Los Angeles
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

You are not connected. Please login or register

derek & kat

3 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 4]

1derek & kat - Page 2 Empty derek & kat Pią Cze 15, 2012 9:03 pm

derek

derek

First topic message reminder :

derek & kat - Page 2 Tumblr_m5mnk5n2iX1r9i1ymo1_500_large


26derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:32 pm

derek

derek

- dzięki - zawołał jeszcze do szofera i zamknął za sobą drzwi, bo ten nie musiał im otwierać drzwi. derek był raczej słodkim chłopakiem, który nie wykorzystuje innych, a ręka mu przecież nie uschnie, kiedy zrobi to sam. - nie wiem, skarbie. ale masz słodkie spioszki w oczach. - zaśmiał się cicho i otworzył przed nią drzwi, bo przecież ktoś zawsze w środku był. i nie mówię teraz o psie, który zaczął na nich skakać i poszczekiwać ze szczęścia, ale o całej armii pomocy domowej.

27derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:35 pm

katherine

katherine

zmarszczyła nosek kiedy mówił o tych śpioszkach bo liczyła na to że wygląda jak zwykle nienagannie a tu proszę. chyba sie przeliczyła. kiedy pies zaczął po niej skakać schowała się za derekiem żeby jej nie przewrócił. - zabierz mnie do sypialni. - rozkazała ale tak uroczo że nie mógł jej odmówić czegoś takiego! odgoniła bobbiego czy inne super imię dla psiaka i trzymała sie kurczowo dereka żeby się nie wywrócić kiedy szli w kierunku sypialni.

28derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:38 pm

derek

derek

pocałował ją w ten zmarszczony nosek, bo kochał ją zwłaszcza taką nieporządną i zaspaną. pewnie gdyby tego wymagała sytuacja sam zmyłby z niej wszystko, rozebrał i utulił do snu. momentami czuł się bardziej jak jej rodzic, ale to nic. - już cię tam zabieram - szedł ale było mu niewygodnie z nią przyklejoną do boku, więc zatrzymał się i wziął ją jakoś pod tyłek i na plecach, by wziąć na ręce. no i wspinał się po schodach. - jesteś lżejsza od piórka, kat. - zamruczał, bo to był jej ulubiony komplement.

29derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:42 pm

katherine

katherine

i dobrze bo ona potrzebowała ludzi którzy się nią zaopiekują! dlatego tak ogromnie kochała dereka. nie tylko za to. był też porządny, inteligentny, przystojny i w ogóle mogłaby wymieniać milion jego zalet. uśmiechnęła się. - a ty silny jak zeuus. - mruknęła zaspana do jego szyi bo teraz potrzebowała się przytulać i słuchać jak to ogromnie jest kochana. zawsze ją tak pewnie utulał do snu kiedy była zła albo bardzo zmęczona i nie mogła zasnąć.

30derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:46 pm

derek

derek

roześmiał się pokonując ostatni stopień i już kierując się prosto do ich sypialni. - uwielbiam twoje homeryckie porównania, kat. - zażartował i weszli do sypialni. - no dalej, złaź do pozycji homo sapiens sapiens i chodź się umyć. - klepnął ją w tyłek, a sam odchodząc na bok rozwiązał sobie muszkę. - wiesz? jak cię szukałem to jakaś kelnerka pomogła mi wiązać muszkę. ale to nie jest takie ważne, bo od razu wiedziała kim jestem. więc stajemy się coraz bardziej popularni - pochwalił się jej patrząc na nią gdzieś w lustrze toaletki czy coś takiego.

31derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:49 pm

katherine

katherine

uśmiechnęła się do niego delikatnie i stanęła na nogi. od razu ściągnęła szpilki bo nogi wchodziły jej do dupy i rozpięła sukienkę która nawet na jej chude ciałko była obcisła. zacisnęła usta słuchając o kelnerce bo niby dlaczego ta miała dotykać jej faceta! ale zaraz się uspokoiła stwierdzając że to głupie bo to tylko muszka. co nie znaczy że była zadowolona. - naprawdę? to cudownie. - jednak była trochę obrażona więc powiedziałą to z rezerwą.

32derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 9:58 pm

derek

derek

przyjrzał się jej uważnie. - nie cieszysz się? - zapytał zdziwiony. on cieszył się z każdego, nawet najmniejszego jej sukcesu. latał na te jej pokazy i robił zdjęcia telefonem, jak bloom mirandzie. westchnął podchodząc do niej w na pół rozpiętej koszuli wyjętej ze spodni. - skarbie, przecież to tyko głupia kelnerka. poza tym zaraz spotkała mnie zola. - uśmiechnął się do niej pocieszająco. skąd miał wiedzieć, że głupia zola go podrywała i chciała uwieść, bo była taką kretynką?

33derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:00 pm

katherine

katherine

narażając na to ich przyjaźń! jej i kat znaczy. ale kat tego nie widziała bo rzadko widywali się w trójkę więc przynajmniej tyle dobrego z tego. - och oczywiście że się cieszę. nie rozumiem tylko co ta kelnerka robiła z łapami przy tobie. - mruknęła zła i założyła ręce na nagich piersiach bo pozbyła się już sukienki. podrapała się po nosie i oblizała usta bo jak się wściekała to jej wysychały szybciej i się jeszcze bardziej wściekała.

34derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:05 pm

derek

derek

- tańczyła na rurze - powiedział obrażony i to nic, że napisałam róże xddddddddddd za długo z tobą przebywam tu! czas się wynieść. - jezu, kat. kiedy zrozumiesz, że świata poza tobą nie wiedzę? no właśnie. pomagała mi cię znaleźć. ale że ty zaszyłaś się nie wiadomo gdzie to musiała sama mi wiązać tą muszkę. - wsunął jej na plecy rękę, a dokładniej pod stanik i jednym ruchem go rozpiął, by drugą ręką go w ogóle z niej zdjąć i przykleił się z ustami do jej dekoltu.

35derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:09 pm

katherine

katherine

ja ostatnio nie popełniam błędów! coś ci się miesza w głowie już ;c poprawia mi je przeglądarka więc ten xd - na pewno klejące się do ciebie kelnerki nie pomagają mi w zrozumieniu tego. - mruknęła i już miała sie odsuwać ale był taki kochany znów. wiedział po takim czasie co robić żeby nie wybuchła złością i nie zabiła go spojrzeniem. - nie lubię jak ktoś się wokół ciebie kręci. - wyznała cicho smyrając go po karku.

36derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:13 pm

derek

derek

ale róże to przecież poprawne słowo xd - nie kleiła się do mnie. - zapewnił ją poważnie jeszcze wcześniej. - ja też tego nie lubię. wolę być z tobą. - westchnął do jej lewego cycka i wyprostował się. - idę umyć zęby. - pocałował ją w czółko i zwiał w łazience, gdzie od razu zdjął z siebie tą koszulę i pewnie cały się rozebrał do majtek. - rzucisz mi tu jakieś bokserki, kochanie? - zapytał spokojnie myjąc twarz.

37derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:18 pm

katherine

katherine

wiem. wiem. wywróciła oczami. ona tam wiedziała już że ta kelnerka musiała się ślinić na widok takiego super gościa który był cały jej w dodatku. poszukała mu super bokserek w szafce i zaraz poszła do niego mu je podać przy czym ucałowała go w łopatkę bo miała najbliżej. - proszę. - mruknęła cichutko. pewnie coś Calvina czy Hugo bo to wiadomo. nie może sobie pozwolić na nic innego. oblizała usta i sama wskoczyła pod prysznic jakiś super bo musiała jakoś otrzeźwieć, a raczej orzeźwić się czy jak to inaczej nazwać. a przecież jego się nie musiała wstydzić.

38derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Nie Cze 17, 2012 10:22 pm

derek

derek

pewnie kupę też przy nim robiła. no i prutali sobie w łóżku. poza tym nie takie rzeczy widział! już nie raz odgarniał jej włosy z twarzy by sobie ich nie obrzygała. nawet kiedy sama te wymioty prowokowała, bo na przykład jego mama za dużo pączków w nią wcisnęła! nie rozumiała, jak to jest być modelką bo sama była pączuszkiem xd o ile ma w ogóle matkę xd dobra, sprawdziłam i ma. - dzięki, kwiatuszku. - uśmiechnął się do niej i słuchał jak się myje. sam zrobił jeszcze siku i zmieniając majtki wyszedł z łazienki by poczekać na nią w łóżku, gdzie czytał kolejny rozdział z biblii. a jak wróciła to ucałował ja do snu i zasnęli, proste!

39derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:11 pm

derek

derek

leżeli w tym swoim wielkim łóżku, a kat już chrapała i w ogóle. jemu strasznie się nudziło, poza tym nie mógł spać, więc pisał te wszystkie słodkie smsy do polly, nawet uśmiechając się do telefonu, bo wyobrażał sobie ją po drugiej stronie kompletnie zapominając o śpiącej obok i pochrapującej kat, która nawet nie dała mu buziaka na dobranoc przez co czuł się taaaaki niedopieszczony i samotny.

40derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:13 pm

katherine

katherine

- dereeeek. - jęknęła bo ją obudził tym i strasznie się wiercił bo nie mógł się ułożyć. - nie możemy po prostu spać? - jęknęła cicho.a polly pewnie wydrapie oczy jak się dowie. ale to trudno. sama się prosi biedna lasia. usiadła z wyprostowanymi nogami i przetarła oczy bo oślepił ją blask jego wyświetlacza.

41derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:21 pm

derek

derek

spojrzał na nią niepewnie. wielokrotnie już gadała przez sen i lunatykowała, dlatego zmrużył oczy jeszcze i schował szybko telefon pod poduszkę pewnie wysyłając przypadkowo jakieś gołe foty kat nigelowi czy coś takiego. - przecież śpię, o co ci chodzi skarbie? - zapytał przekręcając się na bok do niej plecami.

42derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:27 pm

katherine

katherine

- jasne, grasz na telefonie jakbyś miał ze sobą problemy. - westchnęła bo już nie mogła spać a to nie było dobre. oblizała usta i napiła się wody która miała przy łóżku i przytuliła się do jego boku. - nie możesz spać? - zapytała cicho i znów przetarła oczy bo ją coś piekły.

43derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:32 pm

derek

derek

za dużo wciągała... pewnie razem z pablem. a nie, bo to jego kumpel! haha. a forko dzieli się na tych lubiących kat i lubiących dereka. bo chyba wspólnych znajomych oprócz zoli nie mają. a ona i tak woli jego zamiast kat. co za smutna sprawa! - nie mogę - przyznał już ignorując to, ze na telefonie wcale nie grał. pewnie zapomniał o swoim tetrisie i nawiedzał polly.

44derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:36 pm

katherine

katherine

przykro mi ogromnie. kat chciała być zawsze fajną lasią ale coś jej nie szło. a jutro przyjdzie na jego koncert żeby zabić polly. ah. będzie chciała mu zrobić niespodziankę i zobaczy ją z nim i będzie jej tak okropnie źle. westchnęła cichutko. to że lubi dereka to od razu oznacza że nie lubi kat?;c eh eh. - biedaku. może masz jakieś problemy ze snem co? może pójdziemy z tym do lekarza bo to nie zdrowe. - powiedziała i pogładziła go po brzuszku. martwiła się przecież o niego bo jego jako jedynego kochała całym serduszkiem i czuła że musi o niego dbać ogromnie.

45derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:41 pm

derek

derek

coś czuję, że jutro derek straci dach nad głową :c i wszystko przez bethany, która strasznie dzisiaj go namawiała przeciwko kat, przez co teraz nie wiedział, co o niej myśleć. - nie mam problemów ze snem, kat. nie przesadzaj. - bo ona z każdą duperelą latałaby do lekarza, co ją wkurzało. i drze się na mnie... okej, może nie drze ale chyba się wkurzył, w takim razie olał ją i zasnął.

46derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Czw Cze 21, 2012 11:44 pm

katherine

katherine

musiało jej być przykro. a bardziej będzie jej jutro. to smutne. w takim razie też idę spać. a kat nie spała do rana przez to i poszła do pracy z płaczem że derek jej już nie kocha i ją w końcu zostawi. przez co współpracujący z nią ludzie mieli jakiś horror z nią bo nie nadawała się do niczego.

47derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Pią Cze 22, 2012 10:45 pm

massie

massie

chyba musisz zmienić temacik :c massie przyjechała jak tylko szybko mogła, więc zaraz wpadła do środka. - odpieprz się ode mnie głupi kundlu! - bo ten na nią naskakiwał, a ona była obładowana filmami na dvd czy tam blue ray i innymi lodami, bo w takich stanach kryzysowych nie było modelki tylko biedna katusia. - jezu! nic nie mów tylko płacz, to zawsze pomaga. - ona tak robiła po rozstaniu z patrickiem, a wiadomo że też kochała go nad życie.

48derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Pią Cze 22, 2012 10:50 pm

katherine

katherine

kiedy massie wpadła do jej pokoju rozpłakała się jeszcze bardziej i przytuliła do niej. - a ja głupia myślałam że to ten jedyny. - płakała w jej drogą sukienkę czy koszulkę. pewnie przerywane to było jakimś spazmatycznym pociągnięciem powietrza. i ryczała dalej. serio go kochała! był dla niej całym światem.

49derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Pią Cze 22, 2012 10:53 pm

massie

massie

- jesteś zbyt piękna i młoda na tego jedynego, kochanie. - ogarniała jej włoski z czoła i zaciskała zęby by nie zacząć jej opierdalać, bo od początku jej mówiła, że nie ma co się z biedusami spotykać. pewnie sprawdzi teraz swoją gromadkę chłopczyków, a głównie juliena bo resztę zna. massie zwaliła jakoś ze swoich stop buty. - faceci to kretyni. przyniosłam ci dirty dancing, dziennik bridżit i to wszystko miłość... - nie wiedziałą czemu chciałą ją tak skatować tym to wszystko miłość, ale pewnie skleiło się jakoś z innymi płytami xd

50derek & kat - Page 2 Empty Re: derek & kat Pią Cze 22, 2012 10:55 pm

katherine

katherine

- ale było tak idealnie.. - jęknęła cicho. westchęła cicho. i starała się uspokoić ale marnie jej to szło. dobrze że chociaż ma psa to sobie poradzi jakoś i ie będzie sama w domu. - nie chcę nic oglądać. tam się wszystko kończy szczęśliwie. - jęknęła i odsunęła się od massie by skulić się na ogromnym łóżku które jeszcze pachniało derekiem i przytuliła się do poduszki na której spał zawsze.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 4]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-

» derek kim
» derek
» derek
» derek
» polly-derek

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach