Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Aroma Coffee & Tea Company

+9
donald
claudia
nigel
blair
brian
zola
betty
polly
admin
13 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Wiadomość [Strona 6 z 6]

1Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Aroma Coffee & Tea Company Czw Cze 14, 2012 12:27 pm

admin

admin

First topic message reminder :

Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Tumblr_m4rbby0SF21qa9eyr
Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Tumblr_m4rc3luJN41qa9eyr


126Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 1:59 pm

nigel

nigel

- Może to dobrze, chciałbym być taki gruby jak ty, przynajmniej spodnie ci z tyłka nie spadają - zauważył i wzruszył ramionami, prosząc kelnerkę o duży kawałek ciasta czekoladowego i karmelową kawę, bo nie liczył kalorii. Jego kot nie miał nic przeciwko temu, by Nigel wpieprzał ile się dało, a nikt poza kotem się nim na dłuższą metę nie przejmował. - Powinniśmy iść razem na piwo, Derek. Mam wrażenie, że sto lat nie piliśmy razem, a mi samemu głupio - wyznał mu, wzdychając i oparł łokcie o stolik.

127Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:06 pm

derek

derek

spojrzał momentalnie na swój brzuch. trochę z przerażeniem! a może nawet bardzo. bo cholera jasna! a co jak od tej cholernej wody przytył sto kilo?! uniósł brew. - spierdalaj, jestem normalny! - on przynajmniej miał jakieś mięśnie. głównie dlatego, by móc nosić katherine na rękach... - tobie jest głupio pić samemu? chyba chory jesteś. - prychnął, bo przecież doskonale wiedział, że nigelowi nie było trzeba żadnego akompaniamentu do picia czy ćpania, bo taki rockendrolowiec, jak on, pewnie i takie używki sobie aplikował.

128Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:10 pm

nigel

nigel

- Jezu, stary, nie denerwuj się.. - Nie dość, że gruby, to jeszcze stary. - Jesteś normalny, to ja mam nogi jak patyki i powinienem być taki jak ty. Zresztą mniejsza z tym. Brałeś coś, że tak się denerwujesz? - Przewrócił oczyma, bo podejrzewał, że Kat zabraniała mu całkowicie jeść czekolady w związku z czym Derek był cały czas zły, przynajmniej na Nigela. - No, kurwa, głupio mi i wolę pić z tobą. Ostatnio piłem z Bethany i miała przez to kaca. Aż się dziwnie czułem, bo ona taka nieporadna. - Miał wrażenie, że pierwszy raz się bardziej upiła! To tak, jakby ją rozdziewiczył..

129Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:19 pm

derek

derek

zaśmiał się. - aż taki patyk to z ciebie znowu nie jest - bo przecież derek też nie należał do najgrubszych, skoro jest takim frajerem i modeluje sobie. to znaczy jeremy a nie derek, ale ciało mają to samo. - nie. za mało sypiam. - podrapał się po skroni. on nie brał, bo katherine brała od czasu do czasu. derek był na to zbyt rozsądny i poważny. zmrużył oczy. - piłeś z bethany? - podrapał się po policzku. - i ona piła z tobą? zmusiłeś ją do tego, czy jak? - bo derekowi wydawało się, ze betty nie lubi nigela. skąd miał wiedzieć, że zwykle nie odzywała się w jego obecności dlatego, że się wstydziła i tak naprawdę kochała go nad życie? zawsze dowiadywał się wszystkiego ostatni!

130Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:24 pm

nigel

nigel

- No dobra, może nie jestem patykiem, to w sumie całkiem dobrze. Jak zjem to, to pewnie się roztyję i już w żadne moje ciuchy się nie zmieszczę.. - Skinął na swoje ciasto, które przyniosła mu kelnerka, ktore ociekało kaloriami i czekoladą. Wziął łyk swojej ciepłej kawy i pokręcił głową. - Do niczego jej nie zmuszałem, spotkałem ją po naszym ostatnim koncercie w LA (pewnie na zakończenie trasy jakiś mieli, czy cos!) i zaprosiłem ją do siebie, bo powiedziała mi, że lubi mojego kota - wzruszyl ramionami, udając, że to nic wielkiego, chociaż mało kto lubił jego kota, a raczej jego kot lubił mało kogo, bo na połowę ludzi go odwiedzających się rzucał. - Zresztą to nie wszystko, w sumie się z nią całowałem i spaliśmy w jednym łóżku. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, skoro się przyjaźnicie i tak dalej.. Chociaż i tak jest juz po fakcie - podrapał się po brodzie, zlizując czekolade z widelczyka do ciasta.

131Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:31 pm

derek

derek

pokiwał głową. - czas iść na siłkę. - on miał siłownię w domu, więc sobie ćwiczył razem z katherine. no i biegał z ich pieskiem, valentino. w takim razie chyba aż tak bardzo nie powinien się pilnować z tą czekoladą... patrzył na to jedzonko i westchnął popijając swoją zimną wodę. dobre i to. zrobił wielkie oczy. - całowałeś się? z nią? ale już po pijaku? - nie miał nic do tego. to znaczy trochę miał. bo nie chciał jednak by betty cierpiała przez nigela i później nie wiedziałby czyją stronę wziąć. z tego wszystkiego nawet wziął jego widelczyk i zjadł kawałek jego ciastka, przez co ktoś z tyłu krzyknął 'pedały!', bo niektórzy byli tak nietolerancyjni! ech. derek pokręcil głową. - nie wiem, nigel. ona jest zbyt naiwna i miła na ciebie. - mruknął oblizując usteczka.

132Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:35 pm

nigel

nigel

Nigel zmarszczył czoło i pokazał środkowy palec w stronę stolika, z którego ich wyzywali. Obrzuciłby ich wyzwiskami ale bał się, że skończyłby jak Galliano albo i gorzej, więc wolał nie ryzykować. Poza tym nie miał nic do gejów, pewnie sam był bi i czasami lubił zabawić się z chłopcem. I leciał na Dereka, dlatego tak się wkurzał o Kat. Okej, może jednak nie. - No niby po pijaku. Potem już nie chciała się ze mną całować, więc nie wiem, pewnie się jej nie podobam.. Za miła i naiwna dla mnie? Myślisz, że najchętniej krzywdziłbym każdą dziewczynę? Daj spokój - przewrócił oczyma i wyciągnął łapę do Dereka, by zetrzeć mu czekoladę z kącika ust paluchem, który potem oblizał, by nic się nie zmarnowało.

133Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:43 pm

derek

derek

hahaha! pewnie derek zacząłby się go bać, gdyby okazało się, że nigel na niego leci i może nawet kocha się w nich! to by było dla niego traumatyczne i już nigdy nie wyszedłby z domu katherine, bo tylko ona mogłaby go przed nim obronić. klepnął go w łapę. - nie macaj mnie, kurwa! - był drażliwy przez ten chory komentarz o gejach i odsunął się od niego, bardziej kładąc na krzesełku. - i nie wiem, co z tą bethany. nie jesteś facetem dla niej - pokręcił głową. - poza tym sam mówisz, że nie podobasz się jej. - zauważył. musiał pogadać o tym z betty! koniecznie.

134Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:46 pm

nigel

nigel

Zmrużył oczy, przyglądając się Derekowi i wrócił do swojego ciasta. Może Kat go biła, że teraz był taki drażliwy, jak Nigel go dotykał? Biedny Derek! Musi kiedyś nasłać policję na dom Kat. Chociaż pewnie uwiodłaby policjanta i nic by z tego nie wyszło. Zmierzwił swoje włosy i oblizał usta. - Wezmę ją na kolację i zobaczymy, może jednak się jej spodobam - wzruszył ramionami. - Zresztą mniejsza z tym - machnął potem ręką i dopił swoją kawę.

135Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 2:57 pm

derek

derek

nie pokazał mi się nowy post. zjebaństwo. pewnie jak wracał do domu to go obwąchiwała i sprawdzała, czy nie dotykał się z kimś innym! w końcu ostatnio tak się pokłócili przez tą domniemaną zdradę, której nie było. poprawił się na krzesełku. bo w sumie to trochę się zdziwił. - chcesz iść z nią na randkę? - pochylił się znowu nad stolikiem i przyglądał się przez moment nigelowi. - chwila, nigel. ona ci się podoba? jakie masz wobec niej zamiary? - zapytał ojcowskim tonem.

136Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:01 pm

nigel

nigel

Zamrugał do Dereka i chwilę się mu przyglądał, zastanawiając się, co mu do tego. Wydawało mu się, że ten nie interesował się tym, z kim Nigel chodził na randki. Może dlatego, że zazwyczaj z nikim nie chodził, bo raczej był zwolennikiem przypadkowych spotkań i jednonocnych przygód. - No jasne, że mi się podoba, tobie się nie podoba? Nie wiem, jakie mam zamiary, ale jest naprawdę miła, a że ty nie zawsze masz dla mnie czas.. - zauważył z wyrzutem w głosie. - To chyba mogę widywać się też z innymi ludźmi, nie? Zwłaszcza z atrakcyjnymi blondynkami, które lubią mojego kota.

137Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:07 pm

derek

derek

w sumie to nigdy nie patrzył na bethany jako na potencjalną kandydatkę na dziewczynę. może dlatego, bo był cały czas z katherine i kocha tylko ją. i sądził, że tak już będzie zawsze. zmrużyl oczy. nie chciałby by bethany była dla niego substytutem jego samego! nie zasługiwała na to. z drugiej strony fajnie byłoby pozbyć się nigela i mieć jeszcze więcej czasu dla katherine, bo tej pragnął i łaknął bez znaczenia ile tak naprawdę czasu spędzali wspolnie. - pytam się o te zamiary bym później nie musiał zabijać cię, bo betty będzie przez ciebie ryczała. - dopił wodę. - chociaż taki choleryk dla niej? nie wiem, nigel... - westchnął.

138Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:11 pm

nigel

nigel

- No proszę cię, czemu miałaby przeze mnie płakać! Przecież jestem takim kochanym chłopcem! - Zauważył, mrugając kilka razy i westchnął, bo czuł się przez Dereka niedoceniany. Może i zazwyczaj był niestały i robił masę głupot, za dużo pił i brał praktycznie co wieczór, ale jednak potrafił być miły. Dla swojego kota, na przykład. - Może zakocham się w niej na zabój i będziemy obrzydliwie szczęśliwi? - Zaproponował, unosząc brwi, a potem się zaśmiał, bo uznał, że to dosyc nierealny scenariusz.

139Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:14 pm

derek

derek

- albo ona się w tobie zakocha a ty ją zranisz i zamkną ją w wariatkowie, bo padnie jej na łeb. naprawdę jest kruchą blondynką, podatną na wpływy. - chociaż nie te dereka, skoro nie potrafił jej przekonać do katherine. westchnął. - chciałbym naprawdę mocno byście byli obrzydliwie szcześliwi. jak ja.... - tu uciąl. - i wiesz kto. - uśmiechnął się.

140Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:16 pm

nigel

nigel

- Chyba wolałbym, żebyśmy byli trochę inaczej szcześliwi - mruknął, ale potem westchnął i pokręcił głową. - Zresztą nieważne. Nie mam przecież zamiaru brać ślubu z Beth, tylko zabrać ją na kolację. Jakie jedzenie lubi? - Spytał, bo jak na razie wiedział tylko, że lubiła czipsy, a to średni materiał na kolację, chociaż jak dla Nigela czipsy były super. Mogliby podać je na złotym talerzu i jedliby je nożem i widelcem. Wymarzona, romantyczna kolacja przy świecach!

141Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:25 pm

derek

derek

zgromił go spojrzeniem. jak mógł mówić o innym szczęściu, kiedy to jego i katherine było największym na świecie! - ona? ona lubi żelki. no i nie wiem. jeśli chcesz się z nią spotykać, to musisz brać ją jak najbardziej na poważnie i nie naciskać na seks. - wycelował w niego palcem. w sumie to nawet nie był pewien, czy bethany czasami nie jest dziewicą czy coś takiego. nigdy o tym nie rozmawiał z nią, bo chyba była na to zbyt delikatna. jak on ją mało zna!

142Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:28 pm

nigel

nigel

- Nie wiem, czy żelki to najlepsze danie, ale zobaczę.. Nie naciskać na seks? A co, jest dziewicą? Zresztą co mi tam, już spałem z nią w jednym łóżku i obyło się bez nadmiernego macania, więc myślę, że dam radę - stwierdził i podrapał się po nosie. Może powinien wziąć z nimi Dereka na tą kolację.. Albo mogliby pójść na podwójną randkę, Derek wziąłby jeszcze Kat i razem z Bethany mogliby rzucać w nią groszkiem.

143Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:33 pm

derek

derek

podwojne randki zdecydowanie odpadały. katherine tego nie lubiła. tym bardziej, jeśli mieliby tam być nigel i bethany, a obu tak samo chyba nie lubiła. - nie wiem! może jest? - podrapał się po skroni. - nie gadałem nigdy z nią na ten temat - wypuścił powietrze nosem i zaraz się roześmiał. - w sumie to spoko, że ze sobą kręcicie. nie będę musiał wydawać dwa razy na prezent ślubny.

144Aroma Coffee & Tea Company - Page 6 Empty Re: Aroma Coffee & Tea Company Sro Lip 11, 2012 3:36 pm

nigel

nigel

Nigel pewnie uciekł jak tylko skończył jeść ciasto by poszukać w internecie jakiejs knajpy, gdzie zabierze Beth... Bo ja na razie spadam!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 6 z 6]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Coffee heaven

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach