Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

El Matador Beach

+21
darren
claudia
lloyd
zola
robbie
abbey
blair
julien
massie
angela
tristan
benjamin
minnie
mathilde
marko
nigel
fanny
donnie
ralph
liliann
admin
25 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down  Wiadomość [Strona 12 z 13]

1El Matador Beach - Page 12 Empty El Matador Beach Czw Cze 14, 2012 11:42 am

admin

admin

First topic message reminder :

El Matador Beach - Page 12 Tumblr_m1vw67FQeQ1qf0wc7o1_500


276El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:19 pm

claudia

claudia

Pewnie ją przegnałam teraz do ciebie ;< Wyszczerzyła się do niego. -Ale to dobra cecha charakteru! Lubię gdy facet umie mnie rozśmieszyć. -przyznała się i napiła. -Dlatego możesz gadać trzy po trzy, ja po jednym piwie do ciebie dołączę i wtedy będzie dopiero burdel na kółkach. -zaśmiała się odchylając do tyłu nieco, ale jednak to nieco nie było wcale takim nieco (lol). Bo rąbnęła plecami w tył chichocząc jak głupia. I żeby nie było, że to już po tych kilku łykach piwa! xd

277El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:24 pm

darren

darren

mam nadzieję, że nie! - a ja potrafię cię rozśmieszyć? - zapytał, bo wolał się upewnić, chociaż zawsze może skłamać żeby nie zrobiło mu się przykro... a czasem miał trochę mało wiary w siebie. ale zaraz roześmiał się i stwierdzil, że to pytanie było zbędne. - okej, to pij szybciej, claudia - wyszczerzył się, unosząc delikatnie jej butelkę i wtedy pewnie właśnie spadła. więc darren szybko ogarnął sytuację czy nic jej się nie stało, ale jak tylko to obadał to zaczął się śmiać razem z nią, bo to było całkiem zabawne na swój sposób! poza tym ogarnął go jakiś napad śmiechu, które miewał dosyć często.

278El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:31 pm

claudia

claudia

A teraz koty odprawiają pod oknem swoje gody ;x -A jeszcze nie zdążyłeś tego zauważyć? -uniosła brwi zastygając na krótką chwilę. Pewnie wyraziła jakiś protest, kiedy trzymał jej tą butelkę, ale potem już leżała na plecach śmiejąc się, więc w zasadzie nie miała mu tego za złe. -Ale z ciebie głupol! -pociągnęła go za koszulkę do tyłu, niech się też pobrudzi trochę.

279El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:35 pm

darren

darren

biedna! u mnie jest pełno kotów, ale nic się nie dzieje xd - oj no dobra nie było pytania - machnął dłonią, trochę jak gej, ale nie aż tak. - ała! - krzyknął kiedy go pociągnęła za koszulkę, przez co stracił równowagę i piwo wylądowało na jego koszulce. - o nie! claudia i zobacz co zrobiłaś - mruknął udając niezadowolenie, ale cały czas się śmiał. coś czuł, że kąpiel w oceanie jest coraz bliżej!

280El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:39 pm

claudia

claudia

Może dopiero przeprowadzają selekcje samic ;d Popatrzyła na niego, potem na jego mokrą koszulkę. -Ale gapcioch z ciebie Darren. -zaśmiała się. Potem uniosła się nieco i bez ogródek ściągnęła mu koszulkę. -Ta dam, już nie jesteś mokry. -wyszczerzyła się, a koszulkę wyrzuciła przed siebie, czyli do oceanu. W międzyczasie zdążyła wypić już całe piwko.

281El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:47 pm

darren

darren

może xd - ej, co ty robisz - zaprotestował, bo przez chwilę nie wiedział co robi, a kiedy koszulka wylądowała w wodzie słychać było jakiś jęk z jego ust. udał nawet, że płacze. a moze to było na serio, bo to była jakaś droga koszulka, którą dostał od mamy. ale cały czas się śmiał od samego początku wiec chyba nie! - oj, claudia... teraz będzie mi zimno - zakrył tors rękami.

282El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:50 pm

claudia

claudia

Gdyby to była jednak jego ukochana koszulka od mamy to Claudia sama by ją wyłowiła! Ale w zasadzie ona sobie tak dryfowała przy samym brzegu, więc trudności z wyłowieniem nie powinno być. No chyba że przyjdą większe fale. -Jakie zimno, ciepło jest przecież! A jak tak bardzo ci zależy to idź sobie po nią. -wyjaśniła cała rozradowana nie wiadomo z czego tak do końca. -Możesz też mi coś wrzucić do wody, w ramach rewanżu. -dodała po chwili, żeby było fair, no nie.

283El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 10:58 pm

darren

darren

no tak, ale sam fakt, że została zalana przez wodę, by go zmartwiła, ale jednak chyba się tym nie przejął jakoś specjalnie. i chyba burza do mnie dotarła coś tak mi się wydaje. - masz rację - roześmiał się i już zaraz był bez spodni i jednym zwinnym ruchem złapał ją i zarzucił na ręce, z jakimś dzikim uśmieszkiem na twarzy, by potem udać się w kierunku wody, gdzie wszedł gdzieś po kolana, szczerząc się głupkowato. - no to co, rewanż?

284El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:04 pm

claudia

claudia

Ojej, to jak on robi pranie skoro martwi się o każdą mokrą rzecz? xd Wydała z siebie jakiś kwik gdy ją brał na ręce, ale żeby jakoś specjalnie walczyła to niekoniecznie. Nawet go objęła za szyję, co by się lepiej utrzymać. -No rewanż, czekam cała gotowa. Myślisz,że się boję? -uniosła brew gapiąc się na jego twarz, którą miała teraz całkiem przed sobą.

285El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:08 pm

darren

darren

noooo ale od morza czy tam oceanu to co innego, na pewno są jakieś złe bakterie, które mogą zniszczyć ciuchy! xd a tak naprawdę wcale się nie martwił o to, no bo bez przesady! - ooooj - pokręcił głową - nie prowokuj mnie, mała, nie prowokuj, bo wylądujesz tam - kiwnął głową na jakieś głębiny, chociaż może bez przesady, ale na pewno cała by się zanurzyła spokojnie gdyby ją tam puścił!

286El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:12 pm

claudia

claudia

Nieodpowiednia temperatura prania też może zniszczyć ciuchy :d -Wcale cię nie prowokuję. Ale widzę jak się z tym gryziesz, wrzucić mnie czy nie wrzucić, to chciałam ci ułatwić sprawę. Chociaż z drugiej strony możesz mnie też tak trzymać całą noc, spoko. -zaśmiała się i lekko wychyliła by zobaczyć ile ją dzieli od wody. Była całkowicie spokojna o dalsze ich losy w tym oceanie.

287El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:21 pm

darren

darren

uśmiechał się do niej chytrze, chociaż to ona była tam chyba bardziej chytra. - okej, zdejmuj koszulkę, bo nie będziesz miała w czym wracać - uśmiechnął się i zrobił parę kroków w kierunku brzegu, że spokojnie mogła rzucić ją na piasek, żeby nie była całkowicie mokra.

288El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:24 pm

claudia

claudia

-Oh no,mówiłam, że dżentelmen! Pozwala się przygotować przed torturami. -stwierdziła chichocząc. Ale w głębi duszy to wywarło na niej ogromnie pozytywne wrażenie. Ściągnęła więc koszulkę i krótkie spodenki i została w samej bieliźnie. -No dobra, możesz mnie teraz wrzucać bez obaw. -była przygotowana psychicznie i fizycznie na spotkanie z oceaniczną wodą, ale też na rewanż Darrena.

289El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:28 pm

darren

darren

roześmiał się - no widzę, ze jesteś nieomylna w swoich sądach, claudio - wziął ją z powrotem na ręce i wbiegł do wody wrzucając ją gdzieś gdzie nie było za głęboko i oczywiście cały czas ją przytrzymywał w talii żeby czasem się nie utopiła. sam też był już cały mokry i roześmiany.

290El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:34 pm

claudia

claudia

-Oh, czasem zdarza mi się pomylić, ale to nic nieznaczący odsetek w porównaniu z moimi nieomylnymi osądami. -machnęła ręką lekceważąco, ale zaraz się roześmiała, no bo przecież plotła bzdury. Gdy już zrobiła bam do wody pewnie ją przeszedł jakiś dreszczyk, bo głębiej woda już nie była taka ciepła jak na płytkim brzegu. -Wiesz, że kąpiel w oceanie po alkoholu nie jest niczym mądrym? -spytała zarzucając mu ręce na szyję, bo tak się czuła jednak pewniej, mimo tych jego dłoni na jej talii.

291El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:39 pm

darren

darren

przyciągnął ją bliżej siebie, spoglądają w oczy - a czy ja wyglądam na mądrego faceta? - zapytał śmiejąc się pod nosem, bo uwielbiał robić szalone rzeczy nawet jeśli na takiego nie wyglądał na co dzień, w tym swoim roboczym ubranku kelnera. gapił się jej cały czas w oczy, z lekkim uśmiechem na twarzy, przytrzymując cały czas przy sobie, że stykali się o siebie mokrymi ciałami.

292El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:46 pm

claudia

claudia

Przybliżyła nieco swoją twarz do jego, by on mógł poczuć jej ciepły oddech (spoko, miała świeży oddech). -To się świetnie składa Darren. -powiedziała ciszej i przysunęła się jeszcze tak, że ich wargi prawie,prawie się spotkały, ale jednak dzieliła je minimalna odległość.

293El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:52 pm

darren

darren

- taak? - uśmiechnął się chuchając jej w twarz ciepłym powietrzem i musnął delikatnie jej wargi, paluchami dobierając się z tyłu do jej majtek. - też lubisz czasami zaszaleć? - cały czas powoli muskał jej usta.

294El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Nie Lip 08, 2012 11:58 pm

claudia

claudia

-Nawet bardzo tak. -odpowiedziała uśmiechając się zadziornie. Gdy poczuła majstrowanie przy majtasach pokierowała swoją rękę w tamto miejsce i przełożyła dłoń Darrena z powrotem na swoją talię. -Tutaj na razie będzie bezpieczniejsza. -przyznała uśmiechając się w taki sam sposób jak przed chwilą. Bo przecież nie mogła tak łatwo ulec! -I owszem, lubię zaszaleć. -przygryzła jego płatek ucha w tym momencie. -Ale będziesz musiał na to jeszcze troszkę poczekać. -uśmiechnęła się łobuzersko, patrząc mu w oczy.

295El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Pon Lip 09, 2012 12:03 am

darren

darren

westchnął ciężko, ale pomyślał, że może i tak będzie lepiej, chyba, że chodziło jej o tych parę chwil, a nie kilka dni czy randek. - okej, na nic nie nalegam - wyszeptał jej do ucha i pocałował delikatnie w usta.

296El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Pon Lip 09, 2012 12:08 am

claudia

claudia

Chodziło jej o kilka randek raczej. Uśmiechnęła się na jego słowa, no bo to był pocieszający fakt, że odpuścił na dziś. Mógł przecież zgrywać takiego chłopca do rany przyłóż, a tu jak nie będzie chciała mu dać się wydupczyć to się wkurzy i ją utopi na przykład. A tak wiedziała, że Darren jest dżentelmenem w pełnej krasie czy klasie. -Nie chcę przerywać tej chwili...-zaczęła ostrożnie, przygryzając wargę. -Ale chyba muszę wracać już do Kluska. -spojrzała na niego przepraszająco. I zakończ to jakoś ładnie, bo ja uciekam, pa!

297El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Pon Lip 09, 2012 12:11 am

darren

darren

był niepocieszony, ale zaczęły mu się powoli robić zmarszczki na palcach więc wrócili na brzeg, przeschnęli nieco, a potem odprowadził ją do domu, a potem wrócił szybko do siebie. i wziął od niej numer!

298El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 8:41 pm

felix

felix

Mało kto wiedział, że Felix bardzo lubił przychodzić na plażę wieczorem. No może Jude wiedziała. W każdym razie teraz sobie dreptał po piasku. Przystanął by podwinąć nogawki u starych dżinsów i teraz sobie spacerował wzdłuż, a fale mu stópki podmywały. Pewnie też między palcami dzierżył papieroska, bez których już trudno było mu żyć.

299El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 8:44 pm

grace

grace

temu to by się tila przydała xd ale masz grace, ktora uwielbiała wieczorową porą popluskać się w wodzie. - łuuuhuu! - wydarła się gdzieś tam z wody, bo kąpała się nago i ogółem myślała o tym, że jest sama, więc nawet sobie coś śpiewała. pewnie jakieś tudejz hity.

300El Matador Beach - Page 12 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 8:53 pm

felix

felix

tila i ich rozmowy o oprawcach III Rzeszy xd On pewnie jej nie dostrzegł w pierwszym momencie, ale kiedy się wydarła to zaczął się rozglądać. Nie był to raczej krzyk proszący o pomoc, więc nie przejął się za bardzo. Dopiero później przyuważył jakąś lasię taplającą się w wodzie. A że było już w zasadzie ciemno, to nie widział, że ona paraduje tak jak ją Bóg stworzył!

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 12 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach