Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

julien&jolene

2 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1julien&jolene - Page 2 Empty julien&jolene Pon Cze 18, 2012 11:28 am

julien

julien

First topic message reminder :

julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-7
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-2
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-3
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-5
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-9
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-10
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-12
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-14
julien&jolene - Page 2 Trendy_3883_junior_girls_teen_bedroom_modern_minimalist_gray
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-15
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-16
julien&jolene - Page 2 Cozy-Apartment-in-Sweden-21


26julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Sro Cze 20, 2012 11:17 pm

massie

massie

moja koleżanka się spóźniła na maturę i właśnie też bez makijażu była to taka biała jak ściana! jezu xd zmrużyła oczy. - tak otwarcie mówisz mi o tym, ze przeleciałbyś mnie wczoraj? - skrzyżowała ręce na piersi. - kręci cię zdobywanie dziewcząt z dobrych sfer? czy chodzi o to, że jestem baletnicą? to nieprawda, że jesteśmy lepsze w łóżku. - uśmiechnęła się kącikowo. - za dużo się filmów naoglądałeś. - poklepała go po torsie zastanawiajac się, ile jeszcze w takim razie ten francuzik wytrzyma.

27julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Sro Cze 20, 2012 11:21 pm

julien

julien

mnie najbardziej jej oczy zabiły, serio trauma na całe życie! - nie mówie, ze bym to zorbił, przecież nie o to mi chodzi. tylko jakbym miał taki plan to bym już to dawno zrobi, powtarzam po raz setny nie chodzi mi o to żeby cię wykorzystać, rozumiesz? - może nieco podniósł głos ;x nerwy mu siadłay. - nie chodzi mi o to, mogłabyś mieć pieć dolarów w kieszeni i być zakompleksioną matematyczką, boże. chodzi mi o twoją osobę, okej - to było dziwne, najnomrlaniej w świecie już by go tutaj nie było. nie wiadomo co go trzymało.

28julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Sro Cze 20, 2012 11:27 pm

massie

massie

a co miała z oczami? xd
miała wątpliwości, czy na pewno jest takim dojrzałym facetem, skoro nie odwrócił się jeszcze i nie machnął na nią ręką. ale to w zasadzie jej pasowało. mogła się z nim kłócić do woli, a dla niej kłótnia bywała lepsza od seksu. tym bardziej, ze nie każdy facet ją zadowalał. nie wytrzymała już tej zakompleksionej matematyczki, bo oglądała ostatnio jakiś film z jessicą albą w której właśnie trochę nienormalną matematyczkę grała, więc się jej skojarzyło i westchnęła. - dziś i tak nie mam już ochoty na seks - oparła czoło o jego tors i po chwili się podniosła na palcach by objąć jego szyję jedną ręką. - powinnam już dawno spać - szepnęła zupełnie spokojnie, bo ona nie miała problemu z kontrolowaniem swojego gniewu. - chodź. - mruknęła łapiąc go za rączkę, by pociągnąć do sypialni, gdzie jakoś ogarnęła te swoje pierdoły z łóżka i już mogli się kłaść, pewnie tuliła się do niego, żeby czasami jednak nie zrezygnował i nie spieprzył jej, bo wtedy nie byłoby tak przyjemnie.

29julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:12 pm

julien

julien

przywiózł ją bezpeicznie do domu, bo mimo że miał w zywczaju szybką jazdę to ona była bezpieieczna w końcu te ileś lat co się ścigał przezył, ps musi ją zabrać kiedyś na tor, na próbną jazdę! ale nie żaden wyścig tylko tak... iwyzwanie z kwiatami było bardzo ciekawe, ich znajomość rozwijała się etapami i była taka skompolikowana, okryta zabawami. - mam nadzieję, że będzie ci smakować. zadzowniłem nawet do dietetyczki - pewnie nie do końca ufał siostrze, która moze czasami jadła słodycze, a chciał dobrze wypaść. zaprosił dja do środka i usadowił w salonie - czego chciałąbyś się napić? wino, sok, może szampan na uczczenie wyeczoru i sukcesu? - zaporponował, pewnie będzie musiał coś wstawić, nie da jej nic zimnego.

30julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:17 pm

massie

massie

jolene by jeszcze dosypała jakiejś trutki na myszy, bo pewnie już ogarnęła która to massie go tak zaintrygowała, że lata za nią już jakiś kawałek czasu. szkoda, że massie była zbyt leniwa by się tym zająć. chyba, że miał tu jakieś ich wspólne zdjęcia to zaraz zmieni kompletnie nastawienie do tej rodzinki. - do dietetyczki? - zapytała zakasując rękawy swojej marynarki. pewnie nie miała na głowie żadnego kapelusza, ale za to niskiego koczka nad karkiem, bo nie zmieniała fryzury po występie. - szampan chyba najbardziej mi odpowiada - stwierdziła wchodząc głębiej do mieszkania.

31julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:26 pm

julien

julien

no może i tak, w każdym razie na razie widząc jak julien jest zaangażowany nie mieszała się w to tym bardziej, że nic między nimi poważanego nie było, w dodatku miała swoje sprawy z tym fagasem! któego to julek nie lubił. - mhm, chciałem zrobić coś co zjesz, co ci może zasmakować a co omże podpasować pod twoją dietę - nie ukrywajmy massie była na wiecznej diecie chociaż mogła tego tak nei anzwyać. - to dobrze, zaraz przyniosłę - powiedział, a zdjęcia mogą być co najważniej w pokoju jolie, w którym m. jeszcze nie była. poszedł po kieliszki po szampana i pewnie wstawił jedzenie - zaraz powinna być kolacja - uśmiechnął się nalał im trunku. - to za twój kolejny występ, tak? i o wiele innych jeszcze lepszych - wniósł toast, w końcu facet.

32julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:32 pm

massie

massie

podrapała się po czole zastanawiając się skąd zna jej dietę i czy wie, że to jest sama woda, ale wolała się nie zagłębiać w to teraz, bo miała ochotę zobaczyć to co sam przygotował. poszła za nim do kuchni, bo pewnie kolacji w salonie jeść nie będą, dlatego spojrzała jeszcze ukradkiem na to jedzenie, ale pewnie zrobił jakieś bezpieczne rybki, więc była zadowolona. - i za mojego największego fana - powiedziała zerkając w jego oczy i stuknęła się z nim kieliszkiem, by dalej na niego patrząc upić kilka łyków.

33julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:38 pm

julien

julien

nie znał jej diety, dlatego zadzownił do dietetyczki wyjasnił jaka jest sytuacja, a że ona była znajoma jego rodziny, dalejkiej ale zawsze to pomogła, dlatego dobre i dietetyczne jedzenei stało w kuchni, wymyślij sobie sama co chcesz co to jest. - okej - zaśmiał się, bo nieco dziwnie to brzmiało, skoro balet to była jak dla niego grupa lduzi. upił sam parę łyków po chwili jedzenie było gotowe, dlatego zaprosił ją do ładnie i uroczo zastawionego i przygotowanego stołu, na ktorym pewnie był wazon w który wsadził te kwiaty i pewnie zapalone świeczki, ach! podał jedzenie i odsunął jej krzesełko. - mam nadzieję że będzie ci smakowac - uśmiechnął się uroczo.

34julien&jolene - Page 2 Empty Re: julien&jolene Nie Cze 24, 2012 8:58 pm

massie

massie

sorisorisori! popsuł mi się internet przez burzę!
nie wiem, co jest okej, bo nie jestem na diecie, ale massie pasowało to bardzo więc pewnie miała jakąś zadowoloną minkę kubusia puchatka na miód. dawno nie jadła takiej romantycznej kolacji i zastanawiała się chwilę czy to tylko po to by dostać się do jej tyłka, ale jeśli nawet to chyba mu się udało. zresztą sama wolałaby go sprawdzić, bo nie mogłaby być chyba z kimś kiepskim w łóżku na dłuższą metę, bo podejrzewała że julienowi właśnie na tym zależy. - ja też, bo nie jestem pewna, co do twoich umiejętności kulinarnych. - zaśmiała się siadając przy tym stoliku i chwilę patrząc na świeczki, ale zaraz powiodła wzrokiem za jego tyłkiem, kiedy szedł po to jedzonko.
no a skoro poszłaś, to pewnie zjedli kolację, długo rozmawiali pewnie na jakieś fascynujące tematy, aż praktycznie zasnęli na kanapie przy szampanie, więc nie było mowy o seksie, dlatego poszli słodko spać. no i znowu w niej nie zamoczył! bieeeedny julek.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach