Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

Lexie & Charlie

3 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Wiadomość [Strona 7 z 7]

1Lexie & Charlie - Page 7 Empty Lexie & Charlie Pią Cze 15, 2012 6:36 pm

charles

charles

First topic message reminder :

Lexie & Charlie - Page 7 Scaled.php?server=221&filename=anigifn


151Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 10:35 am

lexie

lexie

Lexie w końcu położyła Laure na łóżku, nachyliła się i zaczęła całować i łaskotać jej brzuszek, przez co Mała znów się śmiała. Potem już leżała sobie, miętosząc w malutkich rączkach maskotkę, a Lexie chwyciła dłoń Charliego i splotła ich palce. Fajną byli rodziną!

152Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 10:51 am

charles

charles

Charlie troche przysypiał, bo całą noc komponował, przebudził się dopiero gdy go dotknęła.
-coś sie dzieje? -zapytał pół śpiac.

153Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 10:55 am

lexie

lexie

Westchnęła cicho widząc, że przysypia. Usiadła po drugiej stronie łóżka, koło jego głowy, opierając się o ścianę.
- Nie, nic. Wezmę Laure na spacer, a ty sobie pośpisz, dobrze? - zaproponowała, przeczesując mu włosy palcami. Martwiła się o niego, ostatnio w ogóle nie sypiał.

154Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:00 am

charles

charles

-nie, nie kochaanie -usiadł na łóżku i sie na niej troszke położył, a Laure na nim - Ty z nią siedzisz wiecej niż ja -powiedział ziewając.

155Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:07 am

lexie

lexie

Zaśmiała się, kiedy Laure znów wdrapała się na tatusia, 'mówiąc' coś po swojemu.
- Jesteś wykończony Charles. Powinieneś się przespać. Ostatnio tylko komponujesz, już cię nie widuję w nocy w łóżku - westchnęła i oparła się ustami o jego skroń. Przy okazji przytrzymała Małą jedną ręką, bo prawie się sturlała po drugiej stronie Charliego, a tam już była podłoga, a nie łóżko.

156Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:11 am

charles

charles

Posadził małą na swoich nogach i trzymał ją pod paszkami. -kochanie.. - westchnął -przepraszam. ale ten film to dla mnie wielka szansa- powiedział ze skruchą, patrząc na nią wielkimi oczkami.

157Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:16 am

lexie

lexie

- Wiem Charles. Dlatego wezmę dziś Małą, a ty się prześpisz. Nie możesz komponować, kiedy jesteś wiecznie nie wyspany - uśmiechnęła się. Wstała z łóżka i podeszła do szafy.
- Mam dziś spotkanie z Davidem, pewnie nie będzie miał nic przeciwko Laure siedzącej obok w wózku - powiedziała, przeglądając swoje sukienki. David, to pewnie był ten młody artysta, z którym Lexie się dobrze dogadywała!

158Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:20 am

charles

charles

- z Davidem? - westchnął -to ubierz spodnie, niech sie ten Bowie na Ciebie nie gapi - powiedział robiąc małej samoloota nad sobą.

159Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:30 am

lexie

lexie

Lexie spojrzała na niego z rozbawieniem.
- Kochanie, widziałeś ile jest stopni na dworze? Ugotuję się w spodniach - powiedziała podchodząc do niego i stając za jego plecami. Położyła dłonie na jego ramionach, a potem tak zjechała nimi powoli w dół, na brzuch i pocałowała szyję Charliego.

160Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:36 am

charles

charles

Zamknął oczy i zamruczał gdy to robiła. -pójde z Tobą - powiedział i odwrócił się do Niej przodem wpijając się w Jej usta, mrau.

161Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:39 am

lexie

lexie

Dobrze, że Laure jest taka mała i nie gorszy się ich widokiem, tylko sobie ładnie leży i przysypia.. xd. Zarzuciła mu ręce na szyję, a jedną dłoń właściwie na niej położyła i odwzajemniła pocałunek, nieco go przeciągając.
- Jesteś śpiący podobno? - mruknęła z rozbawieniem i zaczęła całować jego szyję znów, przy okazji siadając mu na kolanach.

162Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:44 am

charles

charles

-magicznie mi przeszło - powiedział przyciągając ją do siebie bardziej i całując jeszcze mocniej i zachłanniej! Wsadził też dlonie na jej uda pod sukienką, mrau.

163Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Lip 28, 2012 11:49 am

lexie

lexie

Odwzajemniała pocałunki równie zachłannie. Położyła dłoń na torsie Charliego i odpięła dwa guziki jego koszuli, więcej nie. Drugą dłoń wplotła mu we włosy. Mruknęła cicho, czując jego dłonie na swoich udach.

164Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:22 pm

lexie

lexie

Charliego nie było, a mała Laure została na weekend u babci, o. Lexie wpadła na pomysł, żeby zrobić im faaajny wieczór, tylko dla dwojga! Przygotowała w kuchni kolację przy świecach, a w łazience rozstawiła świeczki, żeby mogli potem sobie zrobić kąpiel. Wcisnęła się w przecudną, bardzo obcisłą i krótką sukienkę bez pleców i czekała na Charliego w jadalni.

165Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:30 pm

charles

charles

A więc Charlie z kolegami wrócili z pubu, ledwo stali na nogach, a w dłoniach dzierżyli po butelce rumu... no dobra, nie! Charlie wrócił ładnie wieczorkiem bez żadnych śladów szminek na białej koszuli, ani nic takiego! Piękny jak zawsze wiadomcia w garniaku bo miał jakieś zebranie czy coś tam miał. Od drzwi zawołał -Jestem Kochanie! -i odwiesił marynarkę i podreptał do salonu walnąć się przed telewizorem.. albo dobra nie, poszedł do jadalni i stanął jak wryty i oniemiały! Lexie oczywiście, bo wyglądała prześlicznie. -Lexie.. jej łał - wybąkał tylko i stanął nad Nią całujac Jej głowę.

166Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:36 pm

lexie

lexie

Pff, aż się poplułam przez początek.. xd
Kiedy usłyszała, że jej ukochany wrócił do domu uśmiechnęła się i czekała cierpliwie, aż skieruje się do jadalni. Na jego widok uśmiechnęła się jeszcze szerzej. Wstała, zarzuciła mu ręce na szyję i musnęła jego usta wargami.
- Podoba Ci się? - zapytała, wciąż muskając przy tym usta Charliego.

167Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:39 pm

charles

charles

Ty mi się podobasz- powiedział układając dłonie w Jej talii i odwzajemniając pocałunki. -wszystko mi się podoba -pocałował Ją jeszcze w kark i z takimi światełkami w oczach patrzył na stół i na Nią, na Nią bardziej, bo bardziej mu się podobała!

168Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:43 pm

lexie

lexie

Widząc jego roziskrzony wzrok, przygryzła wargę i przesunęła dłoń z jego szyi na klatkę.
- Kocham Cię - wyszeptała mu do uszka, a potem popchnęła go tak delikatnie, żeby usiadł koło niej i ona też usiadła, nalewając im wcześniej jakiegoś idealnego wina.

169Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:49 pm

charles

charles

Ja Ciebie też kocham Lexie, szalenie -powiedział i jeszcze raz musnął Jej usta, a potem posłusznie usiadł i uśmiechnął się patrząc na stół. -i to wszystko dla nas? -zapytał.

170Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Sob Sie 11, 2012 5:56 pm

lexie

lexie

- Dla nas, dla nas - zaśmiała się. Nałożyła im na talerze, pewnie jakiegoś fajnego kurczaczka i jedząc, miziała stopą jego łydkę, tak całkiem odruchowo. Albo i nie! Kto ją tam wie. W każdym razie miziała.
- Jak film? - zapytała patrząc na niego tymi swoimi orzechowymi, świecącymi oczkami.

171Lexie & Charlie - Page 7 Empty Re: Lexie & Charlie Nie Sie 12, 2012 12:51 pm

charles

charles

To biedny Charlie nie umiał skupić się na jedzonku jak go tak miziała i tylko sobie pomrukiwał cichutko. -film? No.. niedługo premiera uh, nie wiem jak sie wykręcić. Nie jestem tam przecież potrzebny. -powiedział i napił się wina patrząc w Jej śliczne oczka.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 7 z 7]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-

» Charlie
» lexie
» lexie
» alexandra 'lexie' behatti

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach