Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

stella

3 posters

Idź do strony : Previous  1, 2

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

1stella - Page 2 Empty stella Nie Cze 17, 2012 9:40 am

stella

stella

First topic message reminder :

stella - Page 2 Colorful-apartment-2
stella - Page 2 Colorful-apartment-4
stella - Page 2 Colorful-apartment-7
stella - Page 2 Colorful-apartment-9
stella - Page 2 Colorful-apartment-5
stella - Page 2 Colorful-apartment-3


26stella - Page 2 Empty Re: stella Wto Cze 19, 2012 12:11 pm

stella

stella

zawiedziona brakiem bezpłatnej podwózki wyszykowała się szybko i pobiegła na egzamin, a po drodze spaliła chyba dwa papierosy, przy nim nie paliła dlatego musiała nadrobić w trakcie drogi!

27stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 9:56 am

kristian

kristian

tak więc kristian przyszedł do niej z jej zamówieniem. nie miał żadnych problemów z dostaniem tego na co miała ochotę. nawet kupił więcej ciasteczek czy co to dokładnie jest żeby mogła się najeść. zadzwonił do jej drzwi i czekał aż ktoś mu otworzy.

28stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:01 am

stella

stella

ona nie chciała się nawpychać ciasteczkami, w końcu nie może gruba, a ona nie ćwiczy za dużo toteż musiała uważac hcyba na to co je! była ubrana w pidżamke, miała na sobie tylko jeszcze taka jedwabny, prześwitujący czy coś szlafroczek, króciutki. otworzyła drzwi z wielkim uśmiechem. powiatała go buziakiem w policzek, uważając żeby nie wylać kawy czy coś. - jejku, kristian jesteś kochany, niezastąpiony! - ucieszyła isę, w sumie to brzmiało nie za dobrze, jakby było w kierunku jesteś fajnym kumplem ;o. zaporisła go do środka.

29stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:03 am

kristian

kristian

uśmiechnął się delikatnie kiedy mu otworzyła chociaż trochę się speszył że taka nieubrana lata po domu. ale nic. podał jej ta kawę i ciasteczka. - nie ma sprawy, stella. mówiłem ci wczoraj że moim hobby jest pomaganie ludziom. - powiedział i również musnął delikatnie jej policzek na przywitanie.

30stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:08 am

stella

stella

dopiero co wstała, skoro zajęcia miała na popołudniu to nie miała ochoty żeby się ubierać, skoro tym bardziej siedziała w domu, jakby wychodziła to by było co innego. - no wiem, wiem ale sam leniuchowałeś sobie w domu, a ja cię z tego wyrwałam - uśmiechnęła się przepraszająco. zaprosiła go do salonu, gdzie w telewizji leciał jakiś jej ulubiony serial! albo nieulubiony. po prostu serial, który lubiła może hoży dokrozy, ostatnio mi się to spodobało. usiedli na wygodniej kanapie. stella napiła się kawy - nie masz dzisiaj zajęć? - spytała, bo normalni ludzie są teraz na uczelni!

31stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:11 am

kristian

kristian

- och to nic takiego. - zapewnił ją. - nie można zbyt długo leniuchować prawda? - uśmiechnął się i poszedł za nią do salonu gdzie usiadł na kanapie wygodnie dość. ja nie przepadam za hoży doktorzy... ale the big bang theory podbiło moje serce ;d - nie nie, ja już mam wolne. zdałem wszystkie zerówki i mam już wakacje. - powiedział z uśmiechem bo cieszył się z tego ogromnie.

32stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:16 am

stella

stella

- no niby nie, ale wiesz nigdy nie zaszkodzi, możesz poleniuchować ze mną tutaj - zapoponowała patrząc na jego reakcję, był taki niesmiały i niewinny, podobało jej się to! kręciło ją. to też oglądam! ale tamto też było przyjemne, takie na odmóżdżenie mnie ;d - ach, zapomniałam. - zasmiałą się. - tylko pewnie ja się męczę jeszcze, ale tylko do poniedziałku, wtedy mam ostatni egzamin - odetchnęła z ulgą, musi się przywyczaić do wakcji.

33stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:20 am

kristian

kristian

pokiwał głową. - tak, mogę. całkiem przyjemne to leniuchowanie. - powiedział ale siedział na kanapie dość sztywno bo nie wiedział jak się powinien zachowywać. nie był zazwyczaj w takich sytuacjach i lasie nie zapraszały go do siebie z rana i nie otwierały mu drzwi w skąpych piżamkach i szlafroku... - na pewno zdasz go bez problemu! - powiedział przekonany o jej mądrości i inteligencji i przesunął dłońmi trochę poddenerwowany po swoich udach.

34stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:27 am

stella

stella

pewnie stella to widziała, jego poddenerwowanie i krępację, a chciała to zmienić, chociaż to było urocze i ją nakręcało. bo widać był niedoświadczony, a ona miała w tym wprawę! i pewnie nie raz tak otwierała drzwi, a na domiar wszystko mimo że niedawno wstała to sama z siebie wyglądała bosko. - denrwujesz się, kristian? - spytała z miłym uśmiechem, chyba że myślała, czy by mu nie dać procentów, by się rozluźnił i wzięła sobie do jedzenia rogolaika.

35stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:32 am

kristian

kristian

nie był aż tak niedoświadczony miał kilka dziewczyn i nie był prawiczkiem, ale zawsze krępował się poznając nową dziewczynę. szczególnie tak śliczną jak stella bo uważał ją za piękną dziewczynę. prychnął króciutko z rozbawieniem, ale zdenerwowaniem również. pokiwał głową. - może trochę. - przyznał jej i westchnął cicho. oblizał nerwowo usta i obrócił głowę w jej stronę by zaraz ponownie spuścić wzrok na swoje dłonie na udach.

36stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:38 am

stella

stella

nie chodziło jje w myślach, że był prawiczkime, chociaż to by było ciekawe doświadczenie, nie powiem że nie! ale właśnie o to że krępował się, ona czegoś takiego nie miała. odsłoniła swój szlafroczek i popiła kawę. odsłoniła przed nim ciało, a miała bokserki na sobie i u góry tylko stanik, widział ją prawie nagą! - chcesz się może czegoś napić? - spytała kładąc rękę na jego ręce, co miał na udzie.

37stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:41 am

kristian

kristian

pewnie od razu zrobiło mu się gorąco skoro była w samej bieliźnie i starał się na nia nie patrzeć. na jej ciało i skupiać się na tym co mówi. wziął głęboki oddech. - soku.... - jęknął zdezorientowany tym co się dzieje. kompletnie nie rozumiał dlaczego go tak męczy. bał się że zaraz od niej ucieknie i nici z fajnego dnia.

38stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:46 am

stella

stella

chłoap wydawał się być jej teraz jeszcze bardziej skrępowany, jakby nie wiadomo jaka krzywda mu się działa i jakie toruty. - okej, mam tylko niestety pomarańczowy - powiedziała nieco chłodniej, nie chiała się narzucać, a chciała mu tylko pomóc! wstała, zawiązała swój szlafroczek i poszła do kuchni po sok, nalała go i wróciła do niego, sama dopiła swoją kawę. - częstuj się - podsunęła mu ciasteczka. - masz dziewczynę kristian? - spytała, bo może miał, a ona go zmuszała do zdrady!

39stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:51 am

kristian

kristian

to były dla niego pewnego rodzaju tortury. czuł że by chciał ale nie mógł. miał opór. bał się. nie wiedział więc co ze sobą robić. - może być. - odpowiedział prędko i kiedy poszła odetchnął głęboko. bo był zdezorientowany. kiedy wróciła spojrzał na nią już z większym spokojem i podziękował jej za sok. nie chciał nic jeść - nie mam. - odpowiedział jej kręcąc przy tym głową.

40stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 10:55 am

stella

stella

pewnie przez całą drogę do kuchni i z kuchni biła się z myślami co może być z nią nie tak, że chłopak jej nie cchce, a na koniec tej ogromnie długiej drogi doszła do wniosku, że z nią jest wszystko w porządku, ale zagadki w sumie nie odganęła. - nie podobam ci się może albo nie iwem boisz się mnie? - dopytała, waliła może prosto z mostu, chociaż jeszcze nie do końca, ale sama już nie mogła wymyśleć, nigdy taka sytaucja jej się nie zdarzyła. może pogadali, a może kristian uciekł od razu bo bał się odpowiedzieć, aha xd

41stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 11:19 pm

benjamin

benjamin

napatoczył się do niej, ale niestety nie wziął żadnego helikoptera ani tym bardziej nie pofatygował się do balkonu tylko jak dorosły człowiek zadzwonił do jej drzwi i czekał aż mu otworzy. w tym pędzie miał krzywo zapiętą koszulę, a przy sobie żadnego poczestunku dla pani gospodarz. ale za to śmierdział jackiem i jakimiś fajnymi perfumami od armaniego czy innego gabbany.

42stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 11:21 pm

stella

stella

jakby wszedł przez jej balkon, który był faktycznie uchylony to pewnie by mu się oddała na miejscu, nawet naga by go powitała, pewnie była naga! bo liczyła na to ale gdy uslyszała dzownek do drzwi zawiedzona założyła szlafroczek, opatuliła się nim i jak gdyby nigdy nic wpuściła go do środka, pośpieszyła go nawet, żeby jakieś zwierze nie wpadło z dworu czy coś - ach, szybki jesteś - uśmiechnęłą się, bo o mało nie zasnęła! wypada iść spać, patka właśnie!

43stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 11:30 pm

benjamin

benjamin

ada... to nie wypada.... xd
- to ty tak długo mi otwierałaś! - powiedział kręcąc głową bo całe miasto musiał przejechać by tu do niej trafić. w dodatku taksówką, a trafił na jakiegoś starego dziadka, którego nawet jego milion monet nie przekonało do tego, by przyspieszyć. - patrz jak się spieszyłem! - wskazał tu na koszulę, ale nie chciało mu się jej nawet rozpinać więc po prostu zdjął ją przez szyję i ruszył do jej sypialni.

44stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 11:33 pm

stella

stella

hm? xd
i jak pisałam tam u julka i massie własnie dlaczego czasami piszesz messie? miałam spytać bo raz piszesz tak raz tak i się gubie i nie wiem jak ona ma w sumie ;o i czy to jakaś róznica i zamknął jej te drzwi balkonu niczym heros i to że nie zjawił się balkonem wynagrodził jej w łózku i albo został albo sobie poszeł, o!

45stella - Page 2 Empty Re: stella Czw Cze 21, 2012 11:37 pm

benjamin

benjamin

taka piosenka była :c
BO MI SIĘ MYLI Z MESSIM ;x nienawidzę siebie za to, ze takie imię wybrałam ;c i wszystko przez to euro i piłkę... dobrze, ze messi nie gra bo nie jest europejczykiem. uf. pewnie trzasnął jej taką minetkę na przeprosiny że już o niczym nie pamiętała. ale jeszcze ostro ją posuwał, bo to w windzie z charlotte mu nie starczyło, a później poszli spać i rano zwiał do pracy zostawiając jej adres restauracji, w której miała być o ósmej wieczorem!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Similar topics

-

» stella
» stella
» stella
» stella -benji
» stella ammah

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach