Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Aroma Coffee & Tea Company

+9
donald
claudia
nigel
blair
brian
zola
betty
polly
admin
13 posters

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 6]

1Aroma Coffee & Tea Company Empty Aroma Coffee & Tea Company Czw Cze 14, 2012 12:27 pm

admin

admin

Aroma Coffee & Tea Company Tumblr_m4rbby0SF21qa9eyr
Aroma Coffee & Tea Company Tumblr_m4rc3luJN41qa9eyr

2Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 7:26 pm

polly

polly

lubiła to miejsce bylo bardzo klimatyczne. a że obok w mieszkaniu robili remont, nawet o tej godzinie! mimo że zbliżała się pora ciszy nocnej to polly zrezygnowana przyszła do kawiarnii, gdzie łudziła się, głupia, że będzie ciszej. chciała pewnie coś poczytać. dlatego zamówiła dobre ciastko i herbatkę, bo na kawę stanowczo za późno i czytała w odległym od zgiełgu ulicy zakątku.

3Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 7:30 pm

betty

betty

betty wpadła tu po kawę na wynos, bo czekała ją długa noc przed ważnym egzaminem, a jednocześnie była cała zabiegana przez pracę, więc nie miała ani chwili odpoczynku, a teraz czekała ją nieprzespana noc, zapewne kolejna pod rząd. miała jednak już tego wszystkiego dość i najchętniej tylko by usiadła gdzieś w spokoju i nie przejmowała się niczym. czekając na kawę, rozglądała się po kawiarni i w ten sposób zauważyła polly. kiedy więc dostała swój kubek, zamiast lecieć prosto do domu, skierowała się w stronę przyjaciółki.
- kocham tę książkę. - powiedziała na przywitanie, siadając bez pytania naprzeciwko niej i chętnie korzystając z wymowki, by nie zabierać się do nauki.

4Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 7:35 pm

polly

polly

polly żyła tylko studiami, co nie było najlepsze. w końcu nie miała dużo kasy, potrzebowała pracy, ale sama nie widziała siebie zarówno w pracy jak i w szkole, jednak wiedziała że musi zacząc pracować chociażby jako kelnerka. tak kelnerka to dobry pomysł, lubi kawę, może ją tym samym podawać. właśnie sięgała po filiżankę z herbatą, gdy napadła ją betty! - ojezu! - przestraszyła się w pierwszym momencie - wiem, że kochasz, ja też! - można by dodoać, że nie bez pwoowdu się przyjaźnią. - co u ciebie? - spytała odkładając książkę do torby i spokojnie siegając po gorący kubek. - zamówiłaś coś? - dopytała isę jeszcze, nie wiedziała że przyjaciółka miała zamiar wziąć na wynos.

5Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 7:40 pm

betty

betty

betty na szczęście miała na studiach stypendium, ale i tak pracowała, bo była asystentką jakiegoś znanego organizatora hollywoodzkich imprez, więc zawsze miała pełne ręce roboty. i chociaż nie była kelnerką, też większość czasu zajmowała się podawaniem kawy.
- nie powinnaś jej czytać setny raz. pewnie już znasz ją na pamięć. - zaśmiała się, chociaż sama też przeczytała ją już tyle razy, że mogła cytować konkretne fragmenty na wyrywki albo od tyłu (to dopiero umiejętność!). - uciekam przed ostatnimi powtórkami przed egzaminem. a u ciebie? - od razu zmieniła temat, bo wolała zapomnieć o tym, że w ogóle jakiś egzamin ją czeka. - taaak, kawę. czeka mnie długa noc. - pokiwała głową, zerkając kątem oka, czy już jej nie wołają do odbioru.

6Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 7:48 pm

polly

polly

bycie asystentką, faktycznie te zajęcie polegało głównie na podawaniu kawy. jednakże bycie asystentką było też bardziej wymagającą pracą niż bycie kelenrką, miejscami była leniwa, bardzo leniwa, jeżeli to chodziło o pracę, która miała ją tylko utrzymywać, a nie pasjonować. co innego jakby pracowała w galerii sztuki czy coś, musi poszukać tam stanowiska, zdecydowanie! - oj tam, mogę nawet czytać non stop. uwielbią ją, czy to grzech? - zaśmiała się, nie była wierząca nawet jeśli czasami było bardzo kiepsko z kasa. - u mnie? egzamin mam za dwa dni, ale to prosty. zresztą, ba to wszystko jest banalne - nie było to dla niej pocieszenie, ale była bardzo obcykana w sztuce. - nie warto zarywać nocy, noc jest od spania! - łatwo jej było mówić, ale taką miała zasadę, chyba że była impreza to co innego.

7Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:07 pm

betty

betty

sorry, musiałam zadzwonić! właściwie betty miała też kilka poważniejszych zadań, niż tylko podawanie kawy, na przykład odbieranie telefonów czy pilnowanie terminarzu swojego szefa, a wczoraj nawet po raz pierwszy pojawiła się (służbowo!) na ważnej imprezie i widziała z bliska dużo znanych osobistości, przez co była bardzo podekscytowana.
- gdyby chodziło o jakąkolwiek inną książkę, powiedziałabym, że tak, ale skoro chodzi o tą, to mogę tylko powiedzieć, że doskonale cię rozumiem. - stwierdziła. pewnie ta powieść nie miała szczęśliwego zakończenia i betty za każdym razem, kiedy ją czytała, płakała jak bóbr. betty studiowała fotografię, to też coś związanego ze sztuką! - wieeem, ale miałam ostatnio szalony okres w pracy i nie miałam czasu na naukę, a teraz to się na mnie odbiję, a nie mogę stracić stypendium. - zalała ją słowotokiem, po czym westchnęła ciężko. - ty sobie możesz w nocy spokojnie spać. - dodała, skoro dla polly wszystko było takie banalne.

8Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:12 pm

polly

polly

spoko, robiłam sobie i tak sałatkę! tak gorąco, że jeść się nie chce.
wiadomo, bardzo ważne zadania, co ważniejsze odpowiedzialne, tym bardziej że facet był bardzo pewnie znany, bogaty, ceniony, jakby ktoś u niego nawalił to mógłby zamknąć jeść jej furtki, czy coś. - ostatnio nie mogę znaleźć sobie nic sensownego w bibliotece - odparła smutnie, bo pewnei spędzała w niej sporo czasu w poszukiwaniu nowego nabytku na półce i żadna z wybranych przez nią nie zasługiwała na to zaszczytne miejsce. fotografia? to tak jak mój tristan! on też foto. - ojejku, no tak! pewnie szef dużo od ciebie wymaga - kompletnie zapomniała o jej ważnej pracy, gdzie jej zdaniem betty i tak mijała się z powołaniem, skoro studiowała fotografię. - odeśpię za ciebie, co? - zaśmiała się i dopiła herbatkę. zawsze miała humorek.

9Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:21 pm

betty

betty

właśnie chce się jeść, ale tylko truskawki. ;3
no właśnie! dlatego betty musiała bardzo się postarać i być w wielu miejscach naraz.
- ja też! mam wrażenie, że wszystko już przeczytałam. - zaśmiała się, ale tak naprawdę mówiła poważnie. to mogą się znać, chociaż nie wiem, z jaką relacją, bo mają zupełnie odmienne charaktery i zainteresowania. pewnie betty się w nim podkochuje jak w połowie mężczyzn tego świata! a ma przy tym niezwykłą słabość do drani, biedaczka. i pewnie chciała jako ta asystentka zdobyć znajomości, żeby potem pracować jako fotograf na ważnych imprezach, też jakiś plan. xd - a potem oddaj mi trochę energii. - wymyśliła, zupełnie jakby to miało zadziałać. zaraz zawołali ją do odbioru kawy, więc po nią poleciała i wróciła do stoliczka polly, mimo że miała wziąć ją na wynos. - ale opowiadaj, co u ciebie. oprócz egzaminów. - znów usiadła naprzeciwko i upiła łyka kawy, ale była gorąca i oparzyła sobie język.

10Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:32 pm

polly

polly

jutro idę po truskawki, ale bym wolała czereśnie, nie wiem czy będą, chce nektarynki <3 ale to nie okres ;x
- no wszystko co nie, chyba że wszystko fajne! - poprawiła ją nieco. wiedziała, że teraz najdzie czas na filmy, czuła to w kościach, więc pewnie jakoś w najbliższym czasie betty zostanie zaproszona na jakiś. haha, może być! - okej, masz to jak w abnku! - zapewniła przyjaciólkę. - oprócz egzaminów? wieje nudą, przydała by się jakaś studencka impreza albo camping! - wpładła na genialny pomysł, chciała być pod namiotami, nie robiła tego od dziecka, może była w zuchach!

11Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:39 pm

betty

betty

ja dzisiaj zjadłam już chyba z trzy brzoskwinki, to prawie jak nektarynki. a czereśnie też miałam dzisiaj kupić, ale najpierw była długa kolejka, a potem jak poszłam, to już nie było! wszyscy mi wykupili. co za peszek. ;c
- niefajne też. pamiętasz {tytuł jakiejś glupiej książki, którą betty przeczytała i poleciła polly, żeby zobaczyła, że można coś takiego beznadziejnego napisać}? - zaczęła się dziko chichotać, jak tylko sobie przypomniała. - te homeryckie porównania na pięć stron! - złapała się za serce, że niby tak ją poruszyły, ale dalej się śmiała jak jakaś opętana, więc chyba jej już na dzisiaj kofeiny wystarczy. - teraz zbliżają się wakacje, to możesz coś zorganizować! - zauważyła. chociaż ona pewnie by i tak nie pojechała, bo wszyscy by tylko chlali i się seksili, a betty jest na to za grzeczna!

12Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:46 pm

polly

polly

oja, też chce! ja jutro pójdę i zobaczy się co jest na rynku.
- no masakryczna była! w ogóle wydaje mi się, że coraz więcej takich beznadziejnych wydają. chyba zacznę latami przebywać w galerii - westchnęła, bo było to dla niej jak na tą chwilę najlepsze rozwiązanie. - wiesz, że nie jestem tak popularna i w ogóle - polly także należała do dziewczyn spokojnych i była dziewicą! zależało jej na integracji, ale nie takiej.

13Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:51 pm

betty

betty

teraz to trzeba wszystkie możliwe owoce łapać, póki jeszcze są!
- też jakiś plan. przecież wcale byś się tam nie nudziła. - zauważyła, bo wiedziała, jak polly kocha sztukę. - ale zawsze możesz zebrać grupkę najbliższych przyjaciół i gdzieś pojechać. masz już jakieś plany na wakacje? - spytała, popijając przy tym trochę kawki. pewnie betty zaliczała się do tego grona i w mniejszej grupie może nawet mogłaby pojechać. w końcu ona też była dziewicą!

14Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 8:55 pm

polly

polly

no, ale to dopiero się zaczyna sezon na większość tych letnich!
- dokładnie, kurcze. chciałabym tam pracować albo otworzyć własną galerię - zaczeła wzdychać do tego marzenia - ale to może kiedyś - ddoała i westchnęła gorzko, na razie była na studiach. - własnie, że nie mam a nie zamierzam przesiedzieć całe w domu, bez przesady! a ty coś wymyśliłaś? - a sam pomysł betty przypadł jej do gustu.

15Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:01 pm

betty

betty

ale i tak minie tak szybko, że znowu będzie za mną cały rok chodziła ochota na te owoce. ;c
- i na pewno ci się to uda! ja w ciebie wierzę. - zapewniła ją, bo była wielką fanką gonienia za swoimi marzeniami i tak dalej, a poza tym wiedziała, jak polly na tym zależy. no i mogłaby może wtedy wystawiać też jej zdjęcia czy coś! więc marzenia ich obu mogłyby się jednocześnie spełnić. - na pewno wrócę na trochę do domu, a poza tym nie wiem. na pewno {nazwisko szefa} będzie mnie potrzebował przez cały czas, ale postaram się wyrwać też gdzieś. mogłybyśmy gdzieś pojechać. - uśmiechnęła się do tego pomysłu. przydałyby jej się beztroskie wakacje i ucieczka od wszystkiego!

16Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:07 pm

polly

polly

wiem ;x zawsze jest puszka! lubię brzoskwinie z puszki choć to nie to samo...
- zobaczyamy, na pewno taka młoda osoba jak ja nie przebije się przez ten rynek, niby mam świeże spojrzenie ale za to nie jestem osobą wiarygodną - westchnęła bo to było smutne. i moga współpracować razem a jak! - ach, no tak. ale jasne, może na króko ale zawsze! przyda nam się zasłużony odpoczynek - stwierddziła.

17Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:10 pm

betty

betty

ale mnie naszła ochota na sałatkę owocową teraz, ojaaa.
- dlatego najpierw będziesz pracować w jakiejś galerii sztuki, a później uda ci się założyć własną i zasłużenie wybić. - oznajmiła z przekonaniem, zupełnie jakby była jakąś wróżką albo to właśnie od niej zależało, jak potoczy się życie polly. - jasne, że tak. myślisz o jakimś konkretnym miejscu? - spytała, bo może polly zawsze chciała gdzieś pojechać, a nigdy nie miała okazji, a betty zgodzi się na wszystko.

18Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:17 pm

polly

polly

a mi komar czy cos chodzi po monitorze ;x i mozilla mi się skopała łał. grzmi!
- no może, trzeba trochę poczekać, przecież jestem taka młoda - miała niespełna dwadziesćia lat a przed soba całe życie, miała czas na swoją jedną, drugą i trzecią galerię. - sama nie wiem, ale chyba bym wolała jakieś ciche miejsce, a nie imprezowe miasto, co ty na to? - spytała. - oczywiście można tez zrobić małą objazdówkę - zaporponowała też coś innego, co jej wpadło do głowy.

19Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:22 pm

betty

betty

u mnie cały czas grzmi i zastanawiam się, czy nie powinnam wyłączyć komputera czy coś tam. dobra, nie chce mi się nawet. tylko mi przeszkadza ten deszcz w słuchaniu muzyki. xd oja, a teraz zaczęło błyskać mocno, a siedzę przy zgaszonym świetle.
- no jasne, wszystko dopiero przed tobą. teraz możesz zacząć przecierać szlaki. - pokiwała głową, bo przecież betty tak robiła. była tą asystentką i robila zupełnie inne rzeczy, niż te, które planowała w przyszłości, ale przecierała swoje szlaki i szykowała się na podbój los angeles! - masz rację. ale od razu mówię, że ja wolałabym pozwiedzać, niż leżeć plackiem na plaży czy gdzieś... plażę mamy na codzień. chcę zobaczyć jakieś nowe miejsca! - oznajmiła.

20Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:26 pm

polly

polly

to mocno macie, do mnie jeszcze dochodzi! wczoraj było też nieźle, a ja tak nie lubię burz.
- w sumie racja! lepiej się uczyć od najlepszych, ta nasza pani x ona prowadzi tą galerię chyba od dziesięciu lat! ma doświadczenie, wcześniej prowadziła po ojcu, ale miała problemy z kasą i zamknęła - tłumaczyła, stała isę bardzo zafascynowana tą sytuacją i pomysłem. - to możemy zaplanować jakąś objazdówkę, zebrać parę ludzi i niech każdy wybierze miejsce które chce zobaczyć wtedy wyjdzie coś fajnego - teraz cieszyła się jak dziecko, ktore dostaje nową zabawke czy lizaka.

21Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:43 pm

betty

betty

ja się boję burz w takich ekstremalnych sytuacjach jak na przykład siedzenie po ciemku w pokoju, więc jest wesoło, i tak będę tu siedzieć, bo nie zasnę w takich warunkach, a jeszcze mam gorąco w pokoju i nie mogę otworzyć okna, bo pada. co ja mam za ciężkie życie!
- to widzisz, będziesz mogła jej pomagać... najpierw będziesz asystentką, ale kiedyś może szefem. - zarzuciła jej swoją mądrością, która mogła się odnieść też do jej sytuacji, chociaż nie sądzę, żeby zamierzała organizować imprezy całe życie, ale kto wie, jak to się potoczy. - chyba że jedna osoba będzie chciała zobaczyć paryż, a druga nowy jork. - zauważyła z rozbawieniem.

22Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 9:51 pm

polly

polly

ja mam traume po burzy która była paręlat temu wstecz, bo tak nigdy nie nic nie ruszało. u mnie się na razie uspokoiło, na razie. chociaż chyba pada? sama nie wiem czy to deszcz czy wiatr.
- no zobaczymy, pokręcę się, przecież ona mnie lubi! - dalej się cieszyła, przypominając sobie kolejne fakty. - no to będzie problem, kurcze to trzeba będzie obmyśleć. nie mam za dużo kasy na takie wyjazdy - westchnęła. wiedziała, że objazdówka nie będzie kosztować dwa dolary, same dojazdy. - chyba że po ameryce? autostop? - zapoponowała. chyba jednak leje xd

23Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 10:01 pm

betty

betty

u mnie się uspokoiło i już nic nie słyszę, jakieś pojedyncze krople i raz na jakiś czas błyska i grzmi, ale ta burza była taka silna i taka długa. ;o
- a to podstawa w biznesie. - zaśmiała się. chociaż wiadomo, ile można osiągnąć dzięki znajomościom, więc dobrze jest być lubianym! - hmmm. autostop? no nie wiem. ja bym się bała, że ktoś by mnie zgwałcił! takie historie po ludziach chodzą... wiesz, jaka jestem ostrożna. - zamyśliła się, próbując sobie wyobrazić siebie na takiej wycieczce, ale chyba jednak była za rozsądna na takie rzeczy, więc w życiu omijała ją połowa zabawy.

24Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 10:04 pm

polly

polly

to smutne! u mnie tylko pada jak na razie, ale się położe zaraz jak odpiszę tam u stelli i pewnie będzie burza i nie zasnę, wezmę sobie książke do spania chyba.
- wiem, wiem, sama o tym pomyśląłam. tylko jak będziemy nieco większa paczką, paru chłopaków fajnych, w snesie przyjaciół to nie powinno nam się nic stać.... chyba - stwierdziła choć to było niepewne, ale polly nie mogła sobie na wiele pozowlić niestety. i żeby nie przetrzymywać betty to ustaliły że jeszcze to dogarają i przemyślą i się rozeszły do domku, pewnie polly poszła niemal od razu spać!

25Aroma Coffee & Tea Company Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pon Cze 18, 2012 10:10 pm

betty

betty

no właśnie ja już chciałam wyłączyć komputer i pójść spać, ale stwierdziłam, że i tak nie dam rady zasnąć, a teraz jeszcze ciągle wraca to grzmienie, więc pewnie tak szybko się nie skończy.
- no tak, oni nas obronią! - zachichotała, bo według betty wszyscy mężczyźni byli rycerzami w lśniących zbrojach. i na pewno tak było, bo przecież betty miala się jeszcze uczyć, więc nie miała czasu na takie pogaduszki!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 6]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Coffee heaven

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach