Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

derek ⇒ katherine

2 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1derek ⇒ katherine Empty derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:17 pm

derek

derek

skoro pisała do niego jakieś dziwne rzeczy i nagrywała się na pocztę, to on do niej dzwoni! pewnie miał wyłączony telefon albo spał i dopiero teraz się ogarnął z tym.

2derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:18 pm

katherine

katherine

katherine pewnie najpierw odrzuciła od siebie telefon ale potem podpełzła żeby go złapać w rękę i odebrać. - nie chcę umrzeć...... - jęknęła głośno i rozpłakała się jeszcze bardziej chociaz ten nie zdążył nic powiedzieć, ale sama myśl że jest po drugiej stronie była rozpraszająca.

3derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:25 pm

derek

derek

zmrużył oczy i odchrząknął. tak długo nie słyszał jej głosu! tak dawno w ogóle nie dawała o sobie znać. nie widział jej dzisiaj w tej kawiarni, był zajęty pisaniem piosenki, o tym jak mu źle. - katherine.. - szepnął bardziej do siebie. chciał poczuć ją przy sobie. szkoda, że nie potrafił ją zmaterializować przy swoim boku. - ja też nie chcę byś umarla - powiedział po chwili jakimś kojącym głosem. - co się dzieje? - zapytał smutno.

4derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:28 pm

katherine

katherine

ona go zobaczyła i szybko uciekła bo nie wytrzymałaby tam. - właśnie umieram. - jęknęła cicho do niegoi pewnie zwymiotowała po raz kolejny. już kiedy z nim była miała problemy z alkoholem a bez niego jeszcze gorzej jej było. - tak mi ciebie brakuje. - szepnęła ledwo żywa bo zmęczyła sie wymiotowaniem niczym.

5derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:31 pm

derek

derek

skrzywił się słysząc jej wymiociny. no super! nie znosił tego, kiedy wymiotowała, bo to oznaczało że albo obżarła się jak świnia albo tyle wychlała. oczywiście teraz ewidentnie chodziło o opcję numer dwa, bo inaczej by do niego nie wydzwaniała jęcząc kocham cię derek. - mi ciebie też brakuje, strasznie. - poprawił się na kanapie i uśmiechnął się siebie, bo myslami tulił ją do siebie. - nie pij już, co? wiesz, że ja ciebie też. - szepnął odnośnie jej nagranych wiadomości.

6derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:34 pm

katherine

katherine

- ale tak fatalnie się czuję kiedy nie piję. - jęknęła. - tak strasznie cię kocham... - płakała do słuchawki - nie chcę żebyśmy do końca życia ze sobą nie byli. valentino tak za tobą tęsknii. - płakała bo chciała po prostu jeszcze chwilę słyszeć jego głos.

7derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:39 pm

derek

derek

on miał mówić o tym, ze czuje się fatalnie odkąd kazała mu spierdalać, ale wtedy też zaczęła tak żałośnie płakać, że aż zrobiło mu się zimno i przeszył go dreszcz. - nie płacz, katherine... też tego przecież nie chcę. niczego bardziej nie chcę, jak być z tobą. - westchnął odpalając sobie papierosa, bo znalazł paczkę na stoliku, a to na pewno go odpręży. - ja tęsknię za tobą. za nim też... spotkamy się? - oczywiście nie mówił o tym, ze mają się spotkac teraz, w tej chwili. ale w najbliższym czasie.

8derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:41 pm

katherine

katherine

jęczała i płakała na zmianę z jakimś wymiotowaniem bo jednak tak szybko jej nie przeszło. ja jak pierwszy raz się tak schlałam to chyba zasnęłam nawet w ubikacji ale nie pamiętam.... okropne. - przyjdziesz? - zapytała z nadzieją ocierając oczy z łez.

9derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:44 pm

derek

derek

- teraz? - zdziwił się i westchnął. - teraz nie mogę, katherine... jestem w zupełnie innej części miasta, a nie mam nawet samochodu. dojazd zająłby mi godziny. - westchnął z ubolewaniem. - spotkamy się jutro? w zasadzie to dziś tylko troszkę później. obiecaj, że nie umrzesz do tego czasu - powiedział śmiertelnie poważnie, bo wiedział, że gdyby to zbagatelizował ona by się na niego obraziła.

10derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:47 pm

katherine

katherine

rozpłakała się. - okej. - załkała głośno. - obiecuję.- powiedziała ciężko i pociągnęła nosem. - pa. - odłożyła telefon gdzieś żeby rzygac dalej i tak się skończyła ich fascynująca rozmowa o której nie będzie pamiętać. albo jednak będzie, spoko.

11derek ⇒ katherine Empty Re: derek ⇒ katherine Wto Cze 26, 2012 11:50 pm

derek

derek

pewnie nie będzie pamietać! ale od czego ma dereka. - trzymaj się - szepnął jeszcze i nie mógł przez nią spać, wiec w sumie mógł iść się z nią spotkać.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» polly-derek
» derek
» derek kim
» derek & kat
» derek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach