Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Aroma Coffee & Tea Company

+9
donald
claudia
nigel
blair
brian
zola
betty
polly
admin
13 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 6]

1Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Aroma Coffee & Tea Company Czw Cze 14, 2012 12:27 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Tumblr_m4rbby0SF21qa9eyr
Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Tumblr_m4rc3luJN41qa9eyr


26Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:24 am

zola

zola

zastanawiam się o co chodzi, ze na wspólnej siostra tej oli bierze ślub z gejem, ale pewnie nie oglądasz to się nie dowiem:c zola siedziała sobie tutaj na jakiejś super zdrowej zielonej herbatce i usuwała smsy od tego chujka benjamina, który wczoraj pojechał jej od już nie pamiętam kogo/czego, ale zjechał ją równo z powodu koloru skóry. i wbrew pozorom było jej bardzo smutno. hahaha, jakie akcje w na wspólnej, oja xd

27Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:29 am

brian

brian

no raczej nie oglądam więc ci nie powiem xd chociaż to sa stare odcinki to ona chyba o tym nie wie że on jest gejem! czy coś takiego. w każdym bądź razie brian przyszedł na poranną kawę bo benjamin nie kupił oczywiście i nie mógł sobie zrobić jej w domu więc był w nie najlepszym humorze. usiadł sobie przy stoliku na ogródku i obczajał panienki bo i tak nie miał nic bardziej ambitnego do roboty. przerzucał od niechcenia jakieś strony z których powinien uczyć się na jakiś egzamin ale mu się nie chciało więc nawet nie przyglądał się im zbyt bardzo. jego oczom ukazała się chudziutka zola i od razu stwierdził, że to musi być punkt jego zaczepienia dzisiejszego dnia bo inaczej umrze z nudów i braku seksu. podszedł więc z uśmiechem i dosiadł się do niej. - cześć... - zaczął całkiem miłym głosem. - widziałem że nie możesz się doprosić kelnerki o przyjście. - stwierdził bo musiał coś wymyślić na szybko a to dla niego wcale nie taka prosta sprawa.

28Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:37 am

zola

zola

aaaa chyba, że stare. chociaż nie wiem czy ten cały robercik czy jak on ma od tej firmy właśnie nie umarł xd ale moze tylko stracił przytomność, jaaa xd spojrzała ze zdziwieniem z nad telefonu, a miała łzy w oczach, bo to były jakieś słodkie smsy, które w tym momencie były zwyczajnie śmieszne, i tym bardziej było jej smutno. spojrzała na briana, nawet nie wiedziała, że jest bratem tego dupka, bo nigdy go nie widziała nawet na zdjęciach. uśmiechnęła się niewyraźnie do chłopaka, bo przecież nic nie zamawiała... ale był całkiem ładny, wiec nie zamierzała go od razu spławiać. - no tak, kelnerki tutaj strasznie się ociągają - mruknęła z przekąsem, spoglądając w kierunku którejś z nich i popatrzyła na briana, bo myślała pewnie, że pójdzie po którąś z nich, skoro tak gadał xd

29Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:43 am

brian

brian

to są na sto procent stare bo janusz jeszcze żyje xd on by nigdy nie pomyślał że benjamin mógł się z nią umawiać bo pewnie by się mu chwalił czy coś że wyrwał ciemnoskórą lasię, ale najwyraźniej ten nie mówił mu wszystkiego. biedaczek. ale nawet gdyby wiedział to by się chyba nie przejął. w każdym bądź razie uśmiechnął się do niej znów i oblizał usta. - powiedz mi czego ci trzeba a załatwię to. - powiedział dumnie i uśmiechnął się przeuroczo do dziewczyny żeby nie myślała że to taki pic na wodę fotomontaż!

30Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:47 am

zola

zola

aaaach, no właśnie się dziwiłam, że ta jest na weselu i się cieszy, jabłczyńska xd daniel zostawił ole[*] hahaha, jak ja dawno tego nie oglądałam.. - hm, jakieś dobre ciasteczko. albo dwa! - powiedziała puszczając mu oczko, bo oczywiście pomyślała o nim, a nie o sobie, że drugie dla niej... musiała dbać o linię, skoro była modelką!

31Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:51 am

brian

brian

widzę że ogromnie cieszą cię losy bohaterów na wspólnej xd uśmiechnął się do niej szeroko i pokiwał głową po czym zaczął wołać kelnerkę ale i jemu zeszło to długo więc ją opieprzył że w ogóle nie zajmuje się klientami. nie miał przed tym żadnych oporów. zamówił te ciasteczka i kolejną kawę dla siebie bo tamta już wypił i przyglądał się jej. - jestem brian. - przedstawił się ogromnie kulturalnie i uśmiechnął ponownie słodko w jej stronę. musiał czasem poudawać mądrego i miłego przeciez!

32Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 9:56 am

zola

zola

haha, bardzo! spodobało jej się, że opieprzył tą kelnerkę, bo należało jej się, poza tym oznaczało, że był władczy, a takich też lubiła. wszystkich przystojnych facetów zresztą lubiła. - zola - odwzajemniła jego uśmiech - i dzięki, ta dziewczyna nie powinna już tu dłużej pracować - zmierzyła ją odchodzącą od stolika. - często tu przychodzisz? - bo może wykorzystywał to, że personel był taki niekompetentny i zola nie była pierwszą taką, której brian pomógł w złożeniu zamówienia.

33Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 10:04 am

brian

brian

xd brian był w ogóle fajnymm chłopcem i uważał że wszyscy powinni go kochać i wielbić. trochę był narcystyczny. może więcej niż trochę. pokręcił głową.- nie, tylko kiedy w domu skończy mi się kawa a staram się do tego nie dopuszczać. - powiedział z uśmiechem. - a ty lubisz to miejsce? - zapytał i nawet mnie podziękował kelnerce któa w mgnieniu oka przyniosła to co zamiawiał. pewnie się bała o swój tyłek ale to nic dziwnego. chociaż brian ją też najchętniej by zaliczył. kręciły go kelnerki.

34Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 10:10 am

zola

zola

- no tak kawa to podstawa - chociaż ona akurat wolała jakieś herbatki, bo kawy nie lubiła, chyba, że jakąś bardzo słodką. - nie jakoś specjalnie, ale od czasu do czasu tu wpadam, jak jest ładna pogoda - tam pewnie non stop w sumie taka była... ale zawsze mogło też padać.. jaaa, kuchenne rewolucje też powtórki, no tak w końcu są wakacje. - czyli dzisiaj skończyła ci się kawa - zauważyła bardzo inteligentnie.

35Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 11:29 am

brian

brian

- tak stanowczo skończyła mi się kawa i to najgorsze co może człowieka spotkać z rana. - powiedział powaznie i pokręcił zrezygnowany głową. - co robisz w LA zola? - zapytał jej i lekko się uśmiechnął

36Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 11:38 am

zola

zola

- och, biedaczek z ciebie - zachichotała cicho i napiła sie zimnej już herbatki, zagryzając sobie ciasteczko, które dostała dzięki briankowi. - ja jakoś nie przepadam za kawą - dlatego czasami musiała sobie coś wciągnąć żeby być na nogach 24h, bo czasami musiała. nie no kawę też piła jak już musiała, bo nie miała towaru np! ale z ogromną ilością cukru. - mieszkam, studiuje, chodze na randki - roześmiała się. - i jestem modelką, ale wtedy zazwyczaj wyjeżdżam. chyba, że mam jakąś sesję na miejscu tutaj - uśmiechnęła się ładnie. - a ty, brian?

37Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 11:43 am

brian

brian

- jasne, że tak. - zaśmiał się razem z nią i poprawił sobie włosy bo tak trzeba po prostu. musiał wyglądać perfekcyjnie. - uu to dużo zajęć. ja studiuję, wydaję kase i dobrze się bawię. - powiedział szczerząc do niej ząbki. nie powie jej przecież że sypia z kim popadnie bo by źle nan iego popatrzyła i tyle by było z jego podbojów.

38Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 11:52 am

zola

zola

- czy ja wiem czy dużo! lubię po prostu mieć co robić. nie znoszę siedzieć bezczynnie, może to dlatego - wzruszyła ramionami, bo wcale swojej pracy i trybu życia w ogóle nie uważała za męczące! wręcz uwielbiała je. - no tak, czyli to co wszyscy w la - uśmiechnęła się - a co studiujesz?

39Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 11:55 am

brian

brian

czemu pytasz o to co on studiuje jak ja sama nie wiem xddd - ah czyli jesteś aktywną dziewczyną. no to super. - powiedział uśmiechając się. liczył że aktywna równiez jest w łóżku bo na taką wyglądała. nie na jakąś najgrzeczniejszą cnotkę, więc pewnie dlatego do niej podbił przede wszystkim. - tak, nie odbiegam od reszty za bardzo. - roześmiał się. - studiuję architekturę. - odpowiedział wzruszając ramionami bo uważał to za najnudniejsze studia wszech czasów

40Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:02 pm

zola

zola

hahahahahaha<3 no to już wiesz xd no była aktywna, chociaż po tym co ostatnio zrobił benjamin musi się zastanowić nad sobą, czy chodzić do łóżka z kim popadnie! - architekture, oo, to całkiem fajnie. będziesz projektował budynki w la czy w innym mieście? - zapytała z uśmiechem, przypominając sobie znów o tym chujku benjaminie. pewnie przypomniało jej się wczesne dzieciństwo jak mieszkała w jakimś baraku albo domu ze słomy.....

41Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:10 pm

brian

brian

domu ze słomy ;33 - nie wiem jeszcze. pewnie zostanę w LA, to jest najlepsze miejsce. jest ciepło przyjemnie, ładne dziewczyny, plaża, ocean (? chyba), imprezy, znajomi, rodzina, wszystko mam w LA więc nie wiem po co miałbym wyjeżdżać - powiedział wzruszając ramionami i uśmiechnął się do niej promiennie.

42Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:13 pm

zola

zola

- no właśnie tutaj jest najlepiej. uwielbiam tą pogodę tutaj i tych ludzi. no i tych przystojniaków, których spotykam na każdym kroku - posłała mu zalotny uśmiech i zamówiła sobie jeszcze jakąś wodę z cytryną, bo sok miał za dużo kalorii jak dla niej, a chciało jej się pić. poza tym po tym ciastku pewnie nic już dzisiaj nie zje.

43Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:15 pm

brian

brian

biedna. ale brian się tym chyba by aż tak bardzo nie przejmował. bo nie przejmował się niczym co nie dotyczyło jego albo benka. - no tak. przystojnych facetów tutaj nie brakuje. ale ładnych kobiet też. - powiedział uśmiechając się przesłodko do niej dając jej znak że to ona jest taka śliczna i w ogóle.

44Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:20 pm

zola

zola

nie musiał jej dawać żadnych znaków, bo o tym wiedziała. chociaż po wczorajszej akcji wszystko już nie było takie same i trochę to zaważyło na jej pewności siebie. pewnie cały czas zastanawiała się w myślach czy brian myśli o niej w kategorii "murzynka". w tym momencie jest dopiero biedna! uśmiechnęła się słodko, ale zaraz uśmiech zszedł z jej twarzy - szkoda, że u niektórych uroda nie idzie w parze z charakterem... - mruknęła - oczywiście teraz nie mówię o tobie, bo jesteś bardzo miłym facetem, ale wczoraj dowiedziałam się z jakim dupkiem się zadawałam - sama się zastanawiała po co to mówi, bo nie powinna sie tak otwierać przed obcym człowiekiem, ale pewnie coś w niej sie zmieniło od wczoraj xd

45Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:22 pm

brian

brian

szkoda że nie wiedziała że ten obcy człowiek jest bratem tego gbura benjamina który nie potrafi kupić nawet kawy! eh. uśmiechnął się. - niestety w LA nie wszystko jest kolorowe i niektórzy ludzie to naprawde ogromne chuje. - powiedział kręcąc głową. nawet gdyby wiedział o tym co jej benek zrobił i tak by go wyzywał od chujów bo to pieszczotliwe według niego bardzo.

46Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:29 pm

zola

zola

no właśnie! na pewno by z nim nie gadała, gdyby wiedziała! - niestety - westchnęła, bo stwierdziła, że nie będzie mu opowiadać ze szczegółami swojej historii, bo przecież nie było się czym chwalić, powinna raczej ukrywać to co było. - no cóż - mruknęła rozglądając się na boki, a że słońce zaczęło przebijać się z pomiędzy parasolek to założyła okulary przeciwsłoneczne na nos. - no i tak co mi jeszcze powiesz, brian? - zapytała z milutkim uśmiechem, bo nie widziała żeby jeszcze się zbierał a głupio było tak siedzieć po cichu.

47Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:31 pm

brian

brian

biedny brian! gdyby wiedział, że benek zaprzepaszcza mu takie szanse to by się sam wydziedziczył. albo ukradł forsę i uciekł i nie przyznawał do tego że ma rodzeństwo. uśmiechnął się słodko i wzruszył ramionami. - no nie wiem, zola. w zalezności od tego co chcesz usłyszeć powiem ci wszystko. - powiedział z uśmiechem.

48Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:39 pm

zola

zola

- oj, brian - roześmiała się. - to chyba ty powinieneś się wysilić, a nie ja! ale dobra - wzruszyła ramionami, upijając łyka wody, którą dostała po dłuższym oczekiwaniu. - więc co robiłeś wczoraj wieczorem? - zapytała, mając nadzieję, że nie będzie sie przechwalał ile wczoraj wypił, bo lans na chlanie był dla dzieciaków.

49Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:43 pm

brian

brian

roześmiał się słysząc jej pytanie i oblizał usta. - wczoraj? najpierw pół nocy grałem w gry wideo bo żywcem nie miałem co robić a nie chciało mi się ruszać dupy na imprezę. a potem się zebrałem i poszedłem na jakiś pierwszy lepszy koncert. w sumie nieźle się bawiłem. - wzruszył ramionami. - wróciłem do domu i poszedłem spać. - wyjawił jej i zaśmiał się cicho. - a ty co robiłaś wczoraj w nocy zola? - zapytał i spojrzał na nią przenikliwie jakby miała mu wyjawić wszystkie swoje sekrety.

50Aroma Coffee & Tea Company - Page 2 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Cze 20, 2012 12:52 pm

zola

zola

słysząc te gry wideo trochę się zniechęciła, ale zaraz poprawił sie tym koncertem! bo gry pewnie też uważała za dzieciarnię. - fajnie - uśmiechnęła się - dobrze, że zostawiłeś te gry. koncert zdecydowanie o wiele lepszy - dodała ze smiechem. - ojeeej, jak to zabrzmiało! - zaśmiała się, spoglądając na niego - więc nie wiem teraz o co ci chodzi! ale tak serio oglądałam jakiś film, a potem poszłam spać, jakoś nie miałam ochoty na imprezę - wzruszyła ramionami. a tak naprawdę było jej smutno z powodu słów jego brata!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Coffee heaven

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach