Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

El Matador Beach

+21
darren
claudia
lloyd
zola
robbie
abbey
blair
julien
massie
angela
tristan
benjamin
minnie
mathilde
marko
nigel
fanny
donnie
ralph
liliann
admin
25 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down  Wiadomość [Strona 13 z 13]

1El Matador Beach - Page 13 Empty El Matador Beach Czw Cze 14, 2012 11:42 am

admin

admin

First topic message reminder :

El Matador Beach - Page 13 Tumblr_m1vw67FQeQ1qf0wc7o1_500


301El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:03 pm

grace

grace

tila była jak ten hitlerowiec xd zagryzła wargę, kiedy jakiś kolo sie jej przyglądał i zamachała do niego. - hej! - miał jakiś pióropusz na łbie, więc pomyslała sobie, że koleś udaje indianina. a że czasami też lubiła sobie pobiegać i odstawiać tańce deszczu to ruszyła w jego kierunku zasłaniając jedną ręką cycki. ale majtki miała na tyłku. chociaż coś. pewnie bała się że coś jej do piczki wleci.

302El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:07 pm

felix

felix

A miał nie stawiać irokeza, no masz ci los! Ojezu, to dobrze, że miała chociaż majty, bo Felix to też jest jednak facet! W każdym razie oczy zrobił wielkie, bo był nieco zszokowany jej bezpośrednim zachowaniem. -No cześć. -odparł zaciągając się papierosem. Gapił się na nią zaciekawiony, ale nie przez te jej gołe cycki. Po prostu dawno nie spotkał takiej hm, pokręconej osoby! I na dodatek nie peszyła się swoją nagością. -Zawsze tak pływasz?

303El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:12 pm

grace

grace

akurat obok niego leżały jej rzeczy. pewnie jakaś luźna sukienka. dlatego też nachyliła się po nią i zaśmiała się. - pytasz o nagość czy o porę? swoją drogą.... tak czy siak, właśnie w ten sposób pływam. - pokiwała głową i zaraz na niego zerknęła, by jeszcze nasunąć na siebie sukienkę ale i tak suty jej przebijały przez tą kieckę. chociaż w takim słabym świetle pewnie niewiele widział. - przeszkodziłam ci w kontemplowaniu swoim skrzeczeniem? - chociaż tak naprawdę miała głos jak dzwon. jak jakaś patti smith, bo to takie twoje klimaty. albo jak janis japlin xd to w sumie trochę to skrzeczenie by pasiło.

304El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:20 pm

felix

felix

-Pora porą, ale miałem na myśli twoją nagość i...śmiałość. Większość kobiet zaczęłaby piszczeć lub wyzywać od zboczeńców. Wiesz jak jest. -wyrzucił peta w piach i tak dla zasady zadepnął butem, a właściwie gołą stopą na to wychodzi, skoro łaził po tym brzegu. W tym świetle mało widział, ale nawet gdyby widział to nie chciałby widzieć, błądziłby wzrokiem dookoła byle tylko nie spojrzeć na jej wymiona, bo wtedy czułby, że zdradza Jude! -Nie myślałem o niczym ważnym, więc w zasadzie twój skrzek mi nie przeszkadzał. -wzruszył ramionami.

305El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:22 pm

grace

grace

- a jesteś zboczeńcem? - przyjrzała mu się i wzruszyła ramionami. i tak było jej wszystko jedno. - w takim razie myśl sobie dalej, idę śpiewać gdzie indziej. - i rozpłynęła się w powietrzu, bo była jedynie nimfą, zjawą i nieprawdziwym marzeniem felixa, bo i tak zdradzał jude, chocby tylko w myślach! xd

306El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Sro Lip 11, 2012 9:28 pm

felix

felix

Poinformował ją, że jest zboczeńcem, ale pewnie i tak ona wiedziała, że nim nie jest! I sobie też poszedł, bo już dosyć pospacerował.

307El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:28 pm

nigel

nigel

Nigel siedział na piachu i jadł loda miętowego w wafelku, opalając swoje gołe stopy na słoneczku. Nie chciało mu się wstawać i ogólnie ruszać, więc tylko leniwie się uśmiechał do machających mu z wody rekinów czy innych rybopodobnych zwierzątek czyli pewnie Minnie też się do nich zaliczała.

308El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:35 pm

minnie

minnie

z tymi rekinami to mi się skojarzyło, że byłam kilka dni temu na rejsie po bosforze i cała wycieczka widziała delfiny, a ja oczywiście nie, tylko ja mam takiego pecha...................................
a minnie właśnie pluskała się w wodzie, ale zaraz z niej wybiegła i zaraz znajdowała się już nad nigelem i chlapała na niego wodą z rąk, chociaż pewnie w los angeles było tak gorąco, że zdążyła już wyschnąć po drodze z wody do nigela.
- wstawaj, leniu! - zawołała do niego, bo miała mnóstwo energii, a on wolał siedzieć tyłkiem na ziemi i nic nie robić, więc ona musiała skakać za nich oboje.

309El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:38 pm

nigel

nigel

To jak ja byłam w Rzymie to wszyscy widzieli Johnny'ego Deppa, a ja nie xd Nie wiem co lepsze, on, czy delfin! Nigel podniósł na nią wzrok i groźnie zmarszczył czoło. Zapomniał wziąć okularów przeciwsłonecznych to na domiar złego oczy mu zaczynały łzawić od tego słońca. Wolałby mieszkać na jakiejś Syberii! - Spierdalaj, nie widzisz, że jem? To mój obiad i podejrzewam, że kolacja również - warknął, odsuwając od niej swojego loda, bojąc się, że Minnie mu go zeżre, bo była taka wielka i gruba jak wieloryb i pewnie zaraz by wchłonęła jego lodzika.

310El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:45 pm

minnie

minnie

ja bym wolała zobaczyć delfina, ale rozumiem Twój ból. xd
- a co ty taki wrażliwy? - uciekło mi słowo, którego chciałam użyć, nie jestem pewna, czy chodziło mi o wrażliwy, ale okej, niech już będzie. minnie się zdziwiła, że nie podzielał jej entuzjazmu. pewnie coś smutnego się działo u niego w życiu, a ja oczywiście o tym nie wiem, a minnie powinna wiedzieć? xd w każdym razie opadła na piasek obok niego, przez co zaraz piasek obkleił cały jej mokry tyłek, ale nie przejmowała się tym szczególnie.

311El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:50 pm

nigel

nigel

Chyba nic złego się u niego nie dzieje, nie wiem w sumie! Podrapał się po nosie i wgryzł się w swojego wafelka, do którego całe szczęście nie nasypało mu się jeszcze piasku, bo piasek między zębami to jednak nic fajnego. - Nie jestem wrażliwy. Po prostu wkurza mnie, gdy ktoś przeszkadza mi w jedzeniu. Co słychać? Oprocz tego, że zaraz będziesz miała piach w majtkach - zauważył, zerkając na jej chude nóżki.

312El Matador Beach - Page 13 Empty Re: El Matador Beach Czw Lip 26, 2012 2:58 pm

minnie

minnie

- przepraaaszam. - trąciła go mokrym ramionkiem, ale tylko lekko, żeby przypadkiem nie wkurzył się, że mu spadnie przez nią wafelek czy coś. - to będziesz musiał mi pomóc go otrzepać. - stwierdziła, mrużąc oczy, bo też nie miała okularów przeciwsłonecznych, ani w ogóle ciuchów i ręcznika, chyba przyszła tu prosto z domu w stroju kąpielowym, co raczej w la nie było zaskoczeniem, bo tu wszyscy chodzili pół nago. chyba że po prostu zapomniała, że na jakimś innym kawałku plaży leżą jej rzeczy i przyszła prosto do nigela. albo już je ktoś jej ukradł, to nie miała do czego wracać. - a oprócz tego nic nowego nie słychać. - dodała, bo pewnie rozmawiali dopiero co wczoraj, no to niewiele się od tego czasu zmieniło. - coś nowego u ciebie? - spytała jednak.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 13 z 13]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach