Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

nigel

3 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1nigel - Page 4 Empty nigel Sob Cze 23, 2012 8:57 pm

nigel

nigel

First topic message reminder :

nigel - Page 4 Article_image-image-article.ece55096-d48d-4793-810c-80155ef46765
nigel - Page 4 Article_image-image-article.4c14ff18-7fec-4b9d-94c7-6362675e0ada
nigel - Page 4 Article_image-image-article.ea093eac-c599-4ddd-afb8-04533771e006nigel - Page 4 Article_image-image-article.ffb845d7-63be-4edd-aace-97d4b515686c
nigel - Page 4 Article_image-image-article.ee8008d7-c587-4af1-bf9d-6e9c2d5ebfe9


76nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:22 pm

nigel

nigel

Kurde, koleżanka do mnie dzwoniła z Edynburga i tak sobie teraz myślę, że chyba za przychodzące rozmowy z zagranicy się płaci..... Ups. - Myślę, że padniesz po trzech puszkach, Beth. I jeśli tak będzie chcę od ciebie buziaka! - Stwierdził, bawiąc się tym dzyndzelkiem od puszki, za chwilę biorąc kolejny łyk piwa. Uśmiechnął się trochę niepewnie do dziewczyny, bo nie wiedział, czy nie dostanie zaraz w twarz, więc dla pewności wolał przybrać swoją minkę biednego, zagubionego króliczka.

77nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:28 pm

bethany

bethany

płaci? chyba nie, w sensie na komórkę chyba nie, nie wiem jak na stacjonarny, a nie wiem na co tam do ciebie dzwoniła ;d otworzyła usta ze zdziwienia, ale wcale nie na tego buziaka, bo bardziej oburzyła się na te trzy puszki! przecież pewnie, że wypije więcej, tzn. ona tak uważała i zastanawiała się teraz czy nawet nie udawać po tych trzech puszkach, jeżeli okazałoby się, że dałaby radę czwartą. - ale no dobra... niech tak będzie - uśmiechnęła się w końcu, zastanawiając sie ile taki nigel może wypić. - tylko to trochę bez sensu, jeżeli ja wymięknę przy trzech, to pewnie stracę rachubę i nawet jeśli powiem, że wypijesz sześć - bo w sumie też nie ustalili sobie czasu do kiedy, ale pewnie derek zawsze jej się chwalił ile to oni nie wypili.. - to pewnie mnie okłamiesz, żeby wygrać - zmrużyła oczka, przyglądając mu się, aż nawet zapomniała o nagrodzie.

78nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:33 pm

nigel

nigel

Myślisz, że nie? Nie rozumiem nic ze strony Play, spróbuję się zalogować na moje konto to sprawdzę... - Daj spokój, myślisz, że ja bym cię oszukał?! - Prychnął, ale oczywiście nie był zły, tylko żartował, w związku z czym się roześmiał. - Niech będzie sześć puszek, Beth, jeśli to twoje ostatnie słowo. Obiecuję, że cię nie oszukam jak dojdzie co do czego... No i powiedz, co chcesz w nagrodę! Niestety kota raczej ci nie oddam - zastrzegł to sobie z góry, bo jednak kochał tego futrzaka, chociaż ten chyba wolał Beth od jego kościstych kolan.

79nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:41 pm

bethany

bethany

no chyba nie, ale nie jestem pewna. wiem, ze za granicą się płaci za odbieranie telefonów z polski! ale jak jesteś w polsce, chyba, że nie jesteś xd to raczej się nie płaci, skoro ona dzwoniła. jakby beth miała jakieś grubaśne kolana... - no dobrze... chociaż nigdy nie wiadomo, może po sześciu puszkach zmieniasz się w niemiłego faceta - wzruszyła ramionami - ale mam nadzieję, że nie - uśmiechnęła się zaraz - okej. nie, kociaka ci nie zabiorę, bo chyba bym nie mogła wyjść z domu, poza tym tak mam pretekst, żeby do ciebie przychodzić - zaśmiała się - hmmmm - musiała się chwilkę zastanowić, przy czym bez zastanowienia zaczęła oblizywać górną wargę - następnym razem spotkamy się u mnie - odparła, bo nic lepszego jej nie przychodziło do głowy, mogła też powiedzieć o buziaku, ale to byłoby bez sensu, chociaż może nie, ale o tym już nie pomyślała - bez obrazy dla ciebie, słodziaku - nachyliła się do kotka i ucałowała go za uszkiem, nigel pewnie mu teraz zazdrościł;c

80nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:45 pm

nigel

nigel

Masz rację! Całe szczęście xd. Jasne, że zazdrościł kotu, gdy Beth tak go całowała, ale nic na ten temat nie powiedział i pokiwał głową. - Brzmi nieźle, Beth, możemy spotkać się u ciebie, jeśli tylko zgadłaś z tymi sześcioma puszkami! - Uśmiechnął się do niej, dopijając zawartość swojej pierwszej puszeczki, którą odstawił koło kanapy. - Myślisz, że mógłbym zmienić się w niemiłego faceta? Może nie zauważyłaś jeszcze, Beth, ale staram się być dla ciebie jak najbardziej miły, niezależnie od sytuacji - zauważył całkiem poważnie, przyglądając się jej ustom, które wyglądały tak kusząco, gdy je oblizywała.

81nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:52 pm

bethany

bethany

haha, no to dobrze xd i głupio się jej teraz zrobiło, bo zaczęła się zastanawiać czy jeżeli nie wypije tych 6 to już nigdy do niej nie wpadnie... a pewnie już sobie zrobiła nadzieję.. - okej...jejku, już? - zdziwiła się, patrząc jak odkłada pustą już puszkę. ona była dopiero w połowie swojej...pociągnęła parę łyków ze swojej i o mało się nie zakrztusiła słysząc jego całkiem inny ton niż przed chwilą. spojrzała na niego zza puszki albo jednak nie, skoro patrzył na jej usta.. - umh - przełknęła ślinę -to bardzo miłe z twojej strony, naprawdę - uśmiechnęła się delikatnie - i bardzo mi to schlebia, skoro tak się starasz - pewnie ledwo mogła oddychać z przejęcia i nie zorientowała się, że jej słowa brzmią dosyć głupio.

82nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 9:55 pm

nigel

nigel

- Przykro mi, Beth, ale uważam, że pijąc te siki może udać mi się wypić więcej niż sześć puszek zanim zacznę się tarzać po dywanie - stwierdził, wzdychając, a potem uniósł nieco kąciki swoich ust, przyglądając się jej uważnie. Była taka urocza i wydawało mu się, że się denerwuje, co jego zdaniem tylko dodawało jej uroku. Przysunął się do niej pod pozorem wzięcia kolejnego piwa, bo te stały bliżej niej. - Jeśli mam być szczery to nawet nie muszę się przy tobie tak bardzo starać, Beth. Nie wiem, czy potrafiłbym być dla ciebie niemiły. Jesteś taka słodka i delikatna - zauważył.

83nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 10:05 pm

bethany

bethany

zrobiła jakaś kwaśną minę - kurcze... czyli to znaczy, że już nigdy mnie nie odwiedzisz? - westchnęła teatralnie. pomyślała sobie, że gdyby był takim słodziakiem to mógłby wypić tylko te sześć... ustawiła piwo między nogami, bo nie chciała robić gwałtownych ruchów teraz. zamrugała parę razy oczami i uśmiechnęła się leciutko, przykładając dłoń do gorącego polika. - ty za to jesteś bardzo miły. i kochany - odparła, bo nie wiedziała co powiedzieć z tego wszystkiego, bo tak się tym przejęła. przyglądała się jego twarzy, czując jak jej serce zaczyna szybciej bić.

84nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 10:09 pm

nigel

nigel

- Nie wiem. Może cię odwiedzę jak wystarczająco ładnie mnie zaprosić - wzruszył ramionami, upijając spory łyk swojego nowego piwa, które niestety smakowało tak samo paskudnie jak poprzednie. Dopiero po czwartym zacznie czuć smak waty cukrowej czy czegokolwiek podobnego! - To chyba dobrze. Jestem kochańszy od mojego kota? - Spytał, miziając owego kociaka po łebku. Ułożył go obok siebie na kanapie, ale nie od strony Beth, bo zaczął mu za mocno grzać w kolana. Mój mały kot tak strasznie grzeje, bardziej niż duży!

85nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 10:22 pm

bethany

bethany

- ładnie, tzn? - zapytała, zagryzając wargę, ale zaraz uśmiechnęła się słodko. ona nawet teraz nie mogła skończyć pierwszego, bo z wrażeń czuła, że nic nie przełknie ;/ - oczywiście..... - odparła bez wahania, po czym się uśmiechnęła. - chociaż uwielbiam go miziać za uszkiem, a nie wiem czy ty też to lubisz.... - roześmiała się i dopiła piwo do końca.

86nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 10:25 pm

nigel

nigel

Pewnie się spili i koniec końców oboje wygrali zakład, czy coś, bo ja idę spać. Papa!

87nigel - Page 4 Empty Re: nigel Czw Lip 26, 2012 10:27 pm

bethany

bethany

to dała mu obiecanego buziaka, a potem zasnęła na tej kanapie, chyba, ze ja przetransportował do łóżka.pa!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» nigel
» nigel
» nigel
» nigel o'brien

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach