasować. szedł jak pedzio i miała się zapytać czemu chodzi jak gej, ale różnie chodzą ludzie więc się powstrzymała - hehe dzięki - teraz się nawet przestraszyła bo może był zboczeńcem,a czarował kobiety swoim wyglądem i kończyło się zabójstwem i trafieniem w kontenerze albo gdzieś! miała schizy po horrorze, który oglądała po powrocie do domu poprzedniej nocy.

24Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:37 pm

mercury

mercury

zamrugał oczkami. on nie znał takich okropnych słów! a nie... znał. i wielokrotnie rzucał nimi w freddiego, jak go wkurzył. - co ty taka złośliwa? - zapytał smutnym głosikiem i zaraz westchnąl. - mogłabyś mi zrobić zdjęcia. - nawet wyprostował się od razu, bo zrobił się z głowę od niej wyższy to w ogóle mogła się bać!

25Griffith Park Empty Re: Griffith Park Pon Cze 18, 2012 5:41 pm

patrick

patrick

skakal po trawie, itp, bo to lenz, to on lubil takie rzeczy robic! tak skakal i skakal, az znalazl ruby z jakims gejkiem (mial dobry gejradar). znali sie skads. - czesc, ruby! - przywital sie, seksownym gestem zdejmujac z nsoa okulary przeciwsloneczne.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 3]

Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» L.A. State Park

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach