Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

ralph

4 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Wiadomość [Strona 4 z 4]

1ralph - Page 4 Empty ralph Czw Cze 14, 2012 2:50 pm

ralph

ralph

First topic message reminder :

ralph - Page 4 5467215151_ff82a23a1c_z_large


76ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 1:35 pm

liliann

liliann

nie lubiła ananasa tak samo jak ja nie jestem w stanie przełknąć tego owocu. ;x więc jakieś warzywka grillował. lily prawdopodobnie nawet opalała się topless bo skoro i tak już se sobą spali to nie miała się czego wstydzić. teraz leżała na jakimś super wygodnym leżaku przy basenie i spoglądała kątem oka na ralpha. - nie jest ci za gorąco przy tym grillu?- zapytała opierając przedramię o czoło bo ją raziło słońce.

77ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 1:39 pm

ralph

ralph

ale jesteś dziwna! ananas z grilla jest tak samo dobry jak ser. no i cała reszta. zresztą ananas niegrillowany też dobry xp on był w takim razie w samych kąpielówkach i spojrzał na nią przez ramię, kiedy się odezwała. - gorąco? jasne, że jest... ale już kończę. - i wyjął co tam miał. może jakąś paprykę, albo właśnie te szaszłyki, które nadziewali razem w kuchni. złapał dwa talerzyki z jedzonkiem i podszedł do niej podając jej jeden z talerzy. siadl obok, ale jeszcze musnął jej lewego sutka, bo wyglądał na spragnionego czułości.

78ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 1:42 pm

liliann

liliann

nie lubię. w ogóle nie lubię grilli. nieważne. zaśmiała się. - musisz wskoczyć chyba potem do basenu. śmierdzisz dymem z grilla. - powiedziała rozbawiona kiedy podawał jej talerz i podziękowała mu ładnie. oba jej sutki były spragnione czułości bo parker nie chciał się z nią przespać znów, więc wiadomo. przyglądała mu się chwilę z uśmiechem a potem zaczęła jeść to co tam zrobił. dobrze że nie spalił.

79ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 1:45 pm

ralph

ralph

ocipiałaś?! kto nie lubi grilli? ; o ; o ; o
- ja? śmierdzę? - zapytał z oburzeniem i westchnął. - w takim razie wybacz - i przesiadł się na drugi lezaczek, bo przecież nie będzie jej zasmradzał życia. chociaż nie powiem, strasznie mu się zrobiło przykro. i coś tam coś tam, a ja muszę iść do sklepu to jakieś zw.

80ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 1:47 pm

liliann

liliann

najwyraźniej ja nie lubię grilli. . .
- ej przecież nie chciałam powiedzieć ci tego złośliwie, ralph. - westchnęła i przesiadła się ona do niego na leżaczek. - nie przesadzaj, skarbie. - uśmiechnęła się do niego ślicznie i ucałowała jego policzek żeby się na nia nie gniewał bo uważała że buziaki załatwiają prawie każdą sprawę.

81ralph - Page 4 Empty Re: ralph Pią Cze 29, 2012 3:00 pm

ralph

ralph

no to pewnie się jeszcze pochichrali i ciebie nie ma, to nie wiem. może nawet pieprzyli się w jego basenie popijając drinki z parasolkami, bo czemu nie!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics

-

» ralph's
» ralph
» ralph
» ralph
» ralph malicky

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach