Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Aroma Coffee & Tea Company

+9
donald
claudia
nigel
blair
brian
zola
betty
polly
admin
13 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Wiadomość [Strona 5 z 6]

1Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Aroma Coffee & Tea Company Czw Cze 14, 2012 12:27 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Tumblr_m4rbby0SF21qa9eyr
Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Tumblr_m4rc3luJN41qa9eyr


101Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:19 am

cornelia

cornelia

Dziewczyna podniosła tylko delikatnie głowę znad gazety słysząc znajomy głos. Gdy Brian usiadł przy jej stoliku powróciła do artykułu który czytała zanim pojawił się chłopak. Starając sie zuepłnie nie zwracać uwagi skończyła czytać i spojrzała na niego. - Cześć, Brian. - Pewnie jak zawsze wyglądał świetnie, no pomijając ten jeden raz jak był na kacu, ale nawet tamtego dnia było w nim co słodkiego.

102Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:22 am

brian

brian

Kiedy go tak olewała westchnął cicho. - przepraszam cię za to. - mruknął cicho i wziął jej gazetę żeby przypadkiem ponownie jej nie otworzyła. spojrzał na nią żałosnym wzrokiem i ze smutną minką. - to naprawdę było ważne. w innym wypadku bym cię nie wystawił. - mruknął cicho. pewnie benjamin wpadł w jakieś kłopoty a brat zawsze był ważniejszy od dziewczyn. nieważne jak ślicznych i kochanych dziewczyn.

103Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:28 am

cornelia

cornelia

-Przecież nie jestem obrażona - miała powiedzieć to z obojętnością ale wyszło jej jak śmiertelnie obrażonemu dziecku. Skarciła sie w myślach za ten ton. Właściwie to nawet nie była obrażona, ale rozczarowana. Chyba jej przyjaciółka miała racje co do tego chłopaka, z nim nie wygra. Dzięki swoim rozmyślaniom udało jej sie nie rozczulać nad miną zbitego psa którą zaprezentował Brian. No i do tego ten szept!

104Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:38 am

brian

brian

- przecież widzę. co mam zrobić żebyś znów mnie lubiła, nela? mam cię przepraszać... kupić ci bukiet kwiatów, biżuterię? co mogę zrobić? - zapytał cicho i westchnął znów. chciał by była znów w jego posiadaniu chociaż nie wiedział czy to w ogóle możliwe. wydawała się taka... inna. i to go chyba najbardziej kręciło. jeszcze jej nie zdobył a to przecież lubił najbardziej. zdobywać i wygrywać. lubił wyzwania.

105Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:44 am

cornelia

cornelia

Cornelia zdjęła nogi z krzesła obok i jak skończył mówić to nachyliła sie w jego stronę, tak że ich twarze były oddalone tylko o parę centymetrów. Spojrzała mu głęboko w oczy - Chciałabym słonia. - zażyczyła z pełną powagą i chwilę później odsunęła się opadając na krzesło. Napiła się swojej herbatki i z zaciekawieniem przyglądała się jego twarzy.

106Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:48 am

brian

brian

spojrzał na nią zdziwiony lekko ale wzruszył ramionami. - o ile tylko będziesz miała go gdzie trzymać to stanę na głowie żebyś dostała swojego słonia. - powiedział z powagą zastanawiając się już jakie kontakty uruchomić żeby jej tego słonia kupić. dla niego nie było rzeczy niemożliwych. po prostu trudne do wykonania. przynajmniej niektóre. ale ich stanowczo było mało. uśmiechnął się do niej ślicznie i przesunął po swoich włosach nachylił się do niej z powrotem. - słoń cię uszczęśliwi? - zapytał. - lubię jak się uśmiechasz. - dodał cicho i uniósł kącik ust ponownie.

107Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 11:59 am

cornelia

cornelia

Przyglądała mu się z głową przechyloną na bok. - Nie uszczęśliwi, ale tobie sprawi kłopot, tak jak mi kłopot sprawiło wyszukanie odpowiednich ciuchów na spotkanie z tobą. - aż sama nie wierzyła w to co powiedziała. Było to tak głupie że nie wytrzymała tej poważnej atmosfery i zaczęła sie śmiać. Uniosła sie nad stołem (brzmi to jak by zaczeła lewitować, ale wiesz o co mi chodzi xd) i ucałowała go w kącik ust. Celowała w policzek, ale jakoś tak wyszło. - Nie gniewam sie - dodała już bez żalu w głosie.

108Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:02 pm

brian

brian

- nie doceniasz mnie. - powiedział już z uśmiechem kiedy ucałowała jego kącik ust. - nie sprawiłoby mi to aż tak ogromnego problemu. - dodał cicho ale był cały w skowronkach od kiedy dziewczyna go ucałowała. uśmiechnął się znów przecudownie do niej. - i tak ci to wszystko jakoś wynagrodzę, obiecuję. - powiedział z uśmiechem.

109Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:11 pm

cornelia

cornelia

Jego uśmiech był tak zaraźliwy że Cornelia od razu się rozpromieniła. - Uważaj bo jeszcze się przyzwyczaję do wynagradzania nieudanych spotkań i zamiast widzieć się z tobą, będę wolała coś co mi wynagrodzi ich brak - stwierdziła wyciągając się już wygodnie na krześle, bo atmosfera między nimi od razu się polepszyła.

110Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:15 pm

brian

brian

roześmiał sie krótko. - jednak wolałbym żebyś się ze mną spotykała jednak, nela. lubię cię widzieć. zawsze wyglądasz olśniewająco. - powiedział do niej i oblizał wargi. zamówił sobie kawę bo musiał jakoś funkcjonować przez większość dnia. - co u ciebie? - zapytał unosząc kącik ust.

111Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:26 pm

cornelia

cornelia

- Właśnie sie spotykamy, prawda? - stwierdziła beztrosko i napiła się mrożonego napoju stojącego przed nią. - A u mnie nic. Chyba juz nawet przyzwyczaiłam się do tego miejsca i nauczyłam funkcjonować wśród tych wszystkich ludzi, chociaż większość czasu i tak spędzam w kuchni albo w wannie. Temperatury w anglii nie były tak wysokie jak tu. - zaczeła narzekać, ale nie było w tym nic nieprawdziwego więc tym sie usprawiedliwiła

112Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:29 pm

brian

brian

- no tak. - uśmiechnął się do niej uroczo i podziękował za kawę którą przyniosła kelnerka. - no tak. przyzwyczaisz się i pokochasz la jeszcze. zobaczysz. - powiedział pocieszająco i uśmiechnął się znów. cały czas szczerzył do niej mordę bo była taka kochana. - niedługo będziesz narzekać że pada deszcz. - powiedział rozbawiony.

113Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:35 pm

cornelia

cornelia

- Jak będzie padać deszcz to pójdę na zakupy, kupię kalosze, i pewnie milion innych nieprzydatnych rzeczy, i będę skakać po kałużach jak małe dziecko - stwierdziła z uśmiechem wyjawiając swój tajny plan na niepogodę. Nie tylko on cieszył się jak mysz do sera, bo nela zachowywała się bardzo podobnie podczas rozmowy z nim. - No dobrze, a co u ciebie?

114Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:38 pm

brian

brian

roześmiał się. - będziesz chlapać przechodniów i śpiewać deszczową piosenkę? - zapytał z rozbawieniem i napił się łyka kawy która była tutaj całkiem niezła. - o ile się już na mnie nie gniewasz to całkiem super. - powiedział z szerokim uśmiechem i poprawił znów włosy.

115Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:44 pm

cornelia

cornelia

Nela jak gąbka chłonęła każdy jego ruch, uśmiech czy gest i zapamiętywała jak najwięcej. - Wiesz, jeszcze nie tak dawno biegałam po kałużach, żebym nie mogła sie tak zachowywać, a śpiewać... raczej to nie jest dobry pomysł. - Cornelia zupełnie nie umiała śpiewać. Bardziej nadawała się do odstraszania wron, dlatego od najmłodszych szkolnych lat, nie była angażowana do niczego co łączyło się ze śpiewaniem.

116Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 12:58 pm

brian

brian

zaśmiał się cicho. - czemu? przecież wszyscy powtarzają że każdy może śpiewać. może nie każdy umie ale każdy może. - stwierdził z uśmiechem i pokiwał głową. moja mama mówi "armagedon nadciąga, burza idzie" xd - możesz skakać pod moimi oknami po kałużach i nie będę się obrażał jak pośpiewasz. - dodał z uśmiechem bo pewnie był zahartowany już jak mało kto!

117Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:05 pm

cornelia

cornelia

Właśnie widze co sie dzieje za oknem, mam tylko nadzieje że będzie troche chłodniej bo nawet nie ma czym oddychać. - Ty może i nie będziesz sie gniewać,ale twoi sąsiedzi nie będą zadowoleni - powiedziała z przekonaniem. - A ten kto powtarza że każdy może śpiewać, nie miał do czynienia ze mną. Dla tego ja zamiast śpiewać w czasie kąpieli zatykam usta papierosem. - stwierdziła poważnie i uśmiechnęła się do przystojniaka siedzącego na wyciągnięcie ręki

118Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:07 pm

brian

brian

no jak popada to na pewno. liczę na ten armagedon xd zaśmiał się krótko i dopił kawę do końca. - no cóż. sąsiadów można uciszyć. - powiedział z rozbawieniem. - też dobry zwyczaj. - powiedział kiwając głową z uznaniem. - całkiem sprytnie. - dodał.

119Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:16 pm

cornelia

cornelia

Przyglądała mu się chwilę - No dobra, a ty co tu robisz? - zapytała, chodziło jej o ogródek w którym siedzieli, - LA jest tak duże że to aż dziwne że sie tu spotkaliśmy - prognoza pogody nie przewiduje deszczu >.<

120Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:21 pm

brian

brian

ale ponoć idzie armagedon więc wiesz. xd trzeba się przygotować. - ja? przyszedłem na kawę. - pokazał pustą szklankę czy filiżankę i uśmiechnął się.

121Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:27 pm

cornelia

cornelia

Cornelia wyszczerzyła do niego białe ząbki. - Rozumiem - skwitowała krótko. - A masz jakieś plany na dzisiaj, może jutro wieczór? - pora zaczęła sie robić obiadowa więc miała zamiar zaprosić go do siebie i zaserwować coś dobrego do jedzenia, ewentualnie przygotować jakąś miłą kolację.

122Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:32 pm

brian

brian

pokręcił głową. - nie raczej nie. pewnie wrócę do domu posprzeczam się z bratem i wyjdę na imprezę. - powiedział spokojnie i zaśmiał sie cicho bo to najlepszy plan jaki mógł mieć.

123Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Pią Lip 06, 2012 1:40 pm

cornelia

cornelia

- To mam nadzieje że następnym razem uda nam sie jakoś spotkać z większym efektem niż ostatnio. - rzuciła do niego z zadziornym uśmiechem. - A teraz niestety musze Cię opuścić bo jestem umówiona z ojcem i samochód już pewnie na mnie czeka. - wstała i tak jak poprzednio cmoknęła Briana w kącik ust, tyle że tym razem zrobiła to świadomie, a nie przypadkowo jak wcześniej. No a później gdzieś tam poszła gdzie miał czekać na nią ten samochód czy coś

124Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 1:43 pm

nigel

nigel

Nigel obiecał Dereka, że nie będzie dzisiaj poruszał w jakikolwiek tematu Kat, w związku z tym zdołali się wybrać na kawę po jakiejś sesyjce w studio czy czymś podobnym. W sumie to Nigel bardziej niż na kawę miał ochotę na ciastko, w związku z czym przeglądał teraz desery w karcie, wgryzając się w swoją dolną wargę. Chciał z Derekiem porozmawiać o Beth, bo przecież ostatnio się z nią całował i ta nawet u niego spała, w związku z czym miał nadzieję o jakieś pozwolenie Dereka na to, by mógł zaprosić ją na randkę. - Umieram z głodu - mruknął pod nosem, który to zaraz zmarszczył.

125Aroma Coffee & Tea Company - Page 5 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 1:54 pm

derek

derek

derekowi, jak już xd
- dupa ci urośnie - katherine zabroniła słodyczy derekowi, więc ten zamówił dla siebie jedynie wodę z lodem i skubał chusteczkę czy razzej serwetkę, bo kobieta przy stoliku obok zamówiła wielką bombę czekoladową, która pachniała mu tak cholernie dobrze. chciał już powiedzieć o tym, co katherine sądzi o słodyczach, ale imię jego dziewczyny było zakazane! tak więc uśmiechnął się tylko mdło i zmierzwił wlosy. wrócili niedawno z jakiejś trasy po całych stanach, więc derek był tym wszystkim dość wykończony. stąd sobie nawet sapnął. biedny.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Coffee heaven

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach