Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

300 Pasadena

+4
patrick
ralph
kristian
admin
8 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1300 Pasadena - Page 4 Empty 300 Pasadena Czw Cze 14, 2012 9:20 am

admin

admin

First topic message reminder :

300 Pasadena - Page 4 34600_1300 Pasadena - Page 4 34600_4300 Pasadena - Page 4 34600_2


76300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 9:53 pm

massie

massie

biedna ophelia. - skoro to taki idiota to po co z nim piłaś? - zapytała zdziwiona jakby fakt o tym, ze jest idiotą był oczywisty, a ophelia na tyle głupia by pić mimo to. westchnęła. - może nie rozumiem twojego włoskiego temperamentu, ale źle zrobiłaś. co to za idiota? - zaciekawiła się, bo może musiała dodać kogoś do swojej listy omijanych kilometrami frajerów, którzy mogliby się do niej dobierać, a których nie powinna do siebie dopuszczać.

77300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 9:59 pm

ophelia

ophelia

Przewróciła oczami. - Bo zanim dowiedziałam się, że jest idiotą był całkiem miły i poszłam z nim na randkę. A potem okazało się, że jedyne czego chciał to zaliczyć mnie. - Wzruszyła ramionami i upiła trochę drinka. - W razie gdybyś miała wątpliwości to nie zaliczył mnie. - Uniosła brew i westchnęła. - Nie wiem jak ma na nazwisko i mało mnie to interesuje, w każdym bądź razie nazywał się Benjamin. - Wyjaśniła spokojnym głosem.

78300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:05 pm

massie

massie

- mili faceci nie istnieją - stwierdziła z gorzkim uśmiechem, ale przecież miała samych milutkich wokół siebie! - szkoda. ja się nie przespałam z julienem a teraz mnie olewa i... czuję się taka niedopieszczona - westchnęła nad tym drinkiem i zmrużyła oczy. - ochujałaś, ophelia?! - złapała ją za ramię i chrząknęła. - i ma na imię... nie nazywa się. ma na imię. - mruknęła, bo musiała dbać o jej angielski, a czasami dalej przekręcała. zresztą z julienem też miała niekiedy problemy komunikacyjne. - benjamin... niech zgadnę. gęste, ciemne włosy... lokowane. bystre oczy, dołeczki w policzkach, nieziemski uśmiech i wysoka sylwetka jak u greckiego bożka? - zapytała z drwiącym uśmiechem.

79300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:12 pm

ophelia

ophelia

- Skoro nie istnieją mili faceci, to jakim cudem dziewczyny wychodzą za mąż? Za idiotów i imbecyli? - Zaczęła marudzić. Ale nic dziwnego, miała dziś zły humor, była wkurzona! Zerknęła na nią i uniosła brew. - Dobrze wiem, że jak nie Julian to znajdzie się na pewno jakiś inny, który Cię dopieści. - Mruknęła. Taka była prawda, bo wokół Massie ciągle plątali się adoratorzy. - I co za różnica jak się mówi? Jestem z Europy, średnio mnie to obchodzi. - Powiedziała nieco opryskliwie, ale już po chwili ogarnęła się i uśmiechnęła. - Tak, dokładnie on. Spotykałaś się z nim? Przespałaś się? To twój były? - Zaczęła pytać, bo skąd niby Massie go znała!

80300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:15 pm

massie

massie

- one też są idiotkami, skarbie. - powiedziała zupełnie neutralnym tonem. sama przecież uciekła narzeczonemu! okej... w sumie niedoszłemu, ale dalej miała jego pierścionek, zresztą nawet na palcu. - oj, przestań. przecież nie puszczę się z tym chorym teksańczykiem albo brianem... no właśnie, bratem twojego cudownej benjamina - przewróciła oczami. tak naprawdę chciała cholernego francuza, bo słyszała od kilku koleżanek, ze ci robią boskie minetki. uniosła brew. - całe szczęście nic z tych rzeczy. kilka razy go widziałam... ale zola ma zamiar się z nim sądzić! to cholerny erotoman i rasista. - powiedziała oburzona faktem, ze ophelia mogła tego nie wiedzieć.

81300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:22 pm

ophelia

ophelia

- Wszyscy nie mogą być idiotami Massie. - Dodała i założyła na nogę. Jakiś chłopak przechodził obok, na co Ofelka ładnie się do niego uśmiechnęła, a ten potknął się o własne buty. Kusicielka! - Przecież nie każę Ci się puszczać. - Wzruszyła ramionami. - Mówię tylko, że znajdziesz zastępstwo za tego Francuza więc nie masz się co obawiać. - Odparła i znów się napiła trochę. Leczyła się dzisiaj metodą: Klin klinem! - Ja mam w planie się na nim zemścić, uciąć mu genitalia czy coś w tym stylu. Nazwał mnie dziwką, mimo że zachowywałam się jak cnotka. - Mruknęła.

82300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:26 pm

massie

massie

spojrzała z politowaniem na chłopaka. - jesteś pewna? - zapytała odnośnie idiotów. oczywiście sama była ponad tym, bo na siebie nigdy nie powiedziałaby 'idiotka'. - ale ja chcę tego francuza! cały czas on chciał mnie... teraz ja chcę. - wzruszyła ramionami. a kiedy massie czegoś chciała to była pewna, że to dostanie. zawsze tak było! okej... z kilkoma wyjątkami, ale one tylko potwierdzają regułę. roześmiała się. - możesz mu odgryźć. - jej zemsta była dla niej tak zabawna! massie oblizała usta, chociaż wkurzało ją to i chciała się oduczyć.

83300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:34 pm

ophelia

ophelia

- Gdyby wszyscy byli idiotami, to ty też zaliczałabyś się do tej grupy. - Powiedziała to z przekąsem i po chwili milusio się uśmiechnęła i znów pociągnęła kilka łyków drinka. Już teraz czuła się nieco wstawiona. Tak to jest jak się pije drugi dzień pod rząd! - Chcesz go dlatego, że Ci się podoba. Czy dlatego, że nie jest już tobą zainteresowany? - Zapytała z zaciekawieniem i rozejrzała się po lokalu, a potem skrzywiła. - Nie chcę mu odgryzać, to byłoby obrzydliwe. Chce mu pokazać, że ze mną tak się nie postępuje. - Wzruszyła ramionami.

84300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:38 pm

massie

massie

zmrużyła oczy i wyprostowała się. - sugerujesz, ze jestem idiotką? - zapytała odsuwając się dodatkowo od niej, bo nie pozwalała się obrażać. nawet jeśli to były tylko głupie słowa, a w zasadzie odniesienie się do jej głupiego pomysłu. spiorunowała ją wzrokiem i oczekiwała odpowiedzi. prychnęła na juliena. - oczywiście, że jest zainteresowany! - warknęła, bo to nie do pomyślenia, by mógł w ogóle przestać się nią interesować. - jeszcze ci udowodnię jak bardzo jest zainteresowany. - zacisnęła zęby. - więc prześpij się z całym la, oprócz niego. innej zemsty nie widzę, bo jest zbyt wielkim fiutem i pewnie gówno go będzie obchodziło co jakaś ruda włoszka robi mu na złość.

85300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:51 pm

ophelia

ophelia

Westchnęła. - Nie powiedziałam, że uważam Cię za idiotkę, tylko że byłabyś idiotką, gdyby wszyscy byli idiotami. Zresztą nie ważne... - Mruknęła i pstryknęła w stronę barmana żeby dał jej kolejnego drinka. - Skoro jest zainteresowany to bierz się, nie wiem na co czekasz. - Ona by nie czekała gdyby jakiś przystojny francuz był nią zainteresowany. Niestety nią interesują się same dupki! - Nie mam zamiaru spać z całym LA, właściwie to nie mam zamiaru spać z kimkolwiek jak na razie. A zrobienie z siebie dziwki na pewno nie będzie dobrą zemstą. - Pokiwała głową.

86300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 10:54 pm

massie

massie

- dla niego by było, o ile przespałabyś się ze wszystkimi tylko nie z nim. w zasadzie to możesz zakręcić się wokół jego brata. jest słodki i daje dziewczętom prezenty. nie jest może szczególnie stały w uczuciach, ale gdybyś pokręciła się z nim w ich domu to pewnie wkurzyłoby go w jakims stopniu. - nie była pewna, czy pozwolić ophelii na takie szybkie picie, ale nie chciało jej się zabierać jej tego drinka.. no, nieważne. - machnęła ręką.

87300 Pasadena - Page 4 Empty Re: 300 Pasadena Czw Cze 28, 2012 11:00 pm

ophelia

ophelia

- Nie mam zamiaru wykorzystywać jego brata, to nie humanitarne. To tak jakbym kupiła psa, znudziłby mi się, ale w ramach tego kupiłabym drugiego. - Chyba już trochę bredziła. Dlatego też wypiła drinka duszkiem, ucałowała ją w policzek i uciekła. Nie chce mi się nią grać, możemy kimś innym. ;o

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach