Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Aleja Sław

+8
massie
stella
kristian
juliet
tristan
pablo
crystal
admin
12 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1Aleja Sław - Page 4 Empty Aleja Sław Pon Cze 18, 2012 4:01 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Aleja Sław - Page 4 Tumblr_ln72vvJmsB1qgvdf9o1_500_large


76Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:34 pm

liliann

liliann

jon tak na mnie nie działa to jasne.... ale to nieważne. lily tylko się uśmiechała jak crystal wpadała w słowotok na temat swojego przystojniaka. ona wolała stanowczo parkera więc nie sądzę by jej aż tak bardzo zazdrościła chociaż na pewno uważała pabla za przystojniaka. - naprawdę? przeciez tutaj chodzi tyle ludzi. - powiedziała marszcząc czoło uznając to za dość dziwne. zastanawiała się czy ten pablo nie jest zboczeńcem który chce wykorzystać biedną crystal a potem porzuci ją a ta z kolei porzuci alexa bo wpadnie w tak ogromną depresję. ale jednak szybko przestała myśleć o takich rzeczach bo pablo wydawał się sympatyczny. może zamieniła z nim kilka słów.

77Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:39 pm

crystal

crystal

- owszem - przytaknęła i potarła brodą o swoje ramię. - no, nieważne. - stwierdziła po chwili, bo nie chciała już gadać na temat pabla, bo w sumie czuła się trochę idiotycznie. była silną (aha! jasne) studentką medycyny, która twardo stąpa po ziemi i nie przejmuje się takimi bzdurami jak faceci. przynajmniej chciała na taką pozować przed lily. trochę słabo jej to wychodziło, bo żadna z niej aktorka. no ale przynajmniej się starała. zobaczyła na chmurę paparazzich, którzy oblegali jedną z mnóstwa gwiazdek, na co crystal tylko westchnęła.

78Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:42 pm

liliann

liliann

- dlaczego nieważne, crystal. naprawdę możesz mi mówić o takich rzeczach jeśli czujesz taką potrzebę. - stwierdziła uśmiechając się nieznacznie do niej i poprawiła włosy. taki nawyk zły. obejrzała sie za paparazzi i zaśmiała się krótko. - ci to mają koszmarne życie. - skwitowała bo za nią paparazzi nie latali i nie robili jej zdjęć więc przynajmniej w tym miała spokój.

79Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:47 pm

crystal

crystal

przewróciła oczami. - masz swoje życie. poza tym nie chcę wyjść na monotematyczną, która mówi tylko o swoim facecie. - chociaż tak naprawdę to trochę monotematyczna była, a pablo zajmował jej każdą wolną chwilę. myślała o nim non stop. czasami żałowała, że wzięła tą pracę, bo tak mogłaby być z nim przez całe wakacje. no ale jednak alex nie był tak beznadziejny by żałowała to wszystko. - dokąd chcesz teraz pojść? - zapytała w międzyczasie. - mówisz o fotografach czy tych wszystkich sławnych personach? - zapytała z lekkim uśmiechem.

80Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:51 pm

liliann

liliann

- nie przesadzaj. może życie wcale nie jest aż tak ciekawe, żebym nie mogła posłuchac o życiu kogoś innego. - uśmiechneła się i westchnęła. - chętnie wybrałabym się na ciepłą kawę bo ta mi wystygła. - powiedziała poważnie i wyrzuciła kubek do najbliższego kosza. pewnie promowała jakieś nieśmiecenie ulic czy coś więc wiadomo. - raczej o sławnych ludziach. - powiedziała wzruszając ramionami. - gdzie się nie ruszą to fotoreporterzy są jak ich cienie. lepiej być bogatym i nie sławnym. - roześmiała sie.

81Aleja Sław - Page 4 Empty Re: Aleja Sław Wto Lip 17, 2012 12:55 pm

crystal

crystal

dobra, jednak mi się nie chce bo mam jakieś zalamanie jeśli chodzi o wenkę, w takim razie poszły na kawę i w ogóle.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach