Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Library Bar

+7
blair
jean-ralphio
crystal
constantin
ophelia
benjamin
serge
11 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Wiadomość [Strona 5 z 5]

1Library Bar - Page 5 Empty Library Bar Sro Cze 20, 2012 4:11 pm

serge

serge

First topic message reminder :

Library Bar - Page 5 IMG_8894Library Bar - Page 5 Library2Library Bar - Page 5 Library-bar


101Library Bar - Page 5 Empty Re: Library Bar Czw Lip 26, 2012 9:22 pm

betty

betty

- niech zgadnę...robisz najlepsze drinki w całym la? - zaśmiała się znowu, właściwie cały czas się śmiała, pewnie dlatego, że to był jej mechanizm obronny przed ciągłym rumienieniem się, więc miała do wyboru albo chichotać albo oblewać się rumieńcami, wybierała to pierwsze. dostali swoje drinki, więc ładnie zapłaciła i zaraz wrócili do swojego stolika, którego nikt im nie zajął, bo akurat w tym barze nie było jakiegoś wielkiego ruchu. usiedli i zaraz spróbowała tego drinka, skoro go tak chwalił. - rzeczywiście dobry. - uśmiechnęła się lekko.

102Library Bar - Page 5 Empty Re: Library Bar Czw Lip 26, 2012 9:34 pm

darren

darren

a na pewno te rumieńce podobałyby mu się tak samo jak ten jej uroczy śmiech! - no a jak - usmiechnął się jak jakiś z reklamy no i wrócili sobie tam. - widzisz, ja wiem co dobre - i chyba moja wena powoli się kończy ;c - czyli następnym razem widzimy się u mnie - uśmiechnął sie szeroko, bo to dla niego było już jasne. moglaby udawać klientkę i miałby praktycznie wolne, tylko musiałaby ciągle coś zamawiać. mógłby jej nie dolewać alkoholu do drinków to może by się nie spiła, jeśli by nie pękła z samego przepicia..

103Library Bar - Page 5 Empty Re: Library Bar Czw Lip 26, 2012 9:37 pm

betty

betty

ale ona pewnie nie znosiła tych swoich rumieńców, chociaż z drugiej strony rozmawiała właśnie z kolesiem, który był rudy... no i ja i tak teraz idę, to jeszcze pogadali i wypili te swoje drinki i umówili się na jej odwiedziny w jego barze, a potem odprowadził ją ładnie do domku, bo dla niej to już była późna pora. papa!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 5]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach