Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

L.A. State Park

+6
liliann
pablo
crystal
derek
bethany
serge
10 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 3 z 4]

1L.A. State Park - Page 3 Empty L.A. State Park Sro Cze 20, 2012 3:57 pm

serge

serge

First topic message reminder :

L.A. State Park - Page 3 LASHP_1L.A. State Park - Page 3 Los-Angeles-State-Historic-Park_Image3L.A. State Park - Page 3 FYF_Fest_07
Często odbywają się tu różnego rodzaju eventy jak festiwale muzyczne.


51L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 10:56 am

cornelia

cornelia

Nela też poprawiła sobie włosy. A co, nie będzie gorsza nie? Wygląd w tym mieście to podstawa sukcesu. Podejrzewała, że ten chłopak nie jest jakimś wzorem cnót, ale tak jasne postawienie sprawy było dla niej troche krępujące. - Już zapomniałam jak to jest gdy każdy wie o sobie wszystko - skwitowała słowa przyjaciółki. - Spodziewałam sie, że nie będzie to aniołek, ale znałam gorszych.

52L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:02 am

liliann

liliann

no pewnie. lily spędzała mnóstwo czasu u kosmetyczek i innych takich jak spa żeby wyglądać nienagannie w każdej chwili. alex znów zasnął i ślinił jej koszulkę ale chyba się tym za bardzo nie przejęła. - no widzisz. szybko się do tego przyzwyczaisz. niedługo ludzie będą o tobie wiedzieć więcej niż ty sama o sobie wiesz. - powiedziała spokojnie bo tak było. strony internetowe zawsze huczały od ploten na temat zycia dzieci bogaczy z Los Angeles. - jeśli liczysz jedynie na romans to nie mogłaś znaleźć sobie nikogo lepszego w tym mieście, ale jeśli chcesz coś więcej to szybko się od niego odsuń bo potrafi być czarujący i nie jednej dziewczynie złamał już serce. - powiedziała wzruszając ramionami.

53L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:07 am

cornelia

cornelia

Fuj, małe dzieci sie jeszcze ślinią, może dla tego Nela nie lubiła tych miniaturek ludzi. - Zastanowię się, może tknie mnie jakaś solidarność jajników z tymi wszystkimi zranionymi dziewczętami i też go trochę wykorzystam z korzyścią dla siebie - powiedziała wzruszając ramionami. Nie była osobą angażującą sie emocjonalnie jeśli nie chciała, więc nie sądziła, że będzie to dla niej jakieś trudne do wykoniania.

54L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:09 am

liliann

liliann

roześmiała się na jej słowa ale cichutko by nie obudzić tego małego diabełka. tyle spokoju co spał. a potem trzeba było gonić, biegać, skakać i tak dalej. eh. - całkiem niezły plan, nela, ale nie wiem czy on się da wykorzystac. - zaśmiała się. znała go trochę i naprawde miała co do tego niezłe wątpliwości. - ale będe trzymała za ciebie kciuki. - powiedziała kiwając głową.
musimy w końcu jechać do tej biblioteki!!

55L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:16 am

cornelia

cornelia

Tak bo książki są do 30! A potem trzeba płacić jakieś grosze za przetrzymanie, po za tym już wiem jak sie nazywała ta książka o reinkarnacji ^^. Nela nie znała tu wielu osób, a każdy czasem musi sie zabawić. - Przynajmniej będzie miał kto kupić mi drinki, bo nie zawsze napiwek przekonuje te wasze kelnereczki przy barze - wykrzywiła twarz z niezadowoleniem. - A co z tym twoim facetem, to coś poważniejszego? - zapytała podejrzliwie

56L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:19 am

liliann

liliann

no właśnie a ja nie mam kasy żeby płacić bo studia mnie zżerają finansowo xd roześmiała się. - no tak, ale to dlatego że jeszcze nie wiedza kim jesteś. pokażesz się kilka razy z nami to bez problemu dostaniesz co chcesz. - zapewniła ją bo przeciez lily też nie miała skończonych 21 lat.... oblizała usta i wzruszyła ramionami. - wiesz sama nie wiem do końca. - powiedziała uśmiechając się lekko. - jest przystojny, troskliwy i kochany, bogaty, nasi ojcowie naprawdę się lubią, nawet alex go lubi.... - powiedziała spokojnie. - ale nie wiem czy to coś poważnego. chciałabym. - uśmiechnęła się.

57L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:30 am

cornelia

cornelia

Nie żeby Nelę przerażało, że będzie w jakiś sposób rozpoznawalna, ale przez ostatnie pare lat była w pewien sposób nikim, więc to dla niej coś nowego. -Jak mają o mnie mówić to chyba będziemy musiały umówić sie na jakieś zakupy. Trzeba sie prezentować - dodała jak by była to oczywistość. Właściwie to w LA byłą to oczywistość. Chciałaś sie liczyć z kim kolwiek, musiałaś wyglądać nienagannie. - Nie można cie nie kochać, wiec nie masz sie o co martwić - powiedziała z powagą której często jej brakowało.

58L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:35 am

liliann

liliann

- nie ma sprawy. co prawda niedawno byłam, ale przecież zakupy nigdy się nam nie nudzą. może zobacze coś co nie wpadło mi jeszcze w oko. - uśmiechnęła się. miała ogromną garderobę w której poukładane było wszystko kolorystycznie i tak dalej. była pedantką jeśli o to chodzi. uśmiechnęła się. - więc kiedy tylko będziesz miała ochotę możesz mi powiedzieć. może pójdzie z nami minnie. - usmiechnęła się bo pewnie nela znała minnie chociażby z opowieści lily, a minnie była bardziej szalona niż one dwie razem wzięte więc była pewna że się dziewczyny polubią. roześmiała się. - dzięki, nela. mam nadzieję że masz rację. - dodała rozbawiona a alex znów się przebudził więc ucałowała go w czółko a potem słodkie małe usteczka bo złożył je w dzióbek. najwyraźniej był spragniony miłości. zaśmiała się po tym do niego cichutko a po chwili trochę bardziej kiedy mocno się do niej przytulił. - i jak go nie kochać?- westchnęła przytulając go i miziając po pleckach lekko.

59L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:40 am

cornelia

cornelia

o fuj u śpiewaka na przeciwko rozłożona była jakaś siatka i gołąb sie powiesił na niej i zwisa mu z balkonu! Cykłam nawet fotkę xd Nela uśmiechnęła się na wieść że pójdą na zakupy. Lubiła trochę pobuszować z kartą kredytową, a teraz kiedy jest juz w la to ojciec na pewno odblokuje jej wszystkie pieniądze. - To kiedy masz chwilę czasu? - zapytała

60L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:45 am

liliann

liliann

ojej...... ale on jest psychiczny to może tak łapie swój obiad? zastanów się czy nie brakuje wam gołębi tam xd - zawsze będę miała dla ciebie czas nela. po prostu musimy zgadać się tak żebym nie miała alexa bo byłoby nam trudno buszować po sklepach. nie lubię brać go na zakupy. - powiedziała wzruszając ramionami. a pisałam do ciebie na gadu o tą bibliotekę... xp może jutro cooo?

61L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:54 am

cornelia

cornelia

zwiesił mi sie drugi komputer, jutro moze byc. Nela odetchnęła z ulgą, że nie będą musiały zawracać sobie głowy maluchem z wózkiem na cas ich zakupów więc ucieszyła się gdy Liliann powiedziała, że pójdą bez Alexa - Sądze, że przynajmniej na czas zakupów, chętniej wymienię twojego małego, śliniącego się braciszka na Minnie. Nie żebym miała coś przeciwko niemu, no ale chyba nie za bardzo lubię dzieciaki. - przyznała się.

62L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 11:59 am

liliann

liliann

roześmiała się. - wiem wiem. nie ma sprawy. ja też wolę na zakupach minnie niż alexa. on mi nie doradzi a wy jak najbardziej. - powiedziała z uśmiechem chociaz kochała go całym serduszkiem bardzo bardzo!

63L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 12:06 pm

cornelia

cornelia

słodko do pożygu. Wybacz. Cornelia spojrzała na zegarek i przeraziła się bo nie podejrzewała, że jest już tak późno. - W takim razie napisz do mnie jak znajdziesz chwilę czasu i zrobimy wypad na zakupy. A ja na razie lece - gdzieś tam gdzie musi iść bo już jest tak późno. Wstała, ucałowała Liliann i poszła gdzieś tam.

64L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Nie Cze 24, 2012 12:10 pm

liliann

liliann

lily potuliła malucha poszli do domu, zjedli coś poszli spać, znów się przytulali i dzień zszedł im jakoś na wzajemnej miłości do siebie pewnie.

65L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 10:39 pm

angela

angela

miałam zaczynać w klubie, ale kris chyba tam nie bywa za często? no nie ważne. wracała z jakiejś imprezy, bo była beznadziejna i właśnie zdała sobie sprawę z tego, że się zgubiła. usiadła na jakiejś pierwszej lepszej ławeczce i objęła się ramionami. była pijana i chciało jej się płakać, bo okropnie się teraz bała. nie wpadło jej do głowy, żeby po kogoś zadzwonić, bo zupełnie zapomniała o tym, że w ogóle ma przy sobie telefon.

66L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 10:43 pm

kristian

kristian

no nie będę się raczej rozpisywać bo nie mam na to siły... ale rzeczywiście nie za bardzo się tam znajdował często. wiem że to zdanie ma mało sensu..... w każdym bądź razie wracał z jakiegoś długiego nocnego spaceru i nawet nie wiedział że tak długo na nim był. kiedy zobaczył taką smutną angie, którą rozpozna wszędzie aż mu się smutno zrobiło. bo dalej bardzo ją kochał to pewne. zdjął sweterek i szybko podszedł żeby nim ją okryć. - co ty tu robisz tak późno? - zapytał zatroskany ale zaraz poczuł alkohol więc wiedział wszystko.

67L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 10:50 pm

angela

angela

rozglądała się niepewnie dookoła, bo już w głowie miała najczarniejsze scenariusze i była pewna, że dzisiaj umrze. albo, że stanie się coś bardzo niedobrego. nawet żałowała, że nie słuchała się taty, bo on na pewno powtarzał jej dużo razy, żeby nie chodziła sama w nocy. albo pamiętała to z bajek, o ile oglądała jakieś mądre. aż podskoczyła, kiedy kristian nagle pojawił się obok niej. gdyby nie to, że nie umiała ze strachu nawet się odezwać, to już pewnie by się darła na cały park. siedziała przez chwilę jak sparaliżowana, ale po chwili go poznała. - kristian! - rzuciła się na niego, wtulając się w niego. - zgubiłam się - podciągnęła nosem. pewnie była już cała rozmazana.

68L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 10:55 pm

kristian

kristian

kiedy widział ją taką spanikowaną sam się bał, ale kiedy przytuliła się do niego serce mu podskoczyło do gardła ze stresu. mimo wszystko objął ją i kazał założyc sweterek żeby nie rozchorowała się. - to dlaczego chodzisz sama angela? - zapytał cicho z troską w głosie bo sie martwił że to się zdarza częściej a on wtedy nie ma jak jej uratować.

69L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:08 pm

angela

angela

chwilę stała taka wtulona w niego. teraz nie pamiętała co się kiedyś działo między nimi, bo chyba się coś działo, skoro ją kochał. liczyło się to, że był teraz przy niej i naprawdę ogromnie się cieszyła. odsunęła się od niego i założyła na siebie posłusznie jego sweter. - nie wiem. wkurzyłam się i wyszłam z klubu - wzruszyła ramionami, ale zaraz opadła na ławkę, bo była tak pijana, że nie umiała się porządnie utrzymać na nogach. zresztą nawet teraz nie miała siły stać. - nie zostawiaj mnie samej - chwyciła go za dłoń i przyciągnęła do siebie.

70L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:12 pm

kristian

kristian

podejrzewam, że czasem się widywali, rozmawiali ze sobą a on bez pamięci się w niej zakochał a ona do wychujała i spotykała się z kimś fajniejszym. tak mogło to wyglądać. westchnął i usiadł na ławce obok niej. - nie zostawię cię przecież, angela. - powiedział cicho i objął ją ramieniem. - chcesz iść do domu? - zapytał cicho.

71L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:20 pm

angela

angela

to całkiem prawdopodobne. w takim razie nawet pewnie nie wiedziała o jego uczuciach. no chyba, że jest jednak bardziej wylewny i jej o tym powiedział. no nie ważne zresztą teraz. wtuliła się w jego bok i wzięła nogi na ławkę, obracając się tak, że prawie teraz na niej leżała. - tata mnie zabije - zachichotała, bo to jednak było zabawne. teraz już czuła się bezpieczniej i ufała mu, że przy nim nic złego jej się nie stanie. pewnie sukienka podwinęła jej się tak wysoko, że prawie było widać jej tyłek, ale nie zwracała teraz na to uwagi.

72L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:23 pm

kristian

kristian

nie jest więc nic nie wiedziała a on cierpiał w samotności i ciszy i tak dalej. westchnął widząc ją w takim stanie i prędko poprawił jej sukienkę żeby jakiś bezdomny sie na nich nie rzucił. - ale powinnas wrócić do domu. - powiedział poważnie. - jest późno, powinnaś iść spać. tutaj zmarzniesz, po za tym to nie jest najbezpieczniejsze miejsce. - westchnął bo sam nie czuł się najbezpieczniej.

73L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:28 pm

angela

angela

zaśmiała się ponownie, kiedy poprawiał jej sukienkę. ona w przeciwieństwie do niego teraz nie martwiła się żadnymi bezdomnymi ani niczym innym. - nie chcę - powiedziała, przytulając się do niego mocniej. zapomniała już, że jeszcze przed chwilą oddałaby wszystko, żeby znaleźć się w swoim łóżku. teraz było jej całkiem przyjemnie. dawno się do nikogo nie przytulała.

74L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:31 pm

kristian

kristian

- angela. - westchnął. - przecież musisz wrócić do domu. rodzice będą się o ciebie martwili. - pokręcił głową i nie wiedziął jak ją do tego przekonać. głaskał ją po plecach lekko.

75L.A. State Park - Page 3 Empty Re: L.A. State Park Wto Cze 26, 2012 11:37 pm

angela

angela

westchnęła. wolałaby iść na następną imprezę i jeszcze jakoś uratować dzisiejszy wieczór, bo zmarnowała go. było beznadziejnie i teraz, kiedy w końcu znalazła lepsze towarzystwo nie chciała wracać do domu. - przystojniak z ciebie - powiedziała, schodząc jakoś z tematu i przejechała palcem po jego policzku.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» Griffith Park

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach